X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)
Odpowiedz

Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również się dopisuję :) Rok 2014 idzie na straty ale wierzę, że 2015 będzie łaskawszy i doczekam się fasolki zanim minie 3 lata starań. Życzę wszystkim powodzenia :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakrecona no to juz niedlugo twoje zycie wywroci sie do gory nogami ;)
    Katada dlaczego na straty?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiłam się do instruktorki metody craigtona a tam ponoć miesiąc wstrzemięźliwości jest potrzebny do dokładnych obserwacji ;) licze po cichutko, że jak się przestanę tak spinać to a nóż widelec :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 21 listopada 2014, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo opowiedz coś o tej metodzie :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to metoda rozpoznawania płodności więcej na https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/metoda-naprotechnologi,2295.html
    Jestem umówiona na początek grudnia :) zobaczymy co z tego wyniknie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam @ i całą noc śniło mi się dziecko, poród, nawet to że szukałam mleka w sklepie, jakaś masakra. Mam nadzieje że szybko minie ta pierwsza @ i oby do stycznia.
    Katada ja kompletnie nawet o takim czymś nie słyszałam oby ci pomogło :)
    Zakręcona to powodzenia, choć skoro ostatnio zaskoczyłaś za pierwszym razem z tym lekiem, to i teraz się uda :)

    ZakręconaOna lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimi ja też z niecierpliwością czekam do stycznia, męczą mnie potwornie te leki, pocieszam się, że starania styczniowe mi to wynagrodzą :)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 23 listopada 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimi wrote:
    Ja właśnie mam @ i całą noc śniło mi się dziecko, poród, nawet to że szukałam mleka w sklepie, jakaś masakra. Mam nadzieje że szybko minie ta pierwsza @ i oby do stycznia.
    Katada ja kompletnie nawet o takim czymś nie słyszałam oby ci pomogło :)
    Zakręcona to powodzenia, choć skoro ostatnio zaskoczyłaś za pierwszym razem z tym lekiem, to i teraz się uda :)
    Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała zaskoczyć po tym leku znów za pierwszym razem :) ale wiesz Ja jestem po poronieniu więc pozmieniało mi się wszyztko chwilowo w srodku i nie wiadomo czy zadziała tak jak powinien ;) i jak zadziałał ostatnio ale licze na cud


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Butter Autorytet
    Postów: 658 719

    Wysłany: 23 listopada 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, dziewczyny dopisuję się do Was, bo niestety ale ten rok mnie zawiódł :( i pozostaje tylko liczyć na następny. Pozdrawiam.

    860ih371w1equ1ox.png
    f2wl9n73ao6srr6d.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 24 listopada 2014, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kochane !!! Spokojnego poniedziałku Wam życzę :D

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 24 listopada 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny i również do Was się przyłączam. W tym roku już bez szans ale już na wielkanoc chcemy oznajmić rodzince o nowym członku rodziny więc początek roku musi u Nas wszystkich być bardzo owocny :)

    Odstawiłam anty w kwietniu 2012 roku, jako że po nich miałam mega długie cykle, zaczęłam mierzyć tempke w poszukiwaniu możliwości wystąpienia owulacji. Ogólnie od młodych lat mam problemy z cystami, mięśniakami i nadżerką więc co jakiś czas coś nowego się pojawia:/ Niestety okres najczęściej był wywoływany albo cykle bezowulacyjne. Ostatni rok brałam zawsze od 16dc luteinę po której oczywiście przychodziło krwawienie. Nie staraliśmy się do tej pory to jakoś mi to wszystko specjalnie nie przeszkadzało ale w końcu postanowiłam się wziąść za siebie bo zapadła decyzja, że nie ma już na co dłużej czekać. Ostatnio zamiast krwawienia miałam tylko dziwne plamienie i moja gin kazała brać Inofolic. Nie powiem pierwszy raz od dawna czułam pracę jajników, miałam skok tempki i przyszedł okres. Dostałam nadzieję, ze moze jednak będzie już dobrze. Jednak na ostatniej wizycie w połowie listopada moja gin nie mogla znalezc lewego jajnika, zawsze był mniejszy ale teraz oznaczało to, że wogóle nie pracuje a z prawego szykuję się piękna owulacja, której do dnia dzisiejszego raczej nie było tak sądzę po temp.
    Nie wykluczam, że ten cykl rozregulował mi się przez stres w pracy. Umowę mam do dzisiaj i od trzech tygodni słyszę, że przedłużą ale umowy nowej nie dostałam. Dzisiaj mam wolne bo idę do lekarza i jutro mam przyjść normalnie wg grafiku do pracy, ale przez ostatni tydzień mnóstwo rożnych myśli mi się przewija i jestem porostu zmęczona.
    Przepraszam Was, że od razu taki długi post ale komu jak nie Wam można się najlepiej wygadać??
    Miłego dzionka i superaśnego humoru :))

    200409153441.png
    201510287251.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocham misia, na hsg Cie nie wyslala? To badanie droznosci?

  • KochamMisia Koleżanka
    Postów: 34 26

    Wysłany: 25 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, nie wysłała. Jako, że dopiero zaczynamy starania na poważnie to dopiero w lutym jak się nam nie uda do tego czasu to dopiero zaczniemy myśleć o dalszych badaniach. Lekarka jest naprawdę w porządku więc wierze, że wie co robi.

    200409153441.png
    201510287251.png


  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 25 listopada 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny , widzę wątek jakoś powolutku jest zapisywany , ruchy ruchy dziewczyny troche ;D
    KochamMisia do lutego nie zostało duzo czasu więc zleci ale życze z całego serduszka zeby do tego czasu się udało ... jezeli miałaś takie problemy to może Ci zapisze stymulacje bo Ja nie mam owulacji naturalnej sama z siebie tylko musze mieć wspomagacz w postaci CLOstylbegytu i w 1 cs z tym lekiem udało mi sie zajsc w ciaze lecz no niestety poroniłam w 5 tygodniu a w tym cyklu po odpoczynku biore znów CLO ale teraz duphastonem na podtrzymanie ciazy jezeli bedzie lub na wywołanie okresu .Głowa do góry nie z takimi problemami kobiety się zmagają co my mamy i potem bawią swoje wymarzone pociechy , trzeba wierzyć ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 26 listopada 2014, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam już na żaden rok się nie nastawiam... teraz mam małe zamieszanie z meblami kuchennymi, bo w tym samym czasie muszę zrobić sypialnię, żeby było gdzie spać ha ha ha ha ha mam o czym myśleć. A no i jeszcze zabieg HSG 12 stycznia :D dzień po moich urodzinach....

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    Ja tam już na żaden rok się nie nastawiam... teraz mam małe zamieszanie z meblami kuchennymi, bo w tym samym czasie muszę zrobić sypialnię, żeby było gdzie spać ha ha ha ha ha mam o czym myśleć. A no i jeszcze zabieg HSG 12 stycznia :D dzień po moich urodzinach....
    MAłamyszka a wiesz ile dziewczyn po takim zabiegu zaszło w ciąże ;) bądź dobrej myśli bo czy przed zabiegiem czy po zabiegu zajdziesz to i tak poczatek robu to zmieścisz sie jeszcze w 2015 hehe

    małaMyszka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 26 listopada 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehheheheh to prawda :D co by nie mówić, miałam plan, że urodzę w 2015... jeśli zajdę do marca to jest szansa :D w zasadzie to 2016 też brzmi ciekawie... 16 to mój szczęśliwy numerek :D ;-) o.O

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 26 listopada 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no widzisz ale lepiej późno niż wcale jak to sie mówi hehe ;) Ja to marze by urodzić ww 2015 bo bede miała wtedy jeszcze nie cały rok na schudnięcie po ciąży ;) i robaczek już by był na ślubie rodziców .;) no ale bedzie co bedzie , byle zdrowo .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 27 listopada 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lauda już ci pisałam, że będzie dobrze i tak będzie ;)
    Mam ochotę zacząć odliczanie...niech ten czas zacznie szybko lecieć !!! Mi do końca cyklu zostało minimim 21 dni, biorąc pod uwagę fakt, że w tym cyklu nie mogę się starać jest to frustrujący czas :P

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • dancerina Ekspertka
    Postów: 195 61

    Wysłany: 27 listopada 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak czuje że nowy rok będzie tym rokiem no ale nie obrażę sie jak jeszcze w grudniu test pokaże 2 krechy

    2x1nxuun3b4lqpi4.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ