X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 września 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, nie no, kilka razy dziennie to nawet ja bym nie wytrzymała ;)

    20110812580114.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam blisko swojej a nie widujemy sie prawie wcale. Nie może się bidulka pogodzić że mój Misiek rozwiódł się i jest teraz z inną.

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 września 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach te teściowe....mojej już z nami nie ma. . . Kochanę życzę Wam pięknęgo i słonecznego dnia radosne-sloneczko.gif. Mnie tempka dzisiaj zawiodła - tłumaczyłam jej, prosiłam, krzyczałam a ta dupa nie urosła co więcej SPADŁA!!!! 2placz.gifChyba inne groźby muszę wprowadzić smierc.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2013, 09:18

    MalutkaEve, Mili, Andzia33, MILA lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 24 września 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahahaha,Iwka, popatrz, na moja tez zaklecia nie dzialaja!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 września 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    hahahaha,Iwka, popatrz, na moja tez zaklecia nie dzialaja!!!
    No zobacz co za ustrojstwo nieposłuszne się zrobiło !!!Wściekła jestem i tak krzyczę ooo tak dzikus.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki,. mój miał wczoraj wizytę u urologa. Chyba nie jest dobrze ... te pojedyncze plemniki - żeby dowiedzieć się czemu jest taki stan rzeczy, dostał skierowanie na biopsję jąder ...

    Przepłakałam cały wieczór wczoraj, nie wiem co robić...

    Chyba liczę powoli na cud ...

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 24 września 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Hej dziewczynki,. mój miał wczoraj wizytę u urologa. Chyba nie jest dobrze ... te pojedyncze plemniki - żeby dowiedzieć się czemu jest taki stan rzeczy, dostał skierowanie na biopsję jąder ...

    Przepłakałam cały wieczór wczoraj, nie wiem co robić...

    Chyba liczę powoli na cud ...
    Nie płaczemy tylko działamy!!! Na kiedy ma tą biopsję? Ważne że idziecie do przodu <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Ach te teściowe....mojej już z nami nie ma. . . Kochanę życzę Wam pięknęgo i słonecznego dnia radosne-sloneczko.gif. Mnie tempka dzisiaj zawiodła - tłumaczyłam jej, prosiłam, krzyczałam a ta dupa nie urosła co więcej SPADŁA!!!! 2placz.gifChyba inne groźby muszę wprowadzić smierc.gif


    a u mnie też niestety.. ale głowa do góry :D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Nie płaczemy tylko działamy!!! Na kiedy ma tą biopsję? Ważne że idziecie do przodu <3


    Dopiero musi się umówić na wizytę ... nie wiem, skołowana jestem strasznie ... :(

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 września 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja myślę, że każdy krok, który podejmujecie przybliża Was do Waszego małego cudu i naprawdę nie trzeba płakać, tylko dalej próbować.

    Zastanawia mnie tylko jedno - kiedy rozmawialiśmy z andrologiem, to powiedział, że przy złych wynikach nasienia badanie trzeba przynajmniej jeszcze raz powtórzyć, żeby mieć pewność, że wynik nie był np. efektem złej próbki, czy np. błędu w laboratorium, albo po prostu gorszego dnia. Przepraszam, ale nie pamiętam - czy nasienie badaliście tylko raz? Bo może warto powtórzyć...?


    Andzia33, Iwka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 września 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Witam nową koleżankę na pokładzie.
    Maximka dobrze ,że idziecie ,będzie wiadomo ,co i jak.
    Iwka już u Ciebie poczarowałam,i tempka jutro skoczy.
    A u mnie @ się kończy,ale jakiś mały kryzys nam się wkradł,zobaczymy do płodnych co z tego wyjdzie,będa staranka ,czy nie.

    MalutkaEve, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to czy będą staranka :) muszą być :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Kochana, ja myślę, że każdy krok, który podejmujecie przybliża Was do Waszego małego cudu i naprawdę nie trzeba płakać, tylko dalej próbować.

    Zastanawia mnie tylko jedno - kiedy rozmawialiśmy z andrologiem, to powiedział, że przy złych wynikach nasienia badanie trzeba przynajmniej jeszcze raz powtórzyć, żeby mieć pewność, że wynik nie był np. efektem złej próbki, czy np. błędu w laboratorium, albo po prostu gorszego dnia. Przepraszam, ale nie pamiętam - czy nasienie badaliście tylko raz? Bo może warto powtórzyć...?

    Robiliśmy 2 razy, ale to jedno badanie było bardzo ''niedokładne'' ...
    Gdzieś znów wyczytałam że jak są pojedyncze plemniki to nie jest wskazane robienie biopsji ... nie wiem, narazie mam mętlik w głowie, musze sobie wsio poukładac ...

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 września 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, a może warto jeszcze skonsultować się z innym lekarzem?

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Maximka, a może warto jeszcze skonsultować się z innym lekarzem?

    właśnie bierzemy taką opcję pod uwagę, ale jeżeli dziś nie uda nam się zapisac na wizytę to dopiero znów za 2 tyg. ...czas czas ... leci ... ;\

  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 24 września 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka, a Ty skad jestes? bo jak dasz miasto, to na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci cos poleci.

    O biopsji jader nie slyszalam... Mi sie to tylko z jednym kojarzy, wiec nie wiem jaki to ,a zwiazek z nasieniem...???

    zem3upjygjyf6uag.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 września 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, żeby się udało.

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    Maximka, a Ty skad jestes? bo jak dasz miasto, to na pewno znajdzie sie ktos, kto Ci cos poleci.

    O biopsji jader nie slyszalam... Mi sie to tylko z jednym kojarzy, wiec nie wiem jaki to ,a zwiazek z nasieniem...???

    jestem ze śląska, biopsja ma niby zdiagnozować czemu tych plemników tak mało jest ... bo albo coś jest pozapychane - i plemniki nie mogą się wydostać, albo po prostu tak mało ich się produkuje ... ale skonsultujemy to jeszcze z innym lekarzem, co on powie ... nie bardzo od razu chce to robić ...

  • Malgoo Koleżanka
    Postów: 37 32

    Wysłany: 24 września 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka84 czytam twoje posty i dobrze radza ci kobietki zebyscie poszli jeszcze do innego doktora... i nie martw sie na zapas- moze okaze sie ze wszystko jest ok a wynik badania byl zly... a jesli nie to popatrz - bedziecie juz blizej o jeden krok od posiadania dzieciatka niz wczoraj....biopsja moze pokaze ze cos sie zapchalo i szybko da sie to naprawic- tak na to patrzcie... a jak to znosi Twoj mezulo?

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 24 września 2013, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    jestem ze śląska, biopsja ma niby zdiagnozować czemu tych plemników tak mało jest ... bo albo coś jest pozapychane - i plemniki nie mogą się wydostać, albo po prostu tak mało ich się produkuje ... ale skonsultujemy to jeszcze z innym lekarzem, co on powie ... nie bardzo od razu chce to robić ...


    Maximka a dokładnie skąd?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ