X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...
Odpowiedz

My ... tuż przed i tuż po 30'tce ...

Oceń ten wątek:
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 19 marca 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja też jakaś taka nie do życia jestem od wczoraj, jakiś super spadek energii mnie dopadł, przesilenie wiosenne czy inny pieron...

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    hej laski, zaniedbuję was ostatnio, przepraszam ale mamy nawał w pracy i muszę zostawać dłużej... do tego w domu zaczęliśmy budowę łazienki i 5 faceta kręci mi się po mieszkaniu.... jednym słowem syf i stres wpadnę do was jak się wszystko uspokoi

    Trzymam za wszystkie kciuki ;)

    wielkie buziole ;)

    Uuuu pięciu chłopa, no no! ;)
    Ja też mam remontowo, ale u mnie tylko dwóch chłopów się kręci. ;)
    Na szczęście u mnie już bliżej jak dalej końca.

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas remontowo dopiero się zacznie i to będzie masakra, cały dom przerabiamy na zewnątrz i wewnątrz, oczywiście zmieniamy warunki mieszkaniowe na większe żeby było nam wygodniej we trójkę, tylko kiedy ta trzecia istotka się pojawi :-( na razie jako trzeci występuje pies , który jest przytulaśny i kochany i absorbujący ale to nie dzieciątko..

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już też się nie mogę tego naszego Kropka doczekać, a mamy dwa koty :-) które też są mega przytulaśne

    Tamka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrrr, fajnie, mnie się też jeszcze kot marzy! nasz pies koty uwielbia, bardzo chce się z nimi bawić i nie rozumie, dlaczego one niekoniecznie ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka to świetnego masz pieska, moje koty są szalone, lubią się bawić i gonić, to może by się dogadały :-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Tamka to świetnego masz pieska, moje koty są szalone, lubią się bawić i gonić, to może by się dogadały :-)

    ooo, to na pewno! byłby szał zabawy ;) a jakby jeszcze piłeczkę do tego towarzystwa dorzucić, to już w ogóle! ;)

    w propos psa - idę na spacer, bo mi co chwilę na kolana wskakuje, marchewkę piszczałkę pod nos podtyka i domaga się uwagi ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2014, 21:04

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 19 marca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    ooo, to na pewno! byłby szał zabawy ;) a jakby jeszcze piłeczkę do tego towarzystwa dorzucić, to już w ogóle! ;)

    w propos psa - idę na spacer, bo mi co chwilę na kolana wskakuje, marchewkę piszczałkę pod nos podtyka i domaga się uwagi ;)

    Moje koty uwielbiają patyczki aportują jak psy, szalone zwierzaczki, to miłego spaceru , ja mykam do łóżka, bo coś mnie łamie a nie chce się rozchorować, dobrej nocy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 19 marca 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patyyyczki! cóż za kocurki kochane, tego jeszcze nie widziałam ;)

    właśnie wróciłam ale też idę spać, bo jutro znów godzinny spacer z psiurem przed pracą, eh, niezły trening przed kropeczką ;)

    dobrej nocy

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, u nas piękne słońce, ptaszki śpiewają, wiosna! i od razu uśmiech na twarzy, a jeszcze do tego nowe buty założyłam, więc rozumiecie... ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 20 marca 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powitać :)
    U mnie też słońce, ciepełko, w końcu pierwszy dzień wiosny dziś mamy. Tamka, nowe buty mówisz, żeby tylko nie obtarły stopek. Ja tak mam z wszystkimi nowymi butami, nawet japonki potrafią mnie zmasakrować :)
    Miłego dnia dziewczęta ;)

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u nas też piękne słoneczko dzisiaj i ciepło to super, humor się poprawił :-) mnie też obcierają buty nowe, ale jak wiadomo co nowe to nowe :-) Tamka ja właśnie licytuję buciki, mam nadzieję, że wygram i też będę w nowych śmigać. Dziewczyny miłego dnia ;-)

    Tamka lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również tak mam z większością butów ale te są wyjątkowe, ręczna robota z Włoch i powiem szczerze, że czuć zasadniczą różnicę w jakości i wygodzie, chociaż dopiero 10.00, zobaczymy co powiem po 17 jak dojdę w nich do domu ;)

    Faktycznie - dzisiaj astronomiczna wiosna! jutro kalendarzowa, jak miło

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 20 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Justa! nie ma to jak zacząć dzień od zakupu butów ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 20 marca 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tutaj taka cisza? Co u was, jak samopoczucia? Ja dzisiaj zrobiłam lazagne i czekam na mężusia ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie humor niestety niezbyt dobry, bo plamy jak były na całym ciele tak są i jak swędziały tak swędzą.
    A można być mocno poirytowanym jak Cię wszystko swędzi od tygodnia 24 godziny na dobę.

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica a u tego drugiego dermatologa byłaś? masakra takie swędzenie współczuję, przecież coś musi pomóc

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica - współczuję biedaku....a szanse na ulgę jakieś są???

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta pojechałam i pocałowałam klamkę, "z powodów rodzinnych wszystkie wizyty odwołane".
    Nie wiem już naprawdę, bo tego się nie leczy (łupież różowy Gilberta), trwa to około 6 tygodni i znika, leczy się jedynie samo swędzenie. Ale dostałam leki do łykania, maść do smarowania i za przeproszeniem g*wno z tego, swędzi jak swędziało.
    Najgorsze jest to, że ponoć chorobę tą przechodzi się tylko raz w życiu, a ja już ją przechodziłam rok temu, i miałam te plamy przez 3 miesiące na sobie :/
    Także chyba już się pogodziłam z tym że do ołtarza pójdę wyglądając jak ogr.

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 20 marca 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    justta pojechałam i pocałowałam klamkę, "z powodów rodzinnych wszystkie wizyty odwołane".
    Nie wiem już naprawdę, bo tego się nie leczy (łupież różowy Gilberta), trwa to około 6 tygodni i znika, leczy się jedynie samo swędzenie. Ale dostałam leki do łykania, maść do smarowania i za przeproszeniem g*wno z tego, swędzi jak swędziało.
    Najgorsze jest to, że ponoć chorobę tą przechodzi się tylko raz w życiu, a ja już ją przechodziłam rok temu, i miałam te plamy przez 3 miesiące na sobie :/
    Także chyba już się pogodziłam z tym że do ołtarza pójdę wyglądając jak ogr.
    Jak się raz w życiu przechodzi to może jednak to nie jest to tylko jakaś inna choroba, kurczę wiem jak trudno znaleźć dobrego dermatologa, moja siostra ma problemy z cerą i jeździ od jednego do drugiego i d*pa, trzymaj się i szukaj innego lekarza musi ktoś w końcu pomóc, nawet inne leki, takie żeby skutkowały na samo swędzenie

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ