Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    To się GŁOŚNO chwalę dzisiejszym torcikiem dla mojego wróbelka..

    http://zapodaj.net/4bb509976b9df.jpg.html


    5h pracy i tort gotowy - hehe
    Peknosci...pocislabym takiego...mniam :-)

    konwalianka lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej teraz czytam ile zamieszania ta moja beta zrobiła, aż mi głupio :*********** juz lecę po linka do testu

    Asha, nick nieaktualny, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    To się GŁOŚNO chwalę dzisiejszym torcikiem dla mojego wróbelka..

    http://zapodaj.net/4bb509976b9df.jpg.html


    5h pracy i tort gotowy - hehe
    Wow, ale bryka! Coś pięknego!

    konwalianka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    To się GŁOŚNO chwalę dzisiejszym torcikiem dla mojego wróbelka..

    http://zapodaj.net/4bb509976b9df.jpg.html


    5h pracy i tort gotowy - hehe

    kochana gdzie ty mieszkasz bo ja dla córki tort potrzebuje hehe a weny mi brak :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Ojej teraz czytam ile zamieszania ta moja beta zrobiła, aż mi głupio :*********** juz lecę po linka do testu
    zupełnie niepotrzebnie, nie zamartwiaj się..ale test pokazuj..

    dzięki dziewczyny

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!11 cudny kochana, gdzie mieszkasz??? hehehe
    jak ja bym chciała mieć takie zdolności:D:D:D:D tylko pozazdrośic....
    CUDO!!!! BRAWO zdolniacho:)

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poznajcie mojego nieśmiało machającego do Was bladziocha :)

    https://www.dropbox.com/s/tuozes00zidt9cq/2014-06-27%2006.34.57.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Krokodylica, nick nieaktualny, kasiarzyna, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    kochana gdzie ty mieszkasz bo ja dla córki tort potrzebuje hehe a weny mi brak :P

    wenę Ci dostarczę..jest tyle fajnych pomysłów dla dziewczynki.. dość łatwo zrobić motyla - polecam..
    a ja pod W-wą :)

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieeeekkkknnnnnyyyyyy.....i oczywiscie pozytywny...gratuluje kochana, gratuluje, sciskam i caluje :-) to do Yasmin bylo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 13:45

    Yasmin lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin :) banan na mojej twarzy świadczy o GRATULACJE:) kochanie fajny ten Twój nieśmiały bladzioch ;)

    Yasmin lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Poznajcie mojego nieśmiało machającego do Was bladziocha :)

    https://www.dropbox.com/s/tuozes00zidt9cq/2014-06-27%2006.34.57.jpg

    mnie dopiro na tescie kasetowym wyszła mocna a na tych paskowych tez miałam takie nieśmiałe bladziochy :) a teraz mam pyskująca 5 latke :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Yasmin lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    wenę Ci dostarczę..jest tyle fajnych pomysłów dla dziewczynki.. dość łatwo zrobić motyla - polecam..
    a ja pod W-wą :)

    to ja poprosze przepis i instrukcje wyrobu :P

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Poznajcie mojego nieśmiało machającego do Was bladziocha :)

    https://www.dropbox.com/s/tuozes00zidt9cq/2014-06-27%2006.34.57.jpg

    noooo - to mój owulacyjny nie był tak widoczny jak Twoj :D hihihi
    (oczywiście mówię o negatywnychw okolicach owulki, a teraz i poddaję pod wątpliwość ten, który był pozytywny) :D

    cudnie cudnie i w ogóle proszę tutaj nie mieć żadnych wyrzutów sumienia tylko cieszyć się :D

    Yasmin lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    mnie dopiro na tescie kasetowym wyszła mocna a na tych paskowych tez miałam takie nieśmiałe bladziochy :) a teraz mam pyskująca 5 latke :)
    Test kasetow to jaki to? Nigdy nie slyszalam o takim

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Poznajcie mojego nieśmiało machającego do Was bladziocha :)

    https://www.dropbox.com/s/tuozes00zidt9cq/2014-06-27%2006.34.57.jpg
    no to jeszcze raz, bo poprzedniego mi nie zamieściło..
    piękny i nie taki blady już.. jeszcze raz GRATULACJE!

    Yasmin lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    To się GŁOŚNO chwalę dzisiejszym torcikiem dla mojego wróbelka..

    http://zapodaj.net/4bb509976b9df.jpg.html


    5h pracy i tort gotowy - hehe
    ooooo ja CIę!!!!! dzieło sztuki! Ty jesteś cukiernikiem???

    Jennifer lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Test kasetow to jaki to? Nigdy nie slyszalam o takim

    kasetowy = płytkowy

    Yasmin, Asha lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny :D :D :D dziękuję :D jakoś tak, bez niepokoju i z czystym sumieniem Wasze gratulacje zaczynam przyjmować!!! Może też do mnie dociera dopiero :D

    edit: Tym bardziej, że temp się utrzymała

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 13:59

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa i jeszcze chciałam powiedzieć, ze pierwszy raz w tym cyklu z m postanowiliśmy tylko co 2 dzień serduszkować. Wcześniej to co dzień staraliśmy się, bo nawet lekarz nam tak zalecał. A w tym cyklu zbuntowaliśmy się :)

    nick nieaktualny, Jennifer lubią tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 27 czerwca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    ooooo ja CIę!!!!! dzieło sztuki! Ty jesteś cukiernikiem???
    niee, chociaż myślę o przebranżowieniu się..ale niekoniecznie na cukiernika :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2014, 13:59

    Yasmin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

‹‹ 682 683 684 685 686 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

W którym tygodniu planowane cesarskie cięcie? Co spakować do szpitala?

Choć poród fizjologiczny, czyli siłami natury, jest naturalnym procesem, w niektórych sytuacjach cesarskie cięcie może być korzystniejsze dla zdrowia matki i dziecka. W jakich sytuacjach i w którym tygodniu ciąży zaleca się poród przez cesarskie cięcie? Jak przyszła mama może się do tego przygotować?

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ