X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Ciężki temat widzę ostatnio się przewija... dużo robi tu też głowa,nie ma co się oszukiwać. Myślimy,liczymy,czekamy,sprawdzamy-taka jest prawda,bo dążymy do tego by zostać matkami. Ile jest przykładów-para adoptuje dziecko i zachodzi w ciążę naturalną,przykład koleżanki od szwagierki albo po wielkich tragediach,przeżyciach,wyjazdach. Moja szwagierka od 6 lat się stara ( pierwszą straciła a druga na lekach po wielu latach się udała) fakt że màż ma złe wyniki ale ona się nakręca-niby nie myśli a wiecie jak to jest. Mieszka w USA ,założe się że gdyby tu wróciła do rodziny po 11 latach to by od razu jej się udało bo nie miała by czasu myśleć.
    Co do inseminacji to decyzja indywidualna...ja bym podeszła bez względu na szanse bo przecież jakieś są mimo wszystko. Ale to ja,chyba to pragnienie posiadania dziecka było by silniejsze. Nie wiem co będzie dalej ,czy uda mi się zajść w ciążę (mam nadzieję że tak) ale wierzę że jak czegoś się tak mocno pragnie to mimo załamań,nerwów, pieniędzy(nie oszukujmy się,że o nie nie chodzi) będzie nam to dane. Może naturalnie,może z lekką pomocą ale nie można myśleć że jest to sposób zły. Bo co jak się lekami wspomagamy,na utrzymanie,pęcherzyki-to też jakaś ingerencja jest. Złota to tylko Wasza decyzja,nie musicie się z nią spieszyć ;)

    Ja mam zapalenie gardła, no ale to było nieuniknione...ważne że Pola zdrowa. Byłam dzisiaj u endo,wyniki lekko lepsze,dawkę mam zmniejszoną na najmniejszą z możliwych więc zobaczymy co będzie. Mąż już od jutra szuka szpitala na operację i rehabilitację...tak bym chciała to wszystko unormować do końca roku...
    No i roczek przełożyliśmy o 2 tygodnie,tylko w pon.idealnie na rok mamy sesje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 21:50

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie tu nie bylo.
    Szanuje liberalne poglądy i jeśli ktoś dobrze sie czuje z ibseminacja to okej!
    Ale są ludzie z dość mocną wiarą i ta jednak jest barierą.
    Mąż Złotej może mieć wyrzuty sumienia nie ze wzgledu na to ze to nie przyjemne (choc to tez) ale dlatego ze to nie zgodne z wiara.
    Sa kudzie ktorzy wierza ze to tu na ziemi jest tylko przez chwile. I jesli komus nie jest dane miec dzieci to wiara na tyle da mu sile ze orzezyje zycie bez dziecka a Bog w niebie ten 'trud' wynagrodzi.
    Mozecie mnie uwazac za ciemnogrod. Ale gdyby nie wiara to z moja slaba psychika wyladowalabym w wariatkowie juz dawno.

    Kasia, trzymam kciuki za pozytywny test!

    My staramy sie o drugie choc okres mnie nie idwiedzil od 2014 r ;)

    Pozdrawiam cieplo!

    Złota, przedszkolanka:), Kaśka28, Misty87, olka30, Maniuś, Anaaa:), Little Frog lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 19 lutego 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z masz racje I wcale twoje poglady to nie ciemnogrod I tak samo nie mysle o osobach mocno wierzacych-kazdy ma do tego prawo ja tez jestem wierzaca I wlasnie dlatego na poczatku w ogole nie bralam pod uwage in vitro...natomiast jesli chodzi o insemke nie uwazam tego za cos sprzecznego z wiara bo jak mowie nie ma sztycznego zaplodnienia ale kkazdy ma prawo odbierac to inaczej:-)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 21 lutego 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej!

    Chciałam się pochwalić,że od wczoraj Pola chodzi <3 <3 !

    Maniuś, santoocha, Misty87, Anaaa:), Z., Little Frog, olka30 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko to super!!gratulacjr:-)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 21 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. jestem w 21 dc i 9 dpo mam taki tępy ból w okolicy lędźwiowej czy któraś z was miała taki objaw przy zagnieżdżaniu lub już po nim?

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam ból w okolicy lędzwiowej do tego kłucie w macicy podwyższona temp

  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 23 lutego 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tak podczas owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 09:05

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 23 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki :*

    Informuję, że rodzimy 29 lutego. W niedzielę wieczorem jadę już do szpitala.
    Poza tym mamy już mieszkanie. Klucze dostaniemy w połowie marca. Czeka nas skręcanie mebli i transport wszystkich rzeczy.
    To tak pokrótce. Młody ma teraz drzemkę, nie wiem ile będzie spał, w każdym razie jem szybko obiad i też idę spać bo nie funkcjonuję.
    Jestem już ponad 13kg do przodu.
    Pozdrawiamy i do usłyszenia!


    Kasia trzymam kciuki :*

    Złota zgadzam się z Twoimi poglądami :*

    Z. podpisuję się pod postem rękoma i nogami :)

    LillaMy gratulacje! A to niespodzianka! :D Dużo zdrówka!

    Santoocha co u Was? Jak się czujecie? Jak Szymka kolano?
    Pytałaś co z karmieniem u nas? No więc będę próbować cycem :) jestem dobrej myśli, może tym razem będzie inaczej :)

    Przedszkolanko gratuluję sukcesów Poli :) jak tam Wasze noce?

    Żabko Ty już się urlopujesz?

    Monia a Wy jak tam?

    Olka no nie udało się z innym terminem :) miała być 8 marca a będzie 29 lutego :D jak ja to mówię: najważniejsze żeby była zdrowa :)

    Misty? Macierzanko? Another? Alka? i reszta Dziewczyn?


    Myślę o Was Kochane i wspieram duchowo <3 napiszemy już chyba jak wrócimy z porodówki..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 13:34

    Z., Maniuś, Macierzanka:), Misty87, olka30, Another lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 lutego 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Anaa trzymam kciuki :) no to 29 będziemy witać kolejnego maluszka <3

    Kasia co u Was ? kiedy testujesz ? trzymam kciuki :)

    a u nas .. malutka chora .. w sb byliśmy na pogotowiu bo obudziłą sie z takim kaszlem że szok .. wszystko jej charczy w środku :/ ale osłuchowo czysto, gardło zaczerwienione.. dostalismy syrop ,krople ..
    w pt idziemy na kontrolną wizytę.
    Tylko, że mała ma odruch wymiotny jak jej to daje :( bardzo źle mi przyjmuje wszelkie syropy, kropelki itp :/ nawet o bananowym czy truskawkowym smaku :/

    pozdrawiamy wszystkie .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochne...mialam wczoraj iscc na krew...nie wytrzymmalam zrobilam sikanca wczesniej oczywiscie negatyw...dzisiaj pro formo bylam na krwi czekaam na wyniki...ale juz sie nie ludze...przzy okazji zbadaalam jeszcze tsh zeby sprawdzic czy cos siee ryszylo no I amh z zalecenia lekarza...zapomnialaam juzz jakie te hormony drogie...troche mnie to przybilo...no ale cczego to sie nie zrobi dla maluszka...
    Na otarcie lez polecee do kolezanki...troche sie zresetuje:-)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!

    Anaa to już raptem ostatnie dni :) szczęśliwego rozwiązania! A jak synek?
    Ja nie narzekam ostatnio na noce i drzemki tfu tfu :) dzisiaj mamy wizyte u innego neurologa by obejrzał ten drugi wynik eeg co był nieprawidłowy.

    Złota jak sie czujesz?

    Monia zdrówka dla małej!

    Kasia cyc do przodu,poślad spinamy,badania robimy i działamy dalej :) oby nie tarczyca bo wiem co to za cholerstwo wrr!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 09:58

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka...ja mam zdecydowanie za wysokie tsh ale badania z przed miesiaca wiec sprawdzam czy choc troszke spada...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Złota Autorytet
    Postów: 3150 2406

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa! trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie:)

    Przedszkolanko, czuję się normalnie. Jest 20 dc, jajniki śpią, endo cienkie. Normalka.

    Monia zdrówka dla Małej.

    Kaska, współczuję.

    dfe327de15eec3b7764af72f3785c2ef.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki zlota...po sikancu bylam zdruzgotana...mimozee nastawialaam sie na negatyw..myslalam zee jestem przygotowanaa na rozczarowanie...juz tyle razy to przezywalam ale po przerwie w staraniach wszystko. Zaczynam przzezywac od nowa...no alr dzisiaj jest juzz lepiej:)

    Gdyby nie wy ....duzo mi pomaga wasze wsparcie I zrozumienie przede wszystkim:-)

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, to jednak ten lot będzie całkiem fajną odskocznią i pomocą w naladowaniu baterii :):)

    Anaaa, trzymam mocno kciuki i życzę spokojnej tej końcóweczki. A co do daty. No cóż, wyjątkowa i to bardzo! :):)

    Monia, zdrówka dla Julci.

    Przedszkolanko, super, że ze spaniem już lepiej :)

    A my szykujemy się do wylotu. To już w niedzielę! Wstępnie planowaliśmy, że trzeba po jednym dniu poświęcić na pomieszczenie, żeby się nie nazbierało na koniec. Jak myślicie, jak nam idzie? :D:D:D

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa, ale to zleciało! Dla nas, Tobie pewnie jednak dłużyła się ta ciąża.
    Zaraz będziesz pierwsza podwójną mama <3
    Czekamy na wieści! Powodzenia!!!!

    Monia no z tymi chorobami u dzieci to jest przechlapane.. Jeszcze gdy jest problem z podawaniem leków, to już w ogóle. Szym uwielbia leki! ;)

    Lilla kiedy masz pierwszą wizytę u gina?

    U nas ok. Szymek chodzi normalnie, lata jak szalony!
    Przedwczoraj przeciągnął twarzą o kant ławy i rozciął skórę pod nosem, krew się lała, ale szybko przestał płakać.

    Poza tym kilka dni siedziałam sama w pracy, bo Paulina była na urlopie.

    Dziś dowiedziałam się, że mój bliski wujek zmarł we Francji. Jeździł tam na tirach, w piątek trafił tam do szpitala, bo się źle poczuł, w sobotę padło podejrzenie białaczki, dziś zmarł :(
    Nie mogę wyjść z szoku. Chwila i cię człowieku nie ma...

  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam na starych śmieciach :) Jak zapewne się domyślacie zaglądam często, ale z ukrycia...
    Nie mam się z czym udzielać, więc sobie tylko czytam.
    U mnie nic nowego. Czasem coś tam piszę pod wykresem, więc tam się możecie czegos dowiedzieć.

    Olka, LillaMy, chciałam Wam pogratulować drugiej ciąży :) Grono się powiększa :)
    Która następna?
    Zetka? Trzymam kciuki! Niech @ przyjdzie i niech się szybko uda!
    Myszko, Ty też próbujesz?

    Kasia, kibicowałam Twoim poczynaniom i mam nadzieję, że kolejne podejście będzie owocne. Nie poddawaj się tylko :) Ty silna babo :*

    Anuś, Ty już na wylocie. Boże, jak ten czas zleciał. Niedługo będziesz bardzo, bardzo zajęta, więc wpadam z pozdrowieniami. 29 lutego? Fajna data :)
    Będę czekać z niecierpliowścią na wieści po powrocie z porodóki!

    Złota, Ty tam wiesz :*
    Ja Cię rozumiem. Tak, my chodzimy, rozkładamy nogi dajemy sobie robić różne rzeczy. A facet to inna materia i nie będzie nigdy miał takiego podejścia jak my do sprawy.
    Ja nie mówię żeby się z nim niewiadomo jak cackać, ale kurde jak nie pójdzie na badanie, czy też na oddanie nasienia do insemki to się go nie zmusi. Takie moje zdanie. Jeśli potrzebuje czasu to znaczy, że potrzebuje.
    Mężczyzna nie tylko fizycznie się od nas różni. Psychikę też ma inaczej ukształtowaną.
    Ja teraz doszłam do tego, że nie chcemy mieć dziecka, tylko chcemy być rodzicami, dla mnie to różnica. I to nie oznacza, że chcę tego mniej niż ktoś inny.
    Również przestałam to traktować jak coś, co mi się należy.
    Oczywiście to jest tylko mój pogląd i wszelkie inne szanuję, a decyzjom kibicuję.
    Dla każdego jest dobre coś innego.

    Santoocha, jak tam u Ciebie? Ty to masz przebój za przebojem. Życie nie pozwala Ci się "nudzić".edit. przegapiłam jeden Twój post, bardzo mi przykro :(

    Misty, jak bliźniaki? Jak Ty? Też chyba rzadko tu wpadasz.

    Przedszkolanko, gratulacje dla Polci! :)

    Żabko, a Ty już w Polsce? Jak tam u Ciebie?

    Maniuś, pozdrawiam :)

    Sara, a Ty jak? Wyleczona już? Kurde półpasiec się przyplątał do Ciebie. Dbaj o siebie. A Tymek jaki już kawaler :)

    Melula, Ciebie też miło widzieć :) Jaka Ala duża!

    Laura, gratuluję synka! Fajnie, że Ci się udało!

    Monia, pozdrawiam, życzę zdrowia!

    Dżona, Another, Alka, Potforzasta, Pomarańczko, Sylvka (dzięki za odwiedzinki :) ), Driada, Fidelissa, Ewelina, Rudasek, Anutka, Bursztynka oraz Magdas, Nati89 i o kim jeszcze zapomniałam. POZDRAWIAM! Naprawdę o Was pamiętam! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 23:50

    Kaśka28, przedszkolanka:), Maniuś, Misty87, olka30, Another, Laura lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie poddamy sie !!co to to nie!!!! Fajnie siee czyta takie dlugasne odpowiedzi pmietacie jak to bylo na poczatku?zdazalo sie miec zaleglosci forumowe na same czytanie na godIne hehe:-) albo jak obstawialysmy ze ktora rozbije strone jakas okragla:-) ta zajdzie w ciaze hehe

    Maniuś, Macierzanka:), Misty87, olka30 lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Na pierwszej wizycie byłam półtorej tygodnia temu ale nie sprawdzałyśmy czy jest <3 ..
    Założyły kartę ciąży ale wpisały złą datę porodu, mogły by się zapytać czy cykle są książkowe czy też nie ale po co ?
    Skoro od razu zakładają że wszystko jest idealne i wpisują bzdury do książeczki ;)

    Termin porodu z USG to 6 październik a wpisaną mam 23 wrzesień ;)

    Wizytę <3 mam w poniedziałek kontrolną 15 marca gdzie mam przyjść z wynikami :)

    Santocha, Szymek to żywe i zdrowe dziecko :D w końcu chłopak zawsze musi coś narobić :D
    Nie wiem czy mam się cieszyć z tego że Filipek to leniwiec :D

    Żabko czas zleci Wam tak szybko, że znowu będziesz narzekać jak to w polsce było źle ;)

    Kaśka, Złota, Macierzanka Ściskam Was mocno <3

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
‹‹ 1593 1594 1595 1596 1597 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ