X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 będzie dobrze :)

    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze musi być dobrze! Bo zawsze mogłoby być jeszcze gorzej :-)Ostatnio nawet przy porażkach podchodzę do nich optymistycznie.

    Krokodylica, Nenaaa, Anastazjaaa, Tamka lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris u Ciebie jest naprawdę obiecująco. Trzymam kciuki Kochana :* U mnie pojawiły się dziś typowe bóle małpowe. Wg. OF dziś jest dopiero 6dpo, a wg mnie może być nawet 8dpo. Nie wiem, tak czy siak wcześnie na @ ale w sumie nic mnie już nie zdziwi... Nie mam porównania za bardzo do innych cykli, bo odkąd się obserwuję, tj. od września, w tym cyklu miałam pierwszą owulkę. Wszystkiego się mogę spodziewać właściwie, chyba najmniej tego, że mogło się udać.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczko, z tymi bólami małpowymi to różnie bywa, w zeszłym cyklu podbrzusze bolało mnie od dnia owulacji, w tym - przed i po i teraz nic, więc to chyba nie ma reguły, ja jednak myślę i trzymam kciuki za to, żeby to kropek buszował ;)
    a tempkę masz piękną więc wszystko bardzo ładnie wygląda

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2014, 18:38

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Chmureczko, z tymi bólami małpowymi to różnie bywa, w zeszłym cyklu podbrzusze bolało mnie od dnia owulacji, w tym - przed i po i teraz nic, więc to chyba nie ma reguły, ja jednak myślę i trzymam kciuki za to, żeby to kropek buszował ;)
    a tempkę masz piękną więc wszystko bardzo ładnie wygląda

    Nie obraziłabym się gdyby buszował :) Niech się rozpycha jeśli tam jest i niech wygodnie osiądzie na całe 9 m-cy :)

    Tamka, justta lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie poweekendowo, co u was? U mnie ewidentnie dzisiaj owulacja, tak się zbierało od paru dni, a dzisiaj to już mam megaśny śluz rozciągliwy, więc stawiam na dzisiaj, ewentualnie jutro, co mogliśmy porobić to porobiliśmy teraz zostaje tylko czekać ;-) wekendzik minął super teraz tydzień świąteczny się szykuje i znowu czekanie do czwartku na M, ale dam radę ;-) piszcie co u was?

    Doris-83, Tamka lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja napomknęłam już na kwietniówkach, że byłam dziś na zajęciach w szkole, bo doszkalam się z psychologii troszkę. mam w grupie babkę, która ma swój gabinet i jest wróżką. kobita nic o mnie nie wie, bo się nie znamy na tyle, a właściwie w szkole to nikt nie wie, że staram się o bobo. Z ręką na sercu nic nie mówiłam. No i ta wróżka coś tam kilku dziewczynom z dłoni czytała - jednej o zdrowiu, innej o pracy, jeszcze innej kiedy wyjdzie za mąż i takie tam. ja siedziałam w ławce przed nią, odwróciłam się więc z ciekawości :D jak już wywróżyła wszystkim coś tam to mówi daj mi Kasia rękę, więc niewiele myśląc dałam... wyparzyła do mnie od razu - jesteś w ciąży??? no to ja karpia strzeliłam i mówię, że nic mi o tym nie wiadomo. Ona mi na to, że mam uważać na ciąże, bo widzi u mnie poronienia. jednocześnie stwierdziła, że to najlepszy czas na starania i że na pewno urodzę przynajmniej jedno dziecko i będzie to dziewczynka... siedzi mi to w głowie cały dzień!!! jędza jedna, czarownica!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2014, 19:37

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cmurreczkaa! Wróżki mają moc! Mnie też wywróżyła 2 chłopców...na razie niestety ani widu ani słychu :-)Ale cos w tym jest bo mojej koleżance wszystko się sprawdziło i jak pytała się o mnie(nie podała,że dokładnie o mnie tylko nazwała mnie przyjaciółką)to powiedziała to samo :-)

    A ty testujesz czy już testowałaś?

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziweczyny :) jestem nowa ale mam nadzieję że powspieramy się we wspólnej walce o dzidzie :)

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Smarta, masz nasze wsparcie! ;-)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Smarta w naszym gronie ;-)


    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć
    Chmureczka, Nenaa, Tamka, Malenq dziękuję za wsparcie ;)
    witaj Smarta ;)

    przemyślałam sobie i trudno pójdę zrobić te badania i może wyjdzie, że ten wodniak utrudniał sprawę i tyle. Jutro się dowiem konkretnie kiedy termin i jak to wygląda.
    Chmureczka to ciekawe wieści, czyli kropek jest ;)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze Lemurek, warto wszystko sprawdzic

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemurek ta wiedźma nie powiedziała mi że Kropek już jest tylko że mam uważać na ciąże bo grożą mi poronienia. Eh, czarownica jedna. Jedne co jest na pewno to bóle małpowe i jakoś bardziej @ się spodziewam w tym cyklu niż Kropka. Doris ja testuję po świętach dopiero.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przed ;-)Zobaczymy kochana.Wszystko się może zdarzyć :-)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    ..... ja siedziałam w ławce przed nią, odwróciłam się więc z ciekawości :D jak już wywróżyła wszystkim coś tam to mówi daj mi Kasia rękę, więc niewiele myśląc dałam... wyparzyła do mnie od razu - jesteś w ciąży???
    Chmureczka ale może widziała nad Tobą aurę ciąży ;) kto to wie
    bratowej się spełniło i koleżance również..... też się nad tym zastanawiałam ale ostatecznie nie chce usłyszeć niczego ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lemurek porób badania i zobaczysz co wyjdzie, napewno da się coś z tym zrobić, będzie dobrze, zobaczysz, a co do wróżki ja też bym nie chciała jednak wiedzieć ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja tego totalnie poważnie nie traktowałam :) powiedziała dawaj łapę to dałam, sama bym nigdy nie poszła :D spodziewałam się raczej jakiś bredni i ogólnikowych sformułowań, byłam w szoku, że tak wyskoczyła mi z tą ciążą!!!

    justta, Tamka lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka może masz ciąże na czole wypinaną, że wszyscy dookoła wiedzą ;-)

    Tamka, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 13 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Chmureczka może masz ciąże na czole wypinaną, że wszyscy dookoła wiedzą ;-)

    Chyba urojoną :) Mam ewidentne bóle małpowe, co prawda za szybko jeszcze na @, ale w poprzednim cyklu, który mi się tak przedłużał to całe dwa tygodnie mnie tak bolało, aż w końcu przyszła @. Nie wierzę w cuda. Ale może to znaczyło, że ciąża jest już blisko...?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ