X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Na przykład kocie ruchy? :D i może jeszcze mruczysz jak ci dobrze? :D

    Też uwielbiam koty :) zdecydowanie wolę je od psów :)


    Kocie ruchy to może nie, ale rzeczywiście mruczę jak mi dobrze :) nie robię nic dlatego, ze ktoś mi każe, tylko bo sama chcę, mam swoje ulubione miejsca do spania, ciężko mnie zawrócić z drogi, jak już gdzieś się skieruję, nie lubię zmian i jeszcze bym tak mogła długo wymieniać... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 14:01

    Z., Malenq, Macierzanka:), dżona lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misty87 wrote:
    Mezulek wrocil z pracy 3godz wczesniej, a ja w lozku! Ale wtopa :D
    Tobie (Wam) wolno!!!

    Złota, a do kuwety też robisz? :D
    Żarcik oczywiście! ;*

    A wiecie, że ja w ogóle nie czuję tej ciąży? No jeszcze na początku cały czas siedziało mi w głowie, że się udało, a teraz w pracy np zapominam totalnie.

    Złota, Misty87, Macierzanka:), Kaśka28, dżona, Ania07 lubią tę wiadomość

  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Madzia rośnie rośnie :) i zobaczysz ten cykl będzie Twój ;)
    Życzę z serduszka :)
    Laura dziękuję Ci bardzo za wiarę <3 ale nie nastawiam się na ten cykl poprostu czuję w kościach,że to nie nasz miesiąc. i jakoś podświadomie czuję,że nasze dziecko będzie styczniowe więc następny cykl opanowuję :D

    Laura lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Tobie (Wam) wolno!!!

    Złota, a do kuwety też robisz? :D
    Żarcik oczywiście! ;*

    A wiecie, że ja w ogóle nie czuję tej ciąży? No jeszcze na początku cały czas siedziało mi w głowie, że się udało, a teraz w pracy np zapominam totalnie.


    Santoocha, no robię, przecież na dwór nie wychodzę za potrzebą jak pies ;)
    Kibelek to taka ludzka kuweta, tylko zamiast piachu jest woda :D

    santoocha, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, piękna pogoda dzisiaj :):)
    Monia ja też dzisiaj dostalam @, ale przynajmniej na spokojnie mogę umówić się na wizytę do gin :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe no to witaj w klubie Nati :) zaczynamy tak samo . Ja mam przyjść do gin 9 dc.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    hehehe no to witaj w klubie Nati :) zaczynamy tak samo . Ja mam przyjść do gin 9 dc.
    Ja właśnie miałam wczoraj dzwonic umówić się na przyszly tydzień, ale @ nie było i myślałam, że się spóźni długo, a tu dzisiaj dostałam, no w tamtym cyklu też razem zaczynałyśmy :)

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę wam dzewczyny powiedzieć, ze jak ma się niski progesteron, bądź tak jak ja miałam nie mieszczący się w dolnej granicy normy, to @ jest ciemna brązowawa, ja już tak kiedyś miałam, to gin mi powiedział, że moze to być spowodwane niskim progesteron, ale to zdarza mi się bardzo rzadko. Teraz też mam @ ciemną, wnet brązową, a progesteron miałam 0,93 gdzie norma to 1,5 do 26 jakoś tak

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoooooooooochaaaaaaaaa ale mam ślinotok raaanyyy!!!

    Misty, Wam wolno takoie wtopy robić we trójkę :)

    A co do progesteronu, to ja mam dokładnie w połowie normy, gin powiedział, że mój progesteron świadczy o tym , że owulacja występuje... no ale czy to wystaczająco do utrzymania ewentualnej ciąży? 8,9 ng/ml (0,37-18, dla fl, badanie robione w 23 dc.) trzech lekarzy widziało mój wynik

    santoocha, Misty87 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 21 marca 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie musiałam badac progesteronu tylko prolaktyne .. ciekawe czemu

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    ja nie musiałam badac progesteronu tylko prolaktyne .. ciekawe czemu

    Może dlatego, że podwyższona prolaktyna zatrzymuje owulację?

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :*

  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Santoooooooooochaaaaaaaaa ale mam ślinotok raaanyyy!!!

    Misty, Wam wolno takoie wtopy robić we trójkę :)

    A co do progesteronu, to ja mam dokładnie w połowie normy, gin powiedział, że mój progesteron świadczy o tym , że owulacja występuje... no ale czy to wystaczająco do utrzymania ewentualnej ciąży? 8,9 ng/ml (0,37-18, dla fl, badanie robione w 23 dc.) trzech lekarzy widziało mój wynik
    No u mnie własnie wtedy też progesteron oscylował ponad 15 w granicy 0,15 - 26, więc gin też stwierdził, ze owulacja występuję, ale to było w grudniu, później w styczniu zobaczył ciałko żółte, więc owulację mam, ale może nie w każdym cyklu

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeeeej laseczki :*
    Macierzanka:) wrote:
    Another, na Clo się nie znam, ale jak patrzyłam na Twój wykres to się właśnie zastanawiałam nad Twoim progesteronem. Mówisz, że wyszedł Ci za niski? A mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i podać wyniki z normami? Bo ja szukam porównania ze swoimi wynikami.
    Ja też ze stycznia :)
    Jasne. Normy wg mojego lab:
    Faza folikularna 0.1 - 0.3 ng/ml
    lutealna 1,2 - 15,9 ng/ml
    po menopauzie poniżej 0, -0,2 ng/ml


    Santoocha wszystkiego najlepszego ;)dKvlQ_CL_orig.gif




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 15:37

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota masz przepiękny avatar! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,046_uN_orig.gif Piękne kolory <3

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Another Autorytet
    Postów: 2133 2292

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka piękna pogoda, poszłoby się z książką do parku... A ja taka zmęczona, niewyspana. Ciągle mam problemy ze snem, śpię po 3-4 h na dobę. Może spróbuję się zdrzemnąć? Ale tak szkoda takiej pięęęknej pogody. Eh, dylemacik.

    "Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda.."
    bpz77ab.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 21 marca 2014, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Another wrote:
    Złota masz przepiękny avatar! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,046_uN_orig.gif Piękne kolory <3

    Dziękuję :) To cała ja :)

    A co do książki w parku, lepiej się prześpij. Zmęczony człowiek nie jest produktywny :)

    Dziewczęta, znikam, będę w niedzielę, bo wyjeżdżamy na imieniny dziadka.
    Miłego weekendu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 15:54

    dżona, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pospałam 3h, ale czuję się dobrze. Przyszłam za koleżankę na 3h do pracy i 20 zł w kieszeni mam ;) więc może kupię ten test. Plecy mnie bolą, ale to pewnie skutki podróży. Dzisiaj miałam pobiegać, ale mam mega zakwasy. Ja nie wiem jak nieurok, to sra*czka.I jeszcze @ sie spóźnia a nastawiłam się na branie dong quai od nowego cyklu.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvka wrote:
    Sama nie wiem Kasiu:) ale chyba w dołku:)
    Ja ci dam dolka ja ci dam nastawiaj dupsko bedziemy bic!! nie wolno sie zalamywac jak mi sie uda to i wam musi powiedzialam ze zaczynam wierzyc w cuda bo ponoc wiara czyni cuda wiec nie zaszkodzi i tobie tez rozkazuje nie miec dolka...poprosze o uśmiech!!
    Laura wrote:
    A tak poza tym kochane....
    jestem bardzo cierpliwa i na test przyjdzie czas ;)
    Szczerze mówiąc jestem pod wrażeniem tej tempki ale też troszeczkę czuję lęk....
    Lęk przed kolejną ciążą pozamaciczną....
    Jak się zdecydujemy i @ dzisiaj nie przyjdzie to kupimy teścik dzisiaj wieczorem, bo i tak teraz już było by za późno na zrobienie testu....
    W takim razie trzymam kciuki za jutrzejszy tescik :D mocno mocno
    Z. wrote:
    O Złota wreszcie awatarek. Będzie mi łatwiej cie rozpoznawać w gąszczu postów :) super!

    Przesylam wam promyczki słońca!

    Niestety mogę je podziwiać tylko zza okna biurowego ale dobre i to! :D
    Nie tylko prosze ode mnie masz kilka promyczkow :D i do tego kawusia :D
    kat,41430092,index.html?smoybbtticaid=612689#
    santoocha wrote:
    Tobie (Wam) wolno!!!

    Złota, a do kuwety też robisz? :D
    Żarcik oczywiście! ;*

    A wiecie, że ja w ogóle nie czuję tej ciąży? No jeszcze na początku cały czas siedziało mi w głowie, że się udało, a teraz w pracy np zapominam totalnie.
    to sie ciesz bo zaniedlugo bedziesz zygac :D bedziesz miala wsyztkie dolegliwosci ciazowe :D
    Nati89 wrote:
    Hej dziewczyny, piękna pogoda dzisiaj :):)
    Monia ja też dzisiaj dostalam @, ale przynajmniej na spokojnie mogę umówić się na wizytę do gin :)
    Biedna trzymajcie sie dziewczyny nowy cykl nowe nadzieje sciskajcie posladki i do przodu i Ty i Monia :D
    Macierzanka:) wrote:
    Santoooooooooochaaaaaaaaa ale mam ślinotok raaanyyy!!!

    Misty, Wam wolno takoie wtopy robić we trójkę :)

    A co do progesteronu, to ja mam dokładnie w połowie normy, gin powiedział, że mój progesteron świadczy o tym , że owulacja występuje... no ale czy to wystaczająco do utrzymania ewentualnej ciąży? 8,9 ng/ml (0,37-18, dla fl, badanie robione w 23 dc.) trzech lekarzy widziało mój wynik
    Ja mialam badania w 14dc robione i patrzac po wykresie mialam w fazie pecherzykowej wiec mialambym go za wyskiego?? bo normy mam w tej fazie do 1.3?? i co?hmmm teraz sie zastanawiam...aaa zapytam gina co mi powie...

    Złota Miłego weekendu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 16:57

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 marca 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sara_nar wrote:
    Pospałam 3h, ale czuję się dobrze. Przyszłam za koleżankę na 3h do pracy i 20 zł w kieszeni mam ;) więc może kupię ten test. Plecy mnie bolą, ale to pewnie skutki podróży. Dzisiaj miałam pobiegać, ale mam mega zakwasy. Ja nie wiem jak nieurok, to sra*czka.I jeszcze @ sie spóźnia a nastawiłam się na branie dong quai od nowego cyklu.
    To moze ci sie nie przyda:D rob jutro test bedziemy niecierpliwie czekaly na wyniki:D oczywicsie 2 ch kreseczek zycze :D

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ