Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    minął rok po ślubie, minął rok jak biore bronka i nic
    fb to głupia rzecz! tylko się chwala która to w ciązy nie jest
    taka jedna teraz za mąż wychodziła zdjecia slubne wstawiła i na marca termin ma
    to jest nie sprawiedliwe !!
    czasem myśle że to dltego że jestem za gruba :(

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania powotutku w dobrym kierunku...chociaz nie wiem czy w takim dobrym...w sensie noga niezabardzo chce sie goic...rozmawialismy z Pawlem ze jak do konca roku sie chociaz troszke nie bedzie poprawiac to damy spokoj i zaczniemy starac sie na nowo:D no zobaczymy a moze sie cud wydarzy? :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Ania powotutku w dobrym kierunku...chociaz nie wiem czy w takim dobrym...w sensie noga niezabardzo chce sie goic...rozmawialismy z Pawlem ze jak do konca roku sie chociaz troszke nie bedzie poprawiac to damy spokoj i zaczniemy starac sie na nowo:D no zobaczymy a moze sie cud wydarzy? :D

    Kochana zagoi się !! :)
    mam w tym roku 25 lat i nie chciałabym czekac do 30 az beda mama wiec ciezko mi jest sobie odpuscic
    młodsze ode mnie już dzieci w przedszkolu mają
    tak bardzo marzy mi sie wyjechać z wózkiem :(

    dzisiaj 8 dzien pije inofolic i znmówiłam ziółka Sroki nr 3 ale zaczne pic chyba od nastepnego cyklu albo jak maz wroci bo bez sensu pic chyba jak sie nie staramy a po 3 mc stosowania trzeba zrobic mc przerwy
    stosowała któraś??

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania je tez nie naleze do chudzielców...mi lekarz co prawda powiedzial ze kazdy kg mniej to lepiej dla jajnikow ale z drugiej strony jak sie tak rozejrzec to dzieci maja i te chude i te grube tez takze jesli chormonalnie wszytko ok to tylko czekac...pewnie problem w psychice...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no masz racje, znam 2 razy wieksze od siebie i probemu nie miały

    tarczyca i prolaktyna w normie a reszta nie wiem ;/

    może i masz racje że problem w psychice ale jak to zrobic zeby sie odblokowac?

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja w tym roku koncze 29...i tez mam cisnienie...ale co zrobic...nic tylko walczyc czekac

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    kochana ja w tym roku koncze 29...i tez mam cisnienie...ale co zrobic...nic tylko walczyc czekac

    po Twoim wykresie widze że mimo bolącej nóżki nie oszczedzasz męża :P

    nick nieaktualny, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    po Twoim wykresie widze że mimo bolącej nóżki nie oszczedzasz męża :P
    wiesz 3 tyg sie nie widzielismy no i tak naprawde noga do niczego nie jest potzrebna hehehe trzeba sobie jakos radzic:D

    Z., ania14, Little Frog lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam parcie. 27 niedlugo stuknie mi a mojemu 35 starzejemy sie a tu dziecka jak nie bylo tak nie ma. Ale coz nie wolno sie poddawac. Tylko szkoda ze to az tak absorbujace jest niestety.

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ja tez mam parcie. 27 niedlugo stuknie mi a mojemu 35 starzejemy sie a tu dziecka jak nie bylo tak nie ma. Ale coz nie wolno sie poddawac. Tylko szkoda ze to az tak absorbujace jest niestety.

    no szkoda bo te co po urodzeniu potrafia zabic wlasne dziecko problemu z zajsciem nie mają
    te które chleją codziennie i dużo palą tez jedno za drugim
    ani witamin ani zrowego odzywania

    a my??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my jestesmy zajebiste tylko jeszcze chwilke bezdzietne ;)

    Z., ania14, Kaśka28, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    a my jestesmy zajebiste tylko jeszcze chwilke bezdzietne ;)

    haha swieta racja :D

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. czemu nie chcesz z nami porozmawiac???

    ide do wanny

    ale wróce :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2014, 21:11

    Z. lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania niema sie co zastanawiac na temat tego dlaczego tamte maja dzieci a my nie tak juz jest i niestety tego sie nie zmieni a my jak natka powiedziala jestesmy zajebiste tylko jeszcze bezdzietne jeszcze:D Za to jakimi matkami bedziemy to juz w ogole:D

    Z., dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka098 wrote:
    ja tez mam parcie. 27 niedlugo stuknie mi a mojemu 35 starzejemy sie a tu dziecka jak nie bylo tak nie ma. Ale coz nie wolno sie poddawac. Tylko szkoda ze to az tak absorbujace jest niestety.

    Im wiecej sie walczy tym bardziej sie doceni to co dostaniemy:D

    nick nieaktualny, ania14 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 1 września 2014, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania14 wrote:
    Z czemu nie chcesz z nami porozmawiac???

    Hej, miło Cię znowu widzieć ;)
    Ja nudny człowiek jestem więc siedzę z reguły cicho ;) przelewy robiłam, mąż mi siedzi nad głową więc tylko podczytuję sobie kątem oka ;)
    Miłego wieczorku życzę!

    ania14 lubi tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 1 września 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Im wiecej sie walczy tym bardziej sie doceni to co dostaniemy:D

    No właśnie, mój mąż np. powiedział, że jak mu się już urodzi bobas to się nawali jak bela na pępkowym ;D

    nick nieaktualny, Kaśka28, Little Frog lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedziemy szanowac to ze mamy dzieci w przeciwienstwie do tych co maja na pstrykniecie palcami i powiemy naszym dzieciom ze bardzo sie o nie staralismy i jak ich jeszcze nie bylo nawet w brzuchuto juz bardzo kochalysmy :) A napewno predzej czy pozniej beda obok nas O:-)

    Kaśka28, ania14, Little Frog, Maniuś, Anaaa:), dżona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry Wieczór Dziewczyny ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 1 września 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maz mnie zastal w wannie z henna na brwiach i milion pytan :p
    czemu tak mam a czy tak mi zostanie ...
    ha ha ha ;)
    idziemy do łóżka jakis film na laptopie ogladac
    dobranoc :*

    nick nieaktualny, Little Frog, Anaaa:) lubią tę wiadomość

‹‹ 1202 1203 1204 1205 1206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ