Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Yasmin Autorytet
    Postów: 2237 2765

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo zmęczenie, czy bóle stawów nie świadczą jeszcze o chorobie. Są one jedymi z wielu objawów (niestety tych bardzo popularnych i często ignorowanych). Często też lekarze rzucają diagnozę TOCZEŃ bez specjalistycznych badań, tylko na podstawie objawów zgłaszanych przez pacjenta + prawidłowa morfologia. Zrobiła się moda - jak nie wiem co Ci jest to masz tocznia i tak lek. pierwszego kontaktu straszą pacjentów.

    zahra lubi tę wiadomość

    8599csqvfcj5emu4.png
    w5wqsg188oym87yb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    znowu dzisiaj tempka niższa- no kompletnie nie kumam o co chodzi z tym :(
    ale ja tak czułam, że raczej w tym miesiącu nie było owulki, bo mnie nie bolą jajcorki i podbrzusze, a zawsze od owulki już rwały... esh

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Właśnie się obudziłam... Powinnam już być w pracy ale taaaak mi się nie chce... Ale macie poważne tematy od rana...
    Beszka wspieram :)
    Yasmin patrząc na Twoją fotkę nigdy bym nie powiedziała że na cokolwiek chorujesz, a już na pewno nie na tak poważną chorobę...
    Smarta co taka smutna minka?
    Cymcia raz na jakiś czas u każdej zdarza się cykl bezowulacyjny, to może i Ciebie dopadł... Albo się zestresowałaś i owulka przyjdzie później...

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yasmin wrote:
    Jest proste badanie z krwi, test na obecność przeciwciał przeciwjądrowych ANA. Z tym, że pozytywny test moze świadczyć również o szeregu innych chorób.


    ja wlasnie ten wynik mam dodatni. plus jeszcze jeden wskaznik mialma podwyzszony.

    Lekarz w No pow.,ze to nie toczen a reumatyzm.
    jestem ciagle zmeczona (ale norweski lekarz tlumaczy to praca, domem i dziecmi ;) ), mam wygiete dwa male place u rak, bole kosci (w sierpniu jade do szpitala reumatologicznego na konsultacje) oraz b.czest mnie mdli plus wzdecia i biegunki - celiakie wykluczyli w zeszlym tygodniu.

    Musze sie w koncu wybrac do mojego hematologa w Gdansku na konsultacje.

    Nasturcja, a Ty tez na to cierpisz?

    aaa a badania w kier. tocnzia robili mi ze wzgl. na zle wyniki krwi - b.niski poziom netrocytow i przez pewien czas tez niski poziom leukocytow.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2014, 08:09

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ja sie teraz zastanawiam jak długo bede miała niską temp heheh i czy faktycznie jak beda sie zbliżac dni wyznaczone przez OVUF zacznie sie podnosić :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    hehe ja sie teraz zastanawiam jak długo bede miała niską temp heheh i czy faktycznie jak beda sie zbliżac dni wyznaczone przez OVUF zacznie sie podnosić :)
    Zajrzyj do mnie to nie zawsze tak jest że się będzie ładnie podnosić... U mnie jakiś wariacki cykl się zaczął :) A taki książkowy masz u Yasmin :)

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie poogladałam poczekamy zobaczymy :)

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto lat! Sto lat! - wujek krzyczy,
    ciocia wręcza kosz słodyczy,
    dziadek w nowej swej koszuli,
    babcia Cię do siebie tuli,
    mama torcik dekoruje,
    tato wszystko to filmuje...
    Skąd to całe zamieszanie?
    Urodzinki masz Kochanie!

    Najlepszego Tamuś!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0fb676566af1.jpg

    :P :D :P

    konwalianka, justta, Tamka lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane

    Toczeń to okropna choroba, infekcje przechodzi się 100razy bardziej intensywnie..


    Zrobiłam teścik i sama nie wiem..
    ocencie proszę..

    http://zapodaj.net/b5392b8262df1.jpg.html

    buziaki

    nick nieaktualny, Yasmin, nick nieaktualny, Tamka lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Tamuś wróżko Ty moja.... NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!

    Tamka lubi tę wiadomość

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sto latek Tamcia!

    Tamka lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalianka wrote:
    hej kochane

    Toczeń to okropna choroba, infekcje przechodzi się 100razy bardziej intensywnie..


    Zrobiłam teścik i sama nie wiem..
    ocencie proszę..

    http://zapodaj.net/b5392b8262df1.jpg.html

    buziaki
    Konwalia tulam mocno i aż podskakuję z radości... GRATULUJĘ Kochana... Piękny cień :)

    konwalianka lubi tę wiadomość

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cymciu jak mozesz to podaj nazwe tych ziol ;)

    Tamus sto lat!!!

    Tamka lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia, jak dla mnie to POZYTYWNY!!!!

    konwalianka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beszka wrote:
    Konwalia, jak dla mnie to POZYTYWNY!!!!
    Aż muszę podglądnąć w którym dniu taki ładny cień Ci wyszedł :)

    konwalianka lubi tę wiadomość

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka gratki Kochana! Super :)

    konwalianka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia ale się cieszę :) Super... Coraz więcej zafasolkowanych :D Dobry trend ;D

    konwalianka lubi tę wiadomość

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalianka GRATULACJE!

    konwalianka lubi tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie :( bo tempka nisko i do pracy od rana trzeba iść. Bez sensu...

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smarta wrote:
    A u mnie :( bo tempka nisko i do pracy od rana trzeba iść. Bez sensu...
    No właśnie... Każdy spadek tempki i cały dzień popsuty... Kochana tulam mocno...

‹‹ 726 727 728 729 730 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ