Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka z wieczora widziałam was laseczki, piękne dziołszki z was ;-)
    No i koniec łikendu i jestem wykończona, idę spać, jutro będę już na bieżąco miłej nocki

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszka poziom żelaza tak - jest w normie, a wit D3 nie, ale teraz od 2 miesięcy biorę wit D3 i nie widzę poprawy :) a biorę bo ginekolog mi kazał ;-)sama ostatnio o żelazie myślałam żeby sobie kupić i pobrać trochę :) brałam też dużo magnezu i nie pomagało :) A czy zmęczenie jest objawem - nie wiem, ale męczy mnie to moje zmęczenie i sama szukam przyczyny bo internistka stwierdzając, że wyniki krwi mam dobre nawet nie może mi dać skierowania do jakiegoś specjalisty....a że miałam podejrzenie kiedyś powiązałam te fakty :) a odnośnie motylka to ciężko powiedzieć bo mam popękane naczynka na policzkach :(

    Cymcia - będę tu wpadać często :) heh oby każda z Nas wpadła ;-) z fasolką oczywiście :-))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2014, 23:02

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spać nie mogę... Beszka co to jest motylek na twarzy?

  • Magdalena83 Autorytet
    Postów: 454 152

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka o ile się nie mylę to takie zaczerwienienie na policzkach i brodzie przypominające kształtem właśnie motyla :)

    Ok laseczki ja idę spać bo o 5:40 pobudka :(

    Dobrej nocy życzę i owocnych starań ;-) :D

    starania od maja 2013 ....z pomocą lekarzy od marca 2014
    słabe nasienie :(
    18.05.2015 - jeden z piękniejszych dni w życiu :) !! Wiktorek czekamy na Ciebie !! :))))
    f2wlanli8lywwtn4.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc i dzięki za wyjaśnienie :)

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Anuśka o ile się nie mylę to takie zaczerwienienie na policzkach i brodzie przypominające kształtem właśnie motyla :)

    Ok laseczki ja idę spać bo o 5:40 pobudka :(

    Dobrej nocy życzę i owocnych starań ;-) :D

    dokladnie. osoby chore na tocznia maja taka wysypke / zaczerwienienie na twarzy

    ja tez zaraz uciekam spac....siedze i czytam o grypie zoladkowej. moj mlodszy juz przeszedl, ale w przedszkolu dalej panuje i nie wiem czy jutro ich poslac czy odczekac. chyba nie mozan 2 razy w ciagu zalozmy 2 tyg. zarazic sie tym samym szczepem wirusa powodujacego objawy grypy zoladkowej?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2014, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już też spadam... padam dzisiaj na pyszczek.... 3majcie się!

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    ja dzis w domku z dzieciakami. dzis starszak wymiotowal wiec 48 godz kwarantanny :]

    w zw. z czym moja dzisiejsza tempka wynosila 36,70 (mierzona 30 min wczesniej niz zwykle i po wstaniu z lokza). nie wiem czy az tak podskoczyla w zw. z wycieczka do lazienki czy powtorka z poprzedniego cyklu i bede miala wysokie tempki w I fazie.


    powiem wam, ze od tego calego rzygania, to juz zaczelam sie panicznie bac, ze i mnei dopadnie :/

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszka :( trzymaj się
    U mnie jaśnie małżonek odobraził się wreszcie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku zaraz gwoździa przybije tak mi się spać chce a już w robocie siedzę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka- oj bidulko.... grypa może wykończyć :( ja mam takie zioła włoskie i one wspomagają leczenie, oczywiście na alkoholu... jak chcesz, to mogę C podać, że u Was gdzieś są. Można je dostać w dobrych alkoholowych sklepach albo na necie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mari- ja już też przed kompem i normalnie nie mogę się zebrać do działania :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macham porannie mała tez coś niemrawa jak wychodziłysmy cos brzuszku wspominała ale w przedszkolu było już ok :)
    wiem ze jej poprostu wakacje potrzebne bo biedulka wykończona wstawaniem

    moja temp niska dziś

    a powiedzcie mi jak to jest przed okresem spada i potem co niska niska i wzrasta przed owulacją????

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    Magdalena, Yasmin - nie wiedzialam ze zmeczenie jest objawem tocznia - jest?
    Tak, Beszko. Zmęczenie to jeden z głównych czynników chorób autoimmunologicznych. A powiedzcie mi dziewczyny - Magdalena i Yasmin, czy oprócz rumienia na twarzy macie też np.problemy ze stawami, np.początki reumatyzmu/krzywe palce rąk, krzywe kolana lub łokcie?

    Beszko, biedny Twój synek. Współczuję grypy żołądkowej.

  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    macham porannie mała tez coś niemrawa jak wychodziłysmy cos brzuszku wspominała ale w przedszkolu było już ok :)
    wiem ze jej poprostu wakacje potrzebne bo biedulka wykończona wstawaniem

    moja temp niska dziś

    a powiedzcie mi jak to jest przed okresem spada i potem co niska niska i wzrasta przed owulacją????
    Tak kochana, dzień przed samą owulacja jeszcze bardziej zazwyczaj spada żeby się odbić do góry i wio!! :D

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Tak, Beszko. Zmęczenie to jeden z głównych czynników chorób autoimmunologicznych. A powiedzcie mi dziewczyny - Magdalena i Yasmin, czy oprócz rumienia na twarzy macie też np.problemy ze stawami, np.początki reumatyzmu/krzywe palce rąk, krzywe kolana lub łokcie?

    Beszko, biedny Twój synek. Współczuję grypy żołądkowej.
    Ja nie mam rumienia bo mój typ tocznia to ten bardziej agresywny niestety :/ Rumień na twarzy jest w przypadku tończnia rumieniowego i ten rodzaj choroby atakuje największy organ człowieka - skórę właśnie (+ oczywiście to chroniczne zmęczenie... bóle stawów chyba też).
    Ja choruje na tocznia układowego - zazwyczaj obiera sobie jakiś tor ataku na organy wewnętrzne lub układy np. nerwowy (jak u mnie)
    Zmęczenie jest chroniczne, stałe (przynajmniej u mnie). Ból jest również stałym przyjacielem. Ja mam taki, który jakby "toczy" się wewnątrz kości. Nie jest umiejscowiony w jednym miejscu. Stale wędruje. Prócz tego (t. układowy, nie wiem jak rumieniowy) generuję szereg chorób współistniejących) ja mam np Wadę serca, trombocytozę, zespół reino i zaatakowany sytem nerwowy. Nie wiem czy to jest z tym związane, ale nawracające guzy z prawej strony ciała. Tera zmam nieoperacyjny guz w prawym płacie skroniowym (13mm). Tak że wesolutko mamy :)

    edit: mi nic nie wykrzywiło. Nie wiem czy to będzie jak z normalnym reumatyźmie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 07:32

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w poniedziałek :(

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    Dzień dobry w poniedziałek :(
    dzień dobry, ja za 30 min również do pracki mykam :)

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena83 wrote:
    Yasmin mogę mięć do Ciebie prywatne pytanie? jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj nie pogniewam się :)) pisałaś wcześniej, że jesteś cały czas zmęczona bo masz tocznia..ja w wieku 14 lat miałam podejrzenie tocznia ale wykluczyli...ale teraz od jakiegoś roku jestem właśnie zmęczona, bez energii itp. może mi powiedzieć jakie miałaś badania robione żeby go zdiagnozować?

    A tak w ogóle dziewczyny to tu jest jak na targu jakimś tzn w pozytywnym tego słowa znaczeniu :))ciągle coś się dzieje no i najważniejsze nie rozmawiacie tylko o owulacji, śluzie itp :P trochę można "oczyścić" głowę jak się Was czyta :))))
    Jest proste badanie z krwi, test na obecność przeciwciał przeciwjądrowych ANA. Z tym, że pozytywny test moze świadczyć również o szeregu innych chorób.

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Tak kochana, dzień przed samą owulacja jeszcze bardziej zazwyczaj spada żeby się odbić do góry i wio!! :D

    Dzieki bo własnie nie wiedziałm czego teraz mam sie spodziewac jeszcze mam lekkie plamienia ale spoko poprzednia też trwała 7 dni :) wiec sie nie denerwuje :)

    Yasmin lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

‹‹ 725 726 727 728 729 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ