Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Hejka dziewczynki
    Krokodylku odpowiadając na twoje pytanie o sex zaciążający, było bosko ;-) ale dla mnie wogóle sex z myślą o dzidzi był boski, a teraz to dopiero jest sex, normalnie szok ;-) to chyba sprawka tego większego ukrwienia no i większej wrażliwości ;-)
    Oj ja też tak miałam... A od drugiego trymestru to taką miałam chcicę jak Krokodylek ;) 2-3 razy dziennie to musiało być bo chodziłam jak na szpilkach ;D

    justta, Krokodylica lubią tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 466

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Oj ja też tak miałam... A od drugiego trymestru to taką miałam chcicę jak Krokodylek ;) 2-3 razy dziennie to musiało być bo chodziłam jak na szpilkach ;D

    To strach sie bac co bedzie z krokodyla jak zajdzie w ciaze ;)

    Krokodylica, justta, Anuśka lubią tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde zazdroszcze wam ;) ja bym chciała a mi sie nie chce ;P

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 wrote:
    haha mój tak teraz gada kładz sie bede cie zapładniał hahahah

    No Biedroneczka to będzie zielono w tym cyklu...

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smarta mam nadzieję że ubezpieczyciel pokryje koszty napraw...

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    kochana zajrzyj na moj wykres ;) byłam pewna ze owulka była wczesniej i wogule troche to było dziwne ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze jednak chyba owu sie nie pomylił wyznaczając owulacje albo była dzien wczesniej niz wskazuje

    zajrzałam faktycznie hmm zobaczymy jaki dzis test owu bedzie w ażdym bądz razie rzaden wirus nie pokrzyżuje mi planów staraniowych na ten miesiąc

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KotkaPsotka wrote:
    To strach sie bac co bedzie z krokodyla jak zajdzie w ciaze ;)

    Hahahaha.

    No weźcie. Bo się zarumienię. :P

    Chyba ukryję swoje serduszka na wykresie. :PPP

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do snów mnie sie snią bliźniaki dość często ostatnio
    koleżanka niedawno urodziła bliżniaki chyba bym padła z wrażenia hehe

    Krokodylica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pokryje pokryje, zreszta przeciez sprawe juz załatwili musiała byc policja albo oswiadczenie sprawcy... teraz tylko zglosic do ubezpieczyciela ;P

    hehe no nie wiem, moze kroko akurat nie bedzie miec wiekszego libido...ja tam tez serduszkowałam wczesniej duzo a teraz raz na tydzien... i maz narzeka i ja bym chciała ale jednoczesnie nie chce

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Hahahaha.

    No weźcie. Bo się zarumienię. :P

    Chyba ukryję swoje serduszka na wykresie. :PPP
    Nawet nie próbuj.... Jesteś dla nas wzorem do naśladowania :)

    Odsapnęłam trochę i znowu mogę lecieć do ogródka... Słonko mi tek grzeje że nie wyrabiam za długo :) więc będę zaglądać co jakiś czas :)

  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Hahahaha.

    No weźcie. Bo się zarumienię. :P

    Chyba ukryję swoje serduszka na wykresie. :PPP
    Krokodylu nie ukrywaj, ja tez uważam że służysz za przykład. I mężowi pokazuje jak się trzeba starać o dzidzie, a nie raz na 2 tygodnie.

    **********************Gang 18+***********************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha jak tak czułam. Że Wy mężom pokazujecie mój wykres i mówicie "można? można!". :P

    Ja z moim akurat nie mam problemu, on jest chętny zawsze, dwa razy mu nie trzeba powtarzać. :P

    Wczoraj już był taki zmęczony wieczorem, ale mówi "żona mi mówi że ją swędzi to muszę spełnić swój małżeński obowiązek i ją podrapać" i dawaj do dzieła. :P

    Tamka, choco, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wróciłam, boziu jak nie lubie tych testów podopiecznymi, 2h nudów i na końcu pani pedagog informuje mnie o rzeczach o których sama wiem od dawna ;)

    do moich objawów właśnie dołączam mdłości........... normalnie odbija mi sie cały czas i cały czas mam kluchę w gardle.........

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio ja w ciąży tez chciałam ale mój sie bał i cykora miał za każdym razem a jak już byłam jak balon to mówił ze nie bedzie dziecku przeszkadzał :P

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane! :*
    Anuśka wrote:
    Dobry...
    Mój sen o zielonej kropce też dobiega końca... Tempka już nie skacze... Osiadła na mieliźnie temperaturowej i lada moment do mnie też @ zapuka...
    Kochana a może właśnie się wgryzła fasola i teraz będzie już spokojnie stabilnie tempka rosła...?

    A mi się śniła Tamka...!!! Że zaciążyła... :D

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciao belle ragazze, czy jakoś tak ;)

    rozpływam się, pufff

    a Wy tu znów o seksie, no ileż można :P

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Katjaa. Tamka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Ciao belle ragazze, czy jakoś tak ;)

    rozpływam się, pufff

    a Wy tu znów o seksie, no ileż można :P
    widocznie sporo :P

    a mnie się w taki upal nie chcę, najchętniej bym na okrągło spała :P

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa...bzykanie Wam tylko w głowie rozpustnice... :)
    Kroko, moje szcześliwe bzykoserca były typowo staraniowe bez fajerwerków i tym podobnych, także nie ma reguły ;)
    Nie ma takiej siły, która zmusiłaby mnie do <3 do końca pierwszego trymestru...o nie, boję się i nie bzyknę się :) Poza tym w ogóle mi się nie chce więc spoko, się nie męczę :)
    Ciepło.

    Krokodylica, Arienna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też się oczy zamykają, no koszmar, ledwo kawę wypiłam, a już nosem po klawiaturze jeżdżę...

    cześć Nenuś, dawaj jakiegoś wirusa, bo już dosyć czekania mam, ileż można!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 11:52

    Nenaaa lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 841 842 843 844 845 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ