X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)
Odpowiedz

Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)

Oceń ten wątek:
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 8 listopada 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry kochane, miłego dnia wam życzę :)
    Ja to już bardziej w 2015r wierzę niż w ten ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 listopada 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) ale tu cisza... Oby to był dobry znak ;)
    Jak Wam mija weekend?

    PWZJp2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2014, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry , no cisza jakaś cisza .;)
    Ja to praca 7 dni w tygodni , wykończe się w końcu , mimo , że to praca przy komputerze . Ja dziś 2 dzień biorę tabletki wywołujące okres bo jakbym miała czekać to do usranej śmierci bym mogła przy moich długich cyklach ;-) także 8 dni jakoś i @ przyjdzie i nowe staranka czas zacząć będzie <3
    A prócz pracy to mój weekend wyglądał tak , praca , zakupy , a dziś dodatkowo po zakupach bo lece buciki sobie kupić to spacerek bedzie bo pęknne jesienne słoneczko zawitało do Nas i wykorzystać wypada taka pogode ;) jakieś piękne zdjęcia porobimy z koleżanką bo ma córeczke 5 miesięczną ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2014, 12:52


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 9 listopada 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udanych łowów w takim razie, niech się znajdą wspaniałe buty :)
    Ja też zaraz idę na długi spacer. Choć pogoda raczej średnia, dużo mgły. Ale trzeba wypocząć na świeżym powietrzu.
    No i zająć czymś myśli. U mnie po owulacji, czekam.. Wiem, to wątek o 2015 roku, ale jednak nadzieja umiera ostatnia :)

    PWZJp2.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 9 listopada 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakręconaOna wrote:
    Dzień Dobry , no cisza jakaś cisza .;)
    Ja dziś 2 dzień biorę tabletki wywołujące okres bo jakbym miała czekać to do usranej śmierci bym mogła przy moich długich cyklach ;-) także 8 dni jakoś i @ przyjdzie i nowe staranka czas zacząć będzie <3

    kochana a jakie bierzesz tabletki ? powiedz mi z jak długiego cyklu Ci skracają i do ilu :) ? masz wtedy normalną owulację tylko szybciej ? ja mam nieregularne cykle i tak się zastanawiam może by mi to pomogło ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    Udanych łowów w takim razie, niech się znajdą wspaniałe buty :)
    Ja też zaraz idę na długi spacer. Choć pogoda raczej średnia, dużo mgły. Ale trzeba wypocząć na świeżym powietrzu.
    No i zająć czymś myśli. U mnie po owulacji, czekam.. Wiem, to wątek o 2015 roku, ale jednak nadzieja umiera ostatnia :)
    Kochana nie kupiłam butów :( nic nie było w ogóle ... kupiłam pare kosmetyków tylko.


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 9 listopada 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    kochana a jakie bierzesz tabletki ? powiedz mi z jak długiego cyklu Ci skracają i do ilu :) ? masz wtedy normalną owulację tylko szybciej ? ja mam nieregularne cykle i tak się zastanawiam może by mi to pomogło ?
    Kochana Mnie cykle ogólnie nie wiem czy się skracają czy nie bo mam mega różnie raz co miesiąc , raz co 6 tygodni a kiedyś nawet zdarzało się i to nie raz , że raz na 2 miesiące miałam ... dlatego od kwietnia biorę tabletki " Provera " na wywołanie okresu , Ja owulacji sama nie mam dlatego tyle miesięcy okazało się starań na marne , CLO biore po to 2 cykl teraz bedzie z nim w pierwszym jak wiesz się udało odrazu więc licze i na ten drugi . Wiesz co podobno Duphaston biorą dziewczyny od owulacji i to podtrzymanie w ewentualnej ciąży jest lub wywołanie okresu i podobno niektorym skracają się cykle troszkę po tym , CLO też podobno skraca cykle ale to inna para kaloszy w ogóle bo CLO to stymulacja , musisz iść do lekarza porozmawiać ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie mam brać ten progesteron po owulacji od następnych starań ok lutego, mam trochę dylemat, bo akurat cykle mam równe, i mam nadzieje że długo na nim nie będę,bo to jednak ingerencja jakaś w cykl. Oby szybko dziecko się pojawiło.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 11 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz niby integracja w cykl fakt ale wiesz nie bierzesz tego co miesiąć do konca zycia ;) tylko na czas starań , sądze , że bąbelek szybko się pojawi i odstawisz ;D


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to za cisza tutaj nastała , Zakręcona nowy cykl zaczyna !!! jupii @ dziś przyszła

    małaMyszka lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Watek mnie dotyczacy, a ja go przegapiłam! Dolaczam do Was Dziewczyny, moj plan (hahaha) to maksymalnie marzec, wtedy ma sie pojawic Malenstwo najpozniej i koniec kropka :)!

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , dołączaj się ;) Witamy , powiedz czemu akurat do marca ? ;>


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to wyda Wam sie glupie, albo smieszne, ale skoro mialo mi byc dane zostac mama w 2015 roku, to nia ZOSTANE i koniec! Poza tym, to taka ostatnia chwila przed swietami. Marzy mi sie maluszek lezacy w bujaku przy choince zapatrzony w lampki, zachwyt rodziny nam moim malenkim cudem i wylegiwanie sie wraz z tatusiem i dzieciatkiem przy kominku. Przyziemne, dla mnie piekne i chcialabym zrobic wszystko zebym w przyszlym roku na swieta byla szczesliwa, a nie rozpamietywala co starcilam...

    ZakręconaOna, Lianna lubią tę wiadomość

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka88 kiedy zaczynasz starania bo widzę ze podobnie strata była do mojej. Długo się starałaś o tamto maleństwo ??
    Zakręcona, oczywiście będę brała progesteron, teraz to też jestem zdeterminowana by zrobić wszystko. Póki co przez ten tydzień, dieta bez glutenu i mleka zaowocowała lekkim spadkiem wagi :) Choć nadwagi nie mam to chyba każdą kobietę cieszy taki skutek uboczny :)

  • Natka88 Autorytet
    Postów: 2600 6054

    Wysłany: 17 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed zabiegiem mialam powiedziane, ze po 2 cyklach bede mogla zaczac starania, ale zobaczymy w srode po wizycie co dalej. Mam nadzieje, ze nic "ekstra" nie wykaze. Poki co, o ile moj organizm nie rozregulowal sie totalnie, mamy zamiar zaczac pod koniec grudnia/poczatek stycznia.
    Udalo nam sie za pierwszym razem...

    A Wy kiedy planujecie starania?

    Aniołek <3 29.10.2014 <3 10tc
    Marysia <3 25.09.2015, 3440g i 55cm szczęścia <3
    74didf9h1v4xctmm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę od lutego, choć styczeń też mnie już kusi, mi gin powiedziała że wszystko ładnie się już oczyściło i już wygląda "normalnie", jak byłam u gin ok 12 dni temu miałam owulacje. Niebawem pewnie pierwsza @ od zabiegu.

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też udało się za pierwszym razem ale z CLO Natka88 bo takto wiele nie udanych prób było ;( Ja zaczełam nowy cykl dziewczyny ;) i teraz bez spięć kolejne starania z CLO plus Duphaston tym razem .
    Minimi super ,jasne , że dla kobiety nawet szczupłej kilogram w tą czy w tą to dużo ;) i przyjemniej aż .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a oglądacie jakieś programy o porodach? Ja obejrzałam każdy odcinek One Born Every Minute, i naprawdę uważam że jest świetny, tyle emocji na YT są :) Znacie jakieś podobne ?

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie znam poza porodówką na TLC ;) No i wykrakałam kobiety. Dostałam nakaz wstrzemięźliwości do poprawy wyników. Mam nadzieję, że będę mogła się starać już w styczniu i będę podziwiać 2 kreseczki. Ja też do marca MUSZĘ być już w zdrowej ciąży :D w Marcu mam urodziny i chcę je już świętować z fasolką w brzuchu ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja oglądam na TVN style Polskie porody ;) na TLC Porodówke :) i ciąże z zaskoczenia :) ale najbardziej mnie rusza PORODÓWKA na tlc nie raz sie rozpłacze jak dziecko pojawia się ;) dziś laski ruszyłam z pierwsza tabletko CLO ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ