X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ciapulinka Ekspertka
    Postów: 184 161

    Wysłany: 1 października 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Wierze ,że bedzie wszystko dobrze,Mam kolezankę ,która 2 lata temu tez miała skracaną szyjke ,a teraz chodzi z pięknym wielkim brzuszkiem i zaszła w pierwszym cyklu,gdy podjęli decyzję że chcą drugie dziecko

    Dzięki za słowa otuchy ale ja już tyle miesięcy nie mogę zajść więc boję się, że po tym zabiegu będzie jeszcze gorzej :(

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 1 października 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciapulinka to normalne że masz obawy i sie boisz ale głowa do góry. Czasem takie sytuacje z pozoru bardzo ciężkie przynoszą świetne skutki. Już o tym kiedyś wspominałam ale mam koleżankę która długo nie mogła zajść w ciążę , nagle okazało sie że coś się dzieje z jednym z jajników. Usuneli jej go , była załamana bo uważała że teraz to dopiero będzie miala problemy a pół roku później była w ciąży, lekarze stwierdzili że ten chory jajnik zaburzał też działanie zdrowego i operacja po której była tak załamana pozwoliła jej właśnie zostać szczęsliwą mamą .. Głowa do góry

    Andzia33, Ciapulinka, ulek lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 października 2013, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    Jestem po wizycie u ginki.Po owulce w prawym jajniku,a w lewym pęcherzyk 21 mm ,ale raczej nie ma szans na pęknięcie ,bo progesteron juz działa,ale ja mam nadzieje ,że chociarz z jednego coś w końcu wyjdzie.A dokładnie 4 lata temu urodziłam moja mała kruszynkę ,która teraz jest już dużą dziewczynką.

    Iwka, MILA, MalutkaEve lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 1 października 2013, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Dzień Dobry
    Jestem po wizycie u ginki.Po owulce w prawym jajniku,a w lewym pęcherzyk 21 mm ,ale raczej nie ma szans na pęknięcie ,bo progesteron juz działa,ale ja mam nadzieje ,że chociarz z jednego coś w końcu wyjdzie.A dokładnie 4 lata temu urodziłam moja mała kruszynkę ,która teraz jest już dużą dziewczynką.
    Życzenia dla córuni <3 A teraz zaczynamy odliczanie :) Trzymam kciuki <3

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiejszy wynik wczorajszej bety ponad 700. Wygląda na to ze wszystko dobrze. Teraz dostać sie do mojego gina. Pozdrawiam

    MILA, Jus1985, biedronka1982, Andzia33, maximka84, celia, aniczka, MalutkaEve, Modelka, Zemraa, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 1 października 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy wynik wczorajszej bety ponad 700. Wygląda na to ze wszystko dobrze. Teraz dostać sie do mojego gina. Pozdrawiam


    SUPEROWO !! CZEKAŁAM NA TWOJĄ WIADOMOSĆ :-) DAJ ZNAĆ CO U GINA :-) OK?
    BUZIOLE :-)

    Andzia33, czekajajaca lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 października 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to wspaniale czekajaca!!!!

    czekajajaca lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ... czekamy na wiruski :)
    U mnie w pracy koleżanka w ciąży :) Zarażajcie Dziewuchy :D

    Andzia33, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 1 października 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka dziękuję i czekam na twoją zieloną kropę!

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mila wizyta u gina w piątek rano. Według ovu będzie to 1 szy dzień 6 tego tygodnia. Teraz cierpliwie czekać do piątku.

    aniczka, Andzia33, MILA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajajaca wrote:
    Dziewczyny dzisiejszy wynik wczorajszej bety ponad 700. Wygląda na to ze wszystko dobrze. Teraz dostać sie do mojego gina. Pozdrawiam

    wspaniale Kochana :D

    czekajajaca lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak rzucam okiem z grubsza i widze, ze o wizytach u ginow. Ja dzis tez wlasnie po, wiec mam na swiezo.
    I tak: obsluguja mnie na zmiane dwie. Wole ta dzisiejsza, bo jakas konkretniejsza. Ale nie wybrzydzam, bo umawiam wizyty, jak mi czasowo pasuje, a nie pod katem obslugi.
    Dowiedzialam sie w sumie, ze na nastepna wizyte mam przyniesc komplet badan. Swoje odhaczylam od reki. Teraz luby.
    Ogolnie machina ruszyla.
    Jest ok.

    Blysk_kotka, MalutkaEve, MILA, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Blysk_kotka Ekspertka
    Postów: 247 210

    Wysłany: 1 października 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wreszcie gadasz jak trzeba , teraz tylko niech Twój się ruszy i wytrzęsie co trzeba :)

    biedronka1982, Jus1985, Andzia33 lubią tę wiadomość

    "Gdy idzie o zachodzenie w ciąże , jajeczka kobiety są jak jajka na miekko, nigdy nie wiesz kiedy będą w sam raz"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Tak rzucam okiem z grubsza i widze, ze o wizytach u ginow. Ja dzis tez wlasnie po, wiec mam na swiezo.
    I tak: obsluguja mnie na zmiane dwie. Wole ta dzisiejsza, bo jakas konkretniejsza. Ale nie wybrzydzam, bo umawiam wizyty, jak mi czasowo pasuje, a nie pod katem obslugi.
    Dowiedzialam sie w sumie, ze na nastepna wizyte mam przyniesc komplet badan. Swoje odhaczylam od reki. Teraz luby.
    Ogolnie machina ruszyla.
    Jest ok.

    kciukam w takim razie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Wreszcie gadasz jak trzeba , teraz tylko niech Twój się ruszy i wytrzęsie co trzeba :)

    :O Ze slucham co? Jakie wreszcie? Ja zawsze gadam jak trzeba! A ze czasem marudze? Przeciez to takie kobiece! ;-)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 1 października 2013, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blysk_kotka wrote:
    Wreszcie gadasz jak trzeba , teraz tylko niech Twój się ruszy i wytrzęsie co trzeba :)
    Popieram :-P

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry dziewczyny...
    słuchajcie... wczoraj było przytulanko, 8 dzień cyklu, zero śluzu, temp też marna, a dziś rano... śluz wyglądający na ten właściwy, ciągnie się, zrobiłam test na papierze toaletowym - nie wysycha, jest przeźroczysty..
    no ale. temp nadal marna - zerknijcie na moj wykres - no i próbowałam badać szyjkę macicy ale ja chyba nie umiem jeszcze tego robić i w zasadzie to nie wiem nawet gdzie ona jest...
    jest też takie uczucie w podbrzuszu.. czuję ten prawy jajnik co niby jest w nim pęcherzyk dominujący.. ale może mi się tylko zdaje.... :(
    Więc już nic nie wiem, jakby temp była podwyższona i śluz to byłabym pewna, ale w takim przypadku to już nic nie wiem :(

    Jak dobrze ze dziś idę na monitoring, zobaczymy czy rzeczywiście jest ta owulka czy nie, może wczorajsze przytulanie zaowocuje.. może jeszcze dziś spróbujemy jeśli to TEN czas...

    ech...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 08:16

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 2 października 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe a ile normalnie trwa Twój cykl? Dla mnie to za wcześnie na owulke. A ten śluz dzisiejszy to może być sperma po wczorajszym przytulanku. Ale gin dzisiaj Ci wszystko powie. A ze staraniami to też tak staraj się co 2 dni. Daj plemniczkom podrosnąć i dojrzeć
    A z badaniem macicy też się nie martw z czasem załapiesz o co chodzi. Ja też za bardzo nie łapię ale dzięki codziennemu "grzebaniu" zaczynam widzieć różnicę. Wiem przynajmniej gdzie ona jest a reszta z czasem ... powoli
    Powodzenia AnBe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2013, 08:59

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    AnBe a ile normalnie trwa Twój cykl? Dla mnie to za wcześnie na owulke. A ten śluz dzisiejszy to może być sperma po wczorajszym przytulanku. Ale gin dzisiaj Ci wszystko powie. A ze staraniami to też tak staraj się co 2 dni. Daj plemniczkom podrosnąć i dojrzeć
    A z badaniem macicy też się nie martw z czasem załapiesz o co chodzi. Ja też za bardzo nie łapię ale dzięki codziennemu "grzebaniu" zaczynam widzieć różnicę. Wiem przynajmniej gdzie ona jest a reszta z czasem ... powoli
    Powodzenia AnBe

    Jus1985 moje cykle sie wahają 22-26 dni wiec są stosunkowo krótkie. No wlaśnie tez moja pierwsza mysl była taka ze ten sluz to armia mojego męża... Zobaczymy co powie dziś gin na monitoringu.
    Ech niestety czasami pewnie widzimy to co chcemy zobaczyć..
    Dziękuję Jus :)

  • balonik Autorytet
    Postów: 252 442

    Wysłany: 2 października 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Mam pytanie czy wy też czujecie presje otoczenia w kwestii wieku. Wcale mi nie pomaga jak ktoś podkreśla że mam już tyle lat. Co najmniej jak bym już bliżej śmierci była. A ja czuje się młoda a liczby to liczby. Owszem pewnie biologicznie to lepiej być młodszą ale bez przesady. Trochę przysmuciłam ale ja jeszcze się bronię i uśmiecham ale zastanawiam się czy u was też tak jest.
    Być może ten temat już był to przepraszam ale nie nadrobiłam całego forum.
    :)

    Andzia33, biedronka1982 lubią tę wiadomość

    x76lklh.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ