X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 12 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    Santoocha u mnie spokojnie:D jasne ze ciagle mysle czy sie uda raz jestem pewlna wiary a raz nie i dzisiaj jaokos mam wrazenie ze sie nie uda...watpie zeby nam sie udalo to byloby zbyt piekne..no nic pozyjemy zobaczymy. Narazie spokojnie staram sie nie nakrecac a z drugiej strony...wiecie jak jest:D
    Trzymam kciuki :)
    nie raz się udaje u mnei zaskoczyło przy pierwszym .choc na krótko ale sa dziewczyny którym udaje sie za pierwszym razem :)

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej bylam dZisiaj jeszcze u lekarza dopytac od kiedy mam brac dupka....zbadal mnie I potwierdzil pekniecie pecherzykow I powedzial ze po wyglladzie macicy widzi ze sa duze szanse ze sie uda...ale kazal testowac dopiero 3 marca...myslicie ze wczesniej by test nie wyszedl? Liczylam ze zrobie 14dni po inseminacji z krwi czyli 23go lutego I mysalalam ze juz bedzie wiarygodny...bo 26 mialam leciec do angli...lekarz mi odradzil a myslalam ze jak sie nie uda to przynajmniej na otarcie lez polecee ssobie do kolezanki na weekend I tam odreaguje:-) jakby sie udalo mialam nie leciec ale teraz ani nie bede wiedzziala ani poleciec nie moge....znajac mojee szczescie inseminacja sie nie powiedzie a lot przepadnie...kurcze wiadomo ze ciaza jest wazniejsa od lotu ale szkoda mi jaakby mialo sie nie udac....

    sara_nar, Little Frog, Maniuś lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 12 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka jak nawet gin powiedział, że są duże szanse to nie martw się, że lot przepadnie ;)
    może zrób test 25go betę... kto wie :)
    u nas ok. Tymek szafki w kuchni otwiera, a w jednej same talerze mam. Mąż psioczy, że na wszystko młodemu pozwalam, stąd wredny i beczy jak czegoś nie dostanie, ale bez przesady. Jestem zdania, że nie ma co dziecko ograniczać i wszystkiego zabraniać. Oczywiście w granicach rozsądku. Przecież Tymek dopiero poznaje świat i z biegiem czasu nauczy się co można, a czego nie.
    Santoocha oby Szymek prędko doszedł do siebie.
    Pozdrawiam was :*

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka ja bym jednak zrobiła ten test prędzej ... i betę :)
    zawsze to kilka dni więcej do RADOŚCI :)
    życzę sukcesu z całego serducha :)

    Kaśka28, olka30 lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 13 lutego 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziiekuje dziewczyny za kciuki:-) oczywiscie lot niee jest dla mnie taki wazny jak pozytywny wynik:-) bardziej chodzi mi o czas bo nie wytrzymam do marca heehe

    Dzisiaj chyba niskiee cisnienei bo glowa od rana boli...a nie chce brac zadnej tabletki ale jak znam zyciee to mi sie zarazz z bolu glowy niedobrze zrobi...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka apap weź :) to możesz bez obaw :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 13 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :*
    Informuję tylko, że 22go jadę na rozmowę do kliniki a cesarka 29go. Będę błagać o 1 marca, bo to rok przestępny :/
    Już mam stresa..

    Kaśka trzymam kciuki <3

    Santoocha biedaku, u Was co chwilę coś się dzieje ;/ dużo zdrówka dla Szymka! Mam nadzieję, że szybko z tego wyjdzie <3

    Sara, ja też dziecka nie ograniczam, ale mój Młody to ma charakterek.
    Wymusza płaczem, tupie nogami albo się kładzie jak mu się czegoś zabroni i tłumaczy, że nie wolno. Masakra .. ciężki okres buntu :D ale trzymam się dzielnie. Z czasem dziecko zrozumie, tak jak piszesz :)

    Przedszkolanko u nas też ząbkowanie w dalszym ciągu. Tylko że u nas pcha się po 5 zębów na raz :/

    Żabko wy już niedługo lecicie? :)


    Buziaki dla Wszystkich :*
    Myślę o Was, ale same rozumiecie .. nie ogarniam już wszystkiego. Brak czasu i sił ..

    Maniuś, przedszkolanka:), Kaśka28, Misty87, Little Frog, sara_nar, olka30 lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane romantycznych I pelnych milosci walentynek zdrowka dla tych co choruja I dla wszych malenstw tez:-) buziaczki dziewczyny

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ..

    Jestem w ciąży ! ;)

    przedszkolanka:), santoocha, Little Frog, Kaśka28, Z., Maniuś, Anaaa:), sara_nar, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa, fakt 29lutego też nie chciała bym się urodzić :D !
    Ogólnie jak się czujesz ? Jak Hubcio ? ;)

    Santocha, u Was cały czas coś się dzieje :/ a choroby to opuścić Was nie chcą !
    Zdrówka dla Szymka :*

    Katarzyna, myśl troszkę sceptyczniej ;D będziesz tą szczęściarą której się uda za pierwszym razem :D

    Saro, oczywiście że nie można dziecku wszystkiego zabraniać :) faceci troszkę inaczej myślą :/ no i zawsze obwiniają matkę o to że źle wychowuje dziecko ..

    sara_nar, Misty87 lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, idziecie jak burza :p
    Aż żal, że u mnie na razie nic :/

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 15 lutego 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa, to już tuż tuż, a przytulisz swoje maleństwo! :)

    LillaMy, zdrówka dla Was i trzymam mocno kciuki, żeby było bezproblemowo i łagodnie :):):)

    Kaśka i co zdecydowałaś? Pójdziesz na tę betę wcześniej?

    Myszko, faktycznie dziewczyny idą jak burza :) I Tobie życzę kolejnego cudu, skoro go wyczekujesz :):)

    Faktycznie niedługo lecimy do Polski. Już niespełna 2 tygodnie do wyjazdu :) Nie mogę się doczekać :):) Teraz jeszcze luzik, ale w przyszłym tygodniu to będę już siedzieć jak na szpilkach ;)

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy gratulacje!!!!! Zdrowka kochana


    Zabko zrobie bete 23-24 lutego bo nie wytzrymaam do marca hehe
    I zobaczymy co dalej

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy gratulacje! Odważna jesteś :)
    Może tym razem będzie córeczka...?

    Wieczorem siądę przy kompie to napiszę co z Szymkiem.

  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny ..

    Jest to dla Mnie totalny szok, a test zrobiony z głupoty o.O
    Pocieszające jest to, że mała różnica wieku będzie :)

    Ogólnie według Gin miało wszystko spać a zrobiła Mnie w bambuko ;)
    starania żeśmy odłożyli na dalszy plan a tu takie zaskoczenie :)

    Kaśka28, Anaaa:), sara_nar, olka30, Misty87 lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 15 lutego 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Wow Lilla Gratulacje :D odważna jesteś :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 15 lutego 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha, było by bosko gdyby była córeczka ;)
    a jeśli będzie drugi Syn to też będziemy się cieszyć :)

    Kaśka28, sara_nar lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 15 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily! Ty wiesz :*

    LillaMy lubi tę wiadomość

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 15 lutego 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, mam chwilę, Młody śpi.

    W piątek wieczorem byliśmy prywatnie u ortopedy. Naczekaliśmy sie bardzo długo, Szymek w tym czasie siał spustoszenie w poczekalni zrzucając dekoder od tv i gryząc liście kwiatów....
    Ortopeda zobaczył wypis z IP z Siedlec. My mówimy, że wg nas problem jest w kolanie a nie w biodrze, że nie zdradza bólu, tylko mechanicznie czasami kolano nie pracuje tak jak powinno. On jeszcze przed zbadaniem małego powiedział, że po infekcjach często dochodzi do zapalenia stawów i pewnie tak było u Szymka. No kurde! Bez badania dziecka, bez zobaczenia jak chodzi!

    W końcu zbadał go, powiedział ze w prawym biodrze jest gorsza rotacja, a kolana są w porządku. Młody darł się i prężył, na usg bioder też. Nie stwierdził obecności płynu w stawie.
    Nakazał 6 tyg oszczędzać nogę, znaczy się ma leżeć, w razie bólu ibuprofen.
    Zapytałam, dlaczego w takim razie proble my z chodzeniem zaczeły się w momencie gdy Sz upadł i sięrozpłakał, a on na to- pewnie stłukł sobie kolano (!!!?!!!)
    Wyszliśmy dosłownie wkurwieni!!!!

    W sobotę sama zbadałam Szymka, na spokojnie w domu na przewijaku- rotacja taka sama w obu biodrach, dał sobie odwieść nogi na bok, co jest niemożliwe przy zapaleniu stawu biodrowego. Leżał i się śmiał. O kant dupy można sobie potłuc badanie dziecka, które się szarpie i płacze!

    Szymek od soboty chodzi normalnie, nie ma żadnego zapalenia stawu biodrowego, po prostu przewracając się naciągnął sobie jakieś więzadło czy ścięgno i stąd problemy z chodzeniem.
    Najedliśmy się strachu, a tu wszystko przeszło jak ręką odjął.
    Wczoraj była u nas moja szwagierka, której dzieci miały zapalenie stawu biodrowego i powiedziała, że absolutnie to nie tak wygląda jak u Szymka. jej dzieciaki nie mogły z bólu stanąć na nogę. A Szymek stoi na tej prawej a lewą kopie zabawki. Biega po całym domu, idzie, pada na kolana, wstaje, tańczy, przykuca i wstaje. Wszystko jest normalnie.

    Zrobił się strasznie mamowy. Non stop za mną chodzi, włazi na ręce, przytul się, całuje :) Niech się mną nacieszy, bo od środy do poniedziałku jestem sama w pracy, więc prawie mnie nie będzie widział.

    Z moją nogą generalnie już prawie ok, chodzę normalnie, siniaki jeszcze są, ale już schodzą. Problem tylko jest w ranie po cięciu, ciągle coś mi cieknie, a jak zaschnie, to po 2 dniach zaognia się i puchnie, jak rozgrzebię strupek to wypływa dużo gestego krwistego płynu :( Nie wiem czy nie utworzyła się tam jakaś torebka produkująca płyn... :/

    Anaaa, Ty już kochana naprawdę na wylocie! Nie boisz się cesarki, karmienia piersią potem? Miałaś takie problemy przy Hubercie...

    Macierzanko, Złota, Kaśka, Another jak u Was?

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 lutego 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    To i ja skrobnę :)

    Lilly Ty wiesz! Bardzo się cieszę <3

    Myszko oby i Tobie niebawem się udało :)

    Anaa czekamy na wieści z porodówki! :D

    Żabko nóżkami już przebierasz,słysze! :)

    Kasia 24 to mój tp miał być,oby dla Ciebie data była szczęśliwa :)

    Santocha kurde! Eh...najważniejsze ze wszystko już ok i się dobrze skończyło..

    A my co? Dwójka przebita dolna,wczoraj biegunka 8 kupek! Smecta,elektrolity i dzisiaj jedna tylko. Wirus? Zęby? Nie mam pojęcia! Ja byłam na wynikach i czekam niecierpliwie bo od tego dużo zależy...w sobotę mamy roczek i na samà myśl już chcę być po :p
    W dużym skrócie,ciężki tydzień przed nami-imprezowo lekarzowy ... mąż ma ortopedę i wszystko sie okaże.

    Ściskam.mocno!

    LillaMy lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1591 1592 1593 1594 1595 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ