X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lillamy dziekuje za kciukasy mam nadzieje ze skoro prywatni olali sprawe to ci na nfz zadzialaja jak nie to bede szukac do skutku.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja dziś zarobiona, rano mega zakupy z Szymkiem. Padł Tomkowi na rękach w Kauflandzie ;) na szczęście dał się przenieść z samochodu do łóżeczka, rozebrać na śpiocha i spał prawie 4 godz!!!
    W tym czasie szalalam w kuchni. Wieczorem Tomek zrobił karpia, ja jeszcze wydlubalam świeczniki z pomarańczy, zmieniłam pościel, popakowałam prezenty i padam.

    Przedszkolanko ćwiczenia zarzucone od piątku, bo męczy mnie migrena :( jakoś sobie z nią nie radzę i wraca jak bumerang....
    Waga stoi w miejscu, ale spadają centymetry, co mnie cieszy :)

    Szymek właściwie już zdrowy.
    Tylko paskuda okropny, ale tego się nie leczy ;)

    Kochane korzystając z ostatnich spokojnych chwil życzę Wam rodzinnej, ciepłej atmosfery, dużo miłości i radości w ten świąteczny czas!
    Ściskam Was mooocno!!!!!

    LillaMy, Laura, przedszkolanka:), Kaśka28, Little Frog, Anaaa:), Misty87, Maniuś, dżona lubią tę wiadomość

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
    życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba,
    zadumy nad płomieniem świecy,
    filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
    piękna poezji, muzyki,
    pogodnych świąt ,
    odpoczynku, zwolnienia oddechu,
    nabrania dystansu do tego, co wokół,
    chwil roziskrzonych kolędą,
    śmiechem i wspomnieniami.
    Wesołych świąt!

    Little Frog, Anaaa:), Misty87, Kaśka28, Maniuś, dżona lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • dżona Autorytet
    Postów: 899 1243

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane!
    Na te nadchodzące Święta życzę Wam spokoju ducha, miłości, odpoczynku, pogodnej atmosfery rodzinnej i spełnienia marzeń.
    Wesołych Świąt!!
    Ps. Pamiętam o Was cały czas i posyłam buziaki :* :* :*

    Little Frog, przedszkolanka:), santoocha, Anaaa:), Misty87, Kaśka28, Maniuś lubią tę wiadomość

    100 cykl 09.2020 STOP - już nie liczę...
    🛑😔 92zOvuFdiend.pl
    Niedrożne jajowody? PCOS(2011), niedoczynność tarczycy(2014), hiperinsulinemia(2015), hiperprolaktynemia cz(2015), wysokie LH, znikomy śluz 😐
    *08.2018 ... psychoterapia
    *1,5 roku z Naprotechnologią
    *kilkanaście cykli z Letrozolem
    * mąż 2% morfologia, 86 ml/ml koncentracja
    *01.2017 - SHSG Lublin - PJ udrożniono, LJ udrożniono na 2/3 długości
    *10.2016- laparoskopia -NIEDROŻNOŚĆ OBUSTRONNA 😔PCOS-kauteryzacja jajników
    *06.2014-03.2015- 8 cykli z Clostilbergyt
    *07.2014- histeroskopia-lewe ujście jajowodu niedrożne, prawe drożne, macica i szyjka ok
    *10.2013- laparoskopia- niedrożność PJ, kauteryzacja jajników
    *Aniołek [*] 13.01.2014 ♥ 6+3t 😔
    *Starania o pierwszą ciąże od 09.2012
    "Każdego dnia, dostajemy od życia kamienie, ale to od nas zależy czy zbudujemy z nich mur, czy most."

    j36regz2ei8e5moa.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 grudnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się dołączam dziewczynki do życzeń Świątecznych a przede wszystkim spełnienia tego jednego najskrytszego wam wszytkim. Zycze Wam i sobie aby w końcu się pojawiła ta mała kruszynka :D

    Little Frog, Misty87, Maniuś, dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie kochane mamy, staraczki i zaglądaczki!!
    Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spedzonych w rodzinnej atmosferze i aby Nowy Rok przyniósł Wam to wszystko o czym marzycie!!
    A po góralsku -
    Syćkiygo nojlepsego na te Świynta!!

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9d1f8808a5e.jpg

    Kaśka28, Anaaa:), Maniuś, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tam dziewczyny jak tam swietowanie? Pojadlyscie?:-) ja humorek calkiem calkiem nie moge sie doczeksc nowego roku bo ide na badanka potem do lekarza I bedzie sie dzialo:-)
    Pozdrawiam serdecznie

    Ania_84, Anaaa:), santoocha, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Resztkami wieczornych sił, ale piszę :D

    Kasiu, miło Cię znowu u nas widzieć! Zaciskam mocno kciuki i kibicuję :*

    Potforku, mam nadzieję, że i dla Ciebie Nowy Rok będzie owocny :*

    LillaMy cóż za wiadomość! :D powodzenia w staraniach o rodzeństwo dla Filipka! <3

    Monia nikt nie powiedział, że będzie lekko :D dzieci mają niekończące pokłady energii ;)

    Przedszkolanko co u Ciebie? Jak długie leczenie Cię czeka? No i jak Pola? Śpi już lepiej?

    Złota jak u Ciebie 2 cykl z CLO?

    Laura, cudne zdjęcie :)

    Santoocha super, że Szymek już zdrowy! Oby i Tobie te wstrętne migreny przeszły :*

    Dżona co u Ciebie?

    Misty, ale dają Ci dzieciaki popalić.. nie ma co. U mnie podobnie, ale cóż zrobić. Musimy sobie jakoś radzić ;)
    Ślicznie wyglądasz!

    Macierzanko? Another? Zetko? i reszta .. gdzie się podziewacie?


    U nas w miarę dobrze. Synek już samodzielnie chodzi po całym domu. Wszędzie go pełno, nie można spuścić go z oka. Od 9 rano do prawie 22 urzęduje z jedną godzinną przerwą na spanie w południe. Poprzestawiało mu się znowu wszystko. Jestem padnięta. Za dobrze też się nie czuję, zwłaszcza że teraz od 2 dni sama jestem z Młodym. Bóle kręgosłupa są tak silne, że nie mam siły wstać nawet z łóżka. Nie wspomnę już jak się bawimy z synkiem na podłodze..
    Niunia w brzuszku się chyba odwróciła główkowo. Boli mnie całe podbrzusze i mam spory ucisk. Okolice blizny dziwnie rwą i pieką :/
    Mam czasem już dość.. 12 stycznia wizyta kontrolna u gina. Kolejna za 2 tygodnie i już dostanę skierowanie do szpitala. Będę musiała jechać pod koniec stycznia ustalić termin cc.
    Od jutra chyba zabiorę się za pranie i prasowanie ciuszków, pieluszek, pościeli itp. Jest tego sporo, a czasu praktycznie brak żeby cokolwiek ogarnąć. NIe mogę nawet na chwilę usiąść bo jak Młody śpi to muszę szybko sprzątać i obiad gotować. Nie wiem jak ja sobie z dwójką poradzę, ale co tam :D jak to mówią, mamy nie biorą chorobowego ani urlopu i niby mają więcej siły i energii niż faceci :D

    Co do Świąt to u nas w tym roku bardzo skromniutko. Mąż w pracy, zjedliśmy tylko obiado-kolację. W ogóle to nie czuję tych Świąt. Rodzina daleko, śniegu brak, temperatury dodatnie.. masakra..

    DObra nie zanudzam już. Lecę wziąć leki i mykam spać. Trzeba regenerować siły :D

    Kaśka28, LillaMy, Laura, olka30, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 26 grudnia 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa bedzie dobrze tyle teraz roboty ale ile milosci I usmiechu daja takie maluchy:-) zycze duzo sily:-)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!! ;)

    Jak po świętach? Objedzone? ;)
    Ja aż tak nie- na szczęście ! Ale od jutra znowu noworoczne postanowienie diety i ćwiczeń :)
    U nas Wigilia bardzo fajna z moimi rodzicami :) u teściów byliśmy w 1 dzień świąt ale wróciliśmy bo szwagier z chorym dzieckiem przyszedł. Popołudniu był kuzyn z dziewczyną i siostra z chłopakiem to popili i o 3 w nocy z moim do szpitala jechałam bo okazało się że jelitówka..i tak każdy w rodzinie przeszedł ją jednodniowo ma swój sposób :O
    Dzisiaj zleciało spokojnie a jutro załatwiamy becikowe :) mąż jeszcze tydzień z nami jest <3

    Anaa dzielna kobieto jeszcze tylko troszkę :*
    Buziaki dla Was dziewczyny!

    Ps. Pierwsze święta Poli były dla niej szokiem-lampki,zamieszanie ale zniosła bardzo dobrze-prócz nocy z pt.na sobotę bo nie spała od 1-4 i z nami jechała do szpitala. Jest kochana,no i była baardzo grzrczna bo prezenty od Mikołaja zagracają pokój :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2015, 22:46

    LillaMy, Little Frog, Anaaa:), dżona lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :)
    Przed świętami nie udało mi się zaglądnąć niestety :(
    My w Polsce :) święta święta i po świętach :D
    Alexiu fajnie zniósł podróż i ogólnie jest bardzo grzeczny <3 mamusine serduszko <3

    Kaska i Dzona milo Was znowu"widzieć" :)

    Staraczkom życzę powodzenia :) i my również planujemy drugie baby w najbliższej przyszłości :) tak w okolicach czerwca może rozpoczniemy starania :)

    Kochane moje SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!! :P

    olka30, Little Frog, Anaaa:), dżona lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta święta i po świętach.. Niby były, ale jakoś tak szybko minęły, że czuję jakiś niedosyt :( W tym raku po raz pierwszy nie było bieganiny i objeżdżania całej rodziny z czego na początku się bardzo cieszyłam po czym stwierdziłam, że mi tego brakowało. Babie nie dogodzi :) Kolacje wigilijne w tym roku zaliczyłam dwie, żeby nikomu przykro nie było (ale to jednorazowa akcja, bo jednak zbyt męczące) i nawet się tak nie objadłam jak zazwyczaj, bo wiedząc że jedzenia będzie sporo tylko trochę podziubałam z każdej potrawy :) W Boże Narodzenie popiliśmy troszkę w domku w gronie najbliższej rodzinki dzięki czemu w Szczepana każdy leczył kaca, ale i tak fajnie było na spokojnie posiedzieć razem i nie myśleć kto ma znowu prowadzić samochód. Ogólnie miłe święta gdyby tylko ta pogoda była inna to może człowiek by złapał lepszy klimat, a tak przeleciały troszkę jakby z boku. Tylko z prezentów miałam radochę najlepszą od wielu lat - nie ze swoich, z tych dla dziecka :)

    My zaczynamy staranka od tego cyklu, zobaczymy co to będzie :) Nie mam spiny jak na razie, ale mam nadzieję że tym razem będzie łatwiej i szybciej niż poprzednio :)

    Little Frog, LillaMy, Maniuś, Anaaa:), dżona lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    santoocha i przedszkolanko zdrówka dla Szymka i Poli.
    Tymek też od tygodnia katar i kaszel. Jutro do lekarza idziemy bo niby lepiej niż było ale strasznie się męczy.
    Święta całkiem ok. Wigilię najpierw spędziliśmy u mojej siostry i brata, później na 20 do teściów pojechaliśmy. Tymek spać poszedł dopiero przed 24 ale nie marudził dzielny chłopiec. Dużo wrażeń. Od mojej siostry dostał dużego misia. Nie wiedziałam że 11msc dziecko może tak się ucieszyć na widok misia :)
    U teściów było znośnie choć jak zwykle w pewnym momencie tesciowa musiała mnie z irytować . W I dzień świąt popołudniu byliśmy u mojego dziadka :) po powrocie o 20 szwagier zaprosił nas do nowego mieszkania, które kupił w zeszłym roku i niedawno oddali do mieszkania więc T znów poszedł spać około 24. Ale z tego co zauważyłam to przesypia całą noc. Dziś obudził się o 8:30. Gdzie o 21 zjadł butlę kaszy i nie budzi się w nocy na mleko. Teraz zalicza drzemkę już od godziny. Poprzednia drzemka była zaś od 11 do 13:30.
    Anaaaa hoho to Ty już na ostatniej prostej i niebawem będziesz cieszyła się coreczką :)
    Pozwolę was zapytać zabezpieczacie się w jakiś sposób? Tabletki? Prezerwatywy? Bo my z mężem nie. Co prawda planujemy drugie dziecko ale to dopiero jak wrócę do pracy.

    olka30 lubi tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o to moi ukochani mężczyźni :)
    out.php?i=1064346_2015-12-25-10.58.50.png
    out.php?i=1064347_2015-12-25-10.57.50.png

    potforzasta, Maniuś, przedszkolanka:), olka30, Little Frog, dżona lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajne zdjęcia Sara :)

    Mój mały ma antybiotyk na cholerny katar, męczył go ponad 2 tygodnie i dopiero jak zaropiały oczy to lekarz dał antybiotyk :( A tak to się musiał męczyć, zwłaszcza w nocy.
    My dziś jedziemy obczajać żłobki. Beczeć mi się chce na samą myśl, że mam małego oddać do żłobka i w ogóle, że mam go zostawić na łasce obcych ludzi :( Ale z roboty non stop dzwonią, a tak czy siak będę go musiała zostawić, bo niestety nie stać nas na rezygnację z jednej pensji mimo, że już mi jakoś nie zależy na robieniu super kariery. Najgorsze, że najlepszy żłobek jest mi zupełnie nie po drodze, więc tatuś będzie go w razie czego zawoził i nie będę widzieć dziecka przez większą część dnia :( Zazdroszczę kobietą które mogą iść choć na chwilę na urlop wychowawczy i zająć się dzieckiem w te najważniejsze lata w życiu.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko staraczki! :)
    Teraz to mogę z czystym sumieniem to napisać, bo coraz więcej tu staraczek ;)
    Nie wyrobiłam się z życzeniami. Ale mam nadzieję, że wiecie, że życzę Wam jak najlepiej i to nie tylko z okazji świąt! :)

    Anaaa, życzę dużo siły na tej ostatniej prostej!! :)

    Sara, fajnie że wpadasz i napiszesz kilka słów co tam u Was! :)

    Ogólnie dziewczyny, które wpadł z życzeniami może też coś skrobą? :)

    Olka, biedny synek się wymęczył. Mam nadzieję, że teraz szybko poczuje się lepiej. Wcale się nie dziwię, że serce Ci się kraj na myśl o oddaniu dziecka do żłóbka. Moja mama jak mi powiedziała, że moja chrześnica idzie do przedszkola (mając 3 lata), to aż mi się oczy zeszkliły :D A głupie myślenie, że jak ona sama tam biedna sobie poradzi, a przecież to ma znacznie więcej plusów - koledzy, koleżanki, zabawy itp :) A już się boję jak swoją będę musiała wysłać do żłobka/przedszkola.

    Któraś wybiera się na sylwestrową imprezkę? :)

    Chciałabym odpisać każdej, ale mam chatę do ogarnięcia. Normalnie meksyk niesłychany. Ja nie wiem, ale bałagan to się robi w mgnieniu oka. Szkoda, że porządek i obiad się tak nie robią...

    dżona lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko ja mam coś ze 3 zaproszenia :D Od polsatu TVP1 i TVN :D A tak serio to do siostry mojej do szwagierki i mężnego kolegi ale pewnie w tym roku zostaniemy w domu.

    Dziewczynki pokażcie te Wasze dzieciaki jak się pozmieniały ")

    sara_nar, Little Frog lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • KamKaKam Koleżanka
    Postów: 55 26

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moze i pytanie z czapy ale mam do Was pytanie czy którejś zdążyło sie na poczatku ciąży jakies kilka dni przed miesiączką mieć okropny bol okresowy? Bo wiem ze może troche sie pospieszyłam robiłam wczoraj bete wyszła negatywna a to 9 dpo. Wieczorem dopadl mnie okropny bol okresowy z kłuciem prawego jajnika juz myslalm ze dzisiaj okres przyjdzie a tu cisza. Miała tak któraś z tych co zaszła w ciążę?

    Carmelitta lubi tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o sylwestra to my w tym roku psoatnowilismy posiedziec w domu takie friko romantiko hehe:D troce decyzja podjeta przez psa:D bo w tamtym roku strasznie sie bal wiec w tym roku chcemy na spokojnie w domku :D planujemy zrobic razem koalcyjke, zrobimy romantyczny nastroj zapalimy swieczki poukladamy poduchy na podlodze schowamy sie pod kocyk a na deser zjemy owoce moczone w czekoladzie:D a co niech dupa rosnie odchudac sie bedziemy po nowym roku hehe

    KamKaKam ja nie bylam w ciazy ale moja kolezanka tak miala i okazalo sie ze jest w ciazy ale nie nakrecaj sie poczekaj do 14dpo i wtedy zrob test :D trzymam kciuki


    Jesli chodzi o oddawanie dzieci do zlobka to tez by mi sie serduszko krajalo i pewnie tez bym miala z tym problem tak samo 3latki w przedszkolu ale jak widze w pracy te baczki jak duzo im daje przebywanie z dzieciaczkami (zawiazuja nowe przyjaznie, usamodzielniaja się, jak rodzice ciesza sie z kazdych wystepow i postepow swoich pociech i wiele wiele innych) to widze duuuzo plusow posylania dziecka do przedszkola juz od najmlodszych lat:D Wiadomo chcialybysmy caly czas byc z nimi i ciezko bedzie sie rozstac ale kobitki wasze dzieci sa w przedszkolach bezpieczne:D Jasne poczatki bywaja trudne ale za to pozniej ile radosci:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 17:53

    Little Frog lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh rozpisałam się ale nie wiem dlaczego na telefonie skasowało mi tekst :/
    Olka współczuję choroby synka. Z lekarzami to spotkałam się z takimi co to od razu antybiotyk wciskają i z takimi co wolą zwlekać. I taj źle i tak nie dobrze. Ale żeby czekać 2 tyg. Masakra.
    My sylwestra spędzamy w domu. Nie wyobrażam sobie żeby w środku nocy wybudzać Tymka, ubierać go i jechać do domu.
    Tak przeglądam zdjęcia bo chcę wreszcie dać do wywołania i we trójkę mamy tylko dwa zdjęcia. Z chrzcin i z teraz ze Świąt.... za to Tymcio sam ma ich z tysiąc :)
    A tak wygląda nasza trójka :) Tymcio w Wigilię skończył 11msc.
    out.php?i=1064569_2015-12-25-10.56.46.png

    potforzasta, Maniuś, Little Frog, dżona, olka30 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
‹‹ 1579 1580 1581 1582 1583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ