Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi w środę zobaczy czy coś jest czy nie, jak nie to wtedy dupek od 16dc, i 2x1 clo od następnego cyklu.

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 września 2014, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi clo chyba po staremu bo juz w 10 dc był ładny pęcherzyk , tylko żeby i teraz był i ładnie pękł.. tylko chyba bedę miała wcześniej monitoring :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :)

    nick nieaktualny, Z., Anaaa:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ania14 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 18:57

    ania14 lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki:D


    Misty Kochana a nie mozesz zostac z dziecmi poki nie beda mogly wyjsc do domu? z Białki do Krakowa to kawalek...nie mozesz zostac tam u cioci zeby byc blizej?

    Monia Natka trzymam kciuki za wasze pecherzyki:D

    Ania14 opowiedz cos o sobie i powiedz jak dlugo sie staracie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 20:08

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    hej dziewczynki:D



    Ania14 opowiedz cos o sobie i powiedz jak dlugo sie staracie?

    wy już mnie znacie :P
    odpoczełam troche i założyłam nowe konto
    kto zgadnie kto to ja :P

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie bylam dobra w zgadywanki wiec pewnie nie zgadlabym w ogole:) jakies podpowiedzi?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnusiaM

    Anaaa:), dżona lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha to to nie podpowiedz tylko odpowiedz hehe witaj kochana spowrotem:) jak wakacje? udane?

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 myślałam o Tobie wczoraj :*

    ania14 lubi tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już zapomniałam że w ogóle byłam :P
    w listopadzie szykują się następne
    tym razem Kraków :)
    a co o Ciebie? :*

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ania14 myślałam o Tobie wczoraj :*

    myślałaś czy jeszcze żyje? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 20:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładniej, gdzie się podziewasz ;) Co u Ciebie słychać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 20:28

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z Egiptu wróciłam z @ ;/ po powrocie zaczełam 2 cykl z CLO
    na monitoringu było widać że będzie owu z lewej strony
    PIERWSZY RAZ !!
    ale mąż wyjechał na 5 tyg i dupa :(
    teraz był miesiąc ze mną, dzisiaj zeczeła mi się @ a on wyjeżdża w niedziele na 2 tyg ;/

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    już zapomniałam że w ogóle byłam :P
    w listopadzie szykują się następne
    tym razem Kraków :)
    a co o Ciebie? :*
    Kochana dluuuugo by opowiadc a tak w telegraficznym skrócie...Maz po operacji byla 3 tyg w szpitalu od 2 tyg w domu bierze silne antybiotyki od czasu pobytu w szpitalu staranka zatrzymane. Jak skonczy antybiotyki to wrocimy do staran bedziemy lykac wszytko co bedzie mozliwe powtorzymy badanka i pojdziemy jeszcze raz do lekarza (chociaz slyszalam ze moj lekarz jest sam chory i walczy z rakiem....mam nadzieje ze to nieprawda). Jak nic nie pomoze to bedziemy walczyc inaczej jest kilka opcji historia Ani 84 pokazuje ze jest wiele opcji wystarczy walczyc:D

    ania14, Z., Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania dasz rade masz z kim walczyc hehe jestesmy t i w razie potzreby wysluchamy:D

    ania14 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania to nie zaciekawie, nie można bobo na odległość zrobić, a daleko wyjeżdża?

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Kochana dluuuugo by opowiadc a tak w telegraficznym skrócie...Maz po operacji byla 3 tyg w szpitalu od 2 tyg w domu bierze silne antybiotyki od czasu pobytu w szpitalu staranka zatrzymane. Jak skonczy antybiotyki to wrocimy do staran bedziemy lykac wszytko co bedzie mozliwe powtorzymy badanka i pojdziemy jeszcze raz do lekarza (chociaz slyszalam ze moj lekarz jest sam chory i walczy z rakiem....mam nadzieje ze to nieprawda). Jak nic nie pomoze to bedziemy walczyc inaczej jest kilka opcji historia Ani 84 pokazuje ze jest wiele opcji wystarczy walczyc:D

    no to wszystko dąży w dobrym kierunku
    my mieliśmy się zgłosić do mojego gin jak mąż wróci w połowie sierpnia i będzie nas kierował do specjalisty do poznania
    wizyta 350 zł ;/
    ale mąż musi być do dyspozycji a bez sensu jak znów w niedziele wyjeżdza
    odezwe się do niego jak mąż wróci
    boje się że ten lekarz w poznaniu zacznie od laparo
    ledwo zniosłam ból HSG nie wyobrażam sobie miec laparo albo jeszcze raz HSG ;(

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ania to nie zaciekawie, nie można bobo na odległość zrobić, a daleko wyjeżdża?
    800km w jedną strone ;/
    ale wróci i mam nadzieje że długo nie bedzie miał takiego kolejnego szkolenia

    nie wiem czy lepiej jest mieć problem i z nim walczyć czy tak ja my nie miec problemu i nie móc zajść ;/ ja owu co miesiąc, męża nasienie ok a ciąży brak
    kiedyś miałam cykle bardzo krótkie bo co 23 dni ale mogłam wyliczyć pół roku na przód a teraz masakra 26, 23,26,30,29,29,30, 22,22 ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 20:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to rzeczywiście daleko, pozostało tylko czekać, taki nasz los czekaczek :)

    ania14 lubi tę wiadomość

‹‹ 1201 1202 1203 1204 1205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ