X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, zaciskamy i będziemy z niecierpliwością czekać na relacje!! :):)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńko Ty wiesz :) kciuki trzymam mocno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja trzymam kciuki :) za MATKĘ ZAŁOŻYCIELKĘ <3

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 lutego 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Misty spóźnione ale szczere sto latek! młoda jesteś, jeszcze dwudziestka ;)
    a jak tam górale? Łobuzują?? :P

    Kasiaaaa trzymam mocno kciuki i czekam na wieści <3

    u nas mąż zrobił rezonans..wynik nieciekawie wygląda,jutro rano ortopeda i zobaczymy..Ja za to mam też jakieś tam zdrowotne problemy. No i Pola miała chwilową gorączkę,teraz nosek charczy więc siedzimy w domu...eh,zła passa ostatnio ale walczymy o lepsze czasy ;)

    Misty87 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny help me. Coś mi wyskoczylo 2 dni temu. Najpierw myślałam że to zwykłe uczulenie. Swędzi, nie wiem czemu ale pomyślałam że może to półpasiec. Mam strachs że szok. Bo co z Tymciem jak go ustrzec żeby nie zachorował na ospę?
    To coś wyskoczyło po lewej stronie nieopodal piersi. Może macie pomysł? Jutro rano pędzę do lekarza.
    out.php?i=1075498_20160208-215138.jpg
    out.php?i=1075497_20160208-214732.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 22:14

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara półpasiec z tego co wiem boli i w zmianie skórnej są pęcherzyki. Może to tylko uczulenie kontaktowe...? Jakaś nowa bielizna? U mojej siostry podobnie wygląda uczulenie na nikiel.

  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczulenie mam na nikiel ale w tym miejscu skóra nie ma kontaktu z metalowymi fiszbinami. Już sama nie wiem.lekarz na 15:40. Na zdjęciu tak nie widać ale dziś już są pęcherzyki ból lekki odczuwam ale bardziej swędzenie. Akurat jeśli chodzi o ból to mam dość wysoki próg bólu.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spróbuj clotrimazolem. Mi się takie zrobiło, okazało się, że się podrapałam, potem się spociłam, a potem to sobie dośpiewaj. Mi clotrimazolum pomogło - to cudowna maść za 3 złote, która leczy różne dolegliwości.

    kaska, kciuki za powodzenie inseminacji.



    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 9 lutego 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak półpasiec. Na szczęście prawdopodobieństwo że Tymcio będzie miał ospę jest znikome. Ufff i tak bedny męczy się z czwórkami.
    Kasia kciuki za inseminacje.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 10 lutego 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńko trzymamy mocno kciuki! <3

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny :) jestem tutaj nowa. Powiedzcie mi co sie dzieje? juz mowie o co chodzi... przed staraniami gdy zblizala sie @ to tego samego dnia mialam brazowe plamienia i tego dnia przychodzila @.
    odkad z mezem sie staramy to moze tylko w pierwszym cyklu tak nie mialam ale w nastepnych to mam tak ze plamienia pokazuja sie 2-3 dni wczesniej i sa takie skape prawie wcale i sie nasilaja az w koncu przychodzi @. natomiast od dwoch cykli plamienia przychodza z 5 dni wczesniej. teraz mam miec @ jutro albo w sobote ( cykl 28-30 dni ). wczoraj nic nie bylo a pod wieczor mialam troche plamien. wiecie co to moze byc? :(

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami tak bywa...ja jak sie niie staralam to wszytko mialam jak w zegarku a jaak tylko zaczelismy to cykle bardzo nieregularne niektore dlugie niektore normalne...plamieniaa takiee jaak opisujesz to ja mam od zawsze wiec niee uwazam tego za cos zlego...prwnie wszytko przez staaranka I spine:-)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczko co u Was???

    Szymek prawie zdrowy. Ja też.
    Młodemu jutro kończymy antybiotyk.
    Moje nogi też dochodzą do siebie, nadal straszą granatowymi sińcami (a to już miesiąc od upadku!), ale prawie nie boli, normalnie już chodzę - nawet na obcasach ;)
    Jak tylko skończy mi się L4 składam wniosek i odszkodowanie z ZUSu i polisy.

    Co tam u staraczek?
    Kaska jak u Ciebie???

    Olka jak się czujesz?
    Anaaa kiedy wizyta na której ustalicie termin cc?

    Mamusie jak dzieciaczki?

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomaranczko co u Was???

    Szymek prawie zdrowy. Ja też.
    Młodemu jutro kończymy antybiotyk.
    Moje nogi też dochodzą do siebie, nadal straszą granatowymi sińcami (a to już miesiąc od upadku!), ale prawie nie boli, normalnie już chodzę - nawet na obcasach ;)
    Jak tylko skończy mi się L4 składam wniosek i odszkodowanie z ZUSu i polisy.

    Co tam u staraczek?
    Kaska jak u Ciebie???

    Olka jak się czujesz?
    Anaaa kiedy wizyta na której ustalicie termin cc?

    Mamusie jak dzieciaczki?

  • Pomarańczka Autorytet
    Postów: 596 214

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy się po długiej przerwie :)
    U Nas po długiej drodze zawirować, walk.. wszystko wraca do normy..
    Ostatnimi czasy musieliśmy się zmierzyć z AZS które było wynikiem szczepień. Na obecną chwilę do 13 miesiąca mamy przerwę w szczepieniach, i mały będzie miał zmianę szczepionek oraz dostosowany indywidualny schemat szczepień, ze względu na to, że jest alergikiem.
    Poza tym zmiany na skórze w końcu w większości zniknęły i nie wracają..
    Za kilka dni zaczniemy rozszerzać dietę, i stąd moje pytanie, czy jest jakaś mama w posiadaniu listy produktów które może taki malec jadać (np. warzywa, owoce, mięsko, ryby, przyprawy)jak obiadki przyrządzać? jak często podawać wodę ? Czy jakieś soczki? Kiedy wprowadzać gluten ? Kiedy wprowadzać żółtko ? Jakie kasze maluch może jadać?
    Wiem, że w tym początkowym okresie mogą występować zaparcia, jak sobie z nimi radzić ?

    Dać dziecku tyle ile chce zjeść czy jednak ograniczać ? Jeśli ograniczać to kiedy zwiększyć ilość obiadku..


    Zapytałabym o to wszystko pediatrę, ale jego to o kant... można rozbić.. przemądrzały facet.. który wie wszystko czyli dosłownie NIC..

    Poza tym, znalazłam już nianie :) kupiliśmy z mężem nowy samochód abym mogła spokojnie do pracy śmigać bo mam aż 40 km :) Więc w kwestii powrotu do pracy większość dopięta na ostatni guzik.

    A co u Was dziewczyny ?
    Pozdrowienia..

    3jvzp07w7jmagt8p.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 lutego 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha u mnie spokojnie:D jasne ze ciagle mysle czy sie uda raz jestem pewlna wiary a raz nie i dzisiaj jaokos mam wrazenie ze sie nie uda...watpie zeby nam sie udalo to byloby zbyt piekne..no nic pozyjemy zobaczymy. Narazie spokojnie staram sie nie nakrecac a z drugiej strony...wiecie jak jest:D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej...
    Byliśmy dziś z Szymkiem na IP.
    Przewrócił się w kuchni, rozplakał, ale zaraz wstał i od tej pory ma niestabilne kolano. Chce iść, ale nóżka zgina mu się sama i upada :(

    Przyjęła nas młoda lekarka, która stwierdziła zapalenie stawu biodrowego, mimo że nic nie wyszło na rtg ani w jej badaniu fizykalnym, ani Szymka to nie boli.

    Jutro spróbuję dostać się gdzieś prywatnie. Jestem na 99% pewna, że to problem z więzadłami w kolanie. Tak samo chodziłam jak zerwałam sobie krzyżowe przednie.

    Padam na twarz. Za dużo wrażeń dziś.
    Dobranoc!

  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 11 lutego 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, wiemy wiemy. Ale ja mocno trzymam kciuki! :) Weekend już za rogiem, to może jakaś miła kolacyjka z mężem na odstresowanie? Puzzle, film, książka? :)

    Santoocha, biedny Szymek! Mogłabyś się chociaż trochę ponudzić...bez lekarzy, pracy, stłuczek, problemów z księgowymi itp. Tak zwyczajnie po ludzku siąść, nic nie robić i odpocząć zarówno fizycznie jak i psychicznie.

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 lutego 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    U nas ciężkie dni i noce- wirus plus zęby (mamy dolną dwójkę). Pola mamowo rączkowa a ja nie sypiam. Dzisiaj było troszkę lepiej ale odłożyć się nie dała.

    Santoocha biedny Szymuś...u Was to jak i i nas nic spokoju...

    Żabko a u Was lada chwila wyjazd? :)

    Pomarańczko miło Cię widzieć :)

    Pozdrawiam wszystkie! Lęcę szyć póki śpi bo zamówienia czekają;o

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1590 1591 1592 1593 1594 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ