X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wlasniebwrocilam od lekarza szwy sciagniete wszytko sie ladnie goi iiiii pecherzyk 23mm !!!! Idealny czas na IUI albo jutro albo pojutrze moim zdaniem jutro to ostatni moment!!!a do klinikioge dzwonic dopiero rano...ciekawe czy jaak zadzwoniee raniutko to czy byliby w stanie zrobic IUI juz jutro.... moj dr mowi ze idealny czas by to byl:-) hmmm troche sie zastanawiam bo juz raz sie spieszylam....

    przedszkolanka:), olka30, sara_nar, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś trzymam kciuki :)

    Kasiu najlepsze są spontany bo nie masz czasu myśleć :)

    U nas szaleje burza :O

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam czasu siąść napisać :(

    Santocha współczuję..

    Kaśka nie zastanawiaj się tylko działaj, najpierw IUI, a potem popraw naturalnie.
    Maniuś powodzenia.
    Macierzanka <3

    Moje dziecko skończyło rok... Jak ten czas leci :( Nie było czasu się nacieszyć takim maluszkiem, a już urósł i biega, paskudzi i pokazuje humorki.

    Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzwonilam do kliniki I zrobia mi dzisiaaj IUI!!!! Takze o 10.30 trzymajcie za nnas kciuki:-) bierzemy byka za rogi...
    Zastanawialam sie bo nie wiem jakie tsh mam ale poltora msc temu byl 4.5 wiem ze wysoko ale bralam regullarnie euthyrox wiec mysle ze tak chociaz o polowe spadlo:-) trzymajcie za mnie kciuki!!!:-):-):-):-)

    Maniuś, santoocha, olka30, Misty87, przedszkolanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaska kciuki zaciśnięte skarbie ;)

    Olka najlepszego dla Robercika <3 ale zlecial rok!!! No ale u nas tez juz we wtorek 8 msc!!! Normalnie wierzyć sie nie chce...

    U nas jest chyba postęp :) druga noc bez butli :) je ok 20 i dopiero kolo 8,30 kaszke :) a w nocy tylko 2-3 razy zamruczy,to idę do jego pokoju dam smoka i śpi dalej <3 mam nadzieje ze oduczymy sie juz tego nocnego karmienia :) a Wasze dzieci do kiedy jadly jeszcze w nocy?

    Kaśka28, olka30, Fidelissa lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka, mam nadzieję, że dzisiejszy zabieg zaowocuje!!! :)
    Co do czesania.... Dobrze sprawdzają się metalowe grzebienie, sięgają one do podstawy włosa i wyczesują martwą sierść z całej głębokości pokrywy włosowej. Szczotki z kolei czesto "głaszczą" z wierzchu, gdy tymczasem przy skórze zalega martwa sierść, która potem wypada na podłogę.
    Co do wypadania sierści- poza stosowaniem suplementów diety wzmacniających skórę i sierść, niewiele da się zrobić. Wyczesuj ile sie da!

    Kaśka28 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś moje dziecko nadal je w nocy, chyba że po całym dniu jest tak zmęczone, że śpi jak zabity. Ale to mu się zdarza dopiero od kiedy poszłam do pracy i sam musi wstawać o 6.

    Kaśka kciuki zaciśnięte cały dzień.

    Kaśka28, Maniuś lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasieńko trzymam kciuki! <3

    Olka wszystkiego co najlepsze dla Roberta :*

    Dziewczyny ja też nie mam czasu żeby ogarnąć forum :/ masakra..


    My walczymy z kolkami. Wczoraj był armagedon. Od rana do nocy płacz.
    Dzisiaj już lepiej. Daję małej bebilon comfort + espumisan. Zobaczymy czy będzie poprawa.
    Po wizycie u lekarza stwierdzony ma naczyniak jamisty. Do dwóch, maksymalnie do pięciu lat powinien się wchłonąć. Jeżeli będzie rósł w zawrotnym tempie to czeka nas laserowe usuwanie..
    Jedyne co jest pozytywne to to, że naczyniak nie jest od środka zrośnięty.

    Co do Syna to są postępy. Musztruję go trochę. Klapsy w pampera nie pomagały, bo się śmiał więc postanowiłam spróbować czegoś innego. Teraz jak coś nabroi np rzuci zabawką albo innym przedmiotem, albo uderzy mnie czy kogoś innego to wtedy stawiam go do kąta. Czasem też krzyknę to robi oczy maślane jak kot ze shreka. Najważniejsze że są postępy. A cwaniak dobrze wie, że źle robi, bo czasem nie zdążę zareagować a on już spuszcza głowę albo się chowa za mnie. Nie daję mu wejść sobie na głowę. Wiem, że długa droga przede mną ale dam radę. Nigdy nie wybaczę, że teściowa rozpuściła mi dzieciaka.
    Ogólnie to jest bardzo mądry i przekochany <3 :)
    Mam nadzieję, że ten okres wymuszania wszystkiego krzykiem, kładzenia się na podłodze i tupanie nogami szybko minie ..

    Maniuś, olka30, Kaśka28 lubią tę wiadomość

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile ml mleka pija Wasze przed zaśnięciem?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu i jak tam?? Trzymałam kciuki cały czas!

    Maniuś Pola pije mało przed snem ok.120-160ml ale nie przesypia nocy,wisi na cycu :p

    Anaa bunt dwulatka trzeba przeczekać cierpliwie ale teściowa nie zabłysła..siły życzę:*

    Ja posprzątałam,zakupy mi przywieźli i usypiam więc zaraz pora szycia ;) dodatkowo znowu zaczynam dietę i cwiczenia z trenerem więc nie wiem kiedy ja to wszystko ogarnę :p

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, wpadnij pod mój wykres :) I dopytuj jeśli masz ochotę.
    Po prostu nie wszystko wrzucam tutaj...

    Maniuś, czyli startujesz od nowego cyklu? Będe trzymać kciuki :)

    Kaśka i jak tam? :)

    Anaa, cieszę się, że to nic poważnego.
    A z dwóką dzieci masz już nie lada wyzwanie.

    trzymajcie się i się nie dajcie :)
    Miłego dnia!

    Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zaczynamy od przyszłego cyklu <3 Macierzanko :)
    Wow :) 1500 post!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2016, 14:43

    santoocha, Macierzanka:), Kaśka28, przedszkolanka:), Marta1986 lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam cytomegalię, pierwotną, z moich obserwacji złapałam gdzieś pod koniec I trymestru. Już wiem skąd moje złe samopoczucie i wielkie, obolałe migdały :( Mam mega doła.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja dzisiaj po badaniach we środę wyniki a 25.04 endokrynolog. Boję się tylko wyników ale nic poradzić póki co nie mogę.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 15 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:-) u mnie wszytko dobrze mam na noc chrzesniaka wiec mam czym glowe zajac:-) ja podchodze do tej proby sceptycznie choc mylse zee im blizej bedzie terminu @ tym bede bbardziej sie nakrecac:-) no nic yslee ze tego niee unikne:-) dzieki za kciuki

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia miłego weekendu :)

    Olka a co to dokładnie znaczy?

    Potforku czekamy na dobre wieści :)
    Ja endo mam w czwartek a wyniki we wtorek..no ciekawa jestem co tam się dzieje..

    Uciekamy na spacer,miłej soboty!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki co tu taka cisza? pewnie wszytkie korzystacie z peknej pogody mam nadzieje ze tak jak u mnie pogoda wam dopisuje:D

    ja jakos mimo pieknej pogody dolka podlapalam...mialam dzisiaj na rekach przesliczne niuniusie 2.5 msc dzieciaczki...tak slicznie pachnialy...dzieci cudne od kolezanki mojej siostry-mimo ze ja za mamusia nie przepadam to dzieci slodziaczki:D i tak jej zazdroszcze...ah...zle sie czuje z ta zazdroscia...

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka trzymam kciuki.
    A zazdrość jest normalna. Też jak się staraliśmy i nie wychodziło patrzylam z zazdroscia na te bobasy dookoła i te kobiety z brzuszkami.
    Teraz w pracy też rozpływam się nad tymi maleństwami. Dziś widziałam dziewczynkę niemowlaczka taka maleńka i słodka.
    Ja dalej pracuje. Do gin dopiero pod koniec msc i trochę schizuję bo na listopadówkach kilka dziewczyn się pożegnało....
    wiem.że nie ma co panikować bo co ma być to będzie, ale w pracy trochę dźwigania jest. Hehe nawet mąż zauważył że biceps mi urósł :D i serio nie muszę napisać i jest.
    W dodatku cukry średnie i jak z Tymciem były książkowe tak teraz do dupy. Dziś po pracy 214 ... nie czulam że wysoki. Na przerwie zjadlam tylko jogurt naturalny i kajzerkę insulina podana cukier przed 85 i cholera wie czemu wysoki.
    Chętnie juz jutro bym poszła do gina ale nie opłaca mi się bo za szybko zwolnienie będę miała.
    Tymcio mój przeziębiony mieliśmy we wtorek mieć szczepienie te po roku ake przełoże na maj.
    santoocha szczepiliście Szymka normalnie czy płatną szczepionką ? I jak to zniósł ? Bo obawiam się tego szczepienia.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 17 kwietnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara_nar my szczepilismy Priorixem, ona jest bezpłatna. Mmr tak samo. Nie słyszałam o żadnych płatnych na swinke/odrę/różyczkę...
    Też przekladaliśmy i zaszczepiliśmy gdy skończył 14 mcy. Zniósł dobrze, tylko tydzień po miał stan podgoraczkowy do 37,4 i przez 2 noce źle spał.

  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 18 kwietnia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Melduje, że u mnie na razie @ brak, testy negatywne. Czekam na wizytę.
    Pozdrawiam

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
‹‹ 1605 1606 1607 1608 1609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ