Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2013, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Dziewczyny, co do cytologii -róbcie minimum raz na rok, choćby za własną kasę. Wiem, co mówię, bo w lipcu odebrałam ZŁY wynik -chociaż zaledwie rok wcześniej był OK (II grupa). Teraz mam III grupę, CIN 2 i zaraz po @ idę na zabieg -skrócą mi szyjkę. Więc teraz zamiast się starać, będę się leczyć. Strachu, w którym żyję i wylanych łez nie życzę nikomu.
    Badajcie się.

współczuję Kochana ale trzymam kciuki, żeby wszystko się pomyslnie zakończyło :*

• Andzia33 Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Dziewczyny, co do cytologii -róbcie minimum raz na rok, choćby za własną kasę. Wiem, co mówię, bo w lipcu odebrałam ZŁY wynik -chociaż zaledwie rok wcześniej był OK (II grupa). Teraz mam III grupę, CIN 2 i zaraz po @ idę na zabieg -skrócą mi szyjkę. Więc teraz zamiast się starać, będę się leczyć. Strachu, w którym żyję i wylanych łez nie życzę nikomu.
    Badajcie się.
    Wierze ,że bedzie wszystko dobrze,Mam kolezankę ,która 2 lata temu tez miała skracaną szyjke ,a teraz chodzi z pięknym wielkim brzuszkiem i zaszła w pierwszym cyklu,gdy podjęli decyzję że chcą drugie dziecko

Andzia33
  • Andzia33 Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 12:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam stare i nowe staraczki .
    Jestem w czasie bzykoowulkowym i jutro idę do gin,zobaczyc czy juz po.

MalutkaEve, Zemraa, vanessa, Katha81 lubią tę wiadomość

Andzia33
  • Andzia33 Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 12:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Ja idę w poniedziałek drugi raz na betę, zobaczę czy prawidłowo rośnie :) A bliźniaki mi się marzą :) Zobaczymy, aby wszystko było w porządku. Kobietki z endometriozą, jak widać to choróbsko nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Trzymam kciuki za Was wszystkie !

To super,że wyszło szybko ,a jak będą bliżniaki to jeszcze lepiej.
    Też mi sie marzą!
    Czekamy na wiesci o serduszkach.
    Spokojnej ciązy!

czekajajaca lubi tę wiadomość

Andzia33
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2013, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie będę pazerna, wystarczy jedno :)

AnBe, Andzia33 lubią tę wiadomość

• aniczka Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 17:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odebtalam dzisiaj wynik tsh no i w koncu jest norma czyli najlepsza na ciaze 1 i prolaktyna spadla na 13 czyli tez norma a ostatnio byla 45 ciesze sie niesamowicie

MalutkaEve, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Jus1985 Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ja odebtalam dzisiaj wynik tsh no i w koncu jest norma czyli najlepsza na ciaze 1 i prolaktyna spadla na 13 czyli tez norma a ostatnio byla 45 ciesze sie niesamowicie
    Też się cieszę i zazdroszczę. Uważaj na siebie i wysyłaj wiruski.
    Długo się starałaś?

3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2013, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:

a jaki masz wynik tsh?
    moje wyniki też sa już ok ale nadal coś nie wychodzi ... :/

• balonik Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! Mi za rok stuknie 30. A mam plan do 30 urodzić więc niewiele czasu zostało. ale nadzieja umiera ostatnia. Ostatnio robiłam sobie cytologię, w środę mam wyniki. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Andzia33 lubi tę wiadomość

x76lklh.png
  • MILA Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 20:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    balonik wrote:
    witam! Mi za rok stuknie 30. A mam plan do 30 urodzić więc niewiele czasu zostało. ale nadzieja umiera ostatnia. Ostatnio robiłam sobie cytologię, w środę mam wyniki. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

DOBRZE BĘDZIE ;-) SPOKO MAJONEZ :-) HE HE H E

f2wlwn15lxmguqd1.png
  • aniczka Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 21:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka eve moje tsh na samym poczatku bylo cos okolo 4 pozniej spadlo do 2,4 a teraz od sierpnia jestem na euthyroxie 75 i spadlo do 1 a moj endo pow ze jak bedzie 1 to bedzie ciaza ja w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu niestety ciaza obumarla moj M ma wyniki idealne ze mna tez ok problemem bylo wysokie tsh i prolaktyna mam nadzieje ze teraz pojdzie z gorki

• aniczka Autorytet

Wysłany: 30 września 2013, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jus 1985 ja w pierwsza ciaze w tamtym roku zaszlam w drugim cyklu jak juz pisalam ciaze stracilam mialam depreche i odlozylam jakiekolwiek starania bo balam sie powtorki i tak od tego roku postanowilam dzialac tylko mialam zle leki i to sie wszystko tak ciagnelo az trafilam na nowego lekarza dobrze dobrana dawka i prosze sa efekty

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2013, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    malutka eve moje tsh na samym poczatku bylo cos okolo 4 pozniej spadlo do 2,4 a teraz od sierpnia jestem na euthyroxie 75 i spadlo do 1 a moj endo pow ze jak bedzie 1 to bedzie ciaza ja w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu niestety ciaza obumarla moj M ma wyniki idealne ze mna tez ok problemem bylo wysokie tsh i prolaktyna mam nadzieje ze teraz pojdzie z gorki

Aniczka, jakbym czytała o sobie - problem z tsh i prl..udało się zminimalizować wyniki, więc teraz tylko liczyć na dobrą owulkę :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 30 września 2013, 22:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja jestem świeżo po wizycie u gina. W prawym jajniku jest pęcherzyk dominujący w lewym nie ma żadnych większych ale ze to dopiero 7 dc to gin stwierdził ze moze sie jeszcze powiększa te w lewym. W środę, piątek i jesli będzie trzeba to i w poniedzialek zrobi mi monitoring owulacji. Zlecił też badania tsh, prolaktyny zwykłej i po stymulacji plus inne hormony.. Powiedział ze mamy działać z mężem a on po środowym monitoringu da też kilka wskazówek co do sposobu działania :-D.. Ciekawe jakich... ;-)

Blysk_kotka lubi tę wiadomość

• Blysk_kotka Ekspertka

Wysłany: 1 października 2013, 00:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że się wiedzą podzielisz :)

Jus1985 lubi tę wiadomość

"Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Modelka Autorytet

Wysłany: 1 października 2013, 06:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie - przypomniałyście mi o cytologii. Lekarz pobrał mi ją na początku września, a do dziś nie widzę w systemie wyników... Będę tam dzwonić, dzielnie :)

A jak już mówimy o badaniach - byłam na usg waginalnym i usg piersi. I pani doktor powiedziała, że w moim wieku (niedługo 32 lata) powinnam robić usg piersi CO ROKU! W życiu mnie żaden lekarz na to nie wysyłał tak często. Powiedziała, że w tak młodym wieku (lepiej się poczułam!) zmiany są bardzo mało prawdopodobne, ale jeśli już są, to postępują bardzo szybko i sprawdzać się trzeba co rok! Nie mówiąc o samodzielnym badaniu piersi.

7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 1 października 2013, 07:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Mam nadzieje że się wiedzą podzielisz :)

No ba! Oczywiście ze zdam relację :-)

• balonik Autorytet

Wysłany: 1 października 2013, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana:) Ja też dostałam skierowanie na usg piersi i waginalne. Też będą to pierwsze badania tego typu. I w sumie się cieszę

x76lklh.png
  • grafka Debiutantka

Wysłany: 1 października 2013, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w mieście co roku jest akcja profilaktyka piersi i można sobie zrobić usg piersi

• Jus1985 Autorytet

Wysłany: 1 października 2013, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    A właśnie - przypomniałyście mi o cytologii. Lekarz pobrał mi ją na początku września, a do dziś nie widzę w systemie wyników... Będę tam dzwonić, dzielnie :)

A jak już mówimy o badaniach - byłam na usg waginalnym i usg piersi. I pani doktor powiedziała, że w moim wieku (niedługo 32 lata) powinnam robić usg piersi CO ROKU! W życiu mnie żaden lekarz na to nie wysyłał tak często. Powiedziała, że w tak młodym wieku (lepiej się poczułam!) zmiany są bardzo mało prawdopodobne, ale jeśli już są, to postępują bardzo szybko i sprawdzać się trzeba co rok! Nie mówiąc o samodzielnym badaniu piersi.

7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

Tak to prawda ja po poronieniu miałam 2 torbiele w piersi a 4 miesiące wcześniej było czysto

3jgx3e3k7wsnebz7.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego