X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, dobre wieści. Trzymam kciuki. <3
    Marziusiax, wszystko się dobrze skończy. Musisz tak myśleć. Nie możesz być inaczej.

    A gdzie Zizia? Co u Ciebie?

    choco, zizia_a lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco trzymam kciuki! teraz sie musi udać! i kciuki za męża..mam nadzieje ze sytuacja z praca u meza sie rozwiąże pozytywnie..

    Marziusiax życzę duzo siły!

    Lara jak nowy szczeniaczek?uczy sie juz cos? jak sie czujecie?Ty i Ania?

    Kroko jak Zuzinka?zdrowa juz? czy Pan Krolik to teraz najlepszy przyjaciel ;)

    Kuba nie fajna sytuacja z synem..kurde no czemu dzieciaki tak robia..ehh..ale moze zmiana miejsca to dobry pomysł..chociaz to bedzie kolejny stres dla syna..i tak zle i tak niedobrze..

    Myszka trzymam kciuki za ten cykl:)

    Mari..wspieram :*

    ANiu..i jak tam Twoj cukier?ujarzmiłas go?? ;)

    a u mnie troszkę zmian...nie bede juz podchodziła w gyn do kolejnej proby poniewaz po rozeznaniu sytuacji jednak nie moge podejść w ramach progrmu 2+1..musiałabym podejsc komercyjnie..a tam juz nie chce wydawac kasy..wiec zamierzam sie udac do innej kliniki na ostatnie podejście..w miedzy czasie zamierzamy z małżonkiem zacząć przygotowywania do adopcji..także trzymajcie kciuki bo sie duzo dzieje :)

    choco, Myszk@, Izoleccc lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, Zizia , trzymam kciuki za powodzenia!!!
    Życzę Ci z całego serducha aby sie udało, a moze adopcja to wlasnie to? Fajnie, ze podjęliście z mężem taka decyzje!

    Co u nas? Wszyscy walczymy z jelitówką, ja mam najgorzej bo strasznie boli mnie brzuch, od wymiotów czuje ze mam poskręcane wnętrzności ;(
    Piesek, ok, fajny, choc czesto go porównuje do Kola ;( wiem, ze nie mogę, ale to wszystko tak krótko po ;( sika jeszcze w domu, kupkę tez uda mu sie nawalić, zwłaszcza w noćy. Kolorowo mam , nie powiem....

    zizia_a lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Lara a moje pojdz do lekarza? kurcze..nie zaszkodzi to dzidziusiowi?Wytrwałości zycze!!

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizia_a wrote:
    Kurcze Lara a moje pojdz do lekarza? kurcze..nie zaszkodzi to dzidziusiowi?Wytrwałości zycze!!

    W czwartek mam wizytę u gin, tam ja podpytam.
    Podejrzewam, ze to problem z glutenem, i niestety wszystkie objawy mi pod to podchodzą. Kiedys juz miałam przejść na dietę BG, ale jakoś nie dałam rady. Teraz czuje sie na tyle zle, ze chyba bede musiała podjąć drastyczne środki w odżywianiu.
    Na maluszka moje bóle raczej wpływu nie maja, ale dzięki.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    łojj my non stop w biegu ja nie wiem ten nasz Antek to będzie sprinter chyba :D

    LaRa matko Ty masz chyba od początku ciąży jakies problemy z tym brzuchem co nie ??

    Zizia gratuluje decyzji jesli chodzi o adopcje - lepiej terz zacząc sie rozgladac i skłądać papiery bo to jednak też długa droga i ciężka <3

    Choć mam nadzieje ze ta ostatnia próba bedzie szczęsliwa :)

    Choco trzymam kciukaski ze podejscie :)

    Marzucsia na pewno bedzie wszytsko dobrze :) choć wcale się nie dziwie ze boisz się i ze pojawia się strach <3

    Nasz cukry w miare :) nawet te rano spada- a najlepiej spada jak najjem sie granata na wieczór ;)

    w poniedziałek wizyta u diabetologa innego niz ta co bylam ;)

    choco, zizia_a lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco to trzymam kciuki żebyście już w styczniu byli we trójkę :)

    Marzusia, będzie dobrze :*

    Lara współczuję straty psiaka :( nie unikniesz porównywania, ale z czasem zauważysz że ten nowy też jest ok i też będzie Waszym przyjacielem. Co do diety, to spróbuj, jeśli faktycznie masz problem szybko powinnaś odczuć poprawę

    Zizia, gratuluję decyzji :) dobrze że się dzieje

    Aniu, masz rację idź do innego lekarza ;) tamta flądra (nie powinnam tak przezywać biednej ryby) chyba minęła się z powołaniem albo dopadła ją znieczulica

    Kuba a Wy jak tam? Leczycie infekcje? Myślę tak jak dziewczyny, chyba zmiana szkoły wyjdzie Młodemu na dobre, mimo że pewnie będzie się stresował, a może nie :)

    A mnie dopadło potworne przeziębienie, ból gardła już przeszedł, został kaszel i z nosa się leje katar a dziś już krew do niego doszła. Na dodatek w środę dopadłam wizytę u ginekologa (pierwsze terminy sa na styczeń więc mi się udało) i na lewym jajniku wypatrzył torbiel :/ noż cholera liczyłam że mi powie że jestem po owulacji itp. Nie chcę znów iść do szpitala :( potem mialam takie humory że masakra, płakałam i się śmiałam, wariactwo jakieś

    choco, zizia_a lubią tę wiadomość

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 grudnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszko może się wchłone ta torbiel ...u mnie na jednym usg byl pecherzyk po owulce i po kilku dniach zaczał sie wchłaniac bo progesteron zazl dzialac takze trzymam kciuki :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu niestety nie wydaje mi się żeby ta torbiel miała się wchłonąć. Przypomniałam sobie słowa innego lekarza, ktory mi już dużo wcześniej powiedział że mam teraz torbiel na drugim jajniku i miałam przyjść do niego po okresie, tylko że wtedy okres nie przyszedł i myślałam że po prostu pomylił to z ciałkiem żółtym... chyba jednak wychodzi na to że nie. Trudno powiem mu to na kolejnej wizycie, bo teraz byłam w takim szoku że w ogóle o niczym nie myślałam

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 11 grudnia 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, robicie prezenty swoim rodzicom? nie mam kompletnie pomysłu dla nich :/ ciuchy i kosmetyki raczej odpadają

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszk@, ja prezent kupuje tylko mamie (jako ze ojca brak). Planuje kupić łańcuszek-celebrytkę. Z krzykiem lub znakiem nieskończoności. Jako ze mama miała urodziny w sobote, to dostanie taki oto prezent urodzinowo swiąteczny. Złoty of kors.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 11:13

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sen mnie nawiedzil dzisiaj: dwie grube kreski! Czerwone jak nigdy!

    Już jesteśmy po jednym antybiotyku. Pod koniec tygodnia mamy zrobić kolejne badania. Lekarz zdecyduje co dalej.
    U Młodego troszkę lepiej. Rozmawialiśmy z nauczycielką. Ona sobie nie zdawała sprawy ze on czuje się źle w szkole.

    Myszka, przykro mi ze masz torbiel. Ale to znowu endometrioza czy inna torbiel?

    Zizia, poważne decyzje. Świetnie, trzymam kciuki.
    Choco, za Ciebie też.
    Ania,popieram zmianę lekarza.
    <3

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane

    Myszko my zazwyczaj kupujemy cos co rodzicom się przyda albo jakis bilet do kina :)

    Kuba no to obyś wysnła te dwie kreski :)

    ja po wizycie niestety na noc mam brać insuline :(

    wogóle dzis miałam fatala noc prawie nie spałam na dodatek w przychodni znowu prawie zemdlałam dobrze ze siadłam i Michał był z to podał mi wode .. ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2016, 17:04

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, to z powodu problemów z cukrem? Już Kochana niedługo i będziecie razem. Trzymaj się. Dasz radę! <3

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Aniu, chyba już czas trochę na pupie przysiąść a nie śmigać cały czas jak perszing ;) dobrze że mąż czuwa, jednak sama dieta nie wystarczy? :(

    Kuba a może nauczycielka nie jest taka zła i jakoś wpłynie na swoich uczniów? Trzymam za to kciuki.

    Lekarz po obrazie USG stwierdził że to mu wygląda na torbiel endometrialną, mam się zjawić po miesiączce i zobaczymy czy może jednak się wchłonie, jak nie to mam iść do poradni przyszpitalnej, boję się iść tam gdzie byłam a w innych miejscach trzeba minimum pół roku czekać :/ chyba mi to wszystko na psychikę siada, bo mam typowe objawy "ciąszy" jeszcze ovu mi owulacji nie wyznaczyło a mnie już piersi bolały, teraz to mega przeziębienie, a jeszcze jak mnie dopiero łapało to szukałam słoika z malinami, pamiętałam że w kuchni na stole stał no i przepadł (szukałam wszędzie, nawet w łazience), poszłam do piwnicy po inny słoik a mąż w tym czasie znalazł ten mój poszukiwany (był w szafce) no i zaczęłam płakać, ryczeć dosłownie że sloik mi się schował, potem przypomniały mi się słowa koleżanki która zawsze mówi że coś na nas patrzy i się śmieje, więc zaczęłam się śmiać, a zaraz potem stwierdziłam że jestem głupia bo płaczę z powodu słoika i znów zaczęłam płakać, a to wszytsko w ciągu może 2-3 minut... żal mi męża bo biedak patrzył bezradnie i nie wiedział co zrobić żebym przestała płakać (pewnie się zastanawiał dlaczego w ogóle płaczę...), no więc dziewczęta właśnie meliskę piję

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śnieżek u mnie prószy..jest cudnie :):)

    miłego dnia życzę wszystkim!

    Kuba12, Izoleccc lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :) mozna do Was dolaczyc? ;)
    Wiekowo chyba sie lapie, bo rowne 30 na karku :)
    Moze pare slow o mojej sytuacji:
    jestesmy pol roku po slubie i od 4 mies.staramy sie o dziecko. Jakies 2 lata temu stwierdzono u mnie endometrioze (na podstawie badania ca-125 i w usg wyszla cysta na jajniku). Do tego w pazdzierniku z badania wyszla tez wyzsza prolaktyna, oprocz tego narazie nic wiecej nie wiem, jestem jeszcze na etapie innych zleconych badan.
    Teraz 2 cykl bralam Clo, ale tylko rozregulowal mi cykl i w ogole nie czuje sie za dobrze :(
    Widzialam tutaj, ze ktoras z Was w opisie miala, ze jest po laparoskopii. Bede wdzieczna za odpowiedz kiedy ona zostala zlecona? Moj lekarz kazal marazie nie panikowac, zrobic badania, starac sie i jak cos to w przyszlym roku zabieg jesli to bedzie konieczne... Nie wiem co o tym myslec, bo kolezanka w podobnej sytuacji do mnie zostala niemal niezwlocznie skierowana na zabieg.
    Z gory dzieki za odpowiedzi ;)

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macham :) melduje ze krew mnie zalała wczoraj uff odpadł stresik wiec tym bardziej nie wiem co to było w poprzednim cyklu i za udostepnianie dostałam gratis premiowany wykresik

    u nas tez biało az miło :)

    zizia_a lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Myszk@ Autorytet
    Postów: 1532 1230

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) gdzie Wy śnieg macie?! U mnie szaro, buro i ponuro, mżawka z nieba leci cały dzień, fee :D

    Witaj Selina, na podstawie CA125 i USG lekarze nie są w stanie stwierdzić że to na 100% endometrioza, mogą podejrzewać. Mnie na początku lekarz leczył luteiną, ale chyba torbiel zaczęła rosnąć więc skierował na laparoskopię, a że w szpitalu wykonali laparotomię to inna bajka. Bierzesz coś na prolaktynę?

    Biedroneczka też czekam na premiowany wykres, ale jeszcze trochę mi brakuje ;)

    age.png
    age.png
    age.png
    06.07.2016 [*] Aniołek
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Myszko kochana mam nadzieje że już lepiej .. a ten słoik niedobry z niego słoiczek tak uciekać ;)

    Biedroneczko dobrze że juz stresik minał w związku z @ ;)

    Selina witamy :) Ja niestety się nie wypowiem w sprawie endo ani laparo - ale .. jesl zaczeli Cie stymulować to moze warto zbadać nasienie meza ??

    My oczywiście w biegu chyba nic nowego ;) Antek bujał się z Nami do Wawy :) pomagał tacie zdać egzaminy :D
    Mam rozkminkę i będe dzowniła do mojej diabetolog bo średnia z ostatnich 43 miesecy wyszła wrawie przy dolnej garnicy teraz nie wiem czy brać insuline czy nie bo jak zaczene mi bardziej spadac to bedzie lipa :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 4861 4862 4863 4864 4865 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ