X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Wszystkiego Dobrego dla Waszych pociech ;)
    Niech rosną zdrowo i rozrabiają :D

    Santocha, Dużo Zdrówka ,u Ciebie to zawsze musi być coś pod górkę :/

    u Mnie była jak na razie tylko jedna @ przed świętami i tak cykl się cały czas ciągnie..

    u Nas jakoś leci ..

    Filip w końcu zaliczył pierwsze szczepienie sanepidowskie ;)
    Był bardzo dzielny, pierwsze dwie dawki nic Go nie bolały, przy trzeciej pielęgniarka wspomniała że może zapłakać bo będzie szczypało i tak też się stało po 15 sekundach już nic nie pamiętał ;) uśmiechał się :D

    Waży 8.600 i 74 cm ma :)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, jaki duży Filipek! :)
    Mój podwoił masę urodzeniowa w 8mcu życia (9kg), teraz ma 10,3kg, czyli przez 6 mcy przybrał tylko nieco ponad kilogram.

    Dziś przykleilismy miarkę wzrostu. Wychodzi, że Szymek ma 80cm. Przyhamował ostatnio ze wzrostem, widzę po ubraniach że nie wyrasta już z nich tak prędko jak niedawno.

    Z moją nogą lepiej, w miarę sprawnie co chodzę, gdyby nie stan zapalny w okolicy szycia nie musiałabym brać leków p/bólowych, a tak biorę ketonal, bo dobrze działa p/zapalnie.

    Jutro znów wizyta kontrolna u chirurga.

    Lecę spać.
    Dobranoc!

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanotcha z jednej strony dobrze że troszkę przyhamował ;)
    Na dłużej wystarczą ubranka, nie trzeba będzie robić nowych zakupów ;) :D

    a Filipek to Duży Chłopczyk ;) który jedzie na mm bo jak na razie nie chce przyjmować stałych posiłków a zmuszać nie chcę aby się nie zniechęcił :)
    Mam nadzieję że jak zacznie chodzić to wagę zbije raz dwa :D

    No i pojawił się mały problem ;)
    Chodzi spać od razu po kąpieli, czyli około 20:20 ;)
    Śpi tak do godziny 00:30 do 01:00 później butla i budzi się co 30 minut co godzinkę.
    Postawiliśmy łóżeczko obok łóżka aby czuł że jestem blisko ale to nie pomaga, położę GO między Nas rozłoży się jak młody Bóg i śpi do 8 rano :/

    Ja też czasami jadę na ketonalu, uszczerbiła Mi się 8semka i pobolewa :/ a do dentysty strach pójść aby wyrwać :( tym bardziej że wyszła Ona z boku dziąsła :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 23:03

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Ci radzę idź i usuń ósemki jak najszybciej.... Też jedną wyszła mi z boku e stronę policzka, usuwano mi ją poprzez cięcie dziąsła. Jakoś nie wspominam tego źle. Potem usunęłam 3 pozostałe ósemki, ale jak już całe wyszły. Usuwanie też ok, nie wiem czy w ogóle brałam jakieś leki p/bólowe po tym. Nic nie spuchlam, jadłam normalnie.
    Tyle że zdecydowałam się na to za późno i pokrzywily mi się przednie zęby na dole :/

    Mój mąż to w ogóle ewenement, nie dość że ma ósemki, to jedną dziewiątkę uhodował ;)

    Co do dzieci - cieszę się, że Szym zrzucił trochę ciałka i zeszczuplał. Nie podobają mi się grube dzieci, a był czas, że nasz Młody był papuśny ;)

    Ps - minęła godzina kiedy pisałam że idę spać. Taaa, jasne. Nigdy mi nie wychodzi to wcześniejsze kładzenie się spać ;)

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha Mi bodajże też 9 idzie ! :/

    Dokładnie ten sam przypadek w stronę policzka :(

    Na szczęście Filipek aż tak nie jest papuśny ;) chodź przeważnie takie małe dzieciątka okrągłe się robią bo nie mają kiedy tego spalić ;) cały czas leżą :D

    Kurcze Mi ktoś musi nakopać do dupy i dobrze zmotywować :/ weszłam dziś na wagę i się przestraszyłam :(

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co byscie zrobily na moim miejscu...wcczoraj bylam u lekarza I dostalam luteine na wywolanie okresu mam brac jedna tabletke dziennie przez 7dni I odsttawic czekac naa okres ale wlassnie wstalam I juz plamie wiec nie wieem czy brac tabletke czy czekkac czy sie okres rozwinie bez tabletek..sama teraz nie wiem....

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka ja bym poczekała do jutra z tabketkami. Jak się okres rozkreci sam, to szkoda faszerować się hormonami.

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, Santocha ma rację ;)
    poczekaj do jutra :D a Luteina jeszcze nie raz Ci się przyda :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :*

    ostatnio mnie tu mniej,brak czasu...mam zamówienia na kocyki i podusie, do tego ćwiczę i mam cały dom na głowie.. mąż miał wypadek na nartach i dobił kolano które było w nie najlepszym stanie..

    Kasiu ja też bym poczekała. Jak sytuacja?
    Santoocha trzymam kciuki za wizytę!
    Lilly Filipek rośnie jak na drożdżach :)
    Sara Twój Skarb również:)
    Maniuś i Wam się uda za pierwszym razem :) może nam też :P
    Myszko u Was też już starania w pełni?

    ja pomału odstawiam Poli cyca i chcę się doprowadzić do ładu by pod koniec roku się starać i rodzić w przyszłym :) ale przed mężem operacja,rehabilitacje więc zobaczymy jak to będzie.
    Jutro rano EEg mamy,prosimy o kciuki bo jedziemy same..

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko powodzenia jutro! Daj znać jak wyszło badanie.
    Ten Twój mąż to też szalony, że jeździ na nartach z kiepskim kolanem. Ja np wiem że nigdy w życiu nie będe mogła jeździć na nartach ani na desce z moim kolanem...

    Myszko, jak sprawa domu? Kupiliście? Przypadł Wam do gustu?

    Ja byłam dziś u chirurga, to taka starsza babka, ale jakoś wzbudza moje zaufanie.
    Kazała moczyć nogę w wannie, dużo szybciej zejda siniaki i krwiaki. Nie przejmowac się że moczę ranę ze szwami, wręcz myć ją szarym mydłem.
    Antybiotyk ciągnąć aż do zdjęcia szwów, czyli jeszcze tydzień.
    Chciała dac mi jeszcze 3 tyg zwolnienia z pracy, ale przekonałam ją, że wystarczy do 5 lutego. Muszę w końcu wrócić do pracy!

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha zjechał raptem 3 razy ale skakał i tak się skończyło. Nie poważny no ale co zrobić..

    Powiem Ci,że dziwne metody,ale w końcu jest lekarzem to wie co mówi :) ja mam tyle siniaków i nie mam pojęcia od czego :o na tyłku mały krwiak się zrobił!

    Dziękujemy i damy znać co tam wyjdzie..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, ja nie brałam luteiny, więc niestety nic nie doradzę.

    LillaMy, to już chyba mięśnie wyrobiłaś :) Z Filipka duży chłopak! :)

    Przedszkolanko, faktycznie szalony ten Twój mąż. Ostatnio nie ma szczęścia jeżeli chodzi o zdrowie.

    Santoocha, moja teściowa by Ci powiedziała, żebyś nasikała na szmatkę i nogę owinęła ;) Ostatnio jak u nas była i odwoziliśmy ją na lotnisko, to chyba 15 minut mi opowiadała jaka to cudowna metoda i ilu osobom pomogła. Jak kilka dni temu uderzyłam się w palec, to mężowi mówiła, żeby mi powiedział, żebym tak zrobiła :D
    Nie wiem, może pomaga, ale tyle się już tego nasłuchałam...nawet mówiła, że szwagierce na opryszczkę pomogło! Mi na szczęście pomogła maść na stłuczenia i ulżyła trochę w bólu, a dziś już śladu nie ma :)

    Ja już mam paszport dla Kai. Teraz mogę się spokojnie stresować kolejnymi sprawami: wyjazd do Polski i organizacja chrzcin. Jedziemy aż na 3 tygodnie. Mam nadzieję, że nie zwariujemy :) Poza tym wycieczki po urzędach itp. Muszę jakieś upoważnienia powysyłać, to chociaż część spraw może uda się załatwić bez naszej obecności.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej !

    Żabko uśmiałam się z Twojej teściowej :p moja na wszystko stosuje Amol :D
    No i wyjazd coraz bliżej! Cieszycie się? ;)

    My po eeg. W ogóle w nocy była jazda,spaliśmy raptem 3h nad ranem. Rano siè wygrzebać nie mogłyśmy a to szyby zamarznięte a to kupa,na miejscu na parkingu brak miejsc i kawał musiałyśmy iść no ale UDALO SIĘ! Pola usnęła po ok.20 min.chociaż byłam pewna że nie zaśnie bo duże oczy miała,ale badanie wykonane. Czekamy na wynik...
    Po badaniu zrobiłyśmy rundkę po sklepach i po wszystkim dziecko mi padło na prawie 2 h ;) nawet teraz szybko usnęła i śpi więc oby ta noc była lepsza!

    Miłego weekendu!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej I nie bralam luteiny:-) dzisiaj sie okres rozkrecil na cale szcescie:-) bo 5go dnia cyklu zaczynam clo w miedzycczasie wizyta w klinice I moze juz w tym cyklu pierwsza inseeminnacja!!!!! Ruszylo sie!!!! 5go lutego wizyta w klinice jak bedzie ovulacja jest duza szaansa!!!!!tzrymajcie kciuki!!!

    santoocha, przedszkolanka:), olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka , Cieszę się razem z Wami ;) i Zaciskam mocno Kciuki <3

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno nas nie było... Wszystkim mamom gratuluję - tym dzieci urodzonych i ciężarnym :) Dzieciaczki słodkie nam rosną...
    Nasza Ala ma już rok i dwa tygodnie :) Jest bardzo rezolutną i mądrą dziewczynką.
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d194668d4a8a.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/85fcb240d96d.jpg

    Pozdrawiamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 16:01

    przedszkolanka:), olka30, Maniuś, Little Frog lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula, Alicja to Duża i Śliczna Dziewczynka ;) a jaki tron Księżniczka Ma :D
    Dużo Zdrówka dla Was :)

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu <3 super źe @ sama przyszła! I ja na nią czekam :P czy to nie dziwne haha :D

    Lilly słodziak z Twojego Filipka <3

    Melula Alicja rośnie jak na drożdżach,ale fotelik ma super :) lubi w nim siedzieć?
    A tort wygląda przepysznie :)

    My witamy po ładnej nocy ale pobudce o 5 :D sobota... :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Melula wczoraj o Tobie myślałam co u Was :)
    super dziewczynka :)

    Przedszkolanko czyżbyś i Ty starała się o rodzenstwo dla Poli ??

    Kaśka super, że małpa przyszła sama i życzę owocnego cyklu :D

    kibicuje Wam wszystkim wiecie <3
    pozdrawiamy :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jeszcze nie mam @,muszę wyleczyć tarczycę i doprowadzić organizm do porządku ale jest plan na koniec roku ;)

    U nas druga drzemka,pierwsza ponad 1.5h trwała. Nie mamy prądu,w domu zimno więc uciekłam na rowerek :P

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1588 1589 1590 1591 1592 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ