Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    czesc wszystkim ;)

    ja ostatnio prawie na kompie nie siedze ;) ale zagladam i kibicuje...
    omineło mnie cos waznego?

    a wy znowu o seksie... ech... moj chyba zastrajkuje bo ochoty nie mam wcale...

    jak sie czujesz a właściwie jak sie czujecie :)
    oj co to za strajk hehehe

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • kasiarzyna Autorytet
    Postów: 1362 746

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym sobie poharcowała :(

    mhsvp07wo8sn1zot.png
    09.2016 laparo+histero endomenda,torbiel,przegroda macicy
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    U mnie też leci w dol na łeb na szyję :(
    Szkoda bo jakoś miałam wrażenie ze teraz się udało.

    No ja też miałam takie wrażenie a dzisiaj znowu czuję że @ za rogiem... Już mnie nawet boli jak na @... Ehhhh... Pizgnęłabym to wszystko ale chyba za bardzo bym za Wami tęskniła :)

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiarzyna wrote:
    Lipcóweczki sie wykruszają :/
    Kasia... Kurczę... U Ciebie też miało być zielono... :/

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    No ja też miałam takie wrażenie a dzisiaj znowu czuję że @ za rogiem... Już mnie nawet boli jak na @... Ehhhh... Pizgnęłabym to wszystko ale chyba za bardzo bym za Wami tęskniła :)
    Dobrze bedzie...wrzuc na luz...moze jakiegos kielonka zapodaj albo meliske ;-)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marissith wrote:
    OMG aż dwa dni?! Jak ty dałaś radę? ;)
    Tralala nie chce mi się siedzieć w pracy... najchętniej wypiłabym coś zimnego nad jeziorem

    Przez 6 dni miałam po dwa razy to dałam rady 2 dni bez. :PPP

    Ej dobra. Bo mi głupio. Żem taka jurna.

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asha nie masz za co przepraszac bo ja nawet nie wiem co napisałas wczesniej ;P

    pracuje i zagladam tylko co jakis czas... ech... mam sporo do nadrobienia w pracy....

    Biedroneczka... czuje sie chyba dobrze... nie mam mdlosci, nie wymiotuje i w sumie nie jestem bardzo zmeczona... jedynie mam wzdecia i przytyłam trzy kilo...
    to dopier 10 tydzien a nie da sie ukryc ze jestem w ciazy mam brzuszek jak na 6mc no chyba ze nic nie zjem... to z rana jeszcze da sie podpiac pod niestrawnosc ;)

    a i nie mam totalnie ochoty na seks... moj narzeka a ja kupiłam zel bo jak nawet głowa by chciała to ciało odmawia wspolpracy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 09:27

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Dzień dobry :D

    Aż się nie mogę doczekać mojej wieczornej wizyty u gina. :D

    Jeśli w tym cyklu się nie uda pizgnę chyba tym wszystkim w kąt.

    A co tam u Was? :)
    Nawet tak nie myśl... Niech chociaż u Ciebie się zazieleni...

    Krokodylica lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sobie chyba drukne przed urlopem wykres i bede sama nanosic temp a potem poprostu przepisze do programu

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Nawet tak nie myśl... Niech chociaż u Ciebie się zazieleni...

    Anuśka no właśnie jestem dobrej myśli i nastawiam się na fasolę ale jak @ przyjdzie to naprawdę będę rozczarowana i wtedy pizgnę tym wszystkim, bo to nie dla mnie takie nerwy.

    helenkq pokaż zdjęcie brzuszka! Jak się napatrzymy to może nam takie same urosną. :D A ja właśnie zadałam rano pytanie ciężarówkom naszym - bo słyszałam gdzieś, że seks przy którym się płodzi dziecko jest mega zajebisty i dużo lepszy niż zawsze i pytałam czy to prawda. :P

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    helenkq wrote:
    asha nie masz za co przepraszac bo ja nawet nie wiem co napisałas wczesniej ;P

    pracuje i zagladam tylko co jakis czas... ech... mam sporo do nadrobienia w pracy....

    Biedroneczka... czuje sie chyba dobrze... nie mam mdlosci, nie wymiotuje i w sumie nie jestem bardzo zmeczona... jedynie mam wzdecia i przytyłam trzy kilo...
    to dopier 10 tydzien a nie da sie ukryc ze jestem w ciazy mam brzuszek jak na 6mc no chyba ze nic nie zjem... to z rana jeszcze da sie podpiac pod niestrawnosc ;)

    a i nie mam totalnie ochoty na seks... moj narzeka a ja kupiłam zel bo jak nawet głowa by chciała to ciało odmawia wspolpracy...

    Helenq to dobrze że się dobrze czujesz :) a z tym seksem to chyba naturalne :)

    helenkq lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm my nasza pociechę spłodziliśmy w podróży poślubnej i nie mogę powiedzieć że nie było suuuper było bosko hahaha

    Krokodylica, Asha lubią tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Dobrze bedzie...wrzuc na luz...moze jakiegos kielonka zapodaj albo meliske ;-)
    Kielonka poproszę... Na rozruch od rana ;D
    Ale tylko rumu. Bo jak pijesz od rana to alkoholizm ale jeśli pijesz rum od rana to nie jesteś alkoholikiem tylko piratem ;)

    Asha, Krokodylica, choco, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • helenkq Autorytet
    Postów: 623 698

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kroko ;D nieprawda ;)

    tzn moze i prawda jak sie nie starasz i powiem wam ze ja nie dziwie sie facetom ze sie stresuja bo jak pomyslalam ze to akurat te dni sa ze trzeba to jakos tak bardziej na siłe i mechanicznie z mojej strony było niz spontanicznie itp

    a na zdjecie brzuszka musicie poczekac do wieczora teraz nie jest imponujący ale wieczorem to hoho czasem nawet mnie juz skóra ciągnie i kupuje juz oliwkę zeby rozstępów nie było

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    dqpri09kenjjhndh.png
    ***************Gang 18+****************
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    Kielonka poproszę... Na rozruch od rana ;D
    Ale tylko rumu. Bo jak pijesz od rana to alkoholizm ale jeśli pijesz rum od rana to nie jesteś alkoholikiem tylko piratem ;)
    Dobre...ciekawe czy policjant by to kupil?....panie ja piratem jestem..co pan hahaha

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My naszej pociechy nie mogliśmy spłodzić przez 3 lata, aż pewnego dnia mąż powiedział : kładź się, będę Ci robić dziecko. I zrobił... Było szybko i tak sobie :) Ale skutecznie ;)

    Asha, helenkq, Nieukowa, Krokodylica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Dobre...ciekawe czy policjant by to kupil?....panie ja piratem jestem..co pan hahaha
    Hi hi... Trzeba spróbować... ;D

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśka wrote:
    My naszej pociechy nie mogliśmy spłodzić przez 3 lata, aż pewnego dnia mąż powiedział : kładź się, będę Ci robić dziecko. I zrobił... Było szybko i tak sobie :) Ale skutecznie ;)
    Moze to jest metoda...trzeba zadecydowac stanowczo a nie sie czaic? Musze to mojemu powiedziec!!!

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Anuśka no właśnie jestem dobrej myśli i nastawiam się na fasolę ale jak @ przyjdzie to naprawdę będę rozczarowana i wtedy pizgnę tym wszystkim, bo to nie dla mnie takie nerwy.

    helenkq pokaż zdjęcie brzuszka! Jak się napatrzymy to może nam takie same urosną. :D A ja właśnie zadałam rano pytanie ciężarówkom naszym - bo słyszałam gdzieś, że seks przy którym się płodzi dziecko jest mega zajebisty i dużo lepszy niż zawsze i pytałam czy to prawda. :P
    Mi już brzuszek rośnie... Po Dupku przytyłam 5kg i to głównie brzuch :(

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 8 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmykam do prac domowych :) Miłego dnia kobietki :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

‹‹ 839 840 841 842 843 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ