Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadme, pod wykresem masz takie coś jak "udostępnij wykres" ;) jak to klikniesz, to będziemy mogły widzieć Twój wykres po kliknięciu na Twój awatar, a jak chcesz, możesz też go sobie dodać w podpisie

    jak dla mnie to owulkę miałaś 31 maja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 10:00

    Naadame lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informację o szyjce macicy usunęłam - nie mam jeszcze na tyle wprawy ani wiedzy by ją prawidłowo mierzyć...
    A to taki przyjemny proces powinien być..i może jest jak się zna swoje ciało dogłębnie albo umie się zrobić reset - bo to zdecydowanie przydałoby się mojej galarecie jaką hoduję w głowie...:P

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo... to link nie ... ? już patrzę ...

    Ps. Uprzedzałam o mojej koncentracji niczym u kredki ? :P

    Tamka lubi tę wiadomość

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    31 maja...Hmm... są serduszka, więc byłoby dobrze...Choć w zeszłym miesiącu robiłam testy owulacyjne..Pięknie wyszła owulacja..był stosunek przed w trakcie i po ..i nic... Tyle czynników może mieć na to wpływ , że na prawdę chyba lepiej nie myśleć...

    Napisała - nie myśleć - popadając w lekką paranoję... :P

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w którym dniu cyklu miałaś owulację poprzednio?

    ciąża to jest cud, tylko nie wszyscy o tym wiedzą i go doceniają.. trzymam kciuki, żeby w tym miesiącu i Tobie się przydarzył :)

    nick nieaktualny, justta lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadane a gdzie i jakim termometrem mierzysz?
    Krokodylica ja tez sie będę wspomagać od przyszłego cyklu, ale na razie jeszcze wolałabym bardziej naturalnie - w planach mam 2 cykle na soji, jak ona nie da rady to dwa na Dongu a potem dopiero łapie sie za Clo-choć w szafie leży imczasem na mnie patrzy :)

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie cud!! :-)
    Poprzednia owulacja..musialabym sprawdzic, a na telefonie nie będzie to proste...

    Bardzo dziękuję za pomoc!!Może kiedyś to ogarne :)

    Również trzymam kciuki za wszystkie kobitki !!

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta termometrem elektronicznym...pomiędzy nogami :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytam bo nie moge sie nadziwić ze ona taka równa ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;) aniu gratuluje propozycji ;) super

    Naadame stawialabym na owulke 31 lub 1 ale nie robiłas wtedy testów to trudno powiedziec teraz juz chyba po...

    kotka, krokodylek ;) buziaki dla Was ;*
    i dla reszty tez ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2014, 11:12

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania cieszę się że dostałaś taką propozycję ;)

    smarta, ja nie czekam, z doświadczenia wiem że pierwsze 2 cykle po anty mam w miarę normalne a trzeci już 40 - 60 dni, więc nie ma na co mnożyć, trzeba się stymulować. Szkoda bo tak ładnie ten cykl wyglądał i się zdupcyło. A że mam długie cykle to jeszcze się człowiek musi tyle naczekać. Ale bajka. Trzeba to poczekam. :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy robiłam, ale trudno mi w tym cyklu określić jaki byl wynik..
    Dziwny ten cykl...Temperatura faktycznie dziwna byla na początku...Macie jakiś termometr do polecenia

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że tak z przerwami,ale jadę autem (nie prowadzę :) ) i nie jest łatwo :-)

    Może lepiej by było po prostu postawić na częstotliwość...? :)

    Samo to,że mogłam się z Wami podzielić cyklem wprowadziło mnie w lepszy nastrój...

    Mam jeszcze tyle pytań... :)

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame - wg mnie owulka byla u Ciebie 1 czerwca..
    mierzysz o 7 rano .. 1 czerwca zmierzylas o 14:30 i miałas 37,07 czu jakos tak odejmij sobie po 0,05 stopnia za kazde pol godziny do godziny 7:30 - bo pol godziny jest dopuszczalym czasem
    czli 14*0,05 =0,7
    od 37,07 -0,7= 36,37 :) pozniej jest skok na 36,7 :)

    Naadame lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot zaszczepiony, paury zrobione ..kocicy oczywiscie :D

    nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Naadame Przyjaciółka
    Postów: 128 45

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania 84! Jesteś niemożliwa :) Dzieki wielkie :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    - Nowy cykl - Nowa nadzieja -

    <3 <3 <3

    e56e3804a3626ada40531c6f75497d2e.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naadame wrote:
    Smarta termometrem elektronicznym...pomiędzy nogami :)
    I daltego mowie te termometry powinny miec ddatkowa funkcje wibratora :D moij maz stwierdzil ze musi nad tym pomyslec :D bo to bedzie hit :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy odejmujecie tempki jak mierzycie o innej godzinie czy wpisujecie tak jak wyjdzie?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wpisuje jak idzie ale jak mam ne jasna sytuacje na wykresie to wpisuje zmieniona..ajk nic nie wnosi to zostawiam normalna :) ale w notatkach sobei zapisuje ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 3 czerwca 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wpisuje tak jak zamierzone tyle że zaznaczam godzinę -raz mi sie tak do tej pory zdarzyło, a moje tempki jakie ssą to widać więc i tak nie robi to wiekszej różnicy ;)

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
‹‹ 343 344 345 346 347 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ