X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ..mam pytanie może któraś mi pomoże... tak się zastanawiam odnośnie mojej temperatury.. czy to możliwe że przez ten Fluomizin mam podwyższoną tempke... on jest dopochwowy..i tak się zastanawiam czy czasem nie fałszuje wyników..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie dobre pytanie.. A rozumiem ze temp mierzysz nie w ustach tylko TAM..?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie.. i już nie wiem czy mój mózg płata mi figle.. czy owulka mogła być wcześnie czy to sprawka tego leku ...

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... Myślę kochana ze musisz czekac... Jedyne co to mozemy i będziemy czekac razem z Tobą :-) myślę ze nic tutaj nie wymyślimy... Kiedy powinnas dostać @?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wedle tego co wyliczyło Owu to w 14 pażdziernika ( jeśli owulka była w 15dc) ja zazwyzaj mam cykle 30-33 dni więc góra 17 pażdziernik powinna się pojawić...

    Pozostaje czekać .. :) W sumie..po co się stresować i myśleć i tak z góry przekreśliłam ten cykl i wielkie nadzieje pozostawiłam na następny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 12:50

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Dziewczyny ..mam pytanie może któraś mi pomoże... tak się zastanawiam odnośnie mojej temperatury.. czy to możliwe że przez ten Fluomizin mam podwyższoną tempke... on jest dopochwowy..i tak się zastanawiam czy czasem nie fałszuje wyników..


    nie mam pojęcia :-P

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 października 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wchłonęłam pysznego kajmaka z mojej ulubionej cukierni.... małżowi tez kupiłam będzie miał niespodzianke jak z pracy wróci :)

    Masa w tym kajmaku jest boska... nie wiem czy wy też robiłyście same czekolade... z mleka w proszku ..właśnie taki smak z dzieciństwa w tych kajmakach czuję :D ...mniam .... :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 października 2013, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi mój Misiek zawsze na przeprosiny robi z mleka w proszku coś a'la blok czekoladowy. Dlaczego tylko a'la? Bo jak to facet robi w misce i nie zawsze wszystko doda czasem mu się coś zapomni dodać albo doda coś gratis.
    Albo doda rodzynki - a nie lubie i jak już jem i się zorientuje to się dziwi, że nie lubie i tak już jest od kilku lat.

    Andzia33, MILA lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 8 października 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    An Be super że pękł i teraz czakamy na efekty pracy domowej!

    Evas to co teraz -dziewczynka!

    Ja daję m Androwit

    No mam nadzieję na dziewczynkę ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 8 października 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na poczatku starań też złożyłam zamówienie na drugą dziewczynkę ,ale teraz po 2 latach jest mi to już obojętne ,byle było zdrowe,a jak będą dwa to też się nie pogniewam i reklamacji nie będę składała!

    Jus1985, evas, ulek lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 8 października 2013, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam na kolejnym monitoringu - pęcherzyk nie pęknął , ma ok 25 mm \
    Wiedziałam że tak będzie bo jajnik cały czas mnie napierdziela :-P
    Dostałam pregnyl i wieczorem zastrzyk
    Lekarz zdecydowanie mówił że codzienny sex nie jest dobry,bo nasienie jest za mało treściwe. To że facet ma wytrysk nie znaczy że to co z niegoo wysokczy bedzie na tylke konkretne żeby dosżło do zapłodnienia. Mówił zeby przestrzegać kochania się co drugi dzień, a najlepej co trzy dni a nie codzinnie :-P
    Ehhh wiedziałam o tym że tak jest a mimo to też kochaliśmy się 3 dni z rzędu i wiedziałam ze mój K jest wystrachany tym że już po tych tr zech dniach z rzedu jest cieńko :-P dlatego dzisiaj sexu nie będzie, dopiero jutro.
    Jajeczko jest zdolne 24 godz do zapłodnienia wiec nawet gdyby to powiedział gin ze z wczorajszego sexu plemniki też będą zdolne :-)
    Późnym wieczorem zrobię sobie zastrzyk i jutro serduszkowanie - o ile pęcherzyk do tego czasu sam nie pęknie bo gin powiedział że tak mu to wygląda, ale mimo to porosiłam o zastrzyk bo powiedziałam mu że może się stać tak że nie pęknie i będzie dupa, a nie po to brałam CLo i łaziłam na monitoringi żeby teraz była dupa blada
    prawda ??? !!! no :-) Jak z kopyta to z kopyta a nie tam takie ...... :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2013, 17:29

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 października 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ja na poczatku starań też złożyłam zamówienie na drugą dziewczynkę ,ale teraz po 2 latach jest mi to już obojętne ,byle było zdrowe,a jak będą dwa to też się nie pogniewam i reklamacji nie będę składała!
    Ja mogłabym mieć dziewczynkę lub chłopczyka a nawet jedno i drugie na raz a nawet więcej może być oby były zdrowe. Ale czy kiedyś tego doczekam ... heh 0what.gif

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • evas Autorytet
    Postów: 2077 2672

    Wysłany: 8 października 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Ja na poczatku starań też złożyłam zamówienie na drugą dziewczynkę ,ale teraz po 2 latach jest mi to już obojętne ,byle było zdrowe,a jak będą dwa to też się nie pogniewam i reklamacji nie będę składała!

    Ja za każdym razem składałam zamówienie na dziewczynkę, ale na razie nikt tego nie wziął pod uwagę :D może tym razem się uda :D

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    9bsp388.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MILA wrote:
    Byłam na kolejnym monitoringu - pęcherzyk nie pęknął , ma ok 25 mm \
    Wiedziałam że tak będzie bo jajnik cały czas mnie napierdziela :-P
    Dostałam pregnyl i wieczorem zastrzyk
    Lekarz zdecydowanie mówił że codzienny sex nie jest dobry,bo nasienie jest za mało treściwe. To że facet ma wytrysk nie znaczy że to co z niegoo wysokczy bedzie na tylke konkretne żeby dosżło do zapłodnienia. Mówił zeby przestrzegać kochania się co drugi dzień, a najlepej co trzy dni a nie codzinnie :-P
    Ehhh wiedziałam o tym że tak jest a mimo to też kochaliśmy się 3 dni z rzędu i wiedziałam ze mój K jest wystrachany tym że już po tych tr zech dniach z rzedu jest cieńko :-P dlatego dzisiaj sexu nie będzie, dopiero jutro.
    Jajeczko jest zdolne 24 godz do zapłodnienia wiec nawet gdyby to powiedział gin ze z wczorajszego sexu plemniki też będą zdolne :-)
    Późnym wieczorem zrobię sobie zastrzyk i jutro serduszkowanie - o ile pęcherzyk do tego czasu sam nie pęknie bo gin powiedział że tak mu to wygląda, ale mimo to porosiłam o zastrzyk bo powiedziałam mu że może się stać tak że nie pęknie i będzie dupa, a nie po to brałam CLo i łaziłam na monitoringi żeby teraz była dupa blada
    prawda ??? !!! no :-) Jak z kopyta to z kopyta a nie tam takie ...... :-)

    tylko 24 godziny i jak to ogarnąć? :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 października 2013, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny, dawno do Was nie zaglądałam, aż nie nadążam z czytaniem ;) Niestety strasznie mi się wszystko życiowo poplątało i chyba ze starań nici. Jak się okazuje mój małżowin nie dorósł do tego, żeby być ojcem. Chyba najpierw sam musi dorosnąć :( No ale życie toczy się dalej... Na szczęście dzisiaj wyjechał, więc przynajmniej wkurw mi trochę przejdzie :)

    MILA, Andzia33 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 października 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro .mi Makak. A długo się staracie?
    Może kiedyś dorośnie do tej decyzji tego Ci życzę.
    I pamiętaj nie załamuj się

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 października 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus, my już weterani starań jesteśmy - ponad 3 lata próbujemy :) Mój mąż bardzo chce mieć dziecko, ale niestety chyba rzeczywiście jeszcze do tego nie dorósł.

    20110812580114.png
  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 8 października 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może te dość długie starania go przerosły. Skoro masz jako taki humorek to zapraszam na wątek "wieczornica winem..." oczywiście z alko będzie wesoło

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 8 października 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Może te dość długie starania go przerosły. Skoro masz jako taki humorek to zapraszam na wątek "wieczornica winem..." oczywiście z alko będzie wesoło

    Już się zameldowałam ;)

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 października 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak może za dużo stresu z tym wszystkim i musicie sobie zrobić krótką przerwę? ja się nie dziwię, że po takim czasie mogą być spięcia, bo to wszystko dużo nerwów kosztuje :/

    MILA, Andzia33 lubią tę wiadomość

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ