X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będziemy działać! weekend to bardzo dobry czas na owulację, bo w tygodniu padam na twarz ze zmęczenia ;)

    aaa no i nie omieszkałam zapytać o ten mężowski sport i ubiór - i gin potwierdziła też to, co napisała Anastazja - że takie przegrzewanie nie robi dobrze plemnikom.. zobaczymy, co jeszcze powie na ten temat urolog ale i tak wiem, że do lipca nie ma szans zmienić tego stanu rzeczy, bo mężuś przygotowuje się do triathlonu , a to jego marzenie więc mu treningów nie zakażę przecież..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu nie popisałam się zbytnio z serduchami :) A to wszystko przez to, że naczytałam się żeby oszczędzać kijanki, hehe. A czy to tak naprawdę ma jakieś znaczenie, Bóg jeden wie. I tym sposobem w tym najgorętszym okresie mam tylko 2. Tych z lutealnej już nie zaznaczam. W następnym cyklu przyjmę inną taktykę chyba, trochę częściej i wcześniej zacznę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2014, 15:52

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 12 marca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam, że gdzieś czytałam, że częstotliwość serduszkowania powinna być uzależniona od parametrów nasienia - bo jak jest mało tego dobrego, zdrowego w jednym , że tak powiem, zasileniu, to lepiej co 2-3 dni żeby się nazbierało, a jak jest ok - to można codziennie szaleć ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 12 marca 2014, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, my póki co nie wiemy co z nasieniem, więc "pobawimy" się trochę przyjmując różne strategie :)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 marca 2014, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie mi jakie robiłyście badania przed staraniami? Chodzi mi o hormony, tarczyca jakie? Bo resztę chyba już zrobiłam

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 13 marca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tarczyca - tsh, usg i przeciwciała

    oprócz tego prolaktyna, testosteron, progesteron i chyba coś jeszcze, nie pamiętam, mogę sprawdzić w domu

    to w określonych dniach cyklu się wykonuje

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-po-35-roku-zycia/badania,691.html
    Przejrzyj powyższy link, Justta. To z forum dla dziewczyn powyżej 35 lat ale przydatne raczej, wytłumaczone co, gdzie, kiedy :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 13 marca 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka i Nenaaa dzięki :-) mi lekarka powiedziała że najważniejsze najważniejsze żebym zrobiła te przeciwciała antykardiolipidowe bo jak je mam to one mogą być przyczyną niepowodzeń, i jak się je ma to wystarczy wdrożyć odpowiednie leczenie i jest wszystko ok, i już sama nie wiem czy jeszcze mam robić jakieś badania czy już nie trzeba, poczytam zobaczę

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Co tu tak cichutko? Jak tam u Was?
    U mnie już powolutku spadamy z tempką na @. Niech jutro przylezie jak musi już przyjść i zaczynamy wszystko od nowa...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 marca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja czekam na owulację niecierpliwie ;) a później będzie tylko gorzej ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No łikendzik dobra rzecz :) Tamka i Anastazja Wy będziecie mieć weekend "pracowity", hehe. Ja będę odpoczywać, o ile w ogóle przy @ da się odpocząć. Zobaczymy jak to będzie :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 marca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja już widzę plusik na teście owulacyjnym czyli można powiedzieć "po robocie" ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 marca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy ostatnio urwanie głowy bo wymyśliliśmy sobie zmianę mieszkania i teraz dogrywamy wszystkie formalności, niedługo trzeba będzie zająć się przebudową , remontem, aranżacją etc. szaleństwo

    no i mąż mnie poirytował - nie ma to jak wysłać faceta do lekarza - również faceta, dogadali się rewelacyjnie! urolog - takich jak pan to na 100 jest 10, z 5krotnie gorszymi wynikami mężczyźni zostają ojcami, tylko te leukocyty pan ma ale wszyscy mają , szkoda, że nie napisano ile ich jest (JAK BYK NA DOLE BADAŃ!) ale nie ma się czym przejmować.

    męża nie zbadał, stwierdził, że kupując jakieś witaminy tylko zasponsoruje przemysł farmaceutyczny i martwić się mamy po roku starań, na co mąż mu powiedział, że staramy się od września (SKĄD ON TEN WRZESIEŃ WYTRZASNĄŁ?! ZACZĘLIŚMY W LIPCU...)

    no i zadowolony mężuś wrócił do domu z pretensjami, że po co ja go do lekarza wysyłam :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka, będziesz miała przynajmniej głowę zajęta mieszkaniem i nie będzie czasu za dużo myśleć, wiadomo o czym :) Chociaż faktycznie roboty przy tym co niemiara, umęczysz się bidulko. Ja też się zajmę chyba jakimiś generalnymi wiosennymi porządkami bo się nerwowo wykończę ;) Święta za miesiąc więc mam jeszcze jeden powód do dokładniejszego ogarnięcia chatki.
    No lekarz lekko zamotany, fakt. Przydałaby się pewnie opinia jeszcze jednego ale skoro już mąż usłyszał dobre wiadomości, ciężko go pewnie będzie namówić na drugą wizytę :) Tak to jest z tymi chłopami ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh, no właśnie - jak już usłyszał opinię, która mu pasuje, to go nigdzie więcej nie wypchnę :/ chociaż może łaskawie jeszcze posiew zrobi, będę męczyć ;)
    z domkiem sporo stresu ale wierzę, że efekt będzie tego wart!

    jak się rozpędzisz z porządkami to zapraszam do mnie ;) jest duuuużo do zrobienia ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 14 marca 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ oczywiście! Przylecę na miotle jak tylko skończę u siebie ;)

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 15 marca 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie weekendowo, ale u nas wieje. A powiedźcie mi dziewczynki jak tam wasi mężczyźni, macie ich na codzień? bo ja to taka słomiana wdowa, mój tylko na weekendy jest i dlatego maskara wtrafić, ale jak widzę prognozowany cykl na następny miesiąc, to może się uda akurat, ciężko naprawdę, ale nadzieję mam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2014, 12:20

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 15 marca 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Mój M. stacjonarny, czyli mam Go na codzień ale z serduchowaniem też są czasem problemy. Ciężko tak teraz, już i na zawołanie. Zmęczenie, stres, gorsze samopoczucie często nie pomagają...Ty masz Justta widzę utrudnione to wszystko jeszcze bardziej. Ale dacie radę, kto jak nie Wy? :)
    A mój Pms, wnerw i złość sięgają dzisiaj zenitu. Tempka znacząco spadła a @ bawi się ze mną w kotka i myszkę i wystawia na próbę moją cierpliwość. Niech już przyłazi to mi ulży :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 15 marca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa może @ już nie przyjdzie ;-) musimy dać radę, tak jak mówisz jak nie my dziewczyny, to kto?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 15 marca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No musimy, wyjścia nie mamy :)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ