X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka gratuluję!! :)))

    U nas dzisiaj 11 miesięcy <3

    LillaMy, olka30, santoocha lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka gratulacje!!!! <3
    Identyczna różnica między dziećmi jak u mnie ;) Dużo zdrówka dla Was!


    Witam wszystkie i gorąco pozdrawiam. Nadrobię jak znajdę chwilę, bo u mnie intensywne dni ostatnio.

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka gratulacje:)
    Ja mimo zastoju nie poddaje się i ćwiczę jutro przerwa bo trzeba też odpocząć

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie już lepiej, wczoraj wyjelam sączek, niechcący, ale w sumie i tak dziś miałam wyjmować.
    Boleć boli, ale znosnie jest.

    Szymek od wczoraj goraczkuje, chyba winne są zęby. Biedny taki marudny, za to klei się do nas niesamowicie.
    Jutro mamy wizytę u alergologa i pytanie czy brać dziecko z gorączką ponad 38st, czy przełożyć wizytę..?

  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha biedaku <3 zdrowiej szybko :*
    A wizytę ja bym przełożyła. Z gorączką nie ma żartów, a teraz taka pogoda, że mógłby się bardziej doprawić. Nie ma co ryzykować.

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody wstał już bez gorączki :)
    Z moją nogą też czuję że powoli do przodu.
    Jedziemy w takim razie popołudniu do alergologa.

    Little Frog, olka30, Anaaa:) lubią tę wiadomość

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moje :)
    Santoocha cieszę sie ze juz troszkę lepiej :) i z Toba i z Szymkiem :)

    Anaaa znasz juz termnin?

    Olka mam pytanko,jesli nie chcesz to nie odpowiadaj...teraz zaskoczylo bez problemu?ciekawa jestem jak będzie u nas...

    Another-gdzie te fotki???

    Mamusie jak sobie radzicie???jak Wasze dzieciaczki???

    Staraczki a Wy? Dajcie znać co u Was :D kciuki zaciśnięte &&&

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane.
    Anaaa trzymam kciuki za udany poród bo to już niebawem,a patrząc ostatnio na moją frekwencję na forum kolejny raz pewnie za łapoię się na fotki córeczki :)
    Olka gratuluję ;) niec malenstwo zdrowo się rozwija.
    u mnie wszystko dobrze.
    Jestem mama ROCZNIAKA !!! Kiedy to zleciało? Już marzy mi się córeczka,ale najpierw praca i przyznam że tak jestem zakochana w Tymciu, że chcę go trochę po rozpieszczać i poświęcić mu się jeszcze przez te 5msc do czasu zanim wrócę do pracy.
    Wczoraj Tymcio skończył roczek. Miał aż dwie imprezki w sobotę i niedzielę. Postanowiłam zaprosić ciotki i wujkow na ten szczególny dzień. Bo kolejne urodzinki Tymek będzie spędzał już z innymi dziećmi. Mój roczniaczek ma już 10 zebow. Ostatnio wyszły mu czwórki. Chodzi przy pchaczu ale co raz częściej zaczyna się puszczać i tak sobie stoi. W dzień urodzin zaczął zwracać się do mnie mama tak pięknie. Bo do tej pory mama było tylko w czasie wielkiego płaczu.

    Specjalnie na urodziny piekła tort i sama dekorowalam tort masalą plastyczną. Masakra o ile zrobienie masy nie jest trudne tak lepienie tragiczne bo strasznie się klei. Ale jestem zadowolona ze swego dzieła :)
    Pozdrawiamy :* a o to i solenizant. Taaaaki duży :)

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    out.php?i=1071410_received-955167447884215.jpeg
    out.php?i=1071411_received-955167167884243.jpeg

    santoocha, Little Frog, Maniuś, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymek jaki duży już mężczyzna!
    Rzeczywiście po dzieciach bardzo widać jak szybko leci czas....

    A ja się za szybko pochwalilam że jest lepiej.. Wczoraj strasznie spuchla mi ta noga, na dodatek e ranie po cięciu krwiaka pojawiła się ropa, okolica zaognila się. Wzięłam od razu antybiotyk, zaraz jadę do przychodni pokazać to chirurgowi. Najbardziej martwią mnie te obrzęki, nie dostałam nic p/zakrzepowego po wypadku, bo przecież było krwawienie do tkanek. Pytanie czy teraz nie porobiły mi się zakrzepy.....?

    Po nocy trochę lepiej, ale spalam z nogą wysoko. Spalam to za dużo powiedziane, bo to nie moja pozycja, ja śpię zwinieta w kłębek albo na brzuchu.

    Wczoraj byliśmy u alergologa, będziemy robić Szymkowi testy z krwi, skórne dopiero po 3rż. Mamy nie rezygnować z nabiału, bo zmiany na skórze są niewielkie, ale nie dawać surowego mleka ani śmietany. Masło i ser jak najbardziej, byle nie za dużo.

    W przyszłym tygodniu pojedziemy zrobić testy i przy okazji morfologie, bo dawno nie miał. Gorączka już nie wróciła, ale apetyt dalej słaby.

    Miłego dnia kochane!

    sara_nar lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Sara ale śliczny chłopak i jaaaaki duży !

    u nas wszystko ok .. tylko nocki słabe, mała się wierci , budzi z piskiem , płacze, wypluwa smoka i potem płacze o niego bo wypluła .. obstawiam górne zęby ale jakoś strasznie długo to trwa..
    ale ogólnie jest kochana na maxa , czekam na pierwsze "mama " - myślałam, że dziś zrobi mi prezent urodzinowy ale chyba się nie doczekam :P

    trzymam kciuki za staraczki :)
    pozdrawiamy wszystkie :)

    my już 8- my miesiąc zaczynamy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 12:11

    sara_nar lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś zaskoczyło do strzału.. Aż z szoku wyjść nie mogę. Gdybym wiedziała, że to tak będzie to może poczekałabym jeszcze ze dwa miesiące, żeby też małego porozpieszczać, a tak nie będzie miał nawet półtora roku jak się kropek urodzi. Z drugiej strony taki się z niego cycek robi, że może rodzeństwo dobrze mu zrobi :) A jesień to piękny okres do rodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 12:58

    Maniuś, sara_nar lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha.. Testy owulacyjne dały radę, bo tym razem nie chciało mi się temp. mierzyć..

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara wszystkiego NAJ dla Tymcia.

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola to tym bardziej gratuluję"złotego strzału" <3 super :) ciekawe czy u nas tez tak zaskoczy czy trzeba będzie powalczyć....w każdym bądź razie nie długo bierzemy się do roboty :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!
    Olka gratuluję! :)
    Santoocha zdrówka życzę!
    U mnie grudniowy test zafałszowany za to cykl ma już 43 dni i nie wiem kiedy się skończy.Niby skok temperatury jest,ale tym się nie sugeruję.W poniedziałek mam wizytę u gin więc się pewnie co nieco wyjaśni.
    Mała coraz bardziej kontaktowa, przewraca się na brzuszek i odwrotnie.Sama siedzi i gaworzy jak stara.Czekam na pierwsze "mama" ;) a ja już po rozmowie z dyrektorem i czekają na mnie w pracy.Wracam od sierpnia.Niby fajnie,ale będzie mi żal,że z Małą już nie będę tyle spędzała czasu.
    Wiecie?kusi mnie już starać się na całego,ale głupio by było wobec dyrektora gdybym go wystawiła.Poczekam jeszcze chwilkę.Może po wakacjach coś się ruszy ;)
    Trzymajcie kciuki w sobotę,jedziemy oglądać dom...może kupimy..... ;)
    Pozdrawiam cieplutko

    olka30 lubi tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka zawsze można udać, że wpadka ;D Mi też będzie trochę głupio, bo trochę w pracy pokrzyżuję niektórym szyki, ale tym razem już się nie mam zamiaru tym przejmować. Pracę pewnie zmienię jeszcze nie jeden raz, a rodzinę ma się na zawsze :)

    Maniuś to trzymam kciuki żeby u ciebie też zaskoczyło tak jak u mnie :) Jednak coś w tym jest, że po ciąży łatwiej.. Poza tym mam wrażenie, że organizm jeszcze był przestawiony na tryb ciążowy, bo dolegliwości nie mam prawie żadnych. Momentami czuję rozciąganie wiązadeł i trochę nie panuję nad humorami, ale póki co to wszystko, Niby jeszcze wcześnie, więc równie dobrze mogą mnie dopaść jakieś dolegliwości, ale ogólnie czuję się inaczej niż na początku tamtej ciąży.

    Z., sara_nar, Maniuś, Anaaa:), Little Frog lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się wydaje, że po ciąży popsuły mi się cykle.
    I z obserwacji wychodzi, że na 3 ostatnie dwa były bezowulacyjne...
    Z długością też się rozjechalo, bo zawsze miałam po 28-29 dni, a teraz 26-32.

    Byłam u chirurga. Tryb olewczy level master... :/
    Wywiad zerowy, zalecenia- trzymać nogę wyżej. Antybiotyk może sobie pani pobrać. Przeciwzapalne też.
    Pytałam o usg zył- nie ma potrzeby, obrzęki po takim stłuczeniu będzie miała pani jeszcze kilka tygodni.
    :O
    Generalnie- IDŹ JUŻ SOBIE PANI WON!

    Porażka.

    Na szczęście w czwartek mam wizytę u lekarki która szyła mi ranę po zabiegu. Ona wydawała się bardziej ogarnieta.

    Szymkowa gorączka weekendowa okazała się znów trzydniowka. Dziś rano odkryliśmy wysypkę. Czyli mamy już z głowy.

    Miłej i spokojnej nocy!

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do cykli ja mam po ciąży fajne :) regularne, co 30-31 dni .. przed ciąża mogłam o tym pomarzyć .. mniej więcej wiem po obserwacjach kiedy mam owulke.
    Co do starań :) hmmmm.. może za 3 lata ? mała daje mocno w kość , nocki są koszmarne .. narazie z drugim byłoby ciężko ..:) więc poczekam :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Laura Autorytet
    Postów: 3396 6618

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Olka gratulacje! :)
    Anaaa Ty już bliziutko rozwiązania, niebawem przytulisz córeczkę :D
    Santoocha życzę szybkiego powrotu do zdrowia, ale się narobiło....
    Sara-nar śliczny chłopczyk, jak ten cas szybko leci. Wszystkiego najlepszego dla synka :)
    Maniuś my też będziemy się starać o rodzeństwo dla Dominisia, jeszcze trochę ;)

    Dominiś już zajada obiadki, deserki i kaszki :). Nadal dostaje piersi ale tylko dwa razy dziennie już taki mamy poukładany plan dnia że piersi są rano i wieczorem :). Śpi nam jak zawsze całe noce :). W dzień spi po 1,5 godzinki po każdym jedzeniu także Mama może zrobić w domku wszystko :)

    Pozdrawiamy i Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok dla Was Wszystkich Życzymy! :)

    Maniuś, sara_nar, olka30 lubią tę wiadomość

    Synuś mamusi i tatusia :)
    Dominiś 2890, 52cm <3
    89c50790be.png

‹‹ 1587 1588 1589 1590 1591 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ