Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 września 2013, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubie piec serniczki, i robić takie na zimno,

• celia Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Jus1985
    Błysk_kotka hmmm troszkę bym polemizowała bo niestety już dwóch ginekologów mi powiedziało ze po 30stce owulacje występują rzadziej ponieważ wyczerpuje się ilość naszych jaj, a ostatnio przeczytałam ze po 30 roku życia pozostaje nam ich zaledwie ok 12% !!!!!! a ok 40 zaledwie 4%... :*

Ja kilka miesięcy temu robiłam to słynne AMH czy jakoś tak i wiem, że jeszcze rezerwa się nie wyczerpuje :) A jakby nie patrzeć mam 32 z małym ogonkiem ;) To też jest jednak kwestia genetyczna, choć wiek oczywiście robi swoje.
    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

Blysk_kotka lubi tę wiadomość

p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 września 2013, 11:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmm. ja też kocham gotować i piec :D
    mówię Mojemu, że jak będę z dzidzią w domu kiedyś siedzieć to cały czas będę przy garach stać, więc teraz ma dbać o linię, żeby potem sobie pofolgować :)

MILA lubi tę wiadomość

• MILA Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 12:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    mmm. ja też kocham gotować i piec :D
    mówię Mojemu, że jak będę z dzidzią w domu kiedyś siedzieć to cały czas będę przy garach stać, więc teraz ma dbać o linię, żeby potem sobie pofolgować :)

he he he ja też tak myślałam Malutka, ale się tak nie da. Tzn da bo trzeba ugotować, posprzątać itd ;-) Jak moja córka się urodziła i zostawałam z nią sama w domu, to chociaż jako niemowlę była grzeczniutka (teraz to pffff 7 letni anioł z rogami ;-) ) nie miałam aż tyle czasu wolnego ile myślałam że będę mieć ;-) Ale wszystko jest do przeżycia i trzeba sobie dawać jakoś radę nie ?! ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 12:10

MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 25 września 2013, 12:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też robiłam AMH i wynik mnie bardzo ucieszył , choć to badanie nic nie mówi o jakości jajeczek

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • grafka Debiutantka

Wysłany: 25 września 2013, 12:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem przed 30 a wcale się na tyle nie czuje...Kolejno moje koleżanki i znajome zostają mamami a ja....?

• MILA Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 12:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    grafka wrote:
    Witam, ja jestem przed 30 a wcale się na tyle nie czuje...Kolejno moje koleżanki i znajome zostają mamami a ja....?

ty też będziesz ;-)

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Iwka Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    grafka wrote:
    Każda z nas będzie :) Głowa do góry :)

f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • grafka Debiutantka

Wysłany: 25 września 2013, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie dołować i cieszyć z każdą kolejną koleżanką ale kiedy zostaje sama....Zazdroszczę im i tyle. Staram się sobie tłumaczyć, że przyjdzie czas i pora na mnie, że wszystko po kolei. Praca, mieszkanie a potem przyjdzie czas na dziecko. Praca powiedzmy, że się spełniła, mieszkanie tuż tuż to może i....

• Andzia33 Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kolezanki !
    Ja pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 31,teraz man 35 i 2lata już staram się o drugie i mam mała nadzieję ,że zdążę zajśc.Więc nie patrzcie na wiek ,bo i kobiety 40 kilko letnie rodza zdrowe dzieci i je wychowują a nie jak takie lafiryndy z ostatnich wiadomosci.

biedronka1982, MILA lubią tę wiadomość

Andzia33
  • MILA Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witam nowe kolezanki !
    Ja pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 31,teraz man 35 i 2lata już staram się o drugie i mam mała nadzieję ,że zdążę zajśc.Więc nie patrzcie na wiek ,bo i kobiety 40 kilko letnie rodza zdrowe dzieci i je wychowują a nie jak takie lafiryndy z ostatnich wiadomosci.

Andzia masz rację i co do wieku i co do reszty :-)
    A to co się słyszy w wiadomosciach to jakiś obłęd :-(
    Ile w ludziach jest złości i nienawiści. Ale moim zdaniem to jest wynik tego że smarkate zdziry mają niechciane dzieci, które im po prostu przeszkadzają. Zaliczają wpadki z byle kim, potem z byle kim mieszkają i mają gdzieś co się z ich dziećmi dzieje i jak traktuje. Zresztą co się dziwić skoro one same potrafią zabić, bo dupsko ją swędzi żeby się poszlajać a tu maleństwo w domu płacze i nie pozwala.

Sory dziewczyny, wiem ze na tym wątku nie chodzi o pisanie na takie tematy, ale już po prostu nie mogę !!!! :-(

Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • aniczka Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 19:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietnie cie Mila rozumiem mam dokladnie tak samo siedze ogladam tvn a tam mowia ze matka zakatowala 3 miesieczna coreczke szok masakra co za suka jak tak mozna az mi sie plakac chce biedne dzieciatko a ta kurwe za przeproszeniem zakatowac na smierc zab za zab łeb bym jej urwala i gdzie tu sprawiedliwosc dodam ze matka miala 19 lat

MILA, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • MILA Autorytet

Wysłany: 25 września 2013, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczko własnie o tym mówię !!!
    Mam nadzieję że jak pójdzie ze swoim fagasem który skatował to dziecko (ojciec) siedzieć to przyjaciele z celi odpowiednio ich potraktują i to do tego stopnia że sami się powieszą !!!!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 19:34

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • grafka Debiutantka

Wysłany: 25 września 2013, 19:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to się wogóle dzieje,ostatnimi czasy dziennie takie wiadomości. . .Co te bezbronne dzieciaczki zawinily ?

Andzia33 lubi tę wiadomość

• Makak Ekspertka

Wysłany: 25 września 2013, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja też jestem w szoku, słuchając o tych "rodzicach". Czy ktoś normalny potrafi zakatować dziecko, a potem patrzeć jak cierpi i powoli umiera w męczarniach?! Kurczę, gdybym zobaczyła psa zdychającego na ulicy (przepraszam za porównanie), to nie przeszłabym obojętnie, a ich nie rusza cierpienie ich własnego dziecka.

Andzia33 lubi tę wiadomość

20110812580114.png
  • Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 26 września 2013, 08:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam ostatnio o małej Nadii , o tym Wiktorku( to już była makabra) i jeszcze jednym dziecku z Łodzi które miało rany cięte a mamuśka zniknęła. Włos się jeży na głowie , tych przykładów jest tyle że aż strach o tym myśleć. Boże Ty widzisz a nie grzmisz myśle w takich chwilach.. I jak tu w ogóle myśleć o sprawiedliwości?

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczątka moje kochane, powiedzcie mi taką rzecz. Dzisiaj wygasł mi abonament premium. Jezeli go zapłacę w poniedziałek to wszystko wróci tak?

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Modelka Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 08:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, no chyba powinno. A co Ci zniknęło? Historia cykli? (bo to by mnie chyba najbardziej bolało)

7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 08:29

zem3upjygjyf6uag.png
  • MILA Autorytet

Wysłany: 26 września 2013, 08:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    praktycznie wszystko, detektory, przegląd cykli itp ten abonament podstawowy - bezpłatny jest cienki, ale kurde nie mam kasy na koncie i muszę poczekać do poniedz :-P

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 26 września 2013, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    My po wizycie u innego urologa.
    Nie kazał mężowi robić tej biopsji jąder - bo jak stwierdził - co i ja wyczytałam ... że biopsję robi się jak nie ma plemników wogóle ...
    Więc przepisał antybiotyk, jakieś tabletki, testosteron (!!!) , i w grudniu mąż ma zrobić wyniki na poziom testosteronu i kolejne badanie nasienia i do niego z tymi wynikami ...
    No, zobaczymy ...

Mili, celia, Andzia33, Makak lubią tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego