X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane OvuStraczki,
    niedługo najpiękniejsze za świąt, być może pakujecie prezenty, gotujecie, sprzątanie...
    Życzę Wam pięknych świąt w gronie najbliższych, zdrowia i... tego co się nam należy.

    Jak to możliwe, że coś, co wydaje się być nam odwiecznie przeznaczone, nagle okazuje się być marzeniem, a jego spełnienie zamiast tylko czystą przyjemnością z czasem i walką...?! Niektóre z Was jak ja stoją od lat w kolejce po szczęście...i z nie wiadomo jakiej przyczyny ktoś nas ciągle wyprzedza, ktoś trafia przed nas, u kogoś bezproblemowo powstaje pod sercem nowe życie a my...rozsypane na milion kawałków kończąc cykl musimy pozbierać się i stawić czoła nowej walce.
    A życie mija.
    Nasze Aniołki (*) i nasze dzieci, jeśli poczęłyby się i urodziły szczęśliwie od razu wtedy, kiedy tego zaczęłyśmy pragnąć siedziałyby już w te święta obok nas... tymczasem ich nie ma i... nie wiadomo kiedy pojawią się w naszym życiu. Stoimy pod jakimiś tajemniczymi drzwiami. Czy te drzwi otworzą się już za chwilę? Stoimy przed nimi i nikt nam nie otwiera,
    Jeśli mamy się poddać, poddajmy się... kolejnej próbie. Stójmy, nie rezygnujmy, nasze dzieci są tego warte. :)

    Dziękuję Wam, za obeność tutaj ze mną na portalu, jest mi nieporównywalnie raźniej i przyjemniej.
    Jeszcze raz -życzę Wam pięknych świąt w gronie najbliższych, obyśmy za rok wszystkie musiały stawiać dodatkowe talerze na wigilę, oby to był nasz rok :* :) <3

    Ania_84, Selina, choco, zizia_a, Kuba12 lubią tę wiadomość

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanko do Was...
    Czy któraś z Was korzystała może z testów ciążowych Domowe Laboratorium? Chodzi mi o te "super czułe" jak to jest napisane na opakowaniu, które wykrywają wczesną ciążę. Takie właśnie zakupiłam. Na stronie domowego laboratorium czytam, że oprócz tych mają jeszcze testy wykrywające ciążę już 6 dni po zapłodnieniu o.O W szoku jestem. Myślicie, że ten mój 'super czuły' też mógłby taką wczesną wykryć? Bo zastanawia mnie, czy faktycznie te ich testy się czymś różnią ;) czy raczej niczym prócz obrazka na opakowaniu :P

    EDIT: Podsyłam ich stronę https://www.domowelaboratorium.pl/pol_m_ZDROWIE-KOBIETY-238.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 18:51

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Dziewczyny mam pytanko do Was...
    Czy któraś z Was korzystała może z testów ciążowych Domowe Laboratorium? Chodzi mi o te "super czułe" jak to jest napisane na opakowaniu, które wykrywają wczesną ciążę. Takie właśnie zakupiłam. Na stronie domowego laboratorium czytam, że oprócz tych mają jeszcze testy wykrywające ciążę już 6 dni po zapłodnieniu o.O W szoku jestem. Myślicie, że ten mój 'super czuły' też mógłby taką wczesną wykryć? Bo zastanawia mnie, czy faktycznie te ich testy się czymś różnią ;) czy raczej niczym prócz obrazka na opakowaniu :P

    EDIT: Podsyłam ich stronę https://www.domowelaboratorium.pl/pol_m_ZDROWIE-KOBIETY-238.html
    Selina raczej bedzie to 6 dni od momentu implantacji zarodka .. bo 6 dni od zapłodnienia to jeszcze moze się nie wgryżć maluch teoretycznie w 4/5 dobie po owulacji zaorodek dociera do macicy .. i tam moze "szukac miejsca az do 12 dpo ;) wiec raczej bym lizyła 6 dni od implantacji
    widze ze ten super czuły ma czułosć 10 tke wiec moze wykryc wczesna ciaze
    choc uwazała bym z tym 48h po implantacji wydziela się dopeiro HCG w krwi .. mi przy becie 68 ledwo wychodziły testy wecz nic n nich prawie nie bylo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 19:43

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Selina raczej bedzie to 6 dni od momentu implantacji zarodka .. bo 6 dni od zapłodnienia to jeszcze moze się nie wgryżć maluch teoretycznie w 4/5 dobie po owulacji zaorodek dociera do macicy .. i tam moze "szukac miejsca az do 12 dpo ;) wiec raczej bym lizyła 6 dni od implantacji
    No to kurcze czemu głupoty piszą na opakowaniach o.O Ja to wszystko rozumiem co napisałaś oczywiście, dlatego się zdziwiłam co też oni napisali... A jak spojrzysz, to jest wyraźnie, że 6 dni po zpłodnienu echhh robić wodę z mózgu ludziom, żeby tylko sprzedać ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety tak pisza i pozniej dziewczyny robia 7 dpo testy ;) i płacza ... zreszta sami tam pisza ze najlpeij robic po spodziewanym termnie @ ;)

    Selina lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    no niestety tak pisza i pozniej dziewczyny robia 7 dpo testy ;) i płacza ... zreszta sami tam pisza ze najlpeij robic po spodziewanym termnie @ ;)
    Mnie nawet ciężko określić kiedy w tym cyklu miałam owu :/ Nie dość, że cykl mi się rozregulował po urlopie i się wycierpiałam że hej, to jeszcze jak zaczęłam robić od 11dc testy owu, to wychodziła jasna kreska, ani razu nie było ciemnej. Albo przegapiłam moment owu, albo sama nie wiem... może jej nie było i się tylko wkręcam.
    Jeśli wystąpiła jednak faktycznie k.11dc, to teraz jestem w ok.10 dpo, ale to tak sobie mogę właśnie gdybać ;)
    No nic, czas pokaże

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2016, 20:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kto jak kto ale wiedziałam, że Ty docenisz mojego Mikołaja :D
    my w garach, właściwie to stary, ja zaraz idę spać!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 grudnia 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    Ania kto jak kto ale wiedziałam, że Ty docenisz mojego Mikołaja :D
    my w garach, właściwie to stary, ja zaraz idę spać!
    Noo taki Mikołaj to mikołaj hihihi dlugo rozpakować prezentu nje trzeba :) hahaha

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt. Spełnienia marzeń i snów. Cieszę się że w czeluściach internetow trafiłam na miejsce gdzie jest tyle wspaniałych ludzi B-)

    Zizia na śledzia zapraszam do Wrocławia.
    Mona jeśli czytasz to mam nadzieję że u ciebie ok. Przykro że tak zniknęłas ale rozumiem.

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 24 grudnia 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicha noc, święta noc
    pokój niesie ludziom wszem.
    A u żłóbka Matka Święta
    Czuwa sama uśmiechnięta
    Nad Dzieciątka snem...


    Taki dzień jak dzisiaj jest tylko raz w roku, dlatego jest wyjątkowy.
    Wszystkim życzę wesołych świąt, dużo zdrowia i spełnienia marzeń. Każda wie czego chce. Więc Wam życzę tego, żeby właśnie to się spełniło. I żeby ten 2017 rok przyniósł to, czego nie dał 2016!!!

    Wesołych Świąt!!!

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 grudnia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    jak tam po wigili :D pojedzone :D u nas tak z umiarem :) wiec strasznie nie było :)

    jak dla mne mogłby być tylko grzybowa i sałatka jarzynowa :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kuba12 Autorytet
    Postów: 1018 443

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wigilii A nawet po świętach. Teraz przed nami Sylwester! Gdzie spedzacie? Bal czy domowka?

    Miłego dnia:)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    km5stv737l6i1n6l.png
    961lha00h9qbpz3i.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuba12 wrote:
    Już po wigilii A nawet po świętach. Teraz przed nami Sylwester! Gdzie spedzacie? Bal czy domowka?

    Miłego dnia:)
    My spędzamy w domku .. maz juz kupil piccolo a dla siebie małego szampana :D

    Kuba12, Izoleccc lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 27 grudnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    I po świętach... więcej szykowania niż świąt :P

    Kuba niestety dom... z moim bebzolem i skurczami gratis już nigdzie nie dane mi się wybrać :(

    Kuba12 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domówka

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 28 grudnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki. U mnie w wigilię stał się świąteczny cud i spadł śnieeeeggggg !!!! ale niestety już następnego dnia rano lał deszcz :-( jest tak mokro że zalewa nam piwnicę.
    Oprócz tego przytyłam chyba ze 100 kilo przez święta.
    Sylwestra planujemy na domówce u znajomych, ale bez ekscesów bo 31 lub 1 będę miała prawdopodobnie punkcję.

    Katjaaa, Myszk@, Biedroneczka83 lubią tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 29 grudnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco no to będzie noworoczny sex na szkiełku :D ulalala :D bedziesz mogła powiedzieć że wpadliście na sylwestrze ;)


    Mój mąz chyba sobie uświadomił ze zostaje coraz mniej czasu i wiał sie za porzadki tzn opróznia jeden pokój zeby wrzucic tam wszytskie zbedne meble i szpargały

    choco lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, trzymam kciuki!!!! Mocnooooooo!!!!

    Co do Sylwka to w domeczku, łóżeczku z Ania, mężem, Kofim i piccolo truskawkowym :)

    Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku, aby był lepszy niż mijający (koniecznie)!!!! Spełnienia marzeń!!!!

    choco lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż trzymam kciuki z całych sił.

    My mieliśmy iść na sylwestra do znajomych ale Tomek się dzisiaj rozchorował i dupa zostaniemy w domu.

    Życzę wszystkim udanej zabawy i spełnienia wszystkich marzeń w nowym roku.

    choco lubi tę wiadomość

  • Katjaaa Przyjaciółka
    Postów: 65 74

    Wysłany: 31 grudnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!

    Szczęśliwego Nowego roku moje Dziewuszki!!!! <3

    zizia_a, choco lubią tę wiadomość

    f2w3rjjg6pyc7txh.png
    f2wlmg7yzuaizjpz.png
‹‹ 4863 4864 4865 4866 4867 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ