X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Cześć Dziewczyny, dawno do Was nie zaglądałam, aż nie nadążam z czytaniem ;) Niestety strasznie mi się wszystko życiowo poplątało i chyba ze starań nici. Jak się okazuje mój małżowin nie dorósł do tego, żeby być ojcem. Chyba najpierw sam musi dorosnąć :( No ale życie toczy się dalej... Na szczęście dzisiaj wyjechał, więc przynajmniej wkurw mi trochę przejdzie :)


    ehhh te chłopy!!!! ale ja bym się tak tym nie przejmowała, bo gdy już faktycznie dzidzia pojawi się na świecie stanie się najlepszym tatuśkiem na świecie, a puki co faktycznie całe te starania przynoszą tyle stresów, kłótni a nieraz oskarżania się nawzajem w chwilach przypływu emocji :-( no cóż jestesmy tylko ludźmi .
    Mam nadzieję ze się wszystko ułoży :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 20:52

    MalutkaEve, Zemraa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 października 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh, Dziewczyny, wystarczy do Was zajrzeć i od razu jakoś tak trochę lepiej się człowiekowi robi :) Ja wiem, że starania czasami nas przerastają i możne zgłupieć, ale to co ostatnio wyprawiał mój mąż po prostu mnie dobiło. Facet dorosły, niby odpowiedzialny, niby poważny, a robi naprawdę durne rzeczy. I to wbrew lekarzom, rodzinie, wszystkim... Faceci to rzeczywiście duże dzieci.

    MalutkaEve, Andzia33, MILA lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Eh, Dziewczyny, wystarczy do Was zajrzeć i od razu jakoś tak trochę lepiej się człowiekowi robi :) Ja wiem, że starania czasami nas przerastają i możne zgłupieć, ale to co ostatnio wyprawiał mój mąż po prostu mnie dobiło. Facet dorosły, niby odpowiedzialny, niby poważny, a robi naprawdę durne rzeczy. I to wbrew lekarzom, rodzinie, wszystkim... Faceci to rzeczywiście duże dzieci.

    ale trudno bez nich żyć, co? :)

    MILA lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 9 października 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalutkaEve wrote:
    ale trudno bez nich żyć, co? :)
    i trudno bez nich nowe życie stworzyć ;)

    Zemraa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania84 piszesz pod swoim wykresem ze sama sobie wyznaczyłas owu... Ja też wyznaczyłam sobie sama tylko nie rozumiem dlaczego ja mam czarną przerywana kreskę w dodatku bez podziału na niskie i wysokie temp a Ty masz czerwoną i z podziałem... Nie kumam. Moze ktoś kuma ? :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Zemraa Autorytet
    Postów: 296 342

    Wysłany: 9 października 2013, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ulek wrote:
    i trudno bez nich nowe życie stworzyć ;)

    święte słowa :)

    Mama 3 Aniołków ***

    16ud3e3kuuesqoa4.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Ania84 piszesz pod swoim wykresem ze sama sobie wyznaczyłas owu... Ja też wyznaczyłam sobie sama tylko nie rozumiem dlaczego ja mam czarną przerywana kreskę w dodatku bez podziału na niskie i wysokie temp a Ty masz czerwoną i z podziałem... Nie kumam. Moze ktoś kuma ? :-)


    Ja wyznaczałam sobie sama owu 2 cykle wczesniej ;) bo wteyd miałam podawaną Ovitrelle ;) zle się tam wyraziłam :) na tamtym wykresie tez miałam czarną przerywaną.. i bez linni poziomej :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja wyznaczałam sobie sama owu 2 cykle wczesniej ;) bo wteyd miałam podawaną Ovitrelle ;) zle się tam wyraziłam :) na tamtym wykresie tez miałam czarną przerywaną.. i bez linni poziomej :)

    Hm moze gdy robi sie to po raz pierwszy samemu to wówczas robi czarną przerywana ... Na szczęście absolutnie nie ma to wpływu na to co się dzieje W NAS :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 października 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Hm moze gdy robi sie to po raz pierwszy samemu to wówczas robi czarną przerywana ... Na szczęście absolutnie nie ma to wpływu na to co się dzieje W NAS :-)


    Każda owulka zaznaczona przez siebie będzie czarną przerywaną... w następnych cyklach kiedy polegałam na Ovu - bo nie dostawałam zastrzyku to nie zaznaczałam sama :) i dlatgeo teraz mam na czerwono :) a tylko w tamtym mam na czarno :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Każda owulka zaznaczona przez siebie będzie czarną przerywaną... w następnych cyklach kiedy polegałam na Ovu - bo nie dostawałam zastrzyku to nie zaznaczałam sama :) i dlatgeo teraz mam na czerwono :) a tylko w tamtym mam na czarno :)

    Aaaaaaaaaa coś dziś moja kumatość na poziomie -1 ;) teraz juz rozumiem Aniu :) moja imienniczko :) dziekuje za wyjaśnienia :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 października 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Aaaaaaaaaa coś dziś moja kumatość na poziomie -1 ;) teraz juz rozumiem Aniu :) moja imienniczko :) dziekuje za wyjaśnienia :)

    Nie ma sprawy :)

    Ja ostatnio wogóle nie myślę dlatego tez niezrozumiale pisze :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 9 października 2013, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Makak będzie dobrze,przerabiałam to nie raz ,i juz nie raz m mi powiedzział ,że on niechce,potem przepraszał i cuda wianki i tak wkoło,ale ja przyjęłam inną metode nie mówię mu kiedy płodne i sama tak to prowadzę ,że on myśli ,że to on mnie namawia w danym dniu ,a o ten dzień własnie chodzi.Teraz akurat jest troszkę inaczej,ale sam już stwierdził ,,zajdz w końcu w tą ciążę ,bo się pozabijamy,,

    Makak lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznaję się bez bicia...

    JESTEM UZALEŻNIONA od OvuF... ;-)

    MILA, Jus1985, Ania_84, Andzia33, evas, Makak, celia, Ciapulinka lubią tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 9 października 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Przyznaję się bez bicia...

    JESTEM UZALEŻNIONA od OvuF... ;-)
    Też o tym myślałam, kilka razy zagladam nawet z komorki i patrze co i jak ...
    A najbardziej lubie patrzeć na swój wykres jak już jest po owulce nic sie tam nie zmienia a ja moge godzinami patrzec i myslec czy cos z tego bedzie ehh nastepny watek na ovu to grupa AA :-D

    AnBe, Andzia33, evas, Makak lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 9 października 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe wrote:
    Przyznaję się bez bicia...

    JESTEM UZALEŻNIONA od OvuF... ;-)
    Też o tym myślałam, kilka razy zagladam nawet z komorki i patrze co i jak ...
    A najbardziej lubie patrzeć na swój wykres jak już jest po owulce nic sie tam nie zmienia a ja moge godzinami patrzec i myslec czy cos z tego bedzie ehh nastepny watek na ovu to grupa AA :-D

    Ania_84, Ciapulinka lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 października 2013, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny też zaliczam się do UZALEŻNIONYCH :)

    Też mam na komórce i też lookam co rusz jak mam chwile :D

    A mój M jak tylko widzi różowe to mówi - o znowu to różowe uzaleznienie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 16:25

    AnBe, evas, Makak, MILA lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 9 października 2013, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgłaszam swoją obecność na grupie wsparcia Anonimowych Ovuholików! Dzień zaczynam i kończę z Wami ;)

    Ania_84, AnBe, Makak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a wiecie... przeczytałam na fejsie, że pracują nad aplikacją OvuFriend na smartfony :D coś dla uzależnionych :D

    MILA lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 9 października 2013, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam podobną na tel OvuView - ale tam tylko zaznaczassz tempke i ewentualne objawy :D

    No i nie ma wypaśnego forum :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2013, 17:03

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 9 października 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ja mam podobną na tel OvuView - ale tam tylko zaznaczassz tempke i ewentualne objawy :D

    No i nie ma wypaśnego forum :D

    Mój S. ma na telefonie tą aplikację i każe mi tam wprowadzać wszystkie dane, co by miał podgląd na moje dni płodne :D

    9bsp388.png
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ