X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych
Odpowiedz

Na Temat i NIE na temat, dla staraczek i dla zafasokowanych

Oceń ten wątek:
  • alka89 Autorytet
    Postów: 2499 1128

    Wysłany: 3 maja 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Przeczytalam kilka stron. Nie napisze do kazdej z osobma bo sorki , ale nie pamietam nikow wszystkich. Wszystkim mamusia zycze spokojnych ciaz. Nie martwcie sie wynikami , doagnozami. Jestem najlepszym przypadkiem , ze cuda sie zdarzają. Trzrba mocno wierzyc i sie modlic. Staraczki trzymam kciuki...
    Tobis zdrowy , a rezzta jakos leci

    olka30, XxMoniaXx, Macierzanka:), Fidelissa lubią tę wiadomość

    Tobiaszek- nasz cud ur.27.10.2014 r . Cc
    Zośka /28.06.2015 **Aniołek **10 tydz.
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 3 maja 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manius powodzenia w staraniach :)
    Olka gratuluję córy i zobaczysz wszystko będzie dobrze :)

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Anaaa:) Autorytet
    Postów: 710 1308

    Wysłany: 4 maja 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem .. żyję ..
    Malutka dzisiaj po pierwszym podwójnym szczepieniu.
    5340g 56cm. Wczoraj byliśmy na usg naczyniaka. Za miesiąc do kontroli i prawdopodobnie dostaniemy jakieś leki na zahamowanie rozrostu ..

    Młody zdrowy, ma nieskończone pokłady energii, okres buntu trwa ale już jest coraz lepiej..

    U mnie chyba lada dzień zawita @ ..

    Jestem wykończona wszystkim, całą sytuacją z mężem - przechodzimy kryzys. Wysiadam psychicznie ale jakoś się trzymam. Muszę ..

    Dzieciaki też dają popalić. Są takie dni że siedzę i płaczę bo mam dość.
    Wiem, że nie mam co narzekać bo mam dwa największe szczęścia ale poprostu bezsilność czasami bierze górę ...


    Pozdrawiam Was Kochane Staraczki, Mamusie i Wasze dzieciaczki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2016, 12:56

    zrz6j44jhnppf5gr.png
    1usa9vvj2jvtgwts.png
    relg6iyeuekhqu9b.png
    0d1y3e3k5pu39jw1.png
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 5 maja 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja się w wami witam, nie za bardzo mam czas na podczytywanie was i pisanie. Pracuję, potem Alicja, a teraz jeszcze po zapaleniu płuc i szpitalu. A z newsów, jestem w ciąży i czekam na pierwsze USG.

    Powodzenia, Dziewczyny i zdrówka dla Maluchów :)

    Little Frog, XxMoniaXx, potforzasta, Anaaa:), olka30, przedszkolanka:), Maniuś, alka89, Fidelissa lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 5 maja 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula, gratulacje!

    Wow, ile tu już mamuś! :)

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melula super, ostatnio o Tobie myślałam co tam u Was słychać :)

    no to teraz życzymy spokojnego, zdrowego chłopczyka :)
    gratulacje :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 5 maja 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A co tu się dzieje? :)
    Melula, gratulacje :) Coraz Was wszystkich więcej...

    Anuś, każdy kryzys jest do zażegnania. Życie w zgodzie to ciągły kompromis...
    Trzymam kciuki!

    Ola, gratuluję córeczki! Ja tam mocno wierzę, że będzie zdrowa, wiem że nie da się nie myśleć, więc spróbuję ja za Ciebie pomyśleć trochę pozytywnie! Już wspominałam, że się za Was modlę :)

    Alka, bardzo się cieszę, że Twój synuś jest zdrowy i że wszystko się ułożyło <3

    Sara, pięknie :) Ogromny człowiek :)

    Przedszkolanko, masz trenera personalnego? Fajnie :)
    Ja póki co muszę być sama dla siebie...

    Żabo, pytałaś kiedyś o pamiętnik Nie widać go bo go póki co ukryłam. Robię tam ewentualnie takie osobiste notatki dla siebie... nie chciałam go puszczać po sieci, a nie ma możliwości udostępnienia tylo dla Was.

    Potforku, a jakie masz zrobić inne badania? Dostałaś skierowanie na wszystkie hormony i białka? Mam nadzieję, że tak. Ktoś musi w końcu zająć się porządnie Twoimi cyklami!
    Endo to jedno, ale szukaj też dobrego gina do skutku!

    Z. <3 no czasem to jedno serdcuho może uczynić wiele :) Zyczę Ci powodzenia!

    Fidelissa, ja polecam Łebę :) Co prawda ja osobiście z dzieckiem nie byłam, ale znam opinie ludzi, którzy tam podróżowali ze swoimi dziećmi. Tutaj można poczytać http://meteor-turystyka.pl/noclegi,przyjazny-dzieciom,leba,2.html

    Aaagata85, witaj wśród nas i gratuluję córeczki! Prawdopodobnie doczekasz się szybko drugiego dziecka wśród naszych koleżanek, które sukcesywnie zachodzą jedna po drugiej w drugą ciążę :)

    Lilla, na pewno Twój brzuch się podoba dzidziusiowi :)

    Maniuś, owocnych starań!

    pozdrawiam Was ciepło!

    olka30, Maniuś, Z., alka89 lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • Melula Autorytet
    Postów: 2598 2847

    Wysłany: 5 maja 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki... U nas wszystko dobrze. Alicja miała zapalenie płuc, leżałyśmy w szpitalu, ale już wszystko ok.
    Chodzi do żłobka, bardzo to lubi, ogólnie jest bardzo towarzyska.
    A ja tej drugiej ciąży się nie spodziewałam za bardzo, bo dopiero zaczęłam pracę, początkowo na pół etatu i okres próbny a tu ciach i bach :)

    olka30, Maniuś, Fidelissa lubią tę wiadomość

    dqprio4pygfv875f.png zrz6anlieenmishw.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 5 maja 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gratuleje serdecznie!!!!
    Ja sie powaznie zastanawiam na zierzeniem sie z rzeczywistoscia...nie mam sily walczyc...pawel znow w szitau okazalo sie ze bedzie musial miec operacje...beda mu otwierac mostek zeb tam wszytko przeczyscic...boje sie strasznie...co wystartujemy ze staraniami to nas z drugiej strny cos lupnie...chyba nie jest nam pisane byc rodzicami na kazdym kroku to mi zycie pokazuje...

    sorki dziewczyny ze w takiej chwili ale nie mam juz sily...a wszyscy mnie olali...musialam se komus wyzalic...zostalam sama a musze sie pozbierac zeby pawel nie iwdzial w jakiej rozsypce jestem...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 5 maja 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Kaśka :(

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 5 maja 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka tule :) nie wiem jak Cie pocieszyć...silna babka jesteś,tyle przeszlas...podziwiam Cie i tak...ja wierze ze zostaniecie rodzicami <3

    Melula gratulejszyn!!!!super :)

    To ile mamy ciężarówek???
    -Melula
    -Olka
    -LilaMy
    -Sara
    Któraś jeszcze?

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 6 maja 2016, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu nie wiem co Ci pisane, ale jesteś jeszcze młoda i z pewnością jeszcze będziecie mieć czas żeby powalczyć... zaraz po tym jak Twój mąż dojdzie do siebie, a Ty się odstresujesz po wszystkim.
    I wiesz, nie ukrywaj tej rozsypki tak całkiem przed mężem... w końcu idziecie przez to wszystko razem!

    olka30, Fidelissa lubią tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 7 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)

    Zbieram się od kilku dni by coś naskrobać i może w końcu się uda. Wróciliśmy od teściowej i usypiam więc chwila czasu ;)

    Olka gratuluję córci :) wierzę że reszta się pozytywnie ułoży.

    Żabko :* jak Kaja?

    Melula gratuluję ciąży! Dbajcie o siebie :)

    Macierzanko no mam trenerkę na 10 tygodni na razie :) ale dużo zależy ode mnie co np.jem.

    Kasiu pisz i żal się tu,od tego jesteśmy. Jesteście oboje silni a wiem też co oznacza i jak jest po operacji męża. Wierzę że w końcu to słońce zajrzy i do Was :)

    Santoocha,Misty,Monia,Potforek co u Was??

    Maniuś kciuki za starania!!

    My mamy dwie czwórki czyli 10 zębów,teraz zajrzałam a ty już spora górna i nie wiem kiedy nawet wyszła ;o

    Słonecznego weekendu! Pogoda w końcu nas rozpieszcza :))

    Maniuś lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 8 maja 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam niedielnie dziewzyny:D

    Sory za ostatnie moje smutki...slonce wyszlo i juz jest lepiej..troche wszystkiego na glowe mi sie zwalilo znowu i mialam gorsze dni hehe a dodatkowo czeka mnie stresujacy egzamin a ja jak zwykle zostawiam wszytko na ostatnia chwile:D

    Gratuluje wszytkim zaciazonym jesli jeszcze nie gratulowalam:D

    Powiedzcie mi dziewczyny ktora oprocz mnie na tym watku jeszcze walczy o pierwsza dzidzie? bo juz sie pogubilam :D

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka ja i macierzanka na pewno czasem zaglądająca another i nie wiem wiecej

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potworsta kochana przypomnij mi dlaczego wstrzymalas staranka? widze ze wznawiacie za 1.5msc...czy to juz nie aktuale?
    przepraszam ze nie pamietam wszytkiego c u was sie dzieje ale za duzo ostatnio mialam na glowie i po rostu zadne inne wiadomosci mi sie nie kiescily:D

    zaczynam biegac ruszac sie dziewczyny...stwierdzilam ze jak nie uda mi sie zajsc w cize to przynajmniej figura mi zostanie:D znaczy jesli mi sie uda schudnac hehe:D

    olka30, Maniuś, Little Frog, Fidelissa lubią tę wiadomość

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
  • Myszka86 Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Gratuluję nowym zafasolkowanym. :)
    Mam nadzieję, że niedługo do was dołączę, chociaż biorąc pod uwagę moje cykle to nie wiem kiedy to nastąpi. No nic staram się a co będzie to tylko Bóg wie.Póki co u mnie 2 dc,@ przylazla w końcu po dupku, ciekawe ile ten cykl będzie trwał.
    Poza tym czuję już oddech powrotu do pracy, niby w czerwcu kończy mi się macierzyński, ale jeszcze zaległy urlop wybiorę i wracam w sierpniu. Nie chce mi się......żal mi Małej .....
    Pozdrawiam

    olka30 lubi tę wiadomość

    relgdf9hh7cqua7m.png
    zrz63e5e4fvq77d3.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 8 maja 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka bo lekarz mi wstrzymał euthyrox i szukałam nowego endo teraz jeszcze chce dać czas tarczycy na uregulowanie

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Little Frog Autorytet
    Postów: 3666 5260

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U nas wszystko ok. Pogoda piękna, więc mało siedzę przy kompie. Kaja ma się całkiem dobrze :)
    Ja ostatnio jakaś połamana byłam. Chyba przez to, że zaczęłam dłużej i szybciej chodzić.... Raz nawet zrobiłam 11km. Wiem, że to nie jakiś wyczyn ogromny, ale dodając do tego fakt, że wszystkie te spacery z wózkiem i małym ograniczaczem czasowym w środku, to myślę, że już jest się czym pochwalić ;)

    Brzuch też mnie coś przez ostatnich kilka dni pobolewa. Nie wiem co tam dokładnie się dzieje. Może @ się do mnie wybiera po długich wakacjach...?

    A ogólnie jak taka jestem nie do życia, to najchętniej bym się położyła i z łóżka nie wychodziła... Ale plecy zazwyczaj do dwóch dni odpuszczają, chociaż przyznam szczerze, że jak tak coś chwyci, to ciężko przejść kilka metrów.

  • Kaśka28 Autorytet
    Postów: 4792 5011

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Kaśka bo lekarz mi wstrzymał euthyrox i szukałam nowego endo teraz jeszcze chce dać czas tarczycy na uregulowanie
    no ja tez cos musze zrobic z ta tarczyca bo cholera jak ladie spadala tak teraz jak stanela tak spadek delikatny...ajjjj dopoki tej tarczycy nie zmiejse to nie podchodze dalej d IUI bo niema sensu...

    Dluuuuga historia...ale warto było walczyć !!!
    9dpt 84.51 :D
    11dpt 210
    14 dpt 765.9
    18dpt 4270
    32dptmamy ❤️
    w4sq3e3kaoemk4zn.png
‹‹ 1610 1611 1612 1613 1614 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ