Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Jako to ci samotnie, a my to co?

    No samotnie w sensie że mój małż to jest dla mnie czuły jak... worek kartofli.
    I czuję się z tym samotnie. A nawet gdybym chciała się na niego komuś pożalić to nie mam komu.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylku łacze sie z TOba :)
    moj ostatni tez taki czuly w morde jeza ze az sie pokluje ;P

    ale widac ma gorsze dni ..wiec daje mu na luz..
    osttanio wlaczylo mu sie zazdrosc..
    oni jada z chlopakmi w gory na weekend a ja zostaje w domku .. noi mu mowie ze a jade na wies bedzie impreza i abawa ( mialam na mysli imieniny wujka- ale toprzemilczalam)
    a ten do mnie no tylko mi tam grzeczna badz zebyc z jakims bobrem nie wrocila :P ale dobrze niech mysli sobei :D hihih :D pozniej mu powiem ze ta impra to imieniny wujka ;D

    Anuśka, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    No samotnie w sensie że mój małż to jest dla mnie czuły jak... worek kartofli.
    I czuję się z tym samotnie. A nawet gdybym chciała się na niego komuś pożalić to nie mam komu.
    Możesz nam się pożalić... Walniemy go patelnią... ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Anuśka tak kochana, ostatnio wszystkie złe rzeczy świata zwalam na Clo. Przynajmniej jest na co.
    Dużo się naczytałam o skutkach ubocznych CLO, więc wszystko jest możliwe...

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Dziewczyny mierzące tempkę w ustach:
    Mierzycie prosto na środku pod językiem czy gdzieś z boku, koło zębów mądrości?
    Trzymacie termometr palcem podczas mierzenia? I czy trzeba kłaść się na plecy czy można bokiem leżeć i mierzyć?

    Tempkę w ustach trzeba mierzyć zawsze w tym samym miejscu, najlepiej po jednej ze stron - po lewej lub po prawej, ale jak najbliżej środka. Tam jest najbardziej wiarygodna. Ja mierzę po lewej, bliziutko środka, kładę się zawsze na prawym boku, a pod koniec termometru "podkładam" sobie rękę, żeby się nie wysuwał.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Wariujejecie z tą ilością postów... ;)
    Ja tez bym sie napila ale mąż zarządził abstynencję. Moze to i lepiej ;)
    Krokodylica - twoje nastroje mogą być od cło. Tak samo jak bóle głowy, rozbicie, senność, zmęczenie. Czasem nawet dziewczyny rezygnują z jego brania bo nie są w stanie normalnie funkcjonować. I nie wiem czy ci to winko z cło jeszcze bardziej w nastroju nie namiesza :)
    Katja - trzymaj sie ;)
    A resztę zapomniałam juz co miałam komentować

    Mówisz? Za późno. :D
    Na razie to z każdym łykiem humor mi się poprawia.
    Jeszcze tylko parę dni z Clo. Jak się będę ciulowo czuć to go zwyczajnie w następnym cyklu nie wezmę. Zobaczymy w poniedziałek co tam USG pokaże.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    A jednak się opijesz ;D

    Taaa jak wróciliśmy to jeszcze pokłóciłam się z małżem, także chleję.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Dużo się naczytałam o skutkach ubocznych CLO, więc wszystko jest możliwe...

    Może macie rację. Jednak to się człowiek faszeruje jakimiś hormonami, to wpływ taki czy inny musi mieć.

    A patelnią wal, może coś tam zabłyśnie. :)

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm odnoszę takie wrażenie, że nikogo nie ma i piszę sama do siebie. :)
    Także dopijam winko i lecę spać. :)

    Dobranoc.

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Może macie rację. Jednak to się człowiek faszeruje jakimiś hormonami, to wpływ taki czy inny musi mieć.

    A patelnią wal, może coś tam zabłyśnie. :)
    Ja od kiedy zaczęłam brać Duphaston to mam na czole przebarwienie w kształcie afryki :/ Mam nadzieję że jak zajdę to mi zniknie... Bo wyglądam trochę jak Gorbaczow ;D

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 24 czerwca 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorę mojego Gorbaczowa i idę spać :P

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawić Was na kilka godzin no..... :)

    Katjuszka- tułam mocno mocno..... No niech to szlag!!!! Btw- cudna jesteś :P zmieniam orientację :)
    Co do cytatów: kobieta nie jest wkurwiona, kobieta ma niską tolerancję na głupotę :) czy jakis tak- wejdź na "jestem zołzą" tam jest pierdylion fajnych cytatów :)

    Yasmin- projekt szlag trafił...

    A ja mam zajebistego kaca.... Mieliśmy wczoraj spotkanie z biegłym sądowym na budowie i tak sie z inwestora zdenerwowalysmy, ze po tym wszystkim (kilka godzin, skonczyło sie o 20:30) wypilysmy po 2drinki i cymcia urżnela sie jak świnka....nie piszcie do nikogo maili w takimstanie....taka rada na przyszłość :)
    Głowa boli, oj boli, a dzisiaj ciężki dzień na budowie......
    Było brykanie, ale słabo to wszystko widzę..... Esh.....

    Idę do pracy....

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cymcia wrote:
    Było brykanie, ale słabo to wszystko widzę..... Esh.....

    Idę do pracy....
    Witaj kochana....a moze nie pamietasz..jak bylo i bedzie dobrze ? Milego dnia zycze, moze nie bedzie tak zle ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry,!

    cumcia, może właśnie było super? a nie pamiętasz :)
    Asha - ładnie prezentuje się Twój wykresik.. kropek pewnie się zagnieżdża?

    A ja jadę zaraz na progesteron, później testy...


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 07:10

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki,
    ja juz po kulminacji :D czekam teraz 2 tyg na efekty ;)

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć laseczki. A u mnie nadal kiszka ze śluzem.... Dzień zaczęłam szklanką wody... Feee

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nam się rozjada wykresy ;)
    Moze szklaneczka siemienia lnianego?
    Ja wypiłam w dlugi weekend hektolitry kompotu a potem miałam niezłe chlupanko :D Nawadniannie chyba jednak bardzo pomaga...

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry kochane ;)
    Anuska u mnie tez byla kicha ze sluzem a tu nagle poznije piekny ;) fakt znwou cholera chyba owulke bede miala w 20 dc ;/ no ale coz taki moj urok ;/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    To nam się rozjada wykresy ;)
    Moze szklaneczka siemienia lnianego?
    Ja wypiłam w dlugi weekend hektolitry kompotu a potem miałam niezłe chlupanko :D Nawadniannie chyba jednak bardzo pomaga...
    Już parzę... I kolejne łyki wody... Może do jutra coś odbuduję :/

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Dzien dobry kochane ;)
    Anuska u mnie tez byla kicha ze sluzem a tu nagle poznije piekny ;) fakt znwou cholera chyba owulke bede miala w 20 dc ;/ no ale coz taki moj urok ;/
    No pocieszyłaś mnie troszkę... Może coś z tego będzie ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 618 619 620 621 622 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ