Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ale na tej stronie co jajnik boli?
    No leżę sobie tak z pół godziny zawsze po. Najpierw się kładę na tą stronę, z której wiem, że owulka będzie. Tak mi też gin doradził. A pptem ewentualnie się przewracam na drugi bok. Ja generalnie na wznak nie mogę leżeć, bo mam rwę kulszową i mnie boli nerw w takiej pozycji, także dla mnie lewa albo prawa strona, z jedną nogą podciągniętą do brzucha. I tak też śpię :)

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak macie, ze po owulacji zaczynacie uwazac na swoj brzuch jakbyscie juz byly w ciazy? Czy to ja tylko mam taka schize?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam wynik progesteronu
    Progesteron (s) 41,73 nmol/l

    faza folikularna 0,6 - 4,7 faza owulacyjna 2,4 - 9,4 faza lutealna 5,3 - 86 postmenopauza 0,3 - 2,5 KOBIETY CIĘŻARNE: I trymestr ciąży 52 - 154 II trymestr ciąży 63 - 165 III trymestr ciąży 80 - 297

    no i co to znaczy?

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Tez tak macie, ze po owulacji zaczynacie uwazac na swoj brzuch jakbyscie juz byly w ciazy? Czy to ja tylko mam taka schize?
    no jasne! :) i w dodatku każde wzdęcie głaskam hehehehe (masakra)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 21:52

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    No leżę sobie tak z pół godziny zawsze po. Najpierw się kładę na tą stronę, z której wiem, że owulka będzie. Tak mi też gin doradził. A pptem ewentualnie się przewracam na drugi bok. Ja generalnie na wznak nie mogę leżeć, bo mam rwę kulszową i mnie boli nerw w takiej pozycji, także dla mnie lewa albo prawa strona, z jedną nogą podciągniętą do brzucha. I tak też śpię :)
    Moim zdaniem to w ten sposob sperma spada za daleko w prawo albo lewo pod wplywem grawitacji jeszcze w przedsionku, zamiast isc do szyjki na srodek gdzie sluz jest...ja to tak czytalam i tak mysle...moze na brzuchu sprobuj

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Ale usiadz tak na chwile i tylko tak sobie pomysl...ze twoja rzezyistosc jest marzeniem innych...i sie usmiechnij :-)

    Asha a jaka jest moja rzeczywistosc??? urzadzanie domu? to chwila, ktora szybko minie..

    Pewnie inni marza o wlasnym domu, inni o zdrowiu swoim, bliskich czy dzieci :( inni o szczesliwej rodzinie, inni martwia sie problemami bliskich, itp. kazdy ma swoje problemy....

    jestesmy zdrowi i mamy siebie i to sprawia, ze sie usmiecham...

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    dziewczyny mam wynik progesteronu
    Progesteron (s) 41,73 nmol/l

    faza folikularna 0,6 - 4,7 faza owulacyjna 2,4 - 9,4 faza lutealna 5,3 - 86 postmenopauza 0,3 - 2,5 KOBIETY CIĘŻARNE: I trymestr ciąży 52 - 154 II trymestr ciąży 63 - 165 III trymestr ciąży 80 - 297

    no i co to znaczy?
    Przepraszam - nie znam się :(

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    no jasne! :) i w dodatku każde wzdęcie głaskam hehehehe (masakra)
    Oj to dobrze, bosie balam ze znowu zryta jestem :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    Asha a jaka jest moja rzeczywistosc??? urzadzanie domu? to chwila, ktora szybko minie..

    Pewnie inni marza o wlasnym domu, inni o zdrowiu swoim, bliskich czy dzieci :( inni o szczesliwej rodzinie, inni martwia sie problemami bliskich, itp. kazdy ma swoje problemy....

    jestesmy zdrowi i mamy siebie i to sprawia, ze sie usmiecham...
    Dlatego usiadz i ciesz ta chwila...zebys miala co wspominac:-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 21:56

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    jestesmy zdrowi i mamy siebie i to sprawia, ze sie usmiecham...
    :) i tak trzymać. Kłopoty zawsze będą... Musimy dawać sobie radę i trzymać się razem (nie mam na myśli tylko nas tutaj :P )

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    dziewczyny mam wynik progesteronu
    Progesteron (s) 41,73 nmol/l

    faza folikularna 0,6 - 4,7 faza owulacyjna 2,4 - 9,4 faza lutealna 5,3 - 86 postmenopauza 0,3 - 2,5 KOBIETY CIĘŻARNE: I trymestr ciąży 52 - 154 II trymestr ciąży 63 - 165 III trymestr ciąży 80 - 297

    no i co to znaczy?
    Ja kochana nie mam pojecia wogole...moze gin ci powie

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha... tak sobie myślę, że to przetrzymywanie testowania do soboty to chyba jednak błąd. Juz się nakręcam i to czekanie pogorszy tylko nadzieje. Jutro chyba zrobię ten test i zmierzę się z tym od razu. Kufa mam w końcu 32 lata a nie 15 i gorsze przeżycia miałam.

    Krokodylica, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Asha... tak sobie myślę, że to przetrzymywanie testowania do soboty to chyba jednak błąd. Juz się nakręcam i to czekanie pogorszy tylko nadzieje. Jutro chyba zrobię ten test i zmierzę się z tym od razu. Kufa mam w końcu 32 lata a nie 15 i gorsze przeżycia miałam.
    Absolutnie popieram...ja tam bym zrobila to samo...bede zerkac na wykres z rana czekac, oj trzymam kciuki kochana :-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    dziewczyny mam wynik progesteronu
    Progesteron (s) 41,73 nmol/l

    faza folikularna 0,6 - 4,7 faza owulacyjna 2,4 - 9,4 faza lutealna 5,3 - 86 postmenopauza 0,3 - 2,5 KOBIETY CIĘŻARNE: I trymestr ciąży 52 - 154 II trymestr ciąży 63 - 165 III trymestr ciąży 80 - 297

    no i co to znaczy?
    Ano to znaczy, że masz bardzo ładny progesteron. Nic tylko działać :)

    Asha, Yasmin lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Moim zdaniem to w ten sposob sperma spada za daleko w prawo albo lewo pod wplywem grawitacji jeszcze w przedsionku, zamiast isc do szyjki na srodek gdzie sluz jest...ja to tak czytalam i tak mysle...moze na brzuchu sprobuj
    Oooo nie wiedziałam o tym. Muszę gdzieś poczytać na ten temat. Czyli zawsze trzeba leżeć na wznak? Na brzuchu też lubię, ale tylko spać :P

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Absolutnie popieram...ja tam bym zrobila to samo...bede zerkac na wykres z rana czekac, oj trzymam kciuki kochana :-)
    Super :) dziękuję :D tylko że przed 7:30 nie będę w stanie żadnych wieści donieść. Po 7:30 zawsze rano w pracy się loguję na chwilkę (obym tylko miała dostęp do netu:) ) ale stanę na głowie żeby dać znać niezależnie od wyniku

    nick nieaktualny, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Oooo nie wiedziałam o tym. Muszę gdzieś poczytać na ten temat. Czyli zawsze trzeba leżeć na wznak? Na brzuchu też lubię, ale tylko spać :P
    No ja czytalam ze prosto, moze byc a brzuchu ale prosto bo sperma splywa na boki i wtedy ma duzo bardziej utrudniona droge do szyjki...patrzac na sama budowe ukladu rodnego to w sumie ma to jakis sens...zwlaszcza jak sluz nie jest nie wiaomo jaki dobry...to one po prostu plywaja po bokaczach zamiast w centum ;-)

    Yasmin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Super :) dziękuję :D tylko że przed 7:30 nie będę w stanie żadnych wieści donieść. Po 7:30 zawsze rano w pracy się loguję na chwilkę (obym tylko miała dostęp do netu:) ) ale stanę na głowie żeby dać znać niezależnie od wyniku
    Nie boj nic poczekam :-) ale ja bledy robie masakra

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2014, 22:07

    Yasmin lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No ja czytalam ze prosto, moze byc a brzuchu ale prosto bo sperma splywa na boki i wtedy ma duzo bardziej utrudniona droge do szyjki...patrzac na sama budowe ukladu rodnego to w sumie ma to jakis sens...zwlaszcza jak sluz nie jest nie wiaomo jaki dobry...to one po prostu plywaja po bokaczach zamiast w centum ;-)
    o ciup... dobrze wiedzieć. a ja zawsze na prawym (pustym) moim ulubionym boku lądowałam... i się dziwić ze nie działało!!! Normalnie jak w następnym cyklu sie uda to chyba matką chrzestną zostaniesz bo tego błędu już nie powtórzę :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Anastacia33 Autorytet
    Postów: 2606 1896

    Wysłany: 25 czerwca 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.dziewczyny dlugp juz sie staracie?

    860isg18r6bpss11.png
‹‹ 649 650 651 652 653 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ