X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 8 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ps. dzisiaj było pierwsze siusiu do nocnika <3

    Fidelissa, Maniuś, olka30, sara_nar lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 9 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Anaa podziwiam, ze miedzy dziećmi taka mała różnica a Ty dajesz radę:)

    Co do krwiaka- pocałunek bociana- duźo dzieci tak ma i potem znika. Ale sprawdź oczywiście.

    PRZEDSZKOLANKO
    Myśle tak jak Ty. Niesty moj maź odwrotnie. On mowi, ze jak mam wrócic do niczego, to ze zmiana mieszkania krucho i z planami rozwojowymi....tez
    . Leżę w łöżku z przeziębieniem. Nastroju niepoprawna mi fakt, ze to miał byc Mój pierwszy weekend od porodu bez męża i dziecka. Wyjście do ludzi. Od 8.30-19 miałam miec warsztaty gospel. Zapłaciłam i niestety przez chorobę nic z tego. 100zl w plecy.
    Mam humor fatalny. Myślałam, ze poznam nowych ludzi, odpocznę psychicznie ....a tak nie wiem kiedy się następna okazja trafi....


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2016, 19:22

    qq87j44jhto0od0f.png


  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 kwietnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fidellisa współczuję, że ci plany nie wypaliły..

    Kaśka rozumiem twoje rozgoryczenie, dlatego ja wszystko trzymałam w tajemnicy, bo po prostu nie cierpię "życzliwych" ludzi :(

    Anaa brawo za wygarnięcie teściowej wszystkiego :) Zuch baba! A mały pewnie po jakimś czasie wróci do normy.

    Mi teściowa pilnuje małego dwa dni w tygodniu. Nie jest źle, aczkolwiek zastrzeżenia mam i choć nie chcę się odzywać to muszę :/ Czeka mnie rozmowa na temat czystości i nie wiem jak się za to zabrać. Dziecko jak odbieram od teściowej to wygląda jak małe prosiątko. Już się przyzwyczaiłam, ale ostatnio było ładnie więc jej zawiozłam wózek, żeby mogła pospacerować.. Moje dziecko ogólnie jest zainteresowane wszystkim, wszystko musi dotknąć i najlepiej spróbować. Nie idzie go upilnować, więc normalne, że się wybrudzi. Ale to nie znaczy, że przez 9 godz. nie można go ani umyć, ani nawet przetrzeć rączek. Wózek mam kremowo-berzowy, odebrałam go w stanie brudno brązowym. Zajebiście. Większość elementów nierozbieralna, więc czeka mnie czyszczenie ręcznie na wózku. Nie wiem czy to doczyszczę. Jak go zobaczyłam to mi się beczeć chciało. Już nie mówię, że kiedyś chciałabym go sprzedać, bo jakoś nie mam ochoty zachowywać na pamiątkę. U teściów nigdy nie jest czysto, ale to to już normalnie przegięcie :( Ani do kościoła z dzieckiem wyjść, ani nic, bo wstyd z takim wózkiem :( Wczoraj kupiłam małemu na roczek spacerówkę, bo ma dostać kasę od chrzestnego i dziadków, ale normalnie boję się ją zawieść do teściów, bo chciałabym mieć chociaż jeden wózek z którym mogę wyjść do ludzi.

    Santocha z doświadczenia wiem, że najwięcej życzliwych to jest w najbliższym otoczeniu :( Polak polakowi bratem..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć.
    U mnie test negatywny. Plamienia po 10 dniach się skończyło. Nie mam siły myśleć co to było. A wizyta na NFZ dopiero 26-ego. :/ No, ale nic. Przynajmniej popytam co i jak z dalszymi staraniami. ;)
    Pozdrawiam

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak plamienia wróciły. :/ Chyba pójdę na betę dla pewności.

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała na 99% ma naczyniaka jamistego..
    Jutro idziemy do lekarza i na usg..

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaa.... trudno cokolwiek napisać. Trzymajcie się dzielnie.

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa, a gdzie Mała ma tego naczyniaka? Nie stresuj się na zapas, to przeważnie nic poważnego i nie wymaga leczenia.
    Trzymaj się! :*

  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna daj znać co z badaniami.
    Myszka trzymam kciuki

    qq87j44jhto0od0f.png


  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa kochana trzymam kciuki zeby wszytko bylo dobrze!!!!

    Myszka daj znac jakie wyniki:D

    My sie ciagle zastanawiamy co robic:D czy dalej probowac w czechach czy gdzies w PL
    Po doswiadczeniach z HSG troche ciezko mi ufac czechom ale z drugiej strony chodzi nam tylko o IUI a to nie jest skomplikowany zabieg....a 300zl tanszy niz w PL...hmmm ale czy skutecznejsi beda w czechch czy w PL- w sumie tego nikt mi nie zagwarantuje

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety.
    Santoocha oby inspekcja wypadla pomyslnie i to byl jedyny taki nalot.
    Anaaa podziwiam. Heh ja juz sie zastanawiam jak dam rade z dwojka, ale bede musiala. W razie biedy weekend siostra z bratem a w tyg tesciowa ... w ostatecznosci. Teraz poki pracuje pilnuje nam Tymcia 4raz w tyg. i nawet malemu dupke myje po kupie, tak jak my to robimy. Tymcio wraca czysty, najedzony wiec luz. troche gorzej ze tesciowa tu ostatnio kabanosami mi go nakarmila, ale powiedzialam zeby nie dawac takich rzeczy i mysle ze trafilo ;) hehe chodza za Tymkiem krok w krok, tesc jak widzi T biegnacego do stolu to nawet kanty zaslania... wiec jestem o niego spokojna. Chociaz nie zmienia to faktu ze nie moge doczekac sie kiedy znow bedzie caly czas ze mna.
    Chce przepracowac do konca msc i na zwolnienie isc. W pracy lekko nie jest ale sie przemecze. Brzuch mnie czasem pobolewa jak pociagam troche i mdlosci okropne :(

    za 2 tyg wybieram sie do ginekologa po zwolnienie. Bedzie to 11 tc i pozniej za 2-3 tyg na prenatalne. Troche sie stresuje bo bedzie to wizyta po miesiacu od pierwszej potwierdzajacej ciaze... mam nadzieje ze z fasolinka wszystko ok.
    Pozdrawiam :*

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara, obyś tylko wytrwała bezpiecznie do zwolnienia...

    Myszko jak beta?

    Kaśka, a czy dla 300zł warto jechać aż do Czech? Nie wyjdzie na jedno gdy doliczysz koszty podróży?

    U mnie dziś po kontroli, bardzo fajna babeczka, powiedziała że nie wie co robi u mnie na kontroli, że gdyby nie donos to nikt by się do mnie nie wybierał. Pochwalila jak prowadzona jest dokumentacja. Także spoko. Potem pojechała do zusu popytać o mnie i jeśli nie klepnęli, że zatrudniałam kiedyś męża, to będzie git. Teoretycznie zakres kontroli obejmował tylko temat mojej pracownicy i tylko 6 mies wstecz. No ale kto wie co jej tam w zusie nadgorliwie powiedzieli....

    Poza tym mam zajebista anginę, prawie nie mówię, byłam dziś u lekarza (pierwszy raz od 10 lat!). Mam antybiotyk i zwolnienie z pracy do końca tygodnia.

    Szymek objawił swe zdolności kaskaderskie i....wypadł wczoraj rano z łóżeczka. Wspiął się górą i zleciał na podłogę :(
    Myślałam że umrę ze strachu!
    Na szczęście nic mu nie jest.
    Dziś odkryłam 5 nowych zębów :O

    Poza tym jakoś leci, w ten weekend zostawiam moich chłopaków i jadę do Warszawy na konferencję. Za tydzień z kolei śmigam do Olsztyna na wieczór panieński mojej Siostry.

    Piszcie co u Was, jakoś tu ucichło....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 18:04

    sara_nar, Fidelissa, Maniuś lubią tę wiadomość

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha ja do kliniki w czechach mam 40 km...do katowic 90 do warszawy kolo 350....wiec nie dosc ze do czech najblizej to jeszcze taniej...tylko po tym hsg taka niepewna jestem...bo nie chcial mi lekarz podpowiedziec co robic z tymi ponoc niedroznymi itd itd od razu na in vitro... boje sie ze wszytko bedzie robione na odpierdziel....i ze tylko na forsie im bedzie zalezec....ale ktorej klinice nie zalezy na kasie....

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to inna sprawa.
    To rzeczywiście trzeba rozważyć gdzie lepiej.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mamy niezly dylemat...bo jak zdecydujemy sie na Polske to wystarczy nam na 2 proby a jak na Czechy to na 4...wiec teraz sama nie wiem...

    Dzisiaj jade do swojego gina na sciagniecie szwow zapytam sie jak to ma dokladnie wygladac jakie badania jak duzy pecherzyk ma byc kiedy zastrzyk i opowiem mu o swoich watpliwosciach...zobaczymy co poradzi:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 10:17

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEjka wszystkim :)

    Sara, Gratuluję! Uważaj tam na siebie w tej pracy!
    Widzę, że już niedługo każda z Was będzie miała dwójeczkę :)

    Santoocha, jak czytam Twoje wpisy to czasem miewam ciarki...
    Życie Cię lubi zaskoczyć z każdej strony, ale widzę, że chyba jesteś coraz twardsza.
    Mam nadzieję, że będzie u Ciebie tylko spokojniej! <3

    Fideliss, miło Cię widzieć :)
    Dzięki za odziewdziny. Odpisałabym, ale nie widzę wykresu :) Będziesz się brać za prowadzenie? Czy póki co jeszcze nie?

    Anuś, co to tam się u Was podziało? Ja się na tym nie znam, ale wspieram <3

    Kasia gratuluję owocnej laparoskopii. Daj znać co tam lekarz wymyślił.

    Myszka, i jak tam u Ciebie? Wiesz jeśli chodzi o plamienie, to cykle się zmieniają i nie koniecznie muszą zawsze wyglądać tak samo.
    Ja miałam takie plamienia i przed i po @. Teraz ich nie mam, bo mam super lekarza, który się m.in z tym uporał. Ale tych plamieńn też nie miałam od zawsze.
    Jak się to powtórzy w innym cyklu to idź z tym do lekarza, bo może masz spadek progesteronu.

    Żabko, jak tamm nalot? :D

    Maniuś, powodzenia w staraniach!

    Przedszkolanko, zdolna bestia z Ciebie :) Cieszy oko!

    U mnie nic nowego. Leczenie trwa, coś tam ciut drgęło, ale narazie nie ma fajerwerków, więc milczę ;)
    pozdrawiam serdecznie Was wszystkie! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2016, 00:15

    przedszkolanka:), Maniuś, santoocha, olka30, Misty87, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Piszę w biegu jak zwykle bo już drzemka i lecę szyć bo klientki czekają a ręce tylko dwie :p

    Kasia ja bym poczytała opinie,doradziła się lekarza i wtedy podjęła decyzję :) bo nie sposób może podchodzić 4 razy jak może się szybciej tu udać :> ale tego nikt nie zagwarantuje..

    Myszko co się u Was okazało?

    Santoocha to teraz ulga co? Rozerwiesz się na panieńskim a teraz się kuruj!
    Szymek zdolna bestia :oo brr strach się bać jakie to pomysły przed nami jeszcze...

    Żabko koniec u Was odwiedzin? ;)
    Misty co u naszych łobuzów? ;)
    Another where are you??

    Macierzanko nie dopytuje co drgnęło czekam aż ruszy z kopyta ;)!

    Ja 21 mam endo a początek maja przegląd bo @ dalej brak:O i jak tu planować cokolwiek;p
    Mąż już super,chodzi bez kul i stabilizatora;)dużo pomaga ale rehabilitacje duźo czasu trwają...właśnie pojechał na wizytę..

    Lilly my a co u Was?? Jak się czujecie? T.mi truje dupsko bym Ci potruła;p facet nie skapuje że cięźarna no!;p

    Uciekam,wieczorem spróbuję jeszcze napisać ale idą nam 4 obie i nie śpi od soboty wieczorami...ale mówi lama-pampa :D

    Buziiiiii!!!!!

    Maniuś, olka30, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sensie Pola nie śpi i mówi a nie mąż"p tak bez składu napisałam :D

    olka30 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santoocha mozesz mi cos doradzic w sprawie pieska? Ewentualnie dziewczyny ktore maja pieska:D

    Potrzebuje dobrej szczotki dla psa albo grzebienia...moj psiak ma dosyc dluga siersc i ledwo sie odkurzy a za chwile trzeba znowu...czy szczotka i wyczesywanie go pomoze w tym zeby tak siersci nie gubil? caly rok z nim tak mamy

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja mowie dzień dobry Wam wszystkim moje kochane :) u nas na razie jeszcze cisza...zaczynamy od przyszłego cyklu,ciekawe ile nam zejdzie tym razem <3

    Trzymam kciuki za kazda straczke :)

    Pozdrawiamy <3

    Fidelissa lubi tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
‹‹ 1604 1605 1606 1607 1608 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ