X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 9 maja 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka28 wrote:
    no ja tez cos musze zrobic z ta tarczyca bo cholera jak ladie spadala tak teraz jak stanela tak spadek delikatny...ajjjj dopoki tej tarczycy nie zmiejse to nie podchodze dalej d IUI bo niema sensu...
    A ile masz tsh?? robiłaś całą tarczycę czy tylko samo tsh??

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 maja 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam ft4 i ft3 to mialam ok ale tsh na samym poczatku mialam prawie 7 pozniej spadlo do 4.9 a teraz mam 4.23 czyli dalej za duuuuzo wiec teraz bede to zbijac i nastepna proba z IUI mysle jak bedzie tsh na poziomie 2

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też wrócę do starań albo za ten nieco ponad miesiąc chyba że tsh nie spadnie na tyle ( do przynajmniej 2) to się mi to troszkę odwlecze. Wiesz co ja ft3 i 4 też mam w normie ale ważne jest na ilu % masz powinno być minimum 50 % żeby było dobre ja niestety ft 4 mam za nisko do tego przeciwciała za wysokie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 maja 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mające problemy z tarczycą bierzcie przede wszystkim wit. D. Zwłaszcza jak macie jakieś przeciwciała. Znam endokrynologów, którzy w ogóle nie leczą hormonami tylko samą wit. D. Na pewno nie zaszkodzi.. Nie przypadkowo łatwiej zajść latem kiedy nasłonecznienie jest większe niż normalnie.

    Ja wczoraj byłam na usg prenatalnym. Na razie wszystko wygląda ok. Dziecko jest bardzo nisko, łożysko też. Nie przypadkiem biegam do toalety co 15 min. Znowu leżało z nogami nad głową :) Doszłam do wniosku, że chyba cały czas tak leży biedaczysko. Nie wiem czy to jest wygodne :/ Aż mi się szkoda malutkiej zrobiło. Waży więcej niż mały w tym samym czasie. I to by było na tyle jeśli chodzi o moje pragnienia urodzenia troszkę mniejszego dziecka :) Ważne żeby zdrowe było.

    zizia_a, Little Frog, przedszkolanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka widzisz jak teraz wszystko ok to będzie na pewno dobrze :) a skoro cały czas leży z nóżkami nad głową mała akrobatka to widocznie jej wygodnie. Będę w czerwcu u endo to podpytam o tą wit. D .

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 10 maja 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie wszystko widać na usg, ale serducho, nerki, wątroba ok, zmian w mózgu nie ma i widziałam źrenice :) Lekarz mówił, że przezierne cokolwiek to znaczy :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    No ja też wrócę do starań albo za ten nieco ponad miesiąc chyba że tsh nie spadnie na tyle ( do przynajmniej 2) to się mi to troszkę odwlecze. Wiesz co ja ft3 i 4 też mam w normie ale ważne jest na ilu % masz powinno być minimum 50 % żeby było dobre ja niestety ft 4 mam za nisko do tego przeciwciała za wysokie.
    mi moj endo powiedzial ze sa w porzadku wiec sie nimi nie martwie:D tym bardziej jak wczorj powiedzial magiczne slowa...pani jest wyleczona...piekna owulacja bez stymulacji...pecherzyki same pekaja...jajowody drozne:D wiec tylko zbic jeszcze troszke to tsh :D teraz tylko cierpliwosc:D

    olka30, Maniuś, przedszkolanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 10 maja 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Niestety nie wszystko widać na usg, ale serducho, nerki, wątroba ok, zmian w mózgu nie ma i widziałam źrenice :) Lekarz mówił, że przezierne cokolwiek to znaczy :)

    ola trzymam mocno kciuki wszytko bedzie dobrze:D

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 11 maja 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobiety.
    Olka czyli trzeba być dobrej myśli ;)
    Mój maluszek śpi więc korzystam z chwili. Muszę podłogi umyć bo masakra. Przy Tymciu nawet perfekcyjna pani domu by wysiadła ze sprzątaniem. Nie mówiąc o mnie co to sprzątania nie na widzę.
    19go wizyta u gina i prenatalne. Trochę się stresuję. Ale będzie co ma być.
    W sobotę mąż sprzedał samochód i póki co jestem uziemiona :( a nie zapowiada się, że szybko kupimy drugi bo póki co mąż będzie wylewać fundamenty i stawiać nowe ściany domu, bo stare drewniane są w opłakanym stanie i w zasadzie nie da się inaczej :/ do tego zmiana dachu. Plus ten, że po wszystkim będziemy mieć salon z aneksem, pokój i poddasze gdzie będzie sypialnia i łazienka. Więc przy dwójce dzieci jak znalazł, bo póki co mamy jeden pokój, kuchnie, łazienkę i kotłownię.
    Miłego dnia. Zmykam się ogarnąć i może coś zjem bo póki co straszny jadłowstręt mam :/
    a to mój rozbójnik mały
    out.php?i=1102310_kopia-tel.-447.jpg

    przedszkolanka:), olka30, Maniuś, santoocha, potforzasta lubią tę wiadomość

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 11 maja 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara jaki sliczny Tymus...caluski dla slodziaczka :* :*

    sara_nar lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie wiem czy mnie tu ktoś jeszcze pamięta... robiłam porządki w zakładkach i napotkałam na linka. Ja pitolę kupa lat ;) przebrnęłam przez kilka ostatnich stron i widzę że jest już spora grupa mamusiek w kolejnej ciąży! Jaki szook oczywiście pozytywny. Dziewczyny spięły pośladki :D

    Gratuluję wszystkim brzuchatkom!
    Pozdrawiam wciąż starające!

    potforzasta, Maniuś, XxMoniaXx, Fidelissa, olka30 lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    My już po weselu siostry. Było ok, dużo lepiej niż się spodziewaliśmy!
    Szymek tylko marudził, bo ja świadkowałam, więc w kościele i kilku innych sdytuacjach byłam dla niego niedostępna. Gdy tylko mógł pchał mi się na ręce i tulił <3
    Do 22 lataliśmy za nim, trzeba było go bardzo pilnować, bo zaraz po wyjściu z sali weselnej było jezioro...
    O 22 Młody poszedł spać, mieliśmy pokój obok sali, zostawiliśmy u niego jeden tel, drugi tel u męża w kieszeni, słuchawka w uchu, dziecko na podsłuchu non stop ;)
    Wytańczyliśmy się bardzo! Jak takie nastolatki, gdy na chwilę mają wolną chatę ;)
    Wykorzystaliśmy jak się dało ten czas bez dziecka.
    Poszłam spać o 2:30, o 5:45 Szym już wstał.
    Najgorsza była droga powrotna, bo byłam tak śpiąca, że prawie zasypiałam za kieronicą, a do przejechania było 330km! Pyknęłam trasę w niecałe 4 godzinki, ale jechałam bardzo szybko, na adrenalinie, inaczej zasnęłabym na bank!

    Od wesela Szymek dostał jakiegoś pierdolca, jest nieznosny, nigdy taki nie był...
    Krzyczy o byle co, jak chce mu się pić, to zamiast wziąć kubek ze stołu stoi i się drze, uderza ręką w blat... Wszystkim rzuca, wstaje w krzesle podczas jedzenia, bije nas. Wczoraj celowo przyłożył mi czołem w nos. Myślałam,że mi go złamał! Nie wiem co w niego wstapiło :(
    Mam nadzieję, że to tylko taki chwilowy etap, który zaraz minie.

    Za 2 tyg jedziemy na tydzień w góry.
    Już się nie mogę doczekać, Szym będzie miał koleżankę, mam nadzieję że trochę odpoczniemy.

    Bursztynko, fajnie że się odezwałaś! :)

    Co słychać u reszty? Złota jest tu gdzieś??

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 12 maja 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynko oczywiscie ze cie pamietamy:D jakbysmy mogly zapomniec:D co tam u ciebie? planujecie drugie? dziwczynom idzie jak po masle:D

    Santoocha ty to zawsze musisz miec jakies przeboje...Twje zycie napewn nie jest nudne hehe
    udanego pobytu w gorach:D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynko no raczej że Cię pamiętamy :D
    Santoocha może jakiś mały bunt?? Mój chrześniak nieco starszy od Twojego miał tak samo raz jak mi walnął w zęby to ukruszył i szukałam na szybko dentystę innym razem w nos i do dzisiaj czasem tak ma że walnie.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 12 maja 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moje :)
    Bursztynko kopę lat :) co u Michasia?? No właśnie planujecie drugie???
    Gdzie bylas jak Cię nie było?

    Pozdro dziewczynki :D

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 13 maja 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej u mnie czas zapitala, od stycznia wróciłam do pracy i dzień za dniem tak szybko leci że szok wielki, a jak to będzie przy dwójce dzieci? W pracy mam kompa przez 8 godzin to po pracy w domu już na niego patrzeć nie mogę.

    Michaś ma się dobrze. 11,2kg, 85cm i stopa rozmiar 24 :D to dużo jak na jego wiek hehe. Jest bardzo grzecznym dzieckiem, jak na razie :) otwarty i mega uśmiechnięty.

    My mamy w planie początek starań od sierpnia od wyjazdu na wakacje nad morze. Przymierzam się już do obserwacji cyklu z termometrem :D
    Cykam jak to będzie z dwójką, ale widzę że kilak koleżanek mnie stąd wyprzedzi więc opowie jak to jest hahahah :D

    Dziewczyny nie boicie się drugiego porodu bardziej niż pierwszego?

    Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, jak też staram się pełną parą
    Testy owulacja zakupione więc czekam na męża i do dzieła. Póki co na razie bez spiny. :D

    Fidelissa, sara_nar lubią tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 14 maja 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynko miło Cię widzieć ;)
    Co do porodu to ja tak mam że boję się jak nie wiem co. Pierwszy poród bez znieczulenia ale człowiek nieświadomy i głupi. Teraz zaś wiem co mnie czeka i strach jest.

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 14 maja 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara a wiece juz co będzie czy jeszcze Nie?

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Fidelissa Autorytet
    Postów: 3385 3376

    Wysłany: 14 maja 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    U mnie sajgon organizacyjny.
    Byłam tydzien majowy na wsi. A teraz nadzoruje koniec remontu u rodziców, szukamy auta i jakiegoś nowego miejsca do mieszkania..
    Oprocz tego jakiś Skok chyba bo stałe jęczenie i kiepskie noce...

    Pozdrawiam Was serdecznie.
    F

    qq87j44jhto0od0f.png


‹‹ 1611 1612 1613 1614 1615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ