X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko !




    where_are_you_canards_xtnxd67n_00_big.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 00:10

    Misty87, sara_nar, Z., Macierzanka:), Laura, Bursztynka, dżona, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 25 marca 2014, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    618718efoazxk8ws.gif

    Lena87, Fidelissa, Laura, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 25 marca 2014, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabieram wiruski od Misty... przydadzą się w przyszłym cyklu

    Dobry wieczór, bo przyszłam i dobranoc dla tych, które poszły spać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 00:20

    Misty87 lubi tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 25 marca 2014, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZIEŃ DOBRY!
    Pospałam sobie w pracy trzy godzinki. Zaraz lece do domku dalej spać, po 11 szwagierka przyjeżdża imam robić trochę za kierowcę . Wiec muszę być przytomna.
    Pogoda paskudna, a miałam dziś auto po sprzątać.
    Miłego dnia kobiety ;)

    Fidelissa, Laura lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!! :):)
    Ale ciekawy temat poruszyłyście!! :)
    Ja mam tylko jednego byłego i nie mamy kontaktu. Rozstając się uznałam, że możemy się dalej normalnie kumplować, bo kumplowaliśmy się sporo wcześniej :) Dobrze mi z nim było i na to nie mogę narzekać. Zerwał ze mną do dziś nie wiem dlaczego tak konkretnie. Sam miał przyjaciółkę i nie miałam do niego o to żadnych pretensji. Ale definitywnie urwaliśmy kontakt po tym jak może miesiąc po rozstaniu chciał się spotkać i ogólnie było miło, pogadaliśmy itp, ale na tym się skończyło. Olał mnie po raz drugi, za to już było dla mnie zbyt wiele.
    Jedynie zdarza mi się czasami myśleć o takim jednym, który bardzo długo mi się podobał, a później wyjechał za granicę i jak zjechał to się spotkaliśmy kilka razy i chciał ze mną być. Oczywiście bym się zgodziła, bo super gościu, ale wracał kolejny raz za granicę. A ja nie chciałam takiego czegoś ryzykować. No i tak mi przechodzi czasami przez myśl jak by to mogło wyglądać i czy by miało szansę na przetrwanie. Nawet chciałam napisać do niego i się zapytać jak mu się życie układa, ale się powstrzymałam.
    No i do dziś się zastanawiam jak całuje taki przystojniaczek :D Chciał mnie pocałować, ale wiedziałam, że ma laskę i rozum i zdrowy rozsądek zwyciężył nad uczuciem chwili :D Dobry ze mnie człowiek. Jestem z tego dumna! :D
    Trochę brakuje mi tego mojego szalonego życia i braku zobowiązań :D Ale wiem, że tak jak jest teraz jest cudownie i nie chciałabym wymienić tego na nic innego :)
    Dziękuję, że dałyście mi możliwość wyrzucenia z siebie tego wszystkiego! :D

    Miłego dnia! :)

    Z., Fidelissa, Malenq, dżona, Misty87, Lena87, Laura, sara_nar, Ania07, Kaśka28 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry
    wstaje jadę oddac firanki
    bede stala 1 w kolejce po otwarciu :)

    Little Frog, Malinowa Panienka, Fidelissa, dżona, Lena87, Laura, Ania07 lubią tę wiadomość

  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) witam Kobietki :)
    Wstałam już przed 7, bo nie mogę spać. Tempka dziś oszalała. Do tego boli mnie brzuch, podbrzusze, plecy (krzyż), jajniki i piersi... Ech... Zniknął poranny śluz brunatny, ale pewnie w ciągu dnia wróci.
    Brzuch wzdęty, jakbym się najadła pod sam czubek nosa, a dopiero wstałam, a kolacji nie jadłam. Do tego okropnie swędzi mnie pępek (dziwne!) chyba jakaś infekcja...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 08:11

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula, ten Twój wykres wygląda baardzo obiecująco i trzymam kciuki, żeby tam się już mały lokator zadamawiał!! :)

  • Malinowa Panienka Autorytet
    Postów: 2255 1502

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,

    moja temp ranna jest niezwykle wysoka :D nie wiem co myśleć o tym :P temp. niecałe 36 to nie wiem czy normalna :D

    [*] Jagoda 18.03.2014
    [*] Antosia 13.01.2019

    Mutacja V Leiden hetero (acard 150mg.,heparyna 0,6ml.)
    MTHFR 1298A>C hetero
    Niedoczynność tarczycy Euthyrox N 150
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Kochane!

    Wczoraj nie miałam już sił pisać o wynikach mojego monitoringu.

    Pęcherzyków brak, a śluzówka z II fazy cyklu.

    Mam samoistną luteinizację w terminie owulacji i doktor sam nie wie, skąd się to bierze.

    Szansa na to, że pęcherzyk dojrzał i pękł w ciągu 3 dni jest bliska 0%, więc
    owulacji nie było i już nie będzie.
    Mam brać od jutra luteinę na wywołanie okresu. I zaczynamy od nowa.

    Pytam go, czy jakaś szansa jest na ciąże u mnie, a on na to, ze za szansę to Bóg jest odpowiedzialny, a on tylko pomaga. Ech. Nie pocieszył mnie.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, Żabko... Moje wykresy zwykle wyglądają obiecująco, ale kończą się @... Co prawda, nie chcę sobie wkręcać, bo na usg nie było widać pęcherzyka ani śladu po nim...

    Ogólnie martwi mnie tylko taka wysoka temperatura... Boję się infekcji albo jakiejś innej cholery...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 08:42

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Nati89 Autorytet
    Postów: 1507 955

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, życzę miłego dnia :) Ja wlasnie wybieram się do rodzinnego po skierowania na badania :)
    Złota nie trać nadziei, ja też nie miałam owulacji w zeszłym cyklu, teraz kończy mi się okres. Brałas jakieś leki?

    Laura lubi tę wiadomość

    0d1yflw1vo1m1usk.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka miłego dnia:))
    Zabka, tez mam takiego jednego byłego....kilka razy sie widzieliśmy...ale nie odpowiada mi w jakiego człowieka sie zmienił. Jest reżyserem, moralnie nie do przyjęcia przynajmniej dla mnie....



    Ponuro za oknem. Czas wstawać:)

    Laura lubi tę wiadomość

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!!!
    Słuchajcie w końcu się wyspałam! Jestem przeszczęśliwa! :D
    Lena jestem :D Usłyszałam Twoje wołanie :) Jak u Ciebie? Jak samopoczucie?
    Nie było mnie parę dni, bo miałam mnóstwo zajęć, potem wyjazd, a wczoraj fatalny poniedziałek i jedyne o czym marzyłam cały dzień to ciepłe łóżeczko :)

    trochę naskrobałyście przez ten czas :) ja sprobuję to ogarnąć potem jakoś :)

    Jedyne co zobaczyłam to bliźnięta Misty! Normalnie się poplakałam! Ze wzruszenia oczywiście!

    Sara, i jak Ci się jeździ?

    Malinowa, w I fazie cyklu występują takie tempki. Grunt żeby potem skoczyła :)

    Melula, bardzo mi się podoba Twoja tempka :) Oby to wróżyło tylko jedno!

    Cześc Nati! Tobie również miłego dnia!

    Złota, od nowa tzn., że będzie Cię stymulował? Na pewno da się temu jakoś zaradzić!

    Żaba zawsze masz tu możliwość wyrzucenia z siebie czego tylko chcesz!
    Oj muszę Was później nadrobić :D
    AnusiaM pewnie jakieś wadliwe firanki kupiła, nie jestem totalnie w temacie :)

    Fidelissa, witaj, co u Ciebie?

    Idę teraz zrobić sobie kawę, żeby się trochę pobudzić i wziąć się za prasowanie, bo patrzy na mnie niezła sterta z daleka!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2014, 08:57

    Z., Laura, Little Frog, sara_nar lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Magdas Autorytet
    Postów: 1624 1678

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Zlota nie ten to nastepny cykl clo musi zadzialac. A mozesz mi powiedziec ile placilas za clo? U mnie tez jest prawdopodobienstwo ze pecherzyk pekl za maly lub sie wchlonal lub dojrzal i pekl czyli w sumie loteria, moglam jechac w sobote moze wiecej by bylo wiadomo.
    Trzymaj sie:)

    Złota lubi tę wiadomość

    W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to,by nauczyć sie tańczyć w deszczu.
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati89 wrote:
    Cześć dziewczyny, życzę miłego dnia :) Ja wlasnie wybieram się do rodzinnego po skierowania na badania :)
    Złota nie trać nadziei, ja też nie miałam owulacji w zeszłym cyklu, teraz kończy mi się okres. Brałas jakieś leki?

    Kochana, jestem na kuracji CLo, biorę estrogeny, witaminę D i B6, piję INOFOLIC 2xdziennie, po owulacji biorę luteinę na podtrzymanie ewentualnej ciąży lub a okres. Jestem na lekach od roku, owulacji nie mam od 4 miesięcy.

    to sie nazywa LUF - zespół luteinizacji niepękniętego pęcherzyka jajnikowego.

    jeszcze został nam wariant CLO+pregnyl, ale to jeśli jajko urośnie. U mnie nie rośnie.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanko, ja mam tylko stymulowane cykle. Stymulowana na różne sposoby jestem od roku.

    Od nowa, czyli CLO w następnym cyklu, ale w innej konfiguracji z pozostałymi lekami.

    teraz to już tylko chcę mieć @ jak najszybciej.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złota może ta kolejna konfiguracja da zamierzonuy efekt!
    No oby do @, żebyś juz mogła zacząć!

    Z. witaj w ukryciu :)

    Z., Złota lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdas wrote:
    Hej
    Zlota nie ten to nastepny cykl clo musi zadzialac. A mozesz mi powiedziec ile placilas za clo? U mnie tez jest prawdopodobienstwo ze pecherzyk pekl za maly lub sie wchlonal lub dojrzal i pekl czyli w sumie loteria, moglam jechac w sobote moze wiecej by bylo wiadomo.
    Trzymaj sie:)

    Magas, nie pamiętam ile płaciłam za clo, bo kupowałam jeszcze tonę innych leków, ale chyba coś koło 16 zł.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 25 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No witam witam :)

    taki szary i ponury dzień że nawet nie wiedziałam co napisać żeby nie wprowadzać złej atmosfery :D czeka mnie trudny dzień w pracy ale Wam życzę żeby Wasz dzień był miły lekki i przyjemny <3

    Będę podglądać co tu się dzieje :)

    Laura, dżona lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ