X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Ja mam inne myśli w głowie, a mianowicie wróżka (pewnie pomyślicie że głupota) powiedziała mi że z tym partnerem, z którym teraz jestem to dzieci mieć nie będę. Staram się w to nie wierzyć ale ciągle o tym myślę, nie powiedziałam mojemu Skarbowi o wizycie u wróżki i co mi powiedziała.

    jakbym wierzyła w to co poiwiedziała mi wróżka u której byłam, to bym się juz dawno załamała :)

    Justys, pamiętaj, że siła sugestii działa bardzo :)

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bym sie tym nie przejmowała ale kilka rzeczy mi sie sprawdziło. Staram się to olewać ale ciągle to do mnie wraca

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągle wierze że się uda i nie poddam się i mam nadzieję że to będzie z tym partnerem:-)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Tak bym sie tym nie przejmowała ale kilka rzeczy mi sie sprawdziło. Staram się to olewać ale ciągle to do mnie wraca


    mnie też powiedziała kilka rzeczy, których wiedzieć nie mogła i wywróżyła takie, że nawet nie chcę o tym mysleć...

    wierzę w samospełniające się proroctwo (termin naukowy), więc nie kuszę losu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja tez Wam cos o wrozkach sprzedam. Prawie 10 lat temu czekalam z moim owczesnym na przystanku na autobus. Podeszla do nas kobieta i powiedziala tylko jedno zdanie patrzac mi gleboko w oczy:"Wy do siebie nie pasujecie." Do dzis mam ciarki, jak o tym mysle, a owczesny, coz , okazal sie jedna wielka pomylka!!!
    Uuuu! Powialo groza! :-/

    Jus1985, Makak, celia lubią tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    No to ja tez Wam cos o wrozkach sprzedam. Prawie 10 lat temu czekalam z moim owczesnym na przystanku na autobus. Podeszla do nas kobieta i powiedziala tylko jedno zdanie patrzac mi gleboko w oczy:"Wy do siebie nie pasujecie." Do dzis mam ciarki, jak o tym mysle, a owczesny, coz , okazal sie jedna wielka pomylka!!!
    Uuuu! Powialo groza! :-/

    To takie pocieszenie miało być? ;-)

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2013, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    To takie pocieszenie miało być? ;-)

    Ale ze co, nie wyszlo? :-p
    Daj spokoj, to nawet zawodowa wrozka nie byla! Na kilometr bylo widac, ze ten zwiazek to parodia i wszyscy mi to probowali wytlumaczyc. W pore sie sama polapalam, na szczescie! :-)

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 24 września 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, a'propos wróżek - kilka lat temu wróżka przepowiedziała mi, że przede mną i moim facetem długa, świetlana przyszłość, wielka miłość itd. Pokonamy przeciwności i będziemy razem. Kilka tygodni później zdradził mnie z przypadkową dziewczyną i nasza "wielka miłość" się skończyła, a ostatnią rzeczą, na jaką miałam ochotę było "pokonywanie przeciwności" z tym palantem :)

    Jus1985, biedronka1982, MalutkaEve, celia lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 24 września 2013, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak nie wyszło jak wyszło :-P

    biedronka1982, Modelka, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 25 września 2013, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus - taka wróżka to samospełniająca się przepowiednia! W dużej mierze wróżki tak działają, na psychikę. W NLP to by się chyba nazywało zakotwiczenie - wrzuciła Ci tę myśl i nie umiesz się jej pozbyć. Pewnie pogadała z Tobą, wyczuła czego się boisz, albo czego pragniesz i strzeliła...

    Nie dopuść do tego, żeby jej się to udało!!! Pamiętaj, jak wielką rolę odgrywa psychika w tych naszych staraniach :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, od wczoraj prowadzę na OvuFriend swój cykl, lekko wystraszona tym co się ze mną dzieje.
    Być może któraś z Was boryka się z takim samym problemem - związanym oczywiście z brakiem dwóch kresek na teście ciążowym...
    Staramy się z mężem obecnie o drugie dziecko, moją córeczkę urodzilam 21 miesięcy temu.
    Od marca tego roku zaczęłam mieć nieregularne cykle, wahające się od 22-26 dni plus na 2-3 dni przed @ pojawiają się plamienia. Dodatkowo w czerwcu, sierpniu i wrześniu przypuszczam że byly cykle bezowulacyjne. Moja owu zawsze charakteryzowała się właściwym śluzem, a w tych miesiącach śluzu brak... i ciąży brak. Dlatego też postanowilam bardziej obserwować siebie, zgodnie z OvuFriend.
    Dodam że mam 33 lata.. i zapewne moja owulacja nie bedzie sie pojawiała co miesiąc. Martwią mnie te plamienia.

    Czy któraś z Was ma również takie plamienia? Czy one zawsze są przeszkodą do zajścia w ciążę?
    Po tej @ wybieram się do swojego ginekologa...

    pozdrawiam
    :*

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 września 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anbe to że masz 33 lata nic nie znaczy, ostatnio jedna z Ovufriend'owych dziewczyn zamieściła artykuł i ja też go odnalazłam że częściej cykle bezowulacyjne zdarzają się młodszym dziewczynom. Mówi sie że mając 22 lata szybciej się zachodzi ale ja jestem zdania że jak u kogoś wszystko działa jak trzeba to wiek nie jest przeszkodą. Pomysł z lekarzem jest świetny , niech on sie wypowie .. powodzenia

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 września 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:

    Po tej @ wybieram się do swojego ginekologa...

    :*
    Najlepiej idz miedzy 10 a 14 dniem cyklu. To może zrobi Ci od razu usg i sprawdzi owu.

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 Planuję iść po @ licząc na to że przekaże mnie na badania krwi żeby sprawdzić poziom hormonów odpowiednich dla danego dnia cyklu no i liczę również na to że powie żebym przyszła właśnie miedzy 10-14 dniem na usg....
    Nie dam się zbyć...

    Błysk_kotka hmmm troszkę bym polemizowała bo niestety już dwóch ginekologów mi powiedziało ze po 30stce owulacje występują rzadziej ponieważ wyczerpuje się ilość naszych jaj, a ostatnio przeczytałam ze po 30 roku życia pozostaje nam ich zaledwie ok 12% !!!!!! a ok 40 zaledwie 4%...

    Mam nadzieję że moje obserwacje pozwolą mi stwierdzić jak to jest z moimi owulacjami.. może problem tkwi gdzie indziej? może niewydolność ciałka żółtego? takie gdybanie :(

    niemniej jednak dziękuję za odzew na mojego posta :)
    :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    J bo niestety już dwóch ginekologów mi powiedziało ze po 30stce owulacje występują rzadziej ponieważ wyczerpuje się ilość naszych jaj, a ostatnio przeczytałam ze po 30 roku życia pozostaje nam ich zaledwie ok 12% !emniej jednak dziękuję za odzew na mojego posta :)
    :*


    toś mnie teraz pocieszyła...
    :)

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 września 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaa też sie ucieszyłam na mysl że mam tylko 12% jaj , nic tylko w łeb sobie palnąć ;)

    Jus1985, Modelka lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    toś mnie teraz pocieszyła...
    :)
    i mnie...

  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 25 września 2013, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    jak tam wam wieczorek mija, ja padam na ... cycki (ładniej)
    narobiłam gar gołąbków, sernik i obiad do tego sprzątanie, czasami sobie myślę że mniej się w robocie urobię
    Aniqa, podziwiam :) Ze mnie gospodyni marna: gotować nie lubię i nie umiem, piec ciast tym bardziej. Twój mąż dobrze trafił -mój tyle szczęścia nie miał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cos ty, ze mnie kucharka marna, ale u tesciów jestem wiec jestem zmuszana przez "naciski psychiczne" a tak na codzień to nie lubie gotować, lubie piec ciasta

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 25 września 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze mnie tez kucharka marna, ale mój zawsze mówił że pochodzi z rodziny wielodzietnej i w domu im się nie przelewało i zje wszystko... a teraz marudzi że nie wyszło :'( Za to jak mu smakuje to mówi że myślał że będzie gorsze albo że może być. Ja mu wtedy przypominam o rodzinie wielodzietnej ;-) i musi jeść.
    Ciasta też kiedyś robiłam i lubiłam robić ale teraz nie mam dla kogo, bo nie dajemy rady zjeść

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 11:22

    Aniqa lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ