X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja lubie piec serniczki, i robić takie na zimno,

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 25 września 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Jus1985
    Błysk_kotka hmmm troszkę bym polemizowała bo niestety już dwóch ginekologów mi powiedziało ze po 30stce owulacje występują rzadziej ponieważ wyczerpuje się ilość naszych jaj, a ostatnio przeczytałam ze po 30 roku życia pozostaje nam ich zaledwie ok 12% !!!!!! a ok 40 zaledwie 4%... :*

    Ja kilka miesięcy temu robiłam to słynne AMH czy jakoś tak i wiem, że jeszcze rezerwa się nie wyczerpuje :) A jakby nie patrzeć mam 32 z małym ogonkiem ;) To też jest jednak kwestia genetyczna, choć wiek oczywiście robi swoje.
    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmm. ja też kocham gotować i piec :D
    mówię Mojemu, że jak będę z dzidzią w domu kiedyś siedzieć to cały czas będę przy garach stać, więc teraz ma dbać o linię, żeby potem sobie pofolgować :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 25 września 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    mmm. ja też kocham gotować i piec :D
    mówię Mojemu, że jak będę z dzidzią w domu kiedyś siedzieć to cały czas będę przy garach stać, więc teraz ma dbać o linię, żeby potem sobie pofolgować :)


    he he he ja też tak myślałam Malutka, ale się tak nie da. Tzn da bo trzeba ugotować, posprzątać itd ;-) Jak moja córka się urodziła i zostawałam z nią sama w domu, to chociaż jako niemowlę była grzeczniutka (teraz to pffff 7 letni anioł z rogami ;-) ) nie miałam aż tyle czasu wolnego ile myślałam że będę mieć ;-) Ale wszystko jest do przeżycia i trzeba sobie dawać jakoś radę nie ?! ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 12:10

    MalutkaEve, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 25 września 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też robiłam AMH i wynik mnie bardzo ucieszył , choć to badanie nic nie mówi o jakości jajeczek

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • grafka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 25 września 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja jestem przed 30 a wcale się na tyle nie czuje...Kolejno moje koleżanki i znajome zostają mamami a ja....?

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 25 września 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grafka wrote:
    Witam, ja jestem przed 30 a wcale się na tyle nie czuje...Kolejno moje koleżanki i znajome zostają mamami a ja....?


    ty też będziesz ;-)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 25 września 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grafka wrote:
    Witam, ja jestem przed 30 a wcale się na tyle nie czuje...Kolejno moje koleżanki i znajome zostają mamami a ja....?
    Każda z nas będzie :) Głowa do góry :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • grafka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 25 września 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się nie dołować i cieszyć z każdą kolejną koleżanką ale kiedy zostaje sama....Zazdroszczę im i tyle. Staram się sobie tłumaczyć, że przyjdzie czas i pora na mnie, że wszystko po kolei. Praca, mieszkanie a potem przyjdzie czas na dziecko. Praca powiedzmy, że się spełniła, mieszkanie tuż tuż to może i....

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 25 września 2013, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kolezanki !
    Ja pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 31,teraz man 35 i 2lata już staram się o drugie i mam mała nadzieję ,że zdążę zajśc.Więc nie patrzcie na wiek ,bo i kobiety 40 kilko letnie rodza zdrowe dzieci i je wychowują a nie jak takie lafiryndy z ostatnich wiadomosci.

    biedronka1982, MILA lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 25 września 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witam nowe kolezanki !
    Ja pierwsze dziecko urodziłam gdy miałam 31,teraz man 35 i 2lata już staram się o drugie i mam mała nadzieję ,że zdążę zajśc.Więc nie patrzcie na wiek ,bo i kobiety 40 kilko letnie rodza zdrowe dzieci i je wychowują a nie jak takie lafiryndy z ostatnich wiadomosci.



    Andzia masz rację i co do wieku i co do reszty :-)
    A to co się słyszy w wiadomosciach to jakiś obłęd :-(
    Ile w ludziach jest złości i nienawiści. Ale moim zdaniem to jest wynik tego że smarkate zdziry mają niechciane dzieci, które im po prostu przeszkadzają. Zaliczają wpadki z byle kim, potem z byle kim mieszkają i mają gdzieś co się z ich dziećmi dzieje i jak traktuje. Zresztą co się dziwić skoro one same potrafią zabić, bo dupsko ją swędzi żeby się poszlajać a tu maleństwo w domu płacze i nie pozwala.

    Sory dziewczyny, wiem ze na tym wątku nie chodzi o pisanie na takie tematy, ale już po prostu nie mogę !!!! :-(

    Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 25 września 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swietnie cie Mila rozumiem mam dokladnie tak samo siedze ogladam tvn a tam mowia ze matka zakatowala 3 miesieczna coreczke szok masakra co za suka jak tak mozna az mi sie plakac chce biedne dzieciatko a ta kurwe za przeproszeniem zakatowac na smierc zab za zab łeb bym jej urwala i gdzie tu sprawiedliwosc dodam ze matka miala 19 lat

    MILA, Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 25 września 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniczko własnie o tym mówię !!!
    Mam nadzieję że jak pójdzie ze swoim fagasem który skatował to dziecko (ojciec) siedzieć to przyjaciele z celi odpowiednio ich potraktują i to do tego stopnia że sami się powieszą !!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 19:34

    Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • grafka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 25 września 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to się wogóle dzieje,ostatnimi czasy dziennie takie wiadomości. . .Co te bezbronne dzieciaczki zawinily ?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 25 września 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Ja też jestem w szoku, słuchając o tych "rodzicach". Czy ktoś normalny potrafi zakatować dziecko, a potem patrzeć jak cierpi i powoli umiera w męczarniach?! Kurczę, gdybym zobaczyła psa zdychającego na ulicy (przepraszam za porównanie), to nie przeszłabym obojętnie, a ich nie rusza cierpienie ich własnego dziecka.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 26 września 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czytałam ostatnio o małej Nadii , o tym Wiktorku( to już była makabra) i jeszcze jednym dziecku z Łodzi które miało rany cięte a mamuśka zniknęła. Włos się jeży na głowie , tych przykładów jest tyle że aż strach o tym myśleć. Boże Ty widzisz a nie grzmisz myśle w takich chwilach.. I jak tu w ogóle myśleć o sprawiedliwości?

    Makak, Andzia33 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 26 września 2013, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczątka moje kochane, powiedzcie mi taką rzecz. Dzisiaj wygasł mi abonament premium. Jezeli go zapłacę w poniedziałek to wszystko wróci tak?

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 26 września 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila, no chyba powinno. A co Ci zniknęło? Historia cykli? (bo to by mnie chyba najbardziej bolało)

    7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2013, 08:29

    zem3upjygjyf6uag.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 26 września 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    praktycznie wszystko, detektory, przegląd cykli itp ten abonament podstawowy - bezpłatny jest cienki, ale kurde nie mam kasy na koncie i muszę poczekać do poniedz :-P

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    My po wizycie u innego urologa.
    Nie kazał mężowi robić tej biopsji jąder - bo jak stwierdził - co i ja wyczytałam ... że biopsję robi się jak nie ma plemników wogóle ...
    Więc przepisał antybiotyk, jakieś tabletki, testosteron (!!!) , i w grudniu mąż ma zrobić wyniki na poziom testosteronu i kolejne badanie nasienia i do niego z tymi wynikami ...
    No, zobaczymy ...

    Mili, celia, Andzia33, Makak lubią tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ