X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 4 września 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas szansę na ząbki są bo u męża bratanicy wyszedł jak miała 2 i pół miesiąca a mąż i jego 2 siostry ząbki wychodziły w wieku 3 miesięcy więc coś w tym jest. Mam nadzieję że moja jeszcze poczkEka.

    ale mala chce siadac i w zaden sposob nie umiem jej powstrzymac,

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 4 września 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, też tak mieliśmy, młody zrywał się do śniadania, podciągal się z połlezenia, robił scyzoryka - głowa, barki i nogi w górze, potrafił tak wytrzymać minute.

    U nas znów pod górkę
    Przeszliśmy do innej księgowej, okazało się że nasz były księgowy wyliczył mojemu mężowi składki jak normalnemu.pracownikowi, a jako mój mąż powinien płacić wysoki ZUS. Mamy do doplacenia ponad 19 tys zł składek

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 września 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    Santoocha szkoda że @ przyszła ;)
    Ale z tymi składkami to masakra...współczuję :/
    Monia w 2 miesiącu może ją dziąsła swędzą ale dopiero w 3 przygotowują się do ząbków by najwcześniej wyjść w 4- każdy lekarz tak powie :)
    No a tego'siadania'nie skomentuje :P

    Wybaczcie dziewczyny,że tak zgryzliwie :P
    Co u Was? Misty? Żabko? Anaa? Jak się czujecie? Pomarańczko jak te kolki?
    No i gdzie reszta??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 22:13

    Madziulka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 września 2015, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super hiper.
    Szymek wymiotuje i biegunkuje od 21 :(
    Teraz zasnął, ja czuwam na podłodze w jego pokoju.
    To moje zatrucie w pon to chyba jednak wirus, którego sprzedałam teraz Młodemu.... :(

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 września 2015, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj Santoocha, super że Ci przeszło. Szkoda tylko, że przeszło na Szymka :/ a wczoraj też na belly czytalam, że jakąś jelitowka czy coś gdzieś panuje. Niech wraca szybciutko do zdrowia.
    Co do tej dopłaty, to można na zawał zejść :/ ją to się zawsze zastanawiam gdzie Ci ludzie są wcześniej jak pojawiają się pierwsze zaległości :/ później jak się uzbiera niezla sumka, to dopiero wszystko wychodzi :/ moja kumpela też czegoś tam nie płaciła, bo nie wiedziała i po roku się okazało, że ma zadłużenie, a jak się zapytała dlaczego nie dostała żadnego upomnienia, to powiedzieli, że ona jak ma działalność, to powinna była o tym wiedzieć.

    Mnie tesciowa do szału doprowadza. Ogólnie to mój mąż podniósł sobie piętro i mamy zrobione ścianki działowe i tylko sypialnie trochę zrobiona - podłogi, ściany grzejnik, ale prądu nie ma. Reszta w surowym stanie. Szwagier wymieniał kanapę i fotele, a że były w dobrym stanie, to ona je nam tam wcisla. Wczoraj dzwoni i mówi, że pomyla nam w tym pokoju okna, podłogę, dała dywanik i jakiś szklany stolik i jak przyjedziemy, to będziemy mogli sobie tam spać, a ona jeszcze OX szwagierki lozeczko weźmie i tam wstawi. No pewnie. Będę z małym dzieckiem bez prądu i wody siedzieć w jednym pokoju... No prąd to jeszcze można na przedluzaczu pociągnąć, ale reszta? Ani kuchni ani nic :/ ma kobieta wyobraźnię. Może latem rozbijemy sobie namiot w ogródku i tam będziemy, żeby być bliżej niej.
    Byliśmy w czwartek na USG i babka mówi, że w sumie mała nie będzie gigantem, bo tak obstawiam, że będzie ważyć ok 3200-3300. Mój mąż jej to mówi, a ona że to sporo. To ją mowie, to ile oni wazyli jak się urodzili, na co ona, że tak do 3,5kg. To ją sobie żartuje, że w sumie malutcy, bo u mnie to najmłodszy brat się urodził z waga 4200. A on mówi, że tak 3-3,5 kg to taką prawidłowa waga dziecka, powyżej 4kg to (uwaga, cytat!) dzieci są już obtłuszczone. Ja mowie, że jak się brat urodził, to normalny, nie gruby, a ona "eeee, na pewno grubszy był".

    Bardzo tesknue za rodzina in znajomymi, ale w takich chwilach to ją kompletnie nie mam ochoty na powrót do Polski...

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ;)

    Teściowa Żabko teraz to pikuś :P zobaczysz jak po porodzie zacznie wymyślać i wkurzać-wiem z doświadczenia :P i u mnie też była akcja z tym spaniem tylko moja wymyśliła by na tydzień przyjechać- zaraz po porodzie,do bloku i ciasnej klitki!! Dobra,nie denerwuje się z rana :p dzisiaj na jej 60tke jedziemy :P
    Miłego dnia!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 5 września 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane E-ciotki ;)

    Mój Cudak JUŻ ma miesiąc !!
    Czas ucieka bardzo szybko, czasami brakuje Mi dnia :D

    Santocha, pozwól że nie skomentuje tego zadłużenia o.O
    Szymek niech szybciutko wraca do zdrówka :*

    Żabko, Teściową też masz świetną ;) nic tylko pozazdrościć :D
    A waga małej jeszcze może się zmienić ;) w końcu najwięcej rosną pod sam koniec :D

    Tak w ogóle Twój suwaczek zapierdziela za szybko ! Nie tak dawno się chwaliłaś testem !! :D

    Przedszkolanko, nie denerwuj się nie ma sensu :D
    I tak przyjedziesz z jakimś newsem :D !
    Miłej Imprezy

    Saro wpadaj częściej zdawać relacje co tam u Was się dzieje ;)
    Tymek jest przesłodki ;)

    Olka tekst o bączku i małej paskudzie rozwalił Mnie na łopatki :D
    Ja mam nadzieję że również szybko nie dostanę @ nie śpieszno Mi do niej a o drugim dziecko nie myślę ;)

    Miło jest poczytać o Waszych dzieciach jakie postępy robią ile ząbków mają i co napaskudzili :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2015, 09:29

    przedszkolanka:), Little Frog lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 września 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, to szalonej zabawy :D Nie zapomnij o stoperach! :D:D Hehehe :D

    LillaMy, pewnie że z wagą to takie trochę wróżenie z fusów, no bo raczej jasnowidzem to ona nie była ;) Piszesz, że za @ nie tęsknisz i nie musi się spieszyć? ;) Hehe, no szczerze to ja za swoją też raczej nie tęsknię :D
    Aaaa, to mój suwaczek tak niby zapieprza? To Ty się na swój popatrz :D Ten to dopiero rekordy pobija! :D

    Muszę się ogarnąć, bo dziś mamy mieć gości...a ja z takim wielkim leniem snuję się w piżamie po domu...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 5 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha zdrówka dla Szymka:* biedny..

    LilliMy i Żabko dziękuję za wsparcie! ;p macie racje że z czymś pewnie wpadne bo na imprezce będą obie babcie plus ja matka-ojjj się boję :D

    Oba Wasze suwaczki zapierdzielają! Zanim się obejrzymy a Fifi będzie ząbkował a Żabki łobuz budził ją w nocy ;)

    Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 5 września 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko owszem nie tęsknie ;) były zbyt bolesne i obfite ..
    Chociaż patrząc na poród to były one pikuś :D o.O :D !!

    Twój Twój a niby kogo :D Ty zostałaś na placu boju i Anna " początkująca " :D

    No właśnie Anaa jak się czujecie ?

    Przedszkolanko jeszcze do ząbkowania ma czas ;) nie przypuszczam aby miało to się zacząć za miesiąc ;) :D

    Little Frog, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szymek już ok, od rana nie wymiotuje i nie ma biegunki. Zrobił jedna luxniejsza kupkę.
    Poszedł właśnie na drzemkę.

    Moja siostra jest w ciąży!!!!!

    LillaMy, Little Frog, olka30, przedszkolanka:), Maniuś lubią tę wiadomość

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 5 września 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha, Gratulacje dla Siostry ! ;)

    Pierwsza ciąża ?

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 września 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, dasz radę! ;) Przynajmniej sobie pojesz :D

    LillaMy, jak to ja? To nie ma już nikogo innego przede mną? Nie, nie...na bank o kimś zapomniałyśmy.
    Moje miesiączki też były obfite i bolesne...za to poród będzie ekspresowy i bezproblemowy :D Takiej wersji się trzymam, z taką wersją idę na porodówkę i choćby mieli tam na rzęsach stanąć, to właśnie tak ma być :D

    No no Santoocha, to się Wam rodzinka ekspresowo powiększa :D Fajnie, nie będzie dużej różnicy w kuzynostwie :):)
    Kumpela urodziła w zeszłym roku w czerwcu, jej siostra teraz 1 września (ma jeszcze synka 4 lata), a kolejna siostra jest chyba w 3 miesiącu ciąży :) Mój mąż też twierdzi, że szkoda, że u siostry dzieci już dość duże (9lat i 17lat), u brata dwójka w sumie małych (3,5 roku i rok), a dwóch braci najprawdopodobniej nie doczeka się potomstwa... U mojego brata 2 (8lat i 3 lata), młodszy z dziewczyną póki są antydzieciowi, a najmłodszy to mam nadzieję, że jeszcze poczeka z tym tematem :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki, ja tylko na chwilkę wpadłam życzyć miłego weekendu.

    Santocha to księgowy popełnił błąd, od tego rodzaju sytuacji musi być ubezpieczony chcąc prowadzić prywatne biuro rachunkowe, więc ja bym powalczyła u niego o odszkodowanie. Nie odpuściłabym takiej kasy.

    Monia mój ząbkuje już ponad 2 miesiące, a ząbków ani widu ani słychu, a w mojej rodzinie wszyscy mieli zęby szybko.. Różnie to jednak bywa :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 września 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko się obudziło i zjada pieluchy, które miałam poukładane w nogach łóżeczka, super :/

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 5 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka ja nie zamierzam odpuszczac, będziemy walczyć w sądzie.

    Tak, to jej pierwsza ciąża. Oczywiście stresuje się, że nie ma żadnych objawów itp. Za 1,5 tyg lecą na tydzień do Włoch, była na usg widać jajo i maleńki zarodek, ale serca jeszcze nie było. Czyli dopiero na usg 1.10 dowie się czy wszystko ok.

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 5 września 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wszystkim!!! Po szczepieniu na szczęście wszystko ok :-) był oczywiście straszny płacz a mi prawie serce pękło ale po powrocie do domku humor wrócił :-) ja z teściową nie mam żadnych problemów, mieszkamy w tym samym mieście, często się widzimy a mimo to nigdy do niczego się nie wtrąca! Służy pomocą kiedy się ją poprosi, nic na siłę! Gorzej z moją Mamą! nawet na odległość potrafi wyprowadzić z równowagi!

  • simon86 Autorytet
    Postów: 781 584

    Wysłany: 5 września 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do "ząbkowania" to Franek ślini się już od miesiąca, gryzie swoje paluszki, kolderke i wszystko co mu wpadnie w rączki! A nic się nie dzieje! I wymyślił sobie nową zabawę! Zakrywa się kolderka albo kocem aż po czubek głowy i śmieje się w głos :-) uwielbiam te jego wyglupy:-)

    LillaMy, olka30 lubią tę wiadomość

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 5 września 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Melduję, że u nas wszystko w porządku :)
    Mieliśmy gości przez dwa dni więc nie miałam zbytnio czasu by tu zajrzeć. Jutro nadrobię i coś naskrobię :)
    Synek właśnie zasypia, więc i ja się kładę. Jestem padnięta i muszę zregenerować siły.

    Do jutra Kochane i dobrej nocy życzę :*

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 5 września 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc ogólnie szlak jasny mnie trafia, bezsilność łapie jak cholera i żal, że nie mogę mu pomóc..

    Mały dzisiaj od 5 rano do 18stej nie spał, zanosił się płaczem, spinał, robił czerwony na buzi, przy karmieniu łapał brodawkę, kilka łyczków i znów ryk! Dopiero po 18stej, zasnął na 1h i to na mojej klatce piersiowej, troszkę wcześniej go wykąpaliśmy i na razie śpi. Mam nadzieje, że chociaż noc będzie spokojna bo w ciągu dnia to był istny mexyk!

    Kupiłam mu bobotic bo espunisan to o kant dupy można sobie rozbić :/ za cholerę nic nie działa..

    Dziś byłam już na skraju wytrzymałości i przymiarki do tego aby przejść na mleko modyfikowane, bo boję się cokolwiek jeść. Od porodu zrzuciłam już wszystko i wróciłam do swojej wagi. Nie chce schudnąć :/ czuje się fatalnie, w głowie się kręci, głowa boli.. A wszystko dzięki diecie cud! :/

    Ale jak pomyślę, że mogłabym pogorszyć małego stan to łzy mi się do oczu cisną.. A z drugiej strony wiem, że pierś jest najlepszym rozwiązaniem.

    Tylko ta dieta :/ :/ :/ :/ :/

    Pozdrawiam

    3jvzp07w7jmagt8p.png
‹‹ 1549 1550 1551 1552 1553 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ