X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Dziewczyny, co do cytologii -róbcie minimum raz na rok, choćby za własną kasę. Wiem, co mówię, bo w lipcu odebrałam ZŁY wynik -chociaż zaledwie rok wcześniej był OK (II grupa). Teraz mam III grupę, CIN 2 i zaraz po @ idę na zabieg -skrócą mi szyjkę. Więc teraz zamiast się starać, będę się leczyć. Strachu, w którym żyję i wylanych łez nie życzę nikomu.
    Badajcie się.

    współczuję Kochana ale trzymam kciuki, żeby wszystko się pomyslnie zakończyło :*

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 września 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka wrote:
    Dziewczyny, co do cytologii -róbcie minimum raz na rok, choćby za własną kasę. Wiem, co mówię, bo w lipcu odebrałam ZŁY wynik -chociaż zaledwie rok wcześniej był OK (II grupa). Teraz mam III grupę, CIN 2 i zaraz po @ idę na zabieg -skrócą mi szyjkę. Więc teraz zamiast się starać, będę się leczyć. Strachu, w którym żyję i wylanych łez nie życzę nikomu.
    Badajcie się.
    Wierze ,że bedzie wszystko dobrze,Mam kolezankę ,która 2 lata temu tez miała skracaną szyjke ,a teraz chodzi z pięknym wielkim brzuszkiem i zaszła w pierwszym cyklu,gdy podjęli decyzję że chcą drugie dziecko

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 września 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam stare i nowe staraczki .
    Jestem w czasie bzykoowulkowym i jutro idę do gin,zobaczyc czy juz po.

    MalutkaEve, Zemraa, vanessa, Katha81 lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 30 września 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Ja idę w poniedziałek drugi raz na betę, zobaczę czy prawidłowo rośnie :) A bliźniaki mi się marzą :) Zobaczymy, aby wszystko było w porządku. Kobietki z endometriozą, jak widać to choróbsko nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę. Trzymam kciuki za Was wszystkie !

    To super,że wyszło szybko ,a jak będą bliżniaki to jeszcze lepiej.
    Też mi sie marzą!
    Czekamy na wiesci o serduszkach.
    Spokojnej ciązy!

    czekajajaca lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie będę pazerna, wystarczy jedno :)

    AnBe, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 września 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja odebtalam dzisiaj wynik tsh no i w koncu jest norma czyli najlepsza na ciaze 1 i prolaktyna spadla na 13 czyli tez norma a ostatnio byla 45 ciesze sie niesamowicie

    MalutkaEve, celia, Andzia33 lubią tę wiadomość

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 30 września 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ja odebtalam dzisiaj wynik tsh no i w koncu jest norma czyli najlepsza na ciaze 1 i prolaktyna spadla na 13 czyli tez norma a ostatnio byla 45 ciesze sie niesamowicie
    Też się cieszę i zazdroszczę. Uważaj na siebie i wysyłaj wiruski.
    Długo się starałaś?

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    ja odebtalam dzisiaj wynik tsh no i w koncu jest norma czyli najlepsza na ciaze 1 i prolaktyna spadla na 13 czyli tez norma a ostatnio byla 45 ciesze sie niesamowicie


    a jaki masz wynik tsh?
    moje wyniki też sa już ok ale nadal coś nie wychodzi ... :/

  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 30 września 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam! Mi za rok stuknie 30. A mam plan do 30 urodzić więc niewiele czasu zostało. ale nadzieja umiera ostatnia. Ostatnio robiłam sobie cytologię, w środę mam wyniki. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    x76lklh.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 30 września 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balonik wrote:
    witam! Mi za rok stuknie 30. A mam plan do 30 urodzić więc niewiele czasu zostało. ale nadzieja umiera ostatnia. Ostatnio robiłam sobie cytologię, w środę mam wyniki. Mam nadzieję, że będzie dobrze.



    DOBRZE BĘDZIE ;-) SPOKO MAJONEZ :-) HE HE H E

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 września 2013, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka eve moje tsh na samym poczatku bylo cos okolo 4 pozniej spadlo do 2,4 a teraz od sierpnia jestem na euthyroxie 75 i spadlo do 1 a moj endo pow ze jak bedzie 1 to bedzie ciaza ja w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu niestety ciaza obumarla moj M ma wyniki idealne ze mna tez ok problemem bylo wysokie tsh i prolaktyna mam nadzieje ze teraz pojdzie z gorki

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 30 września 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jus 1985 ja w pierwsza ciaze w tamtym roku zaszlam w drugim cyklu jak juz pisalam ciaze stracilam mialam depreche i odlozylam jakiekolwiek starania bo balam sie powtorki i tak od tego roku postanowilam dzialac tylko mialam zle leki i to sie wszystko tak ciagnelo az trafilam na nowego lekarza dobrze dobrana dawka i prosze sa efekty

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    malutka eve moje tsh na samym poczatku bylo cos okolo 4 pozniej spadlo do 2,4 a teraz od sierpnia jestem na euthyroxie 75 i spadlo do 1 a moj endo pow ze jak bedzie 1 to bedzie ciaza ja w pierwsza ciaze zaszlam bez problemu niestety ciaza obumarla moj M ma wyniki idealne ze mna tez ok problemem bylo wysokie tsh i prolaktyna mam nadzieje ze teraz pojdzie z gorki

    Aniczka, jakbym czytała o sobie - problem z tsh i prl..udało się zminimalizować wyniki, więc teraz tylko liczyć na dobrą owulkę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja jestem świeżo po wizycie u gina. W prawym jajniku jest pęcherzyk dominujący w lewym nie ma żadnych większych ale ze to dopiero 7 dc to gin stwierdził ze moze sie jeszcze powiększa te w lewym. W środę, piątek i jesli będzie trzeba to i w poniedzialek zrobi mi monitoring owulacji. Zlecił też badania tsh, prolaktyny zwykłej i po stymulacji plus inne hormony.. Powiedział ze mamy działać z mężem a on po środowym monitoringu da też kilka wskazówek co do sposobu działania :-D.. Ciekawe jakich... ;-)

    Blysk_kotka lubi tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 1 października 2013, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje że się wiedzą podzielisz :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Modelka Autorytet
    Postów: 857 1104

    Wysłany: 1 października 2013, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie - przypomniałyście mi o cytologii. Lekarz pobrał mi ją na początku września, a do dziś nie widzę w systemie wyników... Będę tam dzwonić, dzielnie :)

    A jak już mówimy o badaniach - byłam na usg waginalnym i usg piersi. I pani doktor powiedziała, że w moim wieku (niedługo 32 lata) powinnam robić usg piersi CO ROKU! W życiu mnie żaden lekarz na to nie wysyłał tak często. Powiedziała, że w tak młodym wieku (lepiej się poczułam!) zmiany są bardzo mało prawdopodobne, ale jeśli już są, to postępują bardzo szybko i sprawdzać się trzeba co rok! Nie mówiąc o samodzielnym badaniu piersi.

    7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zem3upjygjyf6uag.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Mam nadzieje że się wiedzą podzielisz :)

    No ba! Oczywiście ze zdam relację :-)

  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 1 października 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana:) Ja też dostałam skierowanie na usg piersi i waginalne. Też będą to pierwsze badania tego typu. I w sumie się cieszę

    x76lklh.png
  • grafka Debiutantka
    Postów: 9 3

    Wysłany: 1 października 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w mieście co roku jest akcja profilaktyka piersi i można sobie zrobić usg piersi

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 1 października 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modelka wrote:
    A właśnie - przypomniałyście mi o cytologii. Lekarz pobrał mi ją na początku września, a do dziś nie widzę w systemie wyników... Będę tam dzwonić, dzielnie :)

    A jak już mówimy o badaniach - byłam na usg waginalnym i usg piersi. I pani doktor powiedziała, że w moim wieku (niedługo 32 lata) powinnam robić usg piersi CO ROKU! W życiu mnie żaden lekarz na to nie wysyłał tak często. Powiedziała, że w tak młodym wieku (lepiej się poczułam!) zmiany są bardzo mało prawdopodobne, ale jeśli już są, to postępują bardzo szybko i sprawdzać się trzeba co rok! Nie mówiąc o samodzielnym badaniu piersi.

    7b1df1f79737facd0b11d82011a88a06.png

    Tak to prawda ja po poronieniu miałam 2 torbiele w piersi a 4 miesiące wcześniej było czysto

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ