Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A moze zasadzka bedzie i cie zaskoczy...cuda sie zdazaja :-)

    Ja taki cud bardzo chętnie. :)

  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa, ja zawsze twierdziłam że w wakacje eksperymenty się nie udają i lab powinien być zamknięty bo wszystkie komórki strajkują . Dwa miesiące się męczyłam żeby coś zrobić i a to komórki z niewiadomych przyczyn padały, a to laser siadał. Przychodził wrzesień i pyk wszystko jak w zegarku :D

    Nieukowa, Tamka lubią tę wiadomość

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa to macie dzisiaj przeboje. Nie zazdroszczę.

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Aaaa, 1 dzień człowieka nie ma a tu jakieś gangi się tworzą :P
    Ja też w to wchodzę, podoba mi się :)

    DZiś w robocie wszystkie plagi egipskie: zalało nas, spadło pół sufitu w moim zakładzie, internet siadł, padło oświetlenie w najfajnieszym mikroskopie ;/
    No i kurde jak tu robić.
    Ja bym chyba 500 punktów miała, jakby mi się chciało wrzucać w kalkulator moje objawy. Coraz bardziej zmęczona łażę, cyce napieprzają, łeb boli... A jak przeczytałam o zupie z cukinii to jakoś mnie zemdliło.
    Ja chcę na urlop a tu cały tydzień jeszcze ;/ Ratunku ;(((

    spoko dotrzymam ci towarzystwa ja mam urlop dopiero od 18 lipca :)

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego też siedzę sobie (internet chociaż naprawili) z kawusią na OF. Obok zalegają kawałki sufitu a ja czekam aż panie sprzątaczki przyjdą i aż ekipa przyjdzie znaleźć przeciek.
    Olewam dzisiaj większość pracy, mam wymówkę :P

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • Nieukowa Autorytet
    Postów: 3877 6195

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedro: to ja też zaczynam po 18tym. Ale na cały miesiąc za to wyjeżdżam :P

    0hf8y4n.png
    t2fbolv.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Wszyscy zamarli z wrazenia 0wacko2.gif
    Asha popłakałam się ze śmiechu na widok emota, dzięki za poprawę humoru :-D

    **********************Gang 18+***********************
  • Kropka_1 Autorytet
    Postów: 475 471

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja, masz rację :) Moja przyjaciółka zaciążyła i jest wzorem żywieniowym - pamiętam, że wymieniała pleśniuchy, że nu nu nu ;)

    Poza tym podobno też zielona herbata, a ją uwielbiam (oczywiście jej większe ilości) wypłukują kwas foliowy więc też herbatopijaczki uważajcie :)

    Anastazjaaa wrote:
    to jak zaciążysz to nie dodawaj, ponoć nie powinno się jadać sera pleśniowego w błogosławionym stanie ;)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Kropka_1
    Udało się :)
    2nn33e3k155iq1q1.png






  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja urlopu nie mam w ogóle, ze względu na kwestie remontowo-finansowe więc będę tu na czuwaniu non stop, tyle mojej rozrywki w tym sezonie... może ejszcze w ramach atrakcji fundnę sobie drożność jajowodów next month, szał :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    U mnie w rodzinie tylko raz były bliźniaki, ciotka miała z wujkiem.
    Więcej przypadków brak.
    A u mnie tylko jedno jajo więc to już by był mega cud.
    Krokodylku a może jedojajowe będą, to nie trzeba wtedy dwóch jajeczek.
    Mi się też czasem marzą bliźniaki, ale zaraz późnije wpadam w panikę jak bym dała rade z 2 na raz.

    **********************Gang 18+***********************
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31314

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej gangu 18+
    Ja q przychodni wyjmowali mi kleszcza z taka niespodzianka dzis się obudzilam ale orzy okazji zlapalam mojego neurologa i powiedzialam o nolach głowy dal mi skierowanie na masaze cudowne drazetki i skierowanie na rezonans bo mialam w 2012 roku i byla mini torbielka powiedział ze spr czy nie rośnie choć on obstawia ból od kregoslupa szyjnego ale fajnie ze nie musze się prosic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2014, 10:51

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    ja urlopu nie mam w ogóle, ze względu na kwestie remontowo-finansowe więc będę tu na czuwaniu non stop, tyle mojej rozrywki w tym sezonie... może ejszcze w ramach atrakcji fundnę sobie drożność jajowodów next month, szał :/

    Tamka jednoczę się w bólu, będziemy czuwać we dwie.
    Ja urlopu nie mam, bo teraz sezon i najwięcej pracy.
    Może w jesieni się uda jakieś 3 dni chociaż wydębić. :/

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieukowa wrote:
    Biedro: to ja też zaczynam po 18tym. Ale na cały miesiąc za to wyjeżdżam :P


    e to sie masz suuuper ja tylko na tydzien nio chyba ze przedłuże coś ale maks półtora hehehe nio choc cicha nadzieja zielonej kropki jest wiec L4 hehehe by było i odpoczynek do połowy sierpnia

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja urlopu też nie bede miała , bo po pierwsze primo: mialam w kwietniu, po drugie primo: moj G ma dopiero w październiku więc chcialam wybrać z nim, a po trzecie primo:jest u nas tylu luda na urlopie ze i tak bym nie dostała , więc nadzieja w L4 :D

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 lipca 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko a gdzie pracujesz??

    nio ja niby byłam juz 2 tyg ale w kwietniu jechałam z Zuzą nad morze w celach zdrowtnych takie prywatne sanatorium a teraz chcemy rodzinnie a ze tescie wybywają skorzytamy z ich chałupki na wsi jesc trzeba tak czy siak a przynajmniej mała poszlaeje i wyspi sie

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedroneczka83 prowadzę swój sklep związany z branżą motocyklową. :)
    Więc sezon w pełni.

    Anuśka lubi tę wiadomość

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienna wrote:
    ja urlopu też nie bede miała , bo po pierwsze primo: mialam w kwietniu, po drugie primo: moj G ma dopiero w październiku więc chcialam wybrać z nim, a po trzecie primo:jest u nas tylu luda na urlopie ze i tak bym nie dostała , więc nadzieja w L4 :D

    Arienna a Ty czym się zajmujesz, że w wakacje masz tyle ludu?

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w domu dziecka pracuję

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Biedroneczka83 prowadzę swój sklep związany z branżą motocyklową. :)
    Więc sezon w pełni.

    jjjaaaa ale fajnie :) super zazdroszcze robisz to co lubisz :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 11 lipca 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienna wrote:
    w domu dziecka pracuję

    O jejku... Współczuję i podziwiam... Byłam kiedyś w domu małego dziecka... Masakra.. Wyszłam popłakana... Ja bym nie mogła tam pracować. Psychika by mi wysiadła :(

‹‹ 893 894 895 896 897 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ