X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)
Odpowiedz

Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 4 listopada 2014, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo Wam współczuję...
    Rok to naprawdę jakiś niewiarygodnie długi termin! Wśród znajomych, które doświadczyły podobnej straty, zwykle padało hasło 3-6 miesięcy przerwy. A znam kilka przypadków, kiedy po poronieniu w 4-5 miesiącu kobiety są w zdrowej ciąży już po 2 miesiącach.
    Ale wiadomo, każdy organizm jest inny.
    A mnie dziś wyszedł pozytywny test owulacyjny :) Aż zaraz zrobię następny, bo nie wierzę! I mój M to sobie dziś wieczorem nie odpocznie, o nie...

    PWZJp2.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna to stosunkowo owocnego wieczoru życzę :D

    Dziewczyny bardzo wam współczuję tych strat, mogę się domyślać, że to musi być okropne przeżycie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 22:37

    km5sio4phkxiw92p.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 5 listopada 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Boska!!!!! Mam delikatny różowo-czerowny ślad na bieliźnie???? Nie wiem co się dzieje...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 5 listopada 2014, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola_x - dziękuję ;)

    małaMyszka, zerknęłam w Twój wykres. Plamienie implantacyjne? Tak na oko debiutantki w interpretacji wykresów... kiedy idziesz na betę?

    A u mnie skoku nie widać. nie ma jednak tej owulacji?

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola dla mnie to był najgorszy dzień w moim życiu.
    Lianna mecz swojego M do upadłego, powiem wam że może to mój wymysł jakiś, ale w tym miesiącu w którym zaszłam, to był jedyny w którym kończył "na pieska" nie wiem czy to pomogło wyczytałam że pomaga zastosowałam i zaskoczyło:)
    Mala myszka może to właśnie ta implantacja? ja takiej nie miałam ale cześć dziewczyn miewa, jak jajeczko się tam wbija i zagnieżdża, trzymam mocno kciuki :).

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja też się dopisuję rękoma i nogami :) fajnie było zajść jeszcze w 2014, ale dziś idę do endokrynologa ze względu na wysoki poziom tsh
    Am nadzieję, że go zabije i w 2015 się w końcu uda :)

    ganngox10a3bxdik.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 5 listopada 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmeryy88 wrote:
    Witam! Ja też się dopisuję rękoma i nogami :) fajnie było zajść jeszcze w 2014, ale dziś idę do endokrynologa ze względu na wysoki poziom tsh
    Am nadzieję, że go zabije i w 2015 się w końcu uda :)

    jaki masz wynik tsh?

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2014, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laski ;) nadrobiłam Was , musiałam powoli bo w pracy jestem ;)
    No jest to cholernie cięzkie , a tak co do starań po poronieniu , od kiedy się czeka nawet po takim późniejszym ciut rok czasu ;/
    Mmery właśnie jakie masz tsh ? Ja miałam w styczniu przed leczeniem 5.11 i od stycznia biore tabsy na tarczyce i mam teraz tarczyce 1.90 jakoś ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u gin na ten stan zapalny dala mi antybiotyk. Właściwie na początku zapytała czy staram się od razu, czy sobie chce zrobić z miesiąc przerwy, co mnie zdziwiło, powiedziałam ze chce zacząć na początku przyszłego roku. Mam do niej iść da mi Luteine po owulacji na progesteron bo ten miałam dość niski. Ogólnie już jest zupełnie czysto, właśnie mam owulacje którą widziałam :) Z racji antybiotyku muszę uważać tzn się zabezpieczać. Zmieniłam tez jedzenie na totalnie bezglutenowe i bez mleczne, a za to sporo mięsa którego wcześniej jadłam kawałek na parę tygodni, teraz jem codziennie jakiś drób lub ryby, nic innego mi przez gardło z mięsa nie przejdzie. Ja też tarczyce mam poniżej 2 TSH i tak miałam przed branie tabletek, mam nadzieje zbić ta dietą zupełnie AntyTG i TPO.

  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 5 listopada 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malaMyszka może to plamienie implantacyjne tak jak dziewczyny mówią :)

    Mery a jaki masz poziom tsh? Ja od stycznia tego roku także walczę z tarczycą :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 19:44

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Już po wizycie dostalam tabsy.

    Moje tsh to 4,22. Mam nadzieje, ze juz niedługo ;)

    ganngox10a3bxdik.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana to prawie norma więc zbijesz szybciutko ;)
    Pola_x Ja to samo ;) od stycznia walka z tarczycą .


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile macie dziewczyny tsh i czemu to trwa tak długo, że walka od stycznia trwa?

    ganngox10a3bxdik.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana tarczyca jak jest niedoczynność lub nadczynność praktycznie we wszystkich przypadkach jest leczona przez wiele lat jak nie do konca zycia .! Moja tarczyca w styczniu była 5.11 potem spadała powoli i była w czerwcu 1.76 ale odstawiłam na miesiac tabletki i podskoczyła do 4.08 więc musiałam dalej brać ... moja tarczyca bez leków znów popada w niedoczynność wiec mnie zostało branie leków do końca życia , chyba , że kiedyś po ciąży hormon sam tarczycy się reguluje w co wątpie ;) aktualnie mam tsh 1.90 i zlatuje powoli i jest oki ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mery a Ty miałaś wcześniej problemy z tarczycą czy teraz dowiedziałaś się dopiero o niej? Jaką dawkę leku dostałaś?
    Moje tsh lubi sobie skakać, dlatego ciągle z nią walczę. Kiedy już myślałam, że będzie ładne, ono mi zrobiło psikusa i okazało się, że niekoniecznie :P

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok temu miałam 3,7 czyli w normie. Teraz zabrałam się za prawdziwe starania, poczytałam i poszłam do endo.

    Dostałam dawkę 25.

    ganngox10a3bxdik.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja endo mówi, że dla starających się max tsh to 2.5. A jakieś poza tym badania tarczycowe robiłaś? Np przeciwciała?

    km5sio4phkxiw92p.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeciwciała za miesiąc. Ft3 i ft4 w samym środku normy :) mój endo tez mi powiedział, że do 2,5 jest ok, choć te normy są taaaaakie różne...

    ganngox10a3bxdik.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 5 listopada 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a miałyście jakieś objawy związane z tarczycą, czy to wyszło dopiero w trakcie badań?

    PWZJp2.png
  • Mmeryy88 Ekspertka
    Postów: 142 56

    Wysłany: 5 listopada 2014, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tylko badania. Czuje się ok.

    Minimi lubi tę wiadomość

    ganngox10a3bxdik.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ