X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 września 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, tylko pozazdrościć widoków :) Pięknie tam macie :)

    Marti, a jak trzeba walczyć, póki człowiek ma jeszcze siły i chęci :)

    Marti... lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Mona, tylko pozazdrościć widoków :) Pięknie tam macie :)

    Marti, a jak trzeba walczyć, póki człowiek ma jeszcze siły i chęci :)
    Dzięki :D ale to Zizia tam jest obecnie :D Ja tylko cytowałam, ale owszem pięknie tam jest bo ja zdjęcia wstawiałam w lipcu ;)

    Cześć wszystkim.

    Nową koleżanke też witam, bo chyba jeszcze nie miałam okazji ;)

    Marti... lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :D

    Zizia pięknie :D

    witam Nowe twarzyczki :)

    Kuba, Myszka trzymam kciuki ...i nie nie przestałam mieszać w kotle :D

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a za mnie się nie trzyma? Dzięki wiesz
    1304173562_by_rokita81_500.jpg
    I jeszcze taki
    1233a2_foch.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 12:37

    Kuba12, Tyczka, Myszk@, Izoleccc lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 20 września 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Monia przecież wiadomo ze za wszystkie was trzymam ;-) nie fochaj się :-P

    Mona_M lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra. Przekonałaś mnie.

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 września 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Adriana, 30 lat i 2 tygodnie :), walczymy z armią słabych żołnierzyków. staram się myśleć pozytywnie, ale otoczenie mi nie pozwala. owulacja w przyszły piątek..., nie poddamy się.

    walczcie.. NIGDY nie wolno sie poddawac. ten problem dotyczy niestety wielu mezczyzn, a niestety po 30 latwiej nie jest. ale da sie to leczyc tez.

    my do grudnia staramy sie nie-cisnieniowac, ale jak do tego czasu u mnie bedzie norma i nadal nic, to wysylam slubnego na badania pod tym katem wlasnie.

    a otoczenie? powiem Ci tak: WALIĆ!

    jak mialam 20 lat to otoczenie mnie naciskalo, ze jak mozna sie z chlopakiem prowadzac tyle czasu bez zareczyn.
    jak mialam 25 lat to otoczenie krytykowalo: jak mozna rok w zareczynach siedziec bez slubu.
    majac 31 lat (prawie 32), od 4 lat slucham, ze sie starzeje i nadala dzieci nie mamy. ze cos nie tak z nami, ze moze powinnismy sie leczyc.... moze i tak. Ale niech ci wszyscy "Dobra Rada" ZAMILKNA. latwiej bedzie nam sie skupic na robieniu dzieci :D

    choco lubi tę wiadomość

    Marti

    31 l. , 2cs
  • Tyczka Ekspertka
    Postów: 233 79

    Wysłany: 20 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, dokladnie tak ;) Otoczeniu i tak zawsze cos sie nie spodoba. Moja kolezanka urodzila niedawno druga coreczke, sliczna, zdrowa, i co uslyszala? "Eee, pewnie zalujecie, ze nie chlopiec?" :D

    Marti, Ty dopiero co zaczelas sie starac, mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala zdobywac calej wiedzy nt. plodnosci, bo zaciazysz wczesniej ;)

    Mona_M lubi tę wiadomość

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 września 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyczka wrote:
    Marti, dokladnie tak ;) Otoczeniu i tak zawsze cos sie nie spodoba. Moja kolezanka urodzila niedawno druga coreczke, sliczna, zdrowa, i co uslyszala? "Eee, pewnie zalujecie, ze nie chlopiec?" :D

    Marti, Ty dopiero co zaczelas sie starac, mam nadzieje, ze nie bedziesz musiala zdobywac calej wiedzy nt. plodnosci, bo zaciazysz wczesniej ;)

    tak, dopiero poczatki, ale mam kiepskie przeczucia. przez 14 lat bycia razem naprawde bylo kilka "okazji".... zobaczymy. narazie raczkuje w temacie i probuje szukac infor co nalezy sprawdzac itd.... zaczelam badania od siebie. skoncze na mezu. trzymajcie kciuki.

    tak czy siak presje otoczenia trzeba OLAĆ!

    tak, tak mocna dzis w gebie jestem :) lepszy dzien ;) dawac mi tu tych co watpia :p

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Marti

    31 l. , 2cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti Ty na razie nic nie sprawdzaj, może oprócz temperatury i szyjki(jak umiesz bo ja np nie umiem). Badania na razie odpuść póki co, ja bym zaczęła po pół roku starań nieudanych.
    A co do otoczenia.... szkoda gadać. Mi np rodzina mojego meża często mówi: "może byście się zaczeli starac o rodzeństwo dla syna" A co ja robie przez ostatnie 2,5 roku? Doskonale wiedzą, że w grudniu poroniłam w 12 tc, ale jakoś nie potrafią zachowac się z taktem i nie dokońca myslą co piszą.

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 20 września 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nie zamilkna bea pytać kiedy drugie bo czas leci :) najlepiej od razu hehehe
    Mona kciukam :)

    buziaki za wszytskie tez trzymam

    Mona_M lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 września 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Marti Ty na razie nic nie sprawdzaj, może oprócz temperatury i szyjki(jak umiesz bo ja np nie umiem). Badania na razie odpuść póki co, ja bym zaczęła po pół roku starań nieudanych.
    A co do otoczenia.... szkoda gadać. Mi np rodzina mojego meża często mówi: "może byście się zaczeli starac o rodzeństwo dla syna" A co ja robie przez ostatnie 2,5 roku? Doskonale wiedzą, że w grudniu poroniłam w 12 tc, ale jakoś nie potrafią zachowac się z taktem i nie dokońca myslą co piszą.



    Dziekuje za slowa otuchy ;)

    bardzo wspolczuje Twojej straty. Ludzie potrafia byc nietaktowni.. tylko najgorzej jesli to sa najblizsi nasi. Nie dawaj sie im, nie sluchaj. CHROMOLIĆ ICH!

    Mona_M lubi tę wiadomość

    Marti

    31 l. , 2cs
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 września 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona, widzisz tak to jest. Na szybko wszystko tutaj czytam i myślałam, że to Ty masz to szczęście, by się wygrzewać wśród tych pięknych widoków :)

    Ja byłam na monitoringu. Pęcherzyk nadal jest, nie pękł. Lekarz twierdzi, że po pregnylu powinien pęknąć do jutra rana :/

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy dostalas pregnyl?

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 września 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doskonale Was rozumiem. Ja też miewalam odcinki typu:" niech Ci mamusia siostrzyczke kupi bo taka sierotks sama jestes ". A mlody na to: dzieci się nie kupuje tylko rodzi. Ale to obcy. A rodzina? Najpierw, ze leniwi, potem ze się leczą A teraz ze już chyba nic z tego nie będzie i tylko zazdroszczą. A teściowa wnuczkowi mówi:Ty wieczorami do swojego pokoju i książki po cichu czytaj bo nie doczekasz się rodzeństwa. Po takich słowach to trace ochotę na wszystko. Ludzie nie mają taktu.
    Chociaż tu może się zjednoczyc w swoim trudzie radzenia sobie ze smutkiem,kiedy nie wychodzi. Ale dzisiaj mam zły dzień. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2016, 17:52

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Marti... Znajoma
    Postów: 27 18

    Wysłany: 20 września 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Doskonale Was rozumiem. Ja też miewalam odcinki typu:" niech Ci mamusia siostrzyczke kupi bo taka sierotks sama jestes ". A mlody na to: dzieci się nie kupuje tylko rodzi. Ale to obcy. A rodzina? Najpierw, ze leniwi, potem ze się leczą A teraz ze już chyba nic z tego nie będzie i tylko zazdroszczą. A teściowa wnuczkowi mówi:Ty wieczorami do swojego pokoju i książki po cichu czytaj bo nie doczekasz się rodzeństwa. Po takich słowach to trace ochotę na wszystko. Ludzie nie mają taktu.
    Chociaż tu może się zjednoczyc w swoim trudzie radzenia sobie ze smutkiem,kiedy nie wychodzi. Ale dzisiaj mam zły dzień. :(

    Ten dzien juz sie konczy. Jutro koniecznie kapcie z prawej str lozka. ;) wysylam pozytywna energie :)

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    Marti

    31 l. , 2cs
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1526 1230

    Wysłany: 20 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti... witaj

    Mona też nie umiem szyjki sprawdzać, no cholera wydaje mi się że stale jest taka sama, a widzę że dzień po mnie testujesz.

    Kuba a wiesz że mnie też dziś zwątpienie dopadło i dziwnie się czuję, a to mnie zemdli, a to jajnik zakuje, potrzebuję solidnego kopa w doopsko, jeszcze mąż wyjechał na szkolenie i wróci w piątek :( smutno mi, nie lubię jak wyjeżdża

    Mona_M lubi tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 20 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka, też sobie chyba wmawialam. Ale wiem, ze z tymi objawami to na dwoje babka wróżyła. albo Plus albo minus. I od kilku lat cykl za cyklem to samo. Raczej nadziei nie mam. :(

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 września 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak czytam co Wam ludzie mówią to mam oczy jak 5zł.
    Jak można coś takiego komuś powiedzieć????
    Ma sa kra.

  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 20 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie @ się rozkręca ...

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
‹‹ 4826 4827 4828 4829 4830 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ