Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • mimik74 Ekspertka
    Postów: 233 137

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dziś boli w podbrzuszu tak jakby ktoś wbijał mi jakiś pręt i to na samym środku a mam dopiero 9dzień cyklu nie miałam nigdy tak :( Mój na gadkę o bara bara stwierdził że ja o niczym innym nie myślę i powiedział że pewnie jak wróci po 22giej to ma jeszcze remont może zrobić brrrrrrrrrrrr patelnią bym przywaliła gdyby nie było mi jej szkoda ale zacisnęłam żeby tylko potem przeprosił zobaczymy co zrobi jak wróci jak znam życie powie że jest zmęczony zje i pójdzie spać :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    a302d9371e7d21520ed0078509ffa262.png


    39f8egz20fly1xw6.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Anuśka zostaw tę wode ze studni... ile można :P
    Studnia głęboka... Piję na potęgę.... I jeszcze jedna szklaneczka...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ooo nie mam, czesem mowie Gucio ;) ale przeważnie Mały
    Ja...tylko usiadzcie bo bedziecie mialy polewke teraz....uwaga....uwaga...jak jest grzeczny to ma na imie Teddy pieszczotliwie ;-)....jak nie jest grzeczny to....Tadeusz...hahahaha....jak chce wkurwic M To go nazywam Sanches Rodrigez ...on tego nienawidzi...i tak to zapoznalam was z moim wladca plemniorow ;-)

    Anastazjaaa, choco, Krokodylica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra u mnie jest Johnny... Johny Bravo... ;D

    Asha, Anastazjaaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porzygam się od tej wody dzisiaj... ;)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Porzygam się od tej wody dzisiaj... ;)
    Tez mi nie wchodzi

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak mi przyszło na myśl.. mój P mieszkał w akademiku z kolesiem na którego wszyscy mówili fujara", więc i on tak mówił, był przekonany, że to przezwisko..po roku mieszkania, zerknął do indeksu i co?? okazało się, że chłopina tak ma na nazwisko...

    tak mi się skojarzyło z nazwami "władców plemników"

    Asha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • mimik74 Ekspertka
    Postów: 233 137

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    No powiedzcie jakie te imiona dla plemniorów? Prosi Kasia bardzo z ciekawości :D
    u mnie to ....FAFIK :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    a302d9371e7d21520ed0078509ffa262.png


    39f8egz20fly1xw6.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Och ciężko mi się z wami rozstać ale już naprawdę uciekam
    Trzymaj sie kochana, spij dobrze :-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Och ciężko mi się z wami rozstać ale już naprawdę uciekam
    Kolorowych :)

    Asha, Anastazjaaa lubią tę wiadomość

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaach nie umiem utrzymać oczu otwartych!!! chyba musze sie pożegnać. Jeszcze jutro sajgon w pracy, potem do teściowej bo ma urodziny

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobranoc

    Anastazjaaa, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariujejecie z tą ilością postów... ;)
    Ja tez bym sie napila ale mąż zarządził abstynencję. Moze to i lepiej ;)
    Krokodylica - twoje nastroje mogą być od cło. Tak samo jak bóle głowy, rozbicie, senność, zmęczenie. Czasem nawet dziewczyny rezygnują z jego brania bo nie są w stanie normalnie funkcjonować. I nie wiem czy ci to winko z cło jeszcze bardziej w nastroju nie namiesza :)
    Katja - trzymaj sie ;)
    A resztę zapomniałam juz co miałam komentować

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz tez zasypiam dziewuszki, w koncu od 5 na nogach, cymcia widzimy sie rano na mierzeniu :-) caluje was wszystkie xxx

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ja...tylko usiadzcie bo bedziecie mialy polewke teraz....uwaga....uwaga...jak jest grzeczny to ma na imie Teddy pieszczotliwie ;-)....jak nie jest grzeczny to....Tadeusz...hahahaha....jak chce wkurwic M To go nazywam Sanches Rodrigez ...on tego nienawidzi...i tak to zapoznalam was z moim wladca plemniorow ;-)
    Asha musiałam uciec z pokoju, bo mój mąż chciał mi zabrać tableta i sprawdzić z czego się tak śmieje jak wariatka.

    Asha lubi tę wiadomość

    **********************Gang 18+***********************
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no i wiem co miałam skomentować :) ja to głownie mowię zabaweczka ;) swoją drogą ja też uciekam się pobawić i wykorzystać czas białka kurzego ;) trzymajcie kciuki i do jutra ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dopiero w domu.
    Otwieram winko.
    I lecę Was poczytać.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Aaa no i wiem co miałam skomentować :) ja to głownie mowię zabaweczka ;) swoją drogą ja też uciekam się pobawić i wykorzystać czas białka kurzego ;) trzymajcie kciuki i do jutra ;)
    Korzystaj kobietko, korzystaj :D

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Jestem dopiero w domu.
    Otwieram winko.
    I lecę Was poczytać.
    A jednak się opijesz ;D

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Może to hormony.... Wiem... Wina Clo :)

    Anuśka tak kochana, ostatnio wszystkie złe rzeczy świata zwalam na Clo. Przynajmniej jest na co.

‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ