Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 listopada 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fotosik.pl :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 listopada 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko <3

    Martusia piękne foto :D jeśli ja kiedyś dostanę takie foto to znajdzie swoje odpowiednie miejsce ;)

    Little Frog, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hellołłłł :)
    Tesknilam za Wami...fajnie leci czas jak sie zyje na wysokich obrotach,ale to jednak nie dla mnie...przez ostatni tydzien juz prawie chodzilam do tylu bo mialam taki nawal obowiazkow,ale od dzis juz dosc :) Spalam do 12 i prawie sie spoznilam do pracy na 15 :) Teraz juz mam nadzieje ze bedzie troszke luzniej...

    Za tydzien testuje o ile @ mnie nie uprzedzi...1 cykl ze zdrowym nasieniem :) trzymajcie kciuki,plissss :)

    Misty87, Macierzanka:), Little Frog, olka30, Anaaa:) lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 12 listopada 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kciuk, kciuk :)

    Maniuś lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 12 listopada 2014, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniusiu trzymam kciuki :)

    Natka to może zapodaj te wyniki, jak chcesz, to polukamy...

    Żaba, co u Ciebie? Ja już niedługo robię reset :) Kończę grubszą sprawę w pracy i chwilę się pobyczę :)

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 13 listopada 2014, 02:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wita Was nocna mleczarnia :)
    A wiecie co jest najfajniejsze? Ze zawsze w urodziny będzie miał wolne :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 02:04

    Little Frog, santoocha, nick nieaktualny, Maniuś, olka30, Z., Anaaa:), Misty87, Macierzanka:), Another, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Maniuś kciuki w pełnej gotowości - mocno zaciśnięte! :)

    Ja czekam na weekend. Jakiś ten tydzień mam taki dziwny. Chodzę śnięta ;] Ale to pewnie też przez pogodę. Jesień mam za oknem i to nie złotą tylko szarą i wietrzną.

    Fidelissa, no tak to już jest, jak się ma wbudowane dwa dystrybutory mleka ;]

    Maniuś, olka30, Z., Anaaa:) lubią tę wiadomość

  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałam wam się pochwalić moim 1,6 calowym szczęściem.
    http://zapodaj.net/9ff8f7ace193f.jpg.html

    olka30, Z., Anaaa:), Misty87, Little Frog, Driada0102, Macierzanka:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, chciałam wam się pochwalić moim 1,6 cm szczęściem.
    http://zapodaj.net/9ff8f7ace193f.jpg.html

    nick nieaktualny, Little Frog lubią tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śliczne te Twoje szczęście :) już przypomina człowieczka :) to niesamowite. Ja idę w środę.

    olka30, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    śliczne te Twoje szczęście :) już przypomina człowieczka :) to niesamowite. Ja idę w środę.
    Faktycznie między nami jest tylko tydzień różnicy, także rodzimy w tym samym czasie. Fajnie. Uczucie super, cały wieczór mi się buzia śmiała po wizycie. Zresztą sama wiesz jak to jest. A dostałaś już skierowanie na mocz, tokso i inne? ?

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)
    Martusia, Myszka śliczne fasolki :)

    Fidelissa ja mam zawsze wolne po urodzinach, mogę z czystym sercem zalewać komara, bo zawsze mam dzień na wytrzeźwienie :)

    Rudasek cudny dzidzior :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2014, 08:43

    Z., Little Frog, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka86 wrote:
    Faktycznie między nami jest tylko tydzień różnicy, także rodzimy w tym samym czasie. Fajnie. Uczucie super, cały wieczór mi się buzia śmiała po wizycie. Zresztą sama wiesz jak to jest. A dostałaś już skierowanie na mocz, tokso i inne? ?
    tak ogóle mam ok a dziś odbieram jeszcze reszte na toxo, hiv, przeciwciała..
    boje się bardzo czy wszystko ok .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia piękna Kruszynka <3

    Rudasku śliczne zdjęcie Stasia <3 czekamy na przystojniaka :D

    Myszka, małe a za razem ogromne szczęście :) rośnijcie zdrowo <3

    Lena :* Macierzanka :*

    Maniuś trzymam mocno kciuki! :*

    Fidelissa jak się czujecie? :)

    Santoocha teraz Wy się rozpakowujcie :D

    Żaba u mnie tak samo, szaro buro i ponuro, ale cóż .. zima za rogiem..

    Monia, czekamy na wieści z wizyty :)

    Olka co u Was?


    Pozdrawiam Wszystkie :)

    olka30, Little Frog, Maniuś, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3555

    Wysłany: 13 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie? Właśnie coś do mnie puka zza pępka :)

    Little Frog, Maniuś, XxMoniaXx, Macierzanka:), Anaaa:) lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Olka pozytywnie, ja już też chcę żeby mnie ktoś kopnął :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia doczekasz się. A potem doczekasz się stóp wbijających się w żebra, i będziesz prosiła żeby już Ci odpuściło te katusze ;)

    Na wszystko przyjdzie czas.

    Zrobiłam dziś wyniki, w końcu dobry mocz, dobra morfologia, nie mam anemii, płytki wzrosły, więc jest szansa na zzo.

    Wieczorem ostatnia wizyta u gina. A miałam nadzieję, że się jej nie doczekam...

    Chyba mi już hormony uderzają do głowy, bo tak łatwo mnie zdenerwować, ze hej!
    Wkraczam na wojenną ścieżkę z tesciową, wpierdala mi się we wszystko, kontrolują, nakazują. Masakra. Zaczęłam ostro stawiać granice, to jest teraz wielki foch.
    Wisi mi to. Musze zadbać o moją prywatność, bo wyląduję w wariatkowie...

    Anaaa:) lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie Santoocha nie daj sie bo potem będzie ci mówić jak masz karmić, ubierać i wszystko..

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 13 listopada 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie to wymaga żeby dawać znać gdy zamierzamy wrócić później z pracy do domu :/
    Bo ona się martwi...
    Chuj mnie to interesuje, meldować się nie zamierzam :P

    XxMoniaXx, Anaaa:) lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co Ty masz 5 lat żeby sie meldować kiedy wrócisz :O współczuje :O

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 1387 1388 1389 1390 1391 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy zbliżającego się porodu – jak rozpoznać, że to już czas?

Ciało kobiety w ostatnich tygodniach ciąży wysyła subtelne, ale wyraźne sygnały, że poród jest coraz bliżej. Od pierwszych skurczów przepowiadających, przez zmiany w wydzielinie pochwowej, po uczucie ucisku w miednicy – wszystkie te objawy mogą wskazywać, że organizm przygotowuje się do narodzin dziecka.

CZYTAJ WIĘCEJ