X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to smacznego Tamka :D
    Mój chłop na nockę pojechał, a ja pół dnia przespałam i teraz mam ochotę buszować :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Hej kochane, mam problem, mierzyłam dziś temperaturę jakieś pół godziny temu bo nienajlepiej się czuje, mam 36,7 temperatura ciała, i zmierzylam sobie temperaturę na piersiach bo aż mnie pieką z bólu i tam wyszło mi 37.0 czy to normalne?

    nigdy nie mierzyłam tempki na piersiach, hmm...

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm, też nigdy nie sprawdzałam temperatury mojego biustu ;) ale pamiętam, że kilka dziewczyn jako objaw ciąży podawało "rozpalone" piersi, dokładnie takiego sformułowania używały... może to TO?

    a tak w ogóle to moim zdaniem Ty miałaś owulkę w 13dc, wcześniej niż pokazuje ovuF

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 22:12

    Anastazjaaa, Alfetka lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anastazjaa a ja nie widzę Twojego wykresu, więc za wiele nie mogę powiedzieć

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tego Ci Anastazja życzę, a z tymi objawami to nie wiem, jak jest... Ty masz jedną ciążę za sobą więc więcej możesz powiedzieć ;) ale po lekturze różnych przypadków z forum wnioskuję, że można mieć objawy już kilka dni po owu jak i kilkanaście czy kilkadziesiąt...

    natomiast wydaje mi się, że coś powinno być inaczej niż w każdym cyklu, jakieś malutkie coś, jak choćby u Ciebie piersi, a u mnie nic :( wszystko identycznie, jak co miesiąc :/

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa ja też uważam, że ovu mogłaś mieć w 13dc. Ciekawe, mam nadzieję, że te Twoje bóle piersi zwiastują zieloną kropę na koniec wykresu :D

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, no zobaczymy...

    a powiedz co masz jako pierwsze zanotowanie w pamiętniczku? ;) co jako pierwsze dało o sobie znać?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to życzę kolki ;) sobie, Tobie i wszystkim ;) dobranoc

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się jako pierwsza ;-) no i od rana się wkurzyłam tą moją tempką, znowu mam góry same, wkurza mnie to, mierzyłam o 5:30 to było 35,92 a o 6 już 36,32, już mam dość tej temperatury chyba przestane wogóle mierzyć, a może nie miałam jeszcze tej owu,ale wszystkie objawy były i śluz piękny rozciągliwy był najbardziej w niedzielę, a już sama nie wiem

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Druga ;)

    Justa, to może walnij jeszcze teścik owulacyjny? i może faktycznie daruj sobie mierzenie bo się tylko stresujesz, może badaj śluz, szyjkę, rób testy - to też wystarczy

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry:)
    justta a po cholerę mierzysz co godzinę??? przecież wiadomo, że inna będzie...wystarczy, że wstaniesz, ruszysz się, zaczniesz rozmawiać, kawę wypijesz...itp. to tempka różnić się będzie od tej po przebudzeniu.....
    nie stresuj się nią tak... zmierz raz jak tylko oczy otworzysz i tyle....
    śluz moim zdaniem więcej Ci powie niż tempka

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Mi tempka też skacze, mierze regularnie o 6, ale nie wiem czy plbede w stanie coś wyczytać z wykresu. Za to śluz zapalił mi zielone światło na of ale szyjka jeszcze nisko więc daje mu jeszcze ze 2 dni co najmniej :)

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o temperaturę, to najciekawsze jest dla mnie to, że mam najwyższą po przebudzeniu ;)w ciągu dnia tylko mi spada... nie wiem, może to z powodu mojego niskiego ciśnienia i niedoczynności ale jak mierzę wieczorem czy po południu - w drugiej fazie cyklu - to zawsze jest niższa niż rano..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Witajcie :)
    Mi tempka też skacze, mierze regularnie o 6, ale nie wiem czy plbede w stanie coś wyczytać z wykresu. Za to śluz zapalił mi zielone światło na of ale szyjka jeszcze nisko więc daje mu jeszcze ze 2 dni co najmniej :)

    Smarta, to do dzieła! pierwsze serducho już widzę jest ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się i ja :D Justa tempkę faktycznie mierz tylko raz, po przebudzeniu i zanim wstaniesz z łóżka. Nie stresuj się tak nią, u mnie też były wariacje ze wzgl. na te dziwne pory mierzenia, nie ma co się stresować. W II FAZIE DAŁAM SOBIE SPOKÓJ Z MIERZENIEM, BY SIĘ NIE WKURZAĆ ZA BARDZO.

    Malenq lubi tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny będę już mierzyć raz ;-) obiecuję, najbardziej wkurzają mnie to moje góry w jeden dzień w górę w drugi w dół i tak ciągle, ale może tak mam, a co ma być to będzie. Później zrobię test owu dla świętego spokoju. u nas dzisiaj strasznie zimno i zachmurzone ale jeszcze nie pada, a spać się chce.
    Chmureczka u ciebie już niedługo będzie wiadomo ;-) trzymam kicuki
    Smarta działaj działaj tak jak Nenaa zresztą ;-)
    Tamka może już tak masz z tą tempka, taki z ciebie wyjątkowy egzemplarz
    dziewczynki miłego dnia

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mąż już powiadomiony że działamy, w weekend to mi nawet teściowa pod jednym dachem niestraszna ;) jakoś mnie dziś rwie strasznie w brzuchu i mdli i chyba jednak testa owu zrobię w domu jak wrócę bo samopoczucie jakies wyjątkowo dziwne

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Dzisiaj test negatywny. @ brak :-)
    Co ma być to będzie.

    Powtórzę test w przyszłym tygodniu w przypadku braku @.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Hello!
    Dzisiaj test negatywny. @ brak :-)
    Co ma być to będzie.

    Powtórzę test w przyszłym tygodniu w przypadku braku @.

    Ja dalej kciukam, nie ma @ jest nadzieja :D

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris, ja też trzymam kciuki!

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ