X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poczekała z duphastonem jeszcze ze dwa dni, a nóż będzie późniejsza owulka.. A jeżeli masz cykl bezowulacyjny to duphaston ci w ogóle nie potrzebny.. Szkoda się szprycować lekami bez potrzeby..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholera, akurat teraz bezowulacyjny kiedy taki ładny pęcherzyk był i wiedziałam kiedy miała niby ta owulacja wystąpić :/

    no co za złośliwość losu, odkąd mierzę temperaturę nigdy mi się coś takiego nie przytrafiło czyli od jakiegoś roku, grrr

    cóż, zdarza się, mam nadzieję, że to wyjątkowa sytuacja

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOże jeszcze pęknie.. Mi lubi spaść temp. na krótko przed owu..

    Tamka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello!
    Tamka pewnie jutro się wszystko wyjaśni, pisalaś 12-go, że pęcherzyk ma 16 mm, gdyby przyrastał 1 mm dziennie to dziś miałby 21 mm. Śluz wczoraj miałaś płodny, dziś poobserwuj, może też płodny będzie a to by świadczyło, ze owulka przed Tobą jeszcze. Wierzę w Twój pęcherzyk! Z tą temperaturą różnie bywa więc nic nie jest przesądzone.

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Nena! to chyba faktycznie się pospieszyłam z tym dupkiem, no ale gin mówiła żeby brać od 16 dnia cyklu, nie uzależniła tego od niczego, powiedziała jasno 16-25 dzień cyklu, to ja zaczęłam grzebać w necie i wyczytałam, żeby brać PO owulacji...

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z dupkiem to nie mam pojęcia co, jak i kiedy bo nie mam doświadczenia. Kurde, może trzeba by spytać tej gin, zadzwonić, powiedzieć o tej tempce i niech doradzi.

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam do niej numeru :( muszę pójść do przychodni, także zarejestruję się na początek przyszłego cyklu a ten najwyżej spiszę na straty, jako eksperymentalny.. :(

    chociaż na wątku o duphastonie ash napisała mi, że jedna tabletka dziennie owulacji nie zatrzyma , także chyba dużej szkody sobie nie narobię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2014, 13:28

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 marca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super, to czekamy na to co tam jutro będzie się działo z temperaturą. Będzie dobrze!

    Tamka lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 17 marca 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duphaston powinno się brać dopiero po owulacji.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • lemurek Ekspertka
    Postów: 244 113

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ;) ale mam urwanie głowy w pracy masakra niektórzy ludzie nie potrafią się przyznać do błędu........ale tak to już jest.
    Ja miałam kiedyś wysypkę z cytrusów, takie różowe krostki-przeszło samo po tygodniu, a raz miałam podobno ze stresu i dermatolog przepisała mi maść ichtiolową, tylko nie było dużo tej wysypki-parę na łydce,kolanie i przy kostce ;/

  • anisia81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja ;)

    Jestem mamusia 8 latka w pazdzierniku skończę 33 lata .
    Od 12 miesięcy usilnie staramy się o bobaska i nic;(
    Może za bardzo chcemy ehhhh , niby daje na luz nie myślę ale gdy przychodzi czas @ wtedy zaczynam myśleć przyjdzie czy nie przyjdzie i doszukuje sie objaw .
    W lutym @ spóżniła się 4 dni juz mielismy nadzieje a tu psik nic z tego.

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anisia, zostań z nami, będzie raźniej ;)
    W końcu musi się udać, trzymam kciuki!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • anisia81 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa powtarzam to sobie na okrągło heh ;)

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 17 marca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Anisia w grupie raźniej :-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anisia

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lemurek wrote:
    cześć dziewczyny ;) ale mam urwanie głowy w pracy masakra niektórzy ludzie nie potrafią się przyznać do błędu........ale tak to już jest.
    Ja miałam kiedyś wysypkę z cytrusów, takie różowe krostki-przeszło samo po tygodniu, a raz miałam podobno ze stresu i dermatolog przepisała mi maść ichtiolową, tylko nie było dużo tej wysypki-parę na łydce,kolanie i przy kostce ;/

    Lemurek ja niestety jestem calutka w plamach. Ciężko to opisać ale naprawdę mam te plamy WSZĘDZIE. I cholernie swędzą.
    I to nie jest raczej od proszku bo też miałam takie podejrzenie więc zmieniłam szybko na inny środek piorący i nic z tego, zero poprawy.
    Za chwilę jadę na wizytę do innego dermatologa i zobaczę co mi powie, bo wizja tamtego (łupież różowy Gilberta) to jakaś bzdura. Przechodzi się to raz w życiu a ja już to miałam rok temu i inaczej to wyglądało. Zobaczymy co inny dermatolog mi powie. Ale już naprawdę mam serdecznie dość. Czuć to okropne swędzenie na całym ciele przez 24 h na dobę, to naprawdę dręczące. :/

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 marca 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pech to pech :(
    Zrobiłam kilometrów, zajechałam na miejsce i pocałowałam klamkę. :(
    Tylko kartka "z powodów rodzinnych wszystkie wizyty w tym tygodniu odwołane". :(

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 17 marca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurcze, kochana, to rzeczywiście jakiś pech ale będzie lepiej! musi, może to znak, że ten lekarz wcale nie byłby lepszy i warto znaleźć innego?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 17 marca 2014, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka powiem Ci szczerze że też tak sobie pomyślałam.
    Ale jestem mimo to załamana. Nie dlatego że się najeździłam na darmo tylko dlatego że liczyłam na to że ten lekarz mi pomoże i że to w końcu przestanie tak okropnie swędzieć. A tu nic. :(

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 marca 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylku, głowa do góry! wybierz się dzisiaj do innego dermatologa, lekarzy tej specjalności chyba jest najwięcej ;) także na pewno kogoś znajdziesz

    a tak miało być, po prostu ten wczorajszy by Ci nie pomógł

    ps. mój wykres dalej durny :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ