X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)
Odpowiedz

Na poczatku 2015 znajde 2 kreski ;)

Oceń ten wątek:
  • Lena83 Autorytet
    Postów: 1826 1165

    Wysłany: 28 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Na 2014 juz nie licze. Tez dlatego ze zarzadzilam przerwe i oddech :) na dwa cykle.
    To czas dla nas ;)
    I tak patrze kiedy przyjdzie mi testować w takim razie no i wyszło, ze 1 dzien 2015 roku :D
    Dlatego zaczynam i zapraszam:

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/styczniowe-groszki-2015,4721.html

    Może kiedyś ICSI: http://ovufriend.pl/pamietnik/milosc-to-zadanie-ktore-bog-wciaz-nam-wyznacza,144
    Niech nasza dro­ga będzie wspólna. Niech nasza mod­litwa będzie po­kor­na. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszys­tkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 29 października 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ;* co u Was słychać , jak żyjcie mamuśki-staraczki <3
    Ja dzisiaj sobie wyliczyłam , ze pod koniec listopada mogę zaczynać już brać CLO + Duphaston bo wczoraj uzgadniałam z ginekolog moją ale zastanawiam się też czy wyrobimy się ze starankami bo niby owulacje powinnam mieć wtedy 16 dc ale 17 dc wylatuje znów do Polski i jak się przesunie albo coś i nie wyrobimy się to cykl na marne i myslałam też zeby zacząć brać od 24 grudnia miesiąc później wtedy bede w domu i bez stresu bedziemy mogli się starać ... eh no bedziemy myśleć i zobaczymy co i jak ;)


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka wrote:
    To badanie przewidziane jest na grudzień, jeśli nie będzie fasoli do końca 2014 r. - zalecenie mojej gin :D
    ja tez ide na to.

  • .ona. Autorytet
    Postów: 1287 698

    Wysłany: 30 października 2014, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja również mam taką nadzieję :D


    majowy chłopczyk i wrześniowa dziewczynka
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 31 października 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aktualnie jestem na etapie czekania na ovu...
    Miałyście rację, czekanie jest dobijające.
    Niby powinnam umieć się zająć czymś innym, nie myśleć ciągle o jednym i nie spędzać tyle czasu tu na forum, czytając różne historie - ale gdzie tam :/
    Dziś zamierzam się odstresować. I na pewno w końcu wyłączę ten komputer :D

    PWZJp2.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 1 listopada 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :D
    Dzisiaj moja temp. zaszalała jak trzeba i odebrała mi najmniejszą nadzieję na groszka... nie odczuwam nic poza pobolewaniem lewego jajnika.

    Minimi lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 1 listopada 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    małaMyszka, ale dlaczego?
    Dopiero stawiam pierwsze kroki w obserwacjach, pomiarach itd. Z tego co na razie się dowiedziałam, to po owulacji temperatura ma nie opadać poniżej tej poziomej kreski na wykresie... Choć to z pewnością bardziej skomplikowane.
    W każdym razie mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze <3

    PWZJp2.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 2 listopada 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny , co słychac u Was ? ;)
    Ja wróciłam wczoraj do domciu do Anglii z Polski ;) Nareszcie z narzeczonym jestem bo mieliśmy rozłąki 2 tygodnie ponad bo miałam wiele spraw w PL do załatwienia ale już wróciłam , eh nie lubie takich rozłąk długich ale no nic nie poradzę :(
    Lianna tak nie może opaść poniżej kreski na wykresie ale własnie jak mówisz to bardziej skąplikowane ...


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)
    A nic ciekawego Zakręcona...
    Święta, Święta i po Świętach :/
    szara, nudna rzeczywistość

    Buźki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta wesołe i smutne, pierwszego listopada wkroczyłam w magiczną 30-tke:) Miałam w te urodziny powiedzieć o ciąży z racji spotkania całej rodziny a tu właśnie dziś odebrałam wyniki tego co ze mnie wyjęli ponad 2 tyg temu.
    Ja już się starań nie mogę doczekać, czas się będzie dłużył a zima tego nie ułatwia, latem było by więcej zajęć szybciej by płynęło.

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę "tego" celowo gdyż na badaniu nie zlokalizowano płodu. Czyli dzieciątko tam się nie rozwinęło :( Opis jest dłuższy, ale ja nie wiem co znaczy, pójdę do gin się dowiem.

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 3 listopada 2014, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimi wrote:
    Święta wesołe i smutne, pierwszego listopada wkroczyłam w magiczną 30-tke:) Miałam w te urodziny powiedzieć o ciąży z racji spotkania całej rodziny a tu właśnie dziś odebrałam wyniki tego co ze mnie wyjęli ponad 2 tyg temu.
    Ja już się starań nie mogę doczekać, czas się będzie dłużył a zima tego nie ułatwia, latem było by więcej zajęć szybciej by płynęło.

    Najlepszego :D oby ta 30-tka była szczęśliwa...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę dołączyć? Ten rok spisałam już na straty, raczej żaden cud się nie zdarzy. Liczę na kolejny rok i mam nadzieje, że 2015 będzie bardziej owocny :)

    km5sio4phkxiw92p.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 3 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne Pola :) witamy , na pewno będzie owocny :)
    Minimi eh przykre to wszystko , Ja dziś właśnie bym miała wizyte u ginekologa o 14 i słuchałabym bicia serduszka :(
    Też nie mogę się już doczekać staranek , pod koniec grudnia powinniśmy dopiero się starać ale zaczniemy od końca listopada ... bardzo chciałabym , żeby się udało . I wiem , ze grudzień lub styczeń bedzie to szczęśliwy dla mnie miesiąc <3


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 3 listopada 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona dziękuję :* Przykro mi z powodu Twojej straty i trzymam kciuki za grudzień :*

    km5sio4phkxiw92p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała myszka dziękuję, oby teraz było dobrze:)Zakręcona a patrze że poroniłaś troszkę po mnie i już dostałaś pozwolenie na grudzień?? Miałaś łyżeczkowanie? Jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. Mi właściwie nic nie powiedzieli w szpitalu kiedy mogę co mogę i jak mogę, może ginekolog mi na wizycie powie, ja sobie ten czas do lutego tak z nieba wzięłam, że niby te 3 miesiące, nikt mi tego nie mówił. Właściwie i przed zabiegiem i po, to nie otrzymałam żadnych informacji, tylko tyle ze nic z tego, i zabieg mogłam wybrać czy w ten sam dzień czy 2 dni później.
    Mój dzisiejszy wynik to "Doczesna z wylewami krwi i naciekami granulocytów obojętnochłonnych i limfocytów oraz kosmki łożyskowe z 1 trymestru ciąży. Tkanek płodu nie znaleziono" Ja z tego nic nie rozumiem, orientujecie się co to może znaczyć??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też było "tkanek płodu nie znaleziono" ale ja nie miałam zabiegu tylko do badania zabrali mi jakąś tkankę, która "zapchała" mi szyjkę (wyciągali mi to i do próbówki). A jajeczko wydaliłam, nie udało mi się go złapać :( okropne uczucie.
    Ale na USG dzidzi nie było wiec myślę, że też się nie rozwinęła albo wchłonęła bo jakiś tam ślad był. U mnie był 12 tc.

    Z tym wynikiem musisz iśc do gina. Ja też tam miałam jakieś zmiany martwicze i lekarz mi powiedział, że najważniejsza jest informacja, że płodu nie było ale on tez nie znał całej sytuacji bo zmieniłam lekarza, a ten nie miał czasu na wyjaśnienia :/

    Minimi ja bym poczekała te 3 miesiące bo jajeczko może mieć problem z zagnieżdżeniem. lepiej dać czas macicy na regeneracje <3
    Mi powiedzieli rok przerwy.

    Buźki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    638145bltz6zqhdo.gif Na szczęśliwy początek 2015 roku z Fasolkami czekają: 638145bltz6zqhdo.gif
    1. Magdalena1991
    2. Aska87
    3. Landryneczka
    4. basiulka_89
    5. Sandra0
    6. małaMyszka
    7. Ann2224
    8. Magdalenka
    9. Fatim
    10. Evaa
    11. Larisa
    12. Cigaretta
    13. Milagros
    14. Mała2930
    15. Minimi
    16. Agatka196
    17. Patrycja87
    18. kasiakasia11
    19. Kasienka236
    20. Madzia82
    21. Lianna
    22. ZakręconaONa
    23. Godaweri
    24. Zaczarowana917
    25. Gianna88
    26. Pola_x


    657798w8kz7t9wah.gifTrzymamy Kciuki ! <3 113609y3nrq3qd73.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 07:25

    Minimi, małaMyszka, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 4 listopada 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minimi kochana mogę opowiedzieć , jest to cięzka sytuacja dla mnie ale lepiej mi jak komuś mogę się wygadać . Ja poroniłam 5 tyg ciąży więc zarodek to był a nawet nie wiem czy nie dwa bo jak dzień wcześniej 17.10 byłam na usg to były dwie kropki małe 3 mm w macicy i miałam wczoraj dowiedzieć się czy bliźniaki czy jedna dzidzia i usłyszeć serduszko :-( a takto muszę żyć nie pewności :(
    Mnie lekarz kazał poczekać 2 miesiące , odstawić starania , obserwowanie się , zeby stresów nie było ani nic , żeby macica cała się oczyściła . Nie miałam łyżeczkowania , poszło wszystko z krwią :( z tego wiem po łyżeczkowaniu powinno się ze staraniami poczekać ok 4-6 miesięcy żeby wszystko się oczyściło , chociaż mam koleżanke która poroniła w połowie 3 miesiąca i miała łyżeczkowanie i miesiąc później była w ciąży , fakt , że miała problemy w ciąży , ciągle szpital ale cholera wie czy to od tego czy po prostu coś nie grało ale na szczęście urodziłą zdrowego dużego chłopaka ;-) zależy od organizmu ale nam kazali się wstrzymać 2 miesiące ze staraniami jakoś , wychodziłoby , że możemy się starać dopiero cykl grudzień/styczeń ale My zdecydowaliśmy się na listopad/grudzień ! Co się wykrwawiłam to się wykrwawiłam , okres dostane przed staraniami kolejny to znów sie oczyści wszystko do końca .Ciężkie jest życie kobiety :(

    Minimi lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziulka matko jedyna czemu aż rok ci kazali czekać? aż o takim długim terminie to nie słyszałam najwyżej pół roku to tak najdłużej. ZakręconaOna dzięki za opis sytuacji, trudne to jak cholera, mam wrażenie że każda prędzej czy później to przechodzi, kiedyś przed staraniami kompletnie nie byłam tego świadoma. Wiadomo czasem którejś koleżance się zdarzyło, ale nie tak ze każdej. Ja w 6 tyg mam na zdjęciu kropeczkę w jajeczku ale w 8 nie było nic. Będę starała się od lutego nie wcześniej chyba ze gin powie inaczej. Muszę trochę zdrowie podreperować, w badaniach w szpitalu mi HCT wyszło 37% a norma jest 37-47%, to chyba jeszcze nie anemia ale trzeba się wzmocnić, do tego to Hashimoto i nie wiadomo co jeszcze. Właśnie w wyniku tego co wyjęli ze mnie, jest jakby jakiś stan zapalny tak sobie wygooglałam i tak na to wychodzi, może to właśnie to Hasi, same pytania mam póki co.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ