X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    A ja się postaram, nie mówię że się uda bo tego nie wiem... Carlo Rossi SWEET RED pomoże :P


    może pomoże :D hehe, no ja po tych wizytach u lekarzy jestem taka myslami jeszcze gdzie indziej, dlatego chyba te staranka w tym miesiącu będa takie sobie ... poza tym mąż od dziś przyjmuje antybiotyk i resztę, postaram się bardziej chyba w październiku :)

    Właśnie jak to jest - jak bierze antybiotyk to chyba może się kochac ... ? Bo jemu coś tam lekarz mówił - ale on oczywiście nie pamięta, bo tyle mu naopowiadał :P A antybiotyk tylko 10 dni ma brać więc spoko ... zresztą ja i tam mam zazwyczaj ochotę w dni płodne, więc ...

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 27 września 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Maximka - według mnie może. O ile oczywiście nie jest to coś, czym może Ciebie zarazić.

    A Carlo Rossi jest dobre na wszystko ;) Chociaż ja ostatnio przerzuciłam się na likierki - Piancolada...mniam....

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Hej Maximka - według mnie może. O ile oczywiście nie jest to coś, czym może Ciebie zarazić.

    A Carlo Rossi jest dobre na wszystko ;) Chociaż ja ostatnio przerzuciłam się na likierki - Piancolada...mniam....


    he ... ano właśnie, też musze zrobić sobie badanie czy nie mam jakichś bakterii ... (normalnie u ginekologa się to robi?)
    Apropo likierków - też luuuubię :)
    A lekarz powiedział męzowi, żeby nie jadł za dużo słodkości i nie pił piwa - to negatywnie wpływa na produkcję żołnierzyków ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    h
    A lekarz powiedział męzowi, żeby nie jadł za dużo słodkości i nie pił piwa - to negatywnie wpływa na produkcję żołnierzyków ... :)


    no żartujesz! oooo dzisiaj rozmowa z moim lubym. ja mu dam piwo w takim razie, a ze słodkości będzie mu musiała wystarczyć moja .... hihihi :)

    Jus1985, MILA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    no żartujesz! oooo dzisiaj rozmowa z moim lubym. ja mu dam piwo w takim razie, a ze słodkości będzie mu musiała wystarczyć moja .... hihihi :)


    no nie żartuje :) tak powiedział, mąż przestał nawet herbatę słodzić , na co ja - że bez przesady, bo wszystko jest potrzebna, no ale z umiarem ... a że alkohol szkodzi to wiadomo, no ale on o piwie powiedział ... i że jak już to lepiej lampkę wina lub drinka ... ;)

    MalutkaEve, MILA lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 września 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki
    Bella też witaj w naszych progach.
    To chodziło o pozytywne światełko nadzieii,które może wszystko!

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś odebralam bete, wynik ponad 100.

    MalutkaEve, AnBe, AnBe, MILA, Andzia33, celia, Jus1985, biedronka1982, Makak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dziś odebralam bete, wynik ponad 100.

    :D gratulacje :D

    czekajajaca lubi tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 27 września 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dziś odebralam bete, wynik ponad 100.


    super !!!

    czekajajaca lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 27 września 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    no żartujesz! oooo dzisiaj rozmowa z moim lubym. ja mu dam piwo w takim razie, a ze słodkości będzie mu musiała wystarczyć moja .... hihihi :)


    o piwie to wiedziałam, ale słodycze??? mój lubi słodycze he he he ale faktycznie też pije teraz wino a piwo rzadko ;-)

    MalutkaEve lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 27 września 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dziś odebralam bete, wynik ponad 100.
    Gratulacje!!!! a długo się starałaś?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właściwie to w lutym miałam laparoskopie bo miałam torbiel na jajniku i do tego endometrioze. Do maja byłam na hormonach i od maja starania. Ale wiecie co, testy owu pokazywały mi owu w 13 dc, a w tym cyklu miałam monitoring u gina i pecherzyki ( bo miałam dwa w tym cyklu) pekly 15-16 dc. No tak czy siak starania były od maja :)

    MILA, Jus1985, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • celia Autorytet
    Postów: 1460 3325

    Wysłany: 27 września 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Właściwie to w lutym miałam laparoskopie bo miałam torbiel na jajniku i do tego endometrioze. Do maja byłam na hormonach i od maja starania. Ale wiecie co, testy owu pokazywały mi owu w 13 dc, a w tym cyklu miałam monitoring u gina i pecherzyki ( bo miałam dwa w tym cyklu) pekly 15-16 dc. No tak czy siak starania były od maja :)

    Gratuluję :) :) :)
    Ślij nam mnóstwo wirusków :D

    0dc6585ca1c638f77a6179b49e8bae1f.png

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    p19ucsqvqom8u4oa.png
    wnid9vvjzm38tk1g.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 27 września 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dziś odebralam bete, wynik ponad 100.
    Gratulacje

    czekajajaca lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, żeby teraz tylko wszystko było dobrze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 27 września 2013, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka - robisz cytologię, a jak coś wyjdzie nie tak, to posiew.

    czekająca - baaaaaaardzo gratuluję! Jesteś moim światełkiem w tunelu ;) Też mam endometriozę, ale mam nadzieję, że kiedyś się uda mimo tego dziadostwa :)

    20110812580114.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 27 września 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Ale wiecie co, testy owu pokazywały mi owu w 13 dc, a w tym cyklu miałam monitoring u gina i pecherzyki ( bo miałam dwa w tym cyklu) pekly 15-16 dc. No tak czy siak starania były od maja :)
    Wow! Serdeczne gratulacje!!! :D kurcze masz duuuuże szanse na bliźniaki :D a jak jest podwójne szczęście to i beta jest większa niż w pojedynczej ciąży :D ale fajnie :D podwójne szczęście :D raz jeszcze wielkie gratulacje :D

    MalutkaEve, Jus1985, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 28 września 2013, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Witam , witamy :)

    Allle zimno, jesień czuć ...
    U mnie 12 dzień cyklu ,,, wczoraj było bzyku ale takie jakieś , nie wiem ... za dużo myślenia o czym innym, te stresy, nic, trzeba się wyluzować ... :)
    a ja myslalam, ze tylko ja tak mam! ja tez bardzo sie stresuje i za duzo mysle i <3 nie wychodzi jak powinno:-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    maximka - robisz cytologię, a jak coś wyjdzie nie tak, to posiew.

    czekająca - baaaaaaardzo gratuluję! Jesteś moim światełkiem w tunelu ;) Też mam endometriozę, ale mam nadzieję, że kiedyś się uda mimo tego dziadostwa :)

    Cytologię robiłam ponad rok temu, wsio było ok :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2013, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bella82 wrote:
    a ja myslalam, ze tylko ja tak mam! ja tez bardzo sie stresuje i za duzo mysle i <3 nie wychodzi jak powinno:-/

    No nie jesteś sama, niestety myśli potrafią popsuć wszystko ...

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ