X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniuś wrote:
    Kaska jestem z Toba :) kiedy twstujesz?

    Olka jak Ty sie masz??

    Pozdrawiam ;)
    Nie musze testowac...wczoraj @ przylazla...jedyny plus ze o czasie...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka tulę mocno <3

    Sara gratulacje dorodnego dzidziusia :) ciekawe kto to :D

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tragedia...pogoda piekna piatek poczatek dlugiego weekendu....zamiast jakos fajnie go wykorzysstac to my siedzimy jaak stare dzziadki jaa z nodow przed tv a moj oglada na necie jak przejsc gierke(I niestety tak wyglladaaj ostatnio nasze wieczory)nna poczatku mi to nie przeszkkadzalo ale teraz mnie wkurza...wie ze mam dolka...po nim splynelo wszystko I spokojnie robi to co zawsze ahhhh faceci jacy oni sa nieddomyslni...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu głowa do góry! Odpocznij przez weekend majowy,chodź na długie spacery,polecam ćwiczyć :)

    Olka jestem pewna,że wszystko jest w porządku :)

    Sara gratuluję dobrych wieści ;)

    My dzisiaj świętujemy urodziny mojego T.;) przychodzą najbliżsi znajomi i grilla robimy :)
    Zaczęłam treningi,za mnà 3 personalne czyli już poważnie :P

    Miłej majówki!!

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka,wiem ze dobrze się gada ale staraj sie być dobrej myśli <3
    Kaska guld mocno :) tyle już przeszlas,wierze ze w końcu się uda i będziesz najlepsza matką <3
    Sara gratuluje juz tak dorodnego człowieczka <3 i zazdraszczam :D :D :D
    Miłego weekendu kochane :P

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    u Nas wszystko w porządku, czujemy się w miarę dobrze ;) Spojenie oraz kość ogonowa dają popalić :)

    Dopiero na połówkowych dowiem się kto wynajął tak świetny apartament ;)

    Dziękuję że pytacie co u Mnie ;)

    Santocha TY to nigdy nie napiszesz Nam że się nudzisz ;) !
    Mam nadzieję że raz dwa dojdziecie do Siebie i będziecie się dobrze bawili na Weselu u Siostry ;)

    Olka trzymam mocno kciuki aby wszystko było w jak najlepszym porządku !

    Saro tuż to już jest dość spory człowieczek ;)
    Dobrze że jesteś już na L4 :)

    Kaśka ściskam mocno mocno mocniutko w końcu przyjdzie ten Najszczęśliwszy Dzień i się uda !! :)

    Przedszkolanko Dużo Zdrówka dla Męża i Samych Dobrych Dni w Życiu :)

    Potforzasta trzymam również za Ciebie kciuki :*

    Zetko w końcu pojawi się i zaskoczy jak poprzednio ;)

    Aniu Życzę Wytrwałości, Mam nadzieję że i do Ciebie również Słoneczko zaświeci ;)

    Misty, co tam u Najprzystojniejszych Górali słychać ? ;)

    Żabko, jak tam się miewa Kaja ? ;)

    Maniuś Życzę Powodzenia w kolejnych Staraniach :D


    Kochane Życzę Wam udanej słonecznej Majówki ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2016, 12:01

    Z., Maniuś lubią tę wiadomość

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 30 kwietnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy Ty już 19 tydzień ? :O masakra..... kiedy to przeleciało ???????


    muszę się pochwalić ... pamiętacie jak mówiłam że planuje sie odchudzać i do maja zrzucić 5 kg :) otóż się zawdzięłam i do wczoraj poszło 5 kilo i 700 gram :) no to jeszcze 9 :P

    santoocha, Fidelissa lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia w sumie to już prawie 20 ;) ..

    Gratuluję samozaparcia ;) ! Życzę Powodzenia w dalszej walce ;)

    Po Wczorajszej pięknej pogodzie dziś już nie ma śladu :/

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillaMy zapraszam do nas u nas narazie piekne sloneczko

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilliaMy chcemy zdjęcie brzusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! prosimyyyyyyyyyyy :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • LillaMy Autorytet
    Postów: 714 610

    Wysłany: 1 maja 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    LilliaMy chcemy zdjęcie brzusiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!! prosimyyyyyyyyyyy :)

    Brzucha nie ma, jest opadnięty flak ..
    Wygląda jak by był zaniedbany przez babę która się obżera patrząc na niego bez bluzki ..
    Gdy założę legginsy wiadomo że wygląda o wiele lepiej ..

    7bx9p1.png
    4qrCp1.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 1 maja 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeeeeee napewno jest sliczny ;) jeszcze nie widzialam brzydkiego ciazowego brzuszka ;)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 2 maja 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prenatalne w następnym tygodniu. Dziś do mojego gina idę i może mi w końcu powie jaka płeć dziecka, bo mnie okropnie wkurza to, że nie wiem. Wczoraj byłam na wycieczce z rodzinką i wstąpiliśmy na lody do takiej karczmy w górach. Ludzi tłum, a wśród nich ludzie z dwójką dzieci, jedno zdrowe, drugie na wózku z porażeniem mózgowym. Teściowa od razu, że ci to dopiero mają opiekę nad dziećmi.. W nocy spać nie mogłam, bo mi to cały czas siedzi w głowie.. Będzie dobrze czy nie będzie, to chyba nie jest tak istotne jak to, że tak będzie wyglądać następne parę miesięcy mojego życia. Wykańcza mnie to od wewnątrz. Mam dość serdecznych pytań typu "jak się czujesz?" "wszystko w porządku? to super". Nie jest k...a w porządku i nie czuję się super, ale nie mam zamiaru wszystkim tego opowiadać. Zresztą powiedziałam kilku osobom to od wszystkich słyszałam, moja koleżanka miała toksoplazmozę i ma zdrowe dziecko. Tylko, że toksoplazmoza to nie cytomegalia i głupie gadanie tego nie zmieni, a świadomość społeczna jest równa zero w tym przypadku :( Mój oczywiście zachowuje się jakby nie było sprawy, bo póki nie jest wiadomo czy wszystko jest ok to dla niego jest ok, po co się martwić na zapas?? Tak, że siedzę sobie sama ze swoim strachem i udaję, że jest dobrze :((

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 2 maja 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka zawsze masz nas i możesz się wygadać ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka ja sie pomodlę żeby było u Was dobrze i wierzę, że jest dobrze !!!! <3 tulę mocno !

    olka30 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 2 maja 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola kochanie trzymaj sie...nawet nie wyobrazam sobie jak ci ciezko ale moze faktycznie musisz troszke wziac myslenia od twojego...mymysl ze bedzie dobrze, ze jakby co to przyjdzie czas na zamartwianie...
    Bede mocno trzymala kciuki!!!!
    I jesli tylko masz ochote to pisz co ci na sercu lezy jestesmy tu dla ciebie:*

    olka30 lubi tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 2 maja 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka, pewnie że toxo to nie to samo co cytomegalia, ale chyba nie jest to głupie gadanie, a próba pocieszenia Cie, bo nic nie jest jeszcze przesadzone. Poza tym po toksoplazmozie też są ciężkie schorzenia, wcale nie masz najgorszego co mogło Cie spotkać.
    Moja koleżanka po amniopunkcji usłyszała, że jej córka urodzi się z zespołem downa, tymczasem mała jest zdrowa.
    Trochę wiary dziewczyno!

  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 3 maja 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Oglaszam wszem i wobec ze @ przyszla,co oznacza ze po jej odejściu rozpoczynamy intensywne starania o rodzeństwo dla Alexandra <3 mam nadzieję że tym razem uda się nam szybciej <3
    Milej reszty majówki :D

    przedszkolanka:), Little Frog, potforzasta, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 3 maja 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :*
    Nie chcę nikogo zanudzać smutami, ale czasem mam gorsze dni..

    Santocha, wiem że są gorsze rzeczy, choć akurat zespołu downa bym gorszym nie nazwała, bo w otoczeniu mam sporo takich dzieci i uważam, że to ludzie robią z nich matołków, którymi w cale nie są. Ale mam też w otoczeniu dzieci z porażeniem mózgowym i to akurat jest tragedia dla całych rodzin. Wiadomo, że różne są stopnie zaawansowania tych chorób i nic nigdy nie jest przesądzone od razu, ale wiem że nikt nie chce mieć chorego dziecka. Staram się wierzyć w to, że będzie dobrze, inaczej już bym zwariowała. Ale patrząc na moje zdrowe dziecko i to jakie jest sprytne myśli typu "a jak drugie nie będzie nawet samodzielne" same przychodzą do głowy :( Myślę, że baby tak po prostu mają, naszych głów nie da się ani na chwilę wyłączyć.

    Wczoraj byłam na wizycie i trochę mnie lekarz pocieszył, bo tym razem się przyłożył do usg i wszystko sprawdzał. Jak na razie wszystko wygląda ok, choć sam przyznał, że na usg wszystkiego nie widać. Ale mierzył łożysko i wygląda na to, że na razie nie jest zainfekowane. Gdyby tak było to im później dochodzi do infekcji tym skutki są mniej groźne..

    Muszę się pochwalić "it`s a girl" :) I okropna wiercipięta.. Wczoraj leżała z nogami nad głową i takie mam foto :) Płeć było widać doskonale. Wzruszyłam się nawet, bo już się nastawiłam na chłopca.

    Maniuś powodzenia.

    Maniuś, przedszkolanka:), zizia_a, XxMoniaXx, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 3 maja 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola, bardzo przykro mi czytać i tak, masz rację. Kobiety to wszystko analizują, zastanawiają się, co będzie, jak będzie i wybiegają daleko w przyszłość. Nie wiem czy faceci wyłączają myślenie, czy raczej się martwią, ale nie uzewnętrzniają tego. Nie mam pojęcia. Mam nadzieję, że u Ciebie te wszystkie czarne scenariusze odejdą wraz z kolejnym badaniem.
    A człowiek jak ma gorsze dni i się trochę wygada, to mu to pomoże :) Ktoś pocieszy, ktoś opieprzy i da kopa :) Gorzej zostać z tym wszystkim samemu. I wierzę, że nie chce Ci się każdemu z osobna tłumaczyć i dzielić problemami.

    Gratuluję córeczki i życzę Wam dużo dużo zdrówka!! :):)

    MAniuś, to przyjemnych i owocnych starań.

    Kaśka, kciuki za Ciebie. Jesteś silna i twarda babka. Wiedz, że Cię bardzo podziwiam właśnie za tę siłę. Wiadomo, że każde niepowodzenie skutecznie podcina skrzydła, ale Ty wstajesz, otrzepujesz się i przesz dalej :)

    Ja teraz zawaliłam termin składania przez męża deklaracji. Wczoraj do północy był, a ja wysłałam dziś przed 12. Nawet się mężowi nie przyznaje.... Kara za opóźnienie to ok 600zł :/ Mam nadzieję, że jednak jakoś mi to przejdzie... A jak nie, to będę musiała kombinować, bo mój mąż to chyba mnie deportuje do Polski...

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

‹‹ 1609 1610 1611 1612 1613 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ