X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 13 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie wyczekiwanie dziecka naprawdę uczy cierpliwości, chociaż nie jest łatwo. Ja mam już prawie rok starań o dziecko.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Bella84 - cierpliwości musisz się nauczyć ;)

    Ale z tego co piszesz to szybko doczekacie się fasolki, czego Ci oczywiście życze ...

    Mi udało się po prawie 2 latach ...


    To mnie podobnie 1 rok i 2 miechy wiec cierpliwości nam sie udało po dorasowaniu pecherzykow :-)

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) to pocieszające że piszecie że szybko się doczekamy:P chociaż cierpliwości powinnam się uczyć przez to, to ja bardziej czytam i wyszukuję różnych powodów dla których jeeeszcze się nie udało, a mój m sie ze mnie śmieje bo to sama zaczęłam brać falvit to teraz jemu kupiłam androvit a to dodatkowo zakupiłam tez żel conceive plus - jakie tu moje zdziwienie było gdy zapłaciłam 30 zł za żel a tu patrzę że są tylko 3 ampułki z czego każda tylko na raz:D kopalnia pieniędzy takie bajery :) ale przynajmniej na psychikę dobrze działa bo oczywiście ja głęboko więrze że z taaakimi specyfikami to nie ma rady nie zajść:P

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 15 grudnia 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia a robiliście już jakieś badania? rok to ja chyba rady czekać nie dam..tymbardziej że z marynarzem rok starań=2 lata:), więc ja to zaokrąglam do 1 roku...kalendarzowego:)

    Katha81, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 17 grudnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana trzymaj się. Będę się modlić z Was.
    Makak wrote:
    Witajcie Kochane, danwo tu nie zaglądałam, ale dzisiaj postanowiłam do Was napisać. Starania w moim przypadku zostały odwołane prawdopodobnie już na zawsze. Mój mąż jest ciężko chory, zapadł w śpiączkę. Walczę o Niego i staram się wierzyć, że będzie dobrze. Proszę Was, pamiętajcie o jednym - dbajcie o siebie nawzajem, dbajcie o swoją miłość, bo nigdy nie wiadomo które "kocham cię" będzie tym ostatnim. Jeżeli możecie - proszę, pomódlcie się o mojego męża.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, mnie też się wydaje, że wyniki masz takie, że nie powinny stać na przeszkodzie :) Brakuje tylko męża na miejscu! Ale nie martw się, jak wróci to nadrobicie i będziecie działać. Trzymam kciuki za Was :)

    To prawda, wyczekiwanie uczy cierpliwości (obecnie 22cykl), tylko przy @ zawsze mam kilka chwil, w których po prostu padają mi baterie i ładują się powoli mniej więcej do owulacji :)

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 19 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    makak strasznie mi przykro az sie łezka kreci w oku swieta za pasem to powinnien byc szczesliwy czas widocznie nie dla wszystkich sciskam cie bardzo mocno i przytulam bede sie modlic za ciebie i twojego meza informuj na bierzaco mam nadzieje ze ten koszmar szybko pozostanie tylko wspomnieniem 3maj sie kobieto

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 23 grudnia 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Młode i Piękne! :) Wpadłam do Was życzyć Wam, aby ciepło Swiąt sprawiło, że zapomnicie o troskach i zmartwieniach. Dużo spokoju, miłośći i wiary w to, że jutro będzie lepiej. A w Nowym Roku spenienia marzeń, a zwłaszcza tych związanych z Fasolkami! Wesołych Świąt!

    1899443gr3q2j7j4h.gif

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1489

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, byłam w invicie na bezpłatnym promocyjnym badaniu z okazji otwarcia nowej kliniki lekarz zrobił mi usg po czym powiedział że mam tylko po 4 pęcherzyki na każdym jajniku co może świadczyć o obniżonej rezerwie jajnikowej :(((((( zlecił badania z krwi amh inhibina i inne a wyniki dopiero za tydzień w piątek :( do tego czasu osiwieję..:( owulacje przecież mam a więc skąd ta liczba pęcherzyków i czy faktycznie to tak źle?:( strasznie mnie nastraszył, wręcz oczy wypłakałam:(

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Ja w marcu kończę 30 lat, staramy się z mężem od około 4 cykli. \
    Zobaczymy jak nam pójdzie, mam nadzieje, że się w miarę szybko uda.

    biedronka1982, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    i ja się zgłaszam, w kwietniu stuknie mi 32 latka. To mój pierwszy prawdziwy cykl w którym zaczęliśmy myśleć o dziecku. Qurde i nadam mi sie wydaje że my jeszcze tacy młodzi że na wszystko mamy czas :) Wielkość moich koleżanek jest przed 30 albo w moim wieku...i tylko garstka ma dzieci...reszta tak jak ja..myśli ma jeszcze czas :)

    Wiec głowa do góry..wszystkie będziemy młodymi mamami!!

    Macierzanka:), Agaata lubią tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koja wrote:
    Wiec głowa do góry...wszystkie będziemy młodymi mamami!!
    Jak tam się miewacie piękne i młode 30!!!
    Ta wierna powyższemu:)

    Fasolka
  • kotakota Przyjaciółka
    Postów: 89 47

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Witajcie Kochane, danwo tu nie zaglądałam, ale dzisiaj postanowiłam do Was napisać. Starania w moim przypadku zostały odwołane prawdopodobnie już na zawsze. Mój mąż jest ciężko chory, zapadł w śpiączkę. Walczę o Niego i staram się wierzyć, że będzie dobrze. Proszę Was, pamiętajcie o jednym - dbajcie o siebie nawzajem, dbajcie o swoją miłość, bo nigdy nie wiadomo które "kocham cię" będzie tym ostatnim. Jeżeli możecie - proszę, pomódlcie się o mojego męża.
    ...pomodlilam sie.. wszystko sie ulozy, zobaczysz :)

    kotakota
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koja wrote:
    Hej dziewczyny
    i ja się zgłaszam, w kwietniu stuknie mi 32 latka. To mój pierwszy prawdziwy cykl w którym zaczęliśmy myśleć o dziecku. Qurde i nadam mi sie wydaje że my jeszcze tacy młodzi że na wszystko mamy czas :) Wielkość moich koleżanek jest przed 30 albo w moim wieku...i tylko garstka ma dzieci...reszta tak jak ja..myśli ma jeszcze czas :)

    Wiec głowa do góry..wszystkie będziemy młodymi mamami!!

    U mnie tak samo jest. Większość znajomych ma około 32-34 lata i są bezdzietni. ;) Ja się jakoś ostatnio obejrzałam, że czas leci.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • godaweri Autorytet
    Postów: 547 180

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, w tym roku kończę 29 lat. Wokół same dzieciate. Staramy się z mężem od 3ech cykli i cisza.....Staram się być spokojna, ale ostatnio przez przypadek lekarz ogólny zrobił mi TSH i wyszło 2,89....Przejęłam się, że chyba za wysokie i idę do endokrynologa niebawem...Nie sądziłam, że będziemy musieli na dzidzię czekać. W ogóle mi to nie przeszło przez myśl. Myślałam, że będzie bach i za pierwszym razem zajdę, a tu zaskoczenie...

    Mili lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jestem tu pierwszy raz wiec poruszam sie troche jak we mgle jestem mama chlopca 12letniego i od kilku miesiecy staram sie o drugie dziecko jak widac bezskutecznie.Mam stwierdzone PCOS i jestem po przebytej klinowej resekcji jajnikow w 2000r ktora dala mi synka...:).Jest tu jakas staraczka w moim wieku tak kolo35r.ż?? Pozdrawiam serdecznie

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • karola84 Ekspertka
    Postów: 348 69

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) ja w sierpniu skończę 30 lat i strasznie mnie to przygnębia :( mam za sobą 3 poronienia i 1 martwy poród w 35 tyg :( ...jak sięgnę pamięcią wstecz to przypomina mi się jak mówiłam że zawsze chciałam być młodą mamą tak jak moja mama i babcia ...mama miała 21 jak mnie urodziła a babcia mamę jak miała 18 ....a tu co? 30 za rogiem a ja nie mam ziemskich dzieci :( ....ciekawe kiedy się doczekam....

    Mili lubi tę wiadomość

    kocham Cię córeczko (*)(*)(*) 22.05.2013
  • Agis Przyjaciółka
    Postów: 163 47

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie staram nie przejmować wiekiem, moja mama miała 29 lat jak mnie urodziła ..w tamtych czasach to było naprawdę późno na pierwsze dziecko. I powiem szczerze że z mama miała całe życie (i mam nadal) super kontakt i nigdy też nie pomyślałam że jest "stara". Myśle że każda z nas zostanie mama jak przyjdzie odpowiedni czas i nie ma znaczenia czy mamy 20,30 czy 40 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2014, 21:56

    Macierzanka:), olka30, Mili lubią tę wiadomość

    f2w33e3ko1nuzwjb.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola84 wrote:
    Witam :) ja w sierpniu skończę 30 lat i strasznie mnie to przygnębia :( mam za sobą 3 poronienia i 1 martwy poród w 35 tyg :( ...jak sięgnę pamięcią wstecz to przypomina mi się jak mówiłam że zawsze chciałam być młodą mamą tak jak moja mama i babcia ...mama miała 21 jak mnie urodziła a babcia mamę jak miała 18 ....a tu co? 30 za rogiem a ja nie mam ziemskich dzieci :( ....ciekawe kiedy się doczekam....

    Karola dobrze wiem, co czujesz. Moja mama mnie urodziła, jak miała 20 lat. Jak sobie pomyślę, że mając 30 lat, miała już 10-letnie dziecko, to aż coś się robi. Ja we wrześniu kończę 30 lat i zawsze chciałam urodzić pierwsze dziecko przed 30-tką. W zeszłym roku miałam straszne parcie, żeby urodzić do końca roku, ale jak już było wiadomo, że się nie uda, to trochę odpuściłam. Teraz znowu mam parcie, żeby urodzić do końca tego roku. Mąż mnie już opieprzył za takie myślenie. Wiem, że ma rację, ale za swoje myśli nic nie mogę.
    Współczuję Ci bardzo Twoich doświadczeń. Sama w swoim otoczeniu mam przyjaciół, u których 3 poronienia i jedna ciąża pozamaciczna. Ostatnią stracili 2 tygodnie temu. Niby mnie to nie dotyczy bezpośrednio, ale bardzo się tym przejęłam i normalnie płakałam razem z nimi. Bardzo to przykre, trudno się z tym pogodzić, ale trzeba żyć jakoś dalej, choć to nie jest łatwe.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno tu nie zaglądałam .. Widzę dużo nowych po 30stkowych koleżanek :-)
    Mi w maju stuknie 34, ale dzięki Bogu mamy już jednego szkraba. Zawsze chciałam być młodą mamą , a zostałam nią dopiero mając blisko 32 lata.
    Staramy się obecnie 7 cykl..
    Nawet nie próbuję porównywać się z tymi z Was które straciły swoje maleństwa..
    Każdej życzę bycia mamą :-)

    Mili, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ