Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 25 września 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zhej laski. Wczoraj wizyta,pierwszy raz wyszlam bez placzu ,ale to pewnie dlatego,ze nie robil dokladnego usg. Umowilam sie na poniedzialek do Invicty,tam maja super sprzet i obejrza wszystkie kosci Tobiaszka. Szyjka mi sie skrociła i mam sie oszczedzac,ale powiem Wam,ze zaczełąm ogladac łozeczka...Jak w pon nie bedzie az tak zle po usg to kupie cos juz bo termin sie zbliza ,a nic nie mam...
    Trzymam kciuki za kazda z Wam i Zetce gratuluje
    Zlotko,nastepnym razem sie uda...


    NADZIEJA UMIERA OSTATNIA

    nick nieaktualny, Macierzanka:), Anutka, Z. lubią tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Inofolic biorę od roku, metforminę od kwietnia. I nie działa:/

    A te co na nie tak szybko działa, to często mają swoją owulacje, ale nieregularnie i te leki im tylko normują. Stąd zachodzą w 2, 3 cyklu starań z lekami.

    Ale jak jajniki nie pracują, to dupa blada. Sam inofolic nie pomoże.


    Ja to wszystko wiem, ale i tak mnie szlak trafia.

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 września 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetko wielkie gratulacje! :) Mój Szymek też tak wyglądał na teście w 13dpo ;)
    Jesteście dowodem, że każdemu może się udać!

    Staraczki, które jeszcze czekają na swoje maleństwa- Wam też się uda! Nie ma innej opcji i już!!!
    <3

    Macierzanka:), Anaaa:), Z. lubią tę wiadomość

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 września 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, będzie lepiej niż myślisz. Zobaczysz! 3mam kciuki za pomyślny poród i udane zakupy.

    No może nie w tej kolejności :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2014, 12:06

    alka89 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 września 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Mam taka wizje, ze Wy wszystkie zachodzicie w ciąże i odchodzicie, a ja tu zostaję, sama, opuszczona i smutna. Oj, będę ryczeć...
    nie tylko Ty masz takie myśli... ja też..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota wrote:
    Mam taka wizje, ze Wy wszystkie zachodzicie w ciąże i odchodzicie, a ja tu zostaję, sama, opuszczona i smutna. Oj, będę ryczeć...


    Też mam bardzo często takie myśli ..
    W sumie wszystko widać po forum, rozumiem że jest większość osób zapracowana bądź remonty mają ale wątek nie tętni tak życiem jak na początku roku .. ;)

    Natka098 wrote:
    Magdas tylko że mi jeszcze nigdy nic nie urosło i w tym problem, przy jednym clo nic, teraz 2 clo i zobaczę na monicie w poniedziałek czy coś urosło. I tak wbijam w miesiące kolejne, a najbardziej przeraża mnie to że jeśli już będzie owulka to będzie jakiś następny problem :/


    Natka, u Mnie przy pierwszym podejściu z CLO z dawką 2 tabletki dziennie też nic nie urosło ..

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 września 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mamy są zajęte, zaciążone zmęczone, a starczki zdemotywowane.

    I stąd zastój.

    nick nieaktualny, ania14 lubią tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 25 września 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie mamy albo nie mają czasu albo juz tu nie zaglądają a staraczki ? ileż można sie starac ? w końcu nam też odchodzą siły i chęci i czasem nas boli każdy kolejny sukces innych dlatego może i troche unikamy forum ?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie cieszy kazdy sukces. Ale jednoczesnie moje pragnienie dziecka jest wieksze. Wiem tez ze gdyby nie to forum to bym byla nieswiadoma i nie wymusilanym clo bo bym sie nie obserwowala tylko chyba czekala na cud. Czuje sie teraz zle z tym ze tak dlugo odkladalam dziecko i slub

    Z. lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 września 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny będziemy się starać!
    Właśnie po to to forum jest :). Ja jak zaglądam tu to przypomina mi o staraniu, i ovu sam wykres mimo że nie prowadzę tak starannie jak wcześniej ale samo bycie tu :). Jak znikam stąd to jakaś pustka i czegoś mi brakuje....i być może przestaje myśleć, ale jednak to forum dużo daje :).
    Dlatego nie marudzić i jak Lena mawia: spiąć poślady i do Walki!
    Życzę wytrwałości :)

    PS. no musiałam pokrzyczeć ;) 742490qp8s5wf9z7.gif

    nick nieaktualny, ania14, Maniuś, Anaaa:), Z. lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego są plusy i minusy ..
    Prowadzenie wykresu dużo daje, ale nie oszukujmy się nakręca strasznie czy tego chcemy czy też nie ;)

    Dziewczyny, mamy chwile zwątpienia, marudzimy ale co Najważniejsze Walczymy :D

    Złota, Laura, Macierzanka:), Maniuś, Anaaa:), Z. lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 września 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Lena nakręca, wiem szczególnie detektor oznak ciąży, dlatego ja nie mam abonamentu a i ostatnio zaniedbałam moje wykresy ale samo wchodzenie na wykres wiem kiedy mniej więcej są płodne :)
    No i forum też daje dużo :). I teraz Z. pokazała że można i trzeba się starać :)

    nick nieaktualny, Maniuś, Macierzanka:), Anaaa:), Z. lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staramy sie bo to forum dla staraczek a nie zrezygnowanych ;) Dzis mam masakrycznie ciezki i podly dzien. Wszystko mi nie wychodzi mam ochote plakac i o dzuwo to nie chodzi o staranie. Dostalam mandat bo ja glupia ze wsi zapomnialam o parkometrach. Dobrze ze blokady mi nie zalozyli.

    nick nieaktualny, Z. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, no cóż każdemu się może zdarzyć zapominalstwo ;)

    Ja też nie mam abonamentu, ale mimo wszystko patrząc na wykres próbuję dojrzeć Cuda na Kiju :D

    Z. lubi tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 września 2014, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko widzę Cię ;)
    Powiedz co u Ciebie?

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 września 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany ile się tu dzieje...
    A ja jak zwykle się spóźniłam na gratulacje, fanfary oraz łzy (które de facto pzyszłam obetrzeć ;) ) i inne emocje.
    Witam w końcu na dłuższą chwilę ( o ile jest tutaj ktoś teraz :) )
    Mam dla Was jakąs godzinkę, więc chętnie w końcu pogadam na spokojnie.

    Witam kobietki, które mają cudowny dzień i te, które mają podły.

    nick nieaktualny, Laura, Anaaa:), Z., olka30 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko <3

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 września 2014, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Macierzanko widzę Cię ;)
    Powiedz co u Ciebie?

    Wytropiłaś mnie :)
    A no ja właśnie wróciłam z pracy i postanowiłam się zrelaksować.
    A u mnie niby bez zmian, ale jednak inaczej.
    Widzę, że i Ty wróciłaś :) a u Ciebie co?

    Laura, Z. lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 września 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siadajcie i opowiadajcie :)
    Dawno z Wami nie gadałam :)
    Witam i nowe "twarze", a może nicki :D

    Laura, Z. lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 25 września 2014, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Wytropiłaś mnie :)
    A no ja właśnie wróciłam z pracy i postanowiłam się zrelaksować.
    A u mnie niby bez zmian, ale jednak inaczej.
    Widzę, że i Ty wróciłaś :) a u Ciebie co?
    Witaj <3
    Brakuje Cię tutaj :)
    U mnie nic specjalnego, staranka bez wspomagaczy ;)
    Chcę się wybrać do ginka ale już w tym cyklu chyba nie, bo dzisiaj 23 dc, więc lepiej w przyszłym i może zdecyduje się na clo :)
    Mój siostrzeniec chyba wpłynął tak na mnie ;)
    A poza tym starość nie radość, ostatni gwizdek....
    Kochana a Ty jak się czujesz??

    Z. lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 1264 1265 1266 1267 1268 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ