X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !

    Ja kiedyś w poradach od ovu miałan napisanę, że należy pić dużo wody przed owulację na poprawę śluzu :)

    Laura, Z. lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:22

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny !

    Ja kiedyś w poradach od ovu miałan napisanę, że należy pić dużo wody przed owulację na poprawę śluzu :)


    Hejka ;)

    A ileż można :D



    Kaśka I see you !! :D

    Laura, Kaśka28, Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Cześć dziewczyny, co u was slychać? U mnie pogoda szara i ponura ..
    Czuje jakis wewnętrzny niepokój :( Do ginekologa idę w czwartek, ale z nudów przegladam rózne kobiecie strony internetowe i natykam się na jakieś artykuły dotyczące, problemów kobiecych, typu przewlekłe bóle krzyża i nawracające mogą sugerować nieprawidłowe zmiany na szyjce, polipy, endometrioza szyjki, a nawet nowotwór szyjki macicy. Mam też małą nadżerkę, ale podobno nic groźnego. Pozatym miałam robiona cytologię w sierpniu, zawsze raz w roku, ale lekarz mowil, że jak bedzie coś nie tak to zadzwoni, ale tak na prawdę nie wiem czy w ogole ooddawał te próbki do badania. Chyba teraz w czwartek powiem mojemu gin żeby powtórzył mi to badanie cytologiczne, bo tamtemu nie ufam. Ogólnie cały czas sobie coś wkręcam ..
    Jutro idę do rodzinengo po skierowanie na badania morfologii krwi, ob, cukier, mocz, Tsh i pozatym dopiero prywatnie te tarczycowe badania ale to w przyszłym tyg porobie, zapisałam się też do dentysty na 15 kwiecień
    Po co ty czytasz te wszytkie rzeczy? Po co sie nakrecasz na jakies choroby...przestan bo bede bila w dupsko :D
    Malinowa Panienka wrote:
    wiecie ja mam takie nitki - tak jakoś mi się wydaje i starałam się w palcać rozciągać i tylko troszkę ale sama nie wiem... bardziej skłaniam się ku lepkiemu ale sama nie wiem więc kurna szukam i drążę ;)
    Jak masz nitki i sie dosyc szypko rwa to jest lepki...ale Santoocha moze miec racje ten cykl i kolejny moge byc jeszcze dziewne...wszystko musi sie unormowac na nowo kochana...takze spokojnie obserwuj a jak nie umisz stwierdzic ktory to zbadaj pozniej moze bedzie lepiej albo odposc dzisiaj i jutro zbadaj:D
    Malinowa Panienka wrote:
    teoretycznie po 5 ale jak tak usiadłam wczoraj to z testami owulacyjnymi i tu wyznaczeniem owulki to w pierwszym. Ale sama boję się co teraz będzie...

    Wiem, że dużo osób stara się długo - tylko ja już byłam w ciąży, miałam dzieciątko, które zostało mi odebrane :(
    Kochana bedzie dobrze uzbroj sie w cierpliwosc mysle ze w przeciagu poł roku spokojnie wam sie uda zafasolkowac:D
    Another wrote:
    Umówiłam mego narzeczonego na badanie nasienia na czwartek. Zastrzeli mnie, bo chciałam na jutro i już spokój w <3 od 5 dni, a tu jeszcze 3 dni dodatkowe. Będzie bitwa :P
    Kochana dzisiaj go jeszcze mozesz dopasc 3 dni wstrzemiezliwosci to moim zdaniem najlepszy okres im dluzsza przerwa ruchliwosc wyjdzie gorsza a 3 dni to moim zdaniem w sam raz takze <3 dzisiaj:D
    Another wrote:
    Kuuurde. Wiecie co, a on jest lekko przeziębiony od wczoraj. Wziął tylko witaminę C, żadnych innych leków. Nie smarka mocno, nie kaszle, tylko podkichuje. Mocno to wpłynie na wynik badania? :/
    Witamina c tylko pomoze hehe mysle ze niepowinno wplynac to na wynik badania dopoki nie wezmie antybiotyku i preciwbolowych :D
    Złota wrote:
    Cześć dziewczynki,

    mam urwanie głowy dziś. Dostałam wysypki na dekolcie i łamie mnie w kościach.
    Co to możne być? Alergia?

    Idę na monitoring, na 16:30, napiszę czy CLO coś zdziałał, czy nie :)
    zaciskam kciuki pewnie jestes na wizycie teraz ale i tak zaciskam:D
    Lena87 wrote:
    A troszkę brzuch boli, zaaplikuję przeciwbólową tabletkę i będzie dobrze :)

    Dziś kierownik budowy ma nam oddać adaptację projektu .. aż się boję ile zawoła :O
    kurcze ale Ci zazdroszcze ze bedziecie mieli w przyszlosci domek:D ale w sumie narazie jeszcze ciesze sie mieszkankiem hehe od czasu jak mam nowe meble ciesze sie nim na nowo hehe
    Laura wrote:
    nieeeeee! ;) w poniedziałek mam HSG na 13.30, dzisiaj dzwoniłam do kliniki :)
    to już kolejny krok :)
    No to super Laura bede trzymala kciuki za to zeby wszytko bylo w porzadku potem juz poleci moim zdaniem :*
    Lena87 wrote:
    A Mnie dziś o 5:40 bóle @ obudziły ;)

    Ogólnie to w porządku, w piątek Tomek idzie zrobić badanie - Spermiogram ..
    Trzeba będzie <3 przy @ .. bo od kwietnia zaczynają się urodziny ..
    To powodzenia i w czasie <3 jak nie masz z tym problemu i oczywiscie podczas badanek:D mam nadzieje ze bedzie dobrze kochana
    Z. wrote:
    Życzę aby Wam się z tymi urodzinkami sprawdziło :)
    Ale u mnie już niekoniecznie bo bym musiala czekac do konca roku ;)
    kochana ja tez z grudnia ale ja poczekam oby tylko pojawila sie fasolka :D
    Magdas wrote:
    Cześć
    ja po monitoringu endo mam ładne pęcherzyk nie wiadomo czy pękł bo go nie ma :/ więc wiem tyle co wcześniej..albo przyjdzie @ i clo (mam już receptę) albo nie przyjdzie i mam testować ;p i o tyle wieści dziś...
    Zaciskam :)


    hahaha Laura Lena dzieki <3

    Witam sie z wszytkimi :*
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,007_9R_orig.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 17:20

    Laura, Lena87, Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:22

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny !

    Ja kiedyś w poradach od ovu miałan napisanę, że należy pić dużo wody przed owulację na poprawę śluzu :)
    Witamy kochana:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na dzień dzisiejszy wypiłam już prawie 1,5 butelki wody limonkowej, dodałam do niej całą cytrynkę i czuję się jak balon !!

    paaulla84, Z. lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Witaj Kasia :)
    Co u Ciebie?
    A raz lepij raz gorzej...ale na sczescie po pracy i moge poleniuchowac teraz....naprawa wycieraczek wyniosla mnie 200zl...
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,22_5z_orig.gif

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Na dzień dzisiejszy wypiłam już prawie 1,5 butelki wody limonkowej, dodałam do niej całą cytrynkę i czuję się jak balon !!
    bedziesz sikac hehe :D

    Magdas, Laura, Lena87, Z. lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Na dzień dzisiejszy wypiłam już prawie 1,5 butelki wody limonkowej, dodałam do niej całą cytrynkę i czuję się jak balon !!
    ja mam tak samo 1,5 l wody i chodzę ciągle siku :D

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    A raz lepij raz gorzej...ale na sczescie po pracy i moge poleniuchowac teraz....naprawa wycieraczek wyniosla mnie 200zl...
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,22_5z_orig.gif

    Co tam robili, że tyle zapłaciłaś ? angry-smiley.gif

    Z. lubi tę wiadomość

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z. wrote:
    Grubo! Gratuluje obrotnego męża. Ja swojego muszę gonić żeby zdobywał kolejne kwalifikacje
    Szkoda ze mój nie jest jakims dyrektorem. Mogłabym wtedy leżeć i pachniec :D :D :D a tu finanse głównie na mojej głowie :)
    hahahaha :D ja niestety nie leżę i nie pachnę :P znaczy teraz tak ale ogólnie to niestety nie :D chociaż zarabiam mniej od tż ale nadrabiam innymi walorami :D

    Z. lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Co tam robili, że tyle zapłaciłaś ? angry-smiley.gif
    no właśnie?

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA zaraz biorę szklankę, butlę stawiam przed sobą i zaczynam pić, bo @ się kończy, więć trzeba się brać do roboty, a w pracy zapominam, żeby pić, więc teraz muszę nadrabiać :)

    Kaśka28, Lena87 lubią tę wiadomość

  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2015, 21:22

    Lena87 lubi tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Co tam robili, że tyle zapłaciłaś ? angry-smiley.gif
    caly mechanizm mi wymienili tak sie jakis hak ulamal i po ptakach bylo chyba razem z silniczkiem...mam nadzieje ze piora tez mi nowe dali...jeszcze auta nie odebralam jutro dopiero odbiore jak bede jechala do pracy...
    Laura wrote:
    Dziewczynki uciekam, przekazuję mężowi laptopka....
    do póżniej :)
    Do później :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2014, 17:36

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło mamo... ciesz się bo ja kiedyś przy 160 km/h zgubiłam nagle wycieraczkę :D odpadło mi pióro - dobrze, że nie padało a jedynie spryskiwaczy używałam :D teraz się śmieję ale wtedy nie było mi do śmiechu :(

    Lena87 lubi tę wiadomość

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    ło mamo... ciesz się bo ja kiedyś przy 160 km/h zgubiłam nagle wycieraczkę :D odpadło mi pióro - dobrze, że nie padało a jedynie spryskiwaczy używałam :D teraz się śmieję ale wtedy nie było mi do śmiechu :(
    wyobrazam to sobie....ale ja nie mam sie z czego cieszyc bo kurcze prawie ostatnie pieniadze...dobrze ze w tygodniu przyjda pieniazki za nadgodziny :D

    Z., Lena87 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    wyobrazam to sobie....ale ja nie mam sie z czego cieszyc bo kurcze prawie ostatnie pieniadze...dobrze ze w tygodniu przyjda pieniazki za nadgodziny :D
    zawsze w najgorszych momentach się to dzieje ;)

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 marca 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa Panienka wrote:
    zawsze w najgorszych momentach się to dzieje ;)
    dokladnie czemu na poczatku miesiac a to sie nie stalo wyplate mam 1szego to inaczej rozplanowalabym wydatki a tak ostatnio stwierdzilam aaa juz niedlugo do wyplaty wiec poszaleje na spozywce a tu co? jajco:D i teraz trzeba wykombinowac hehe ale mysle ze damy spokojnie rade ja lubie panikowac:D

    Lena87, Z., sara_nar lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ